ویزای توریستی کانادا

اخذ ویزای توریستی کانادا و شرح کامل شرایط فرد متقاضی، مدارک مورد نیاز و هزینه‌های لازم در سال 2023

ویزای توریستی استرالیا

اخذ ویزای توریستی استرالیا و شرح کامل شرایط فرد متقاضی، مدارک مورد نیاز و هزینه‌های لازم در سال 2023

ویزای توریستی انگلستان

اخذ ویزای توریستی انگلستان و شرح کامل شرایط فرد متقاضی، مدارک مورد نیاز و هزینه‌های لازم در سال 2023

ویزای توریستی شینگن

اخذ ویزای توریستی شینگن و شرح کامل شرایط فرد متقاضی، مدارک مورد نیاز و هزینه‌های لازم در سال 2023

ویزای توریستی نیوزلند

اخذ ویزای توریستی نیوزلند و شرح کامل شرایط فرد متقاضی، مدارک مورد نیاز و هزینه‌های لازم در سال 2023

درخواست مشاوره رایگان مهاجرت

جهت دریافت آنی مشاوره رایگان مهاجرت می توانید در ساعات کاری مجموعه با ما تماس بگیرید. در غیر این صورت اطلاعات خود را وارد نمایید تا در اسرع وقت مشاورین ادب ویزا با شما تماس بگیرند.

آنچه در این مقاله می خوانید:

  ویزای توریستی

  ویزای توریستی

  ویزا نوعی اعتبار است، اعتباری برای ورود به کشورهای دیگر. اگر قصد سفر یا اقامت در کشوری را دارید حتما می‌بایست قبل از ورود به آن کشور نسبت به اخذ ویزای آن کشور اقدام نمائید. معمولا ویزا در انواع مختلف و در مدت زمان های محدودی ارائه می‌شود. نوع ویزا و مدت آن بستگی به قوانین و مقررات هر کشوری دارد. یکی از مهمترین و محبوب ترین ویزاهای ارائه شده توسط هر کشوری ویزای توریستی است. ویزای توریستی کوتاه مدت بوده و فرد دارای ویزای توریستی معمولا در بازه زمانی مشخصی می‌تواند یک بار وارد خاک کشور مقصد خود بشود و در این مدت بسیاری از اختیارات شهروندی را مانند اجازه کار و تجارت یا تحصیل (بیش از 3 ماه) را ندارد. البته در شرایط برخی کشورها مانند کانادا ممکن است ویزای توریستی فرد اعتبار طولانی مدت داشته باشد و وی اجازه چندین بار ورود و خروج به این کشور را داشته باشد. اصولا ویزا از طرف سفارت خانه‌ها یا کنسولگری هر کشوری ارائه می‌شود. برای اخذ ویزای توریستی کشورهایی چون استرالیا، کانادا و ... شرایطی چون تمکن مالی و اطمینان دادن به مسئولین سفارت خانه (آفیسر) برای بازگشت مسافر به کشور خودش بسیار حائز اهمیت هستند. برای این رفع حساسیت‌هایی چون موارد ذکر شده فوق که بسیار مورد توجه سفارت‌ها می‌باشد، از ضمانت‌های بانکی، ارائه بلیط رفت و برگشت به سفارت خانه و ... در برخی موارد متواند موثر باشد.

  در ادامه به شرح بیشتر این دسته از ویزا و همچنین بررسی شرایط اخذ ویزای توریستی برخی کشورها می پردازیم.

  شرایط و مدارک دریافت ویزای توریستی

  شرایط و مدارک دریافت ویزای توریستی

  داشتن پاسپورت و مدارک هویتی معتبر، مبتلا نبودن به بیماری (به ویژه بیماری‌های واگیردار)، نداشتن سوء پیشینه و یا سابقه مشکلات مهاجرتی، داشتن تمکن مالی برای هزینه‌های سفر و بازگشت از آن، ارائه پرونده‌ای قوی جهت متقاعد کردن مسئول سفارت در مورد بازگشت حتمی به کشور خود پس از پایان موعد مقرر و داشتن دعوتنامه (برای برخی از کشورها) برخی از شرایط عمومی برای دریافت ویزای توریستی هستند. ممکن است که هر کشوری برای ویزای توریستی خود شرایط ویژه‌ای نیز داشته باشد که در هنگام اقدام شامل حال شما گردد.

  مدارک مورد نیاز برای اخذ ویزای توریستی

  برای درخواست ویزای توریستی ارائه برخی از مدارک الزامی است، مانند:

  • پاسپورت معتبر (اغلب با 6 ماه اعتبار)
  • چند قطعه تصویر پرسنلی مناسب (مربوط به 6 مکاه اخیر)
  • فرم درخواست ویزای توریستی
  • پرداخت هزینه ویزا و رسید آن
  • ارائه مدارک مربوط به اثبات تمکن مالی
  • ارائه مدارک مربوط به محل اقامت در طول سفر
  • سابقه سفر (به ویژه شینگن)
  • مدارک مربوط به سابقه کاری در صورت الزام
  • مدارک مربوط به تحصیل در صورت الزام
  • اجازه خروج از ایران (از پدر، همسر، والدین، ارائه کارت معافیت یا پایان خدمت)
  • گواهیهای سلامتی مورد نیاز در صورت الزام (ماننده گواهی واکسن کرونا و...)
  • و...

  برخی از کشورها ممکن است مدارک بیشتری چون گواهی سلامت، ترجمه مدارک، انگیزه‌نامه، سند مالکیت و ... تقاضا کنند.

  تفاوت ویزا توریستی و پاسپورت چیست؟

  پاسپورت یک سند حاوی اطلاعات شخصی شما (مانند شناسنامه) می‌باشد که نشان می‌دهد شما دارای تابعیت یک کشور هستید و مدرکی است که در همه کشورهای دنیا معتبر و شناخته شده است. داشتن پاسپورت نشان‌ دهنده آن است که شما در صورت ممنوع‌الخروج نبودن، اجازه خروج از کشور را دارید اما این لزوما به معنای اجازه ورود به کشور دیگر نیست. چرا که پاسپورت هر کشور صرفا اجازه ورود به برخی کشورها را بدون ویزا می‌دهد. برای مثال پاسپورت یک کشور ممکن است اجازه سفر بدون ویزا به بیش از 160 کشور را داشته باشد و یا پاسپورت کشور دیگری این رقم را حتی به کمتر از 50 یا 30 کشور محدود نماید.

  در اینجاست که تفاوت بین پاسپورت و ویزا از جمله ویزا توریستی مشخص می‌شود؛ بعبارتی برای ورود به کشوری که برای پاسپورت کشورتان نیاز به ویزا باشد، باید برای اخذ ویزای آن کشور اقدام نمایید و در صورت اخذ آن، ویزای کشور مورد نظر در پاسپورت شما بصورت الکترونیک یا کاغذی درج میگردد. سپس با داشتن پاسپورت بعلاوه ویزا کشور مقصد ، بترتیب اجازه خروج از کشورتان و ورود به خاک کشور مورد نظر را خواهید داشت.

  انواع ویزا توریستی بر اساس دفعات مجاز تردد

  • ویزا یکبار ورود (ویزا سینگل) : با داشتن این ویزا فارغ از مدت زمان اعتبار مانده از ویزا، شما فقط اجازه یکبار ورود و خروج در کشور مقصد را خواهید داشت.
  • ویزا دوبار ورود (ویزا دابل): با داشتن این ویزا فارغ از مدت زمان اعتبار مانده از ویزا، شما فقط اجازه دوبار ورود و خروج در کشور مقصد را خواهید داشت.
  • ویزا چند بار ورود (ویزا مولتی یا مالتیپل): با داشتن این ویزا تا زمانی که ویزای شما اعتبار دارد، شما اجازه ورود و خروج مکرر برای کشور مقصد را خواهید داشت.

  البته ویزای دیگری تحت عنوان ویزا نیز وجود دارد. در سفرهایی که پرواز مستقیم از مبدأ به مقصد ندارد و در نتیجه ناچار به تعویض هواپیما در دو یا چند مقصد بین راهی هستید، برخی کشورها شما را ملزم به دریافت ویزا در فرودگاه می‌کنند. داشتن این ویزا صرفا بدین معنی است که شما باید فقط در محیط فرودگاه آن کشور تا سوار شدن به هواپیما بعدی خود باقی بمانید و اجازه خروج حتی یک دقیقه از درب فرودگاه را ندارید.

  انواع ویزا توریستی بر اساس زمان صدور

  صدور ویزا قبل از سفر: همانطور که از نام آن مشخص است، برای اخذ این نوع ویزای توریستی که برای اکثر کشورهای جهان صادق است، باید قبل از خروج  و در کشور مبدأ اقدام نموده و در صورت موفقیت به اخذ ویزا می‌توانید به کشور مورد نظر سفر نمایید. این نوع صدور ویزا خود دو حالت دارد: یکی اخذ ویزا بصورت حضوری با مراجعه به سفارت برای ارائه مدارک، مصاحبه، انگشت‌نگاری و... و دیگری صدور الکترونیک که بدون نیاز به مراجعه حضوری بوده که درحال حاضر برخی کشورها از این سیستم پشتیبانی می‌کنند.

  ویزا فرودگاهی: در این مورد شما بدون نیاز به دریافت ویزای توریستی کشور مقصد پیش از سفر، صرفا با داشتن پاسپورت معتبر، به کشور مقصد سفر می‌نمایید و برای شما در همان فرودگاه مقصد در صورت نبود مشکل خاصی ویزا صادر می‌گردد. برای مثال برای ایرانیان سفر به لبنان یا جمهوری آذربایجان و همچنین بیش از 20 کشور دیگر از طریق صدور ویزا در فرودگاه مقصد امکان‌ پذیر است.

  محدودیت‌های ویزای توریستی

  زمانی: ویزاهای توریستی دارای مدت اعتبار محدودی هستند (اکثرا 90 روز مانند ویزای توریستی شینگن) و گاهی متفاوت و کمتر در برخی کشورها؛ برای مثال اعتبار ویزا دبی برای ایرانیان 14 روز است. همچنین پس از اتمام اعتبار ویزا، در تقریبا همه موارد امکان اخذ بلافاصله‌ی ویزای مجدد وجود ندارد و بنا به قانون هر کشور، مدت زمانی طبق آنچه که اعلام می‌شود را می‌بایست تا اقدام مجدد صبر نمایید؛ مگر در مواردی استثنائی.

  فعالیتی: شما با ویزای توریستی صرفا می‌توانید در کشور مقصد اقامت موقت تا مدت اعتبار آن داشته باشید. حال می‌توانید گشت و گذار نمایید و توریست باشید یا با اقوام و آشنایان خود در آن کشور ملاقات کنید یا اصلا هیچ کاری نکنید. اما بدانید اجازه کار یا تحصیل ندارید.

  ویزای توریستی کانادا

  ویزای توریستی کانادا

  کانادا کشوری پهناور با محیط زیست بکر و زیبا از جمله مقاصد محبوب مردم دنیاست که همه ساله پذیرای تعداد زیادی از گردشگران از سراسر جهان می باشد. ویزای توریستی کانادا اغلب برای افرادی که برای دید و بازدید از اقوام خود در کانادا به این کشور سفر می کنند نیز صادر می شود. در سال‌های اخیر سختگیری ها برای اخذ ویزای توریستی کانادا بیشتر شده اما شانس افرادی که دارای مدارک قوی هستند به راحتی می‌توانند ویزای گردشگری کانادا را دریافت کنند. البته ناگفته نماند که آژانس‌ها و موسساتی که ارائه دهنده ویزای توریستی تاثیر بسازایی در موفقیت اخذ ویزای توریستی فرد دارند. موسساتی که در زمینه‌ی اخذ ویزای توریستی زبده و با سابقه باشند می‌توانند با راهنمایی های درست و کارآمد احتمال رد شدن (ریجکت شدن) درخواست ویزای توریستی متقاضی از طرف سفارت خانه را به طور چشم گیری کاهش دهند. یکی از شرایط اخذ ویزای کانادا انجام تست بیومتریک یا انگشت نگاری است. انگشت نگاری مورد تایید کانادا صرفا در VFS کانادا انجام می‌گیرد و به دلیل عدم وجود سفارت و VFS کانادا در ایران، معمولا متقاضیان ایرانی که درخواست ویزای توریستی کانادا را دارند از طریق یکی از کشورهای همسایه که VFS کانادا در آنها واقع است اقدام می‌کنند و تست انگشت نگاری را انجام می‌دهند. عموما متقاضیان به کشورهایی چون ترکیه (شهرهای آنکارا و استانبول)، عمان، ارمنستان و ... سفر کرده و تست بیومتریک را انجام می دهند.

  • هزینه ویزا توریستی کانادا: 100 دلار کانادا هزینه اخذ ویزا توریستی و 85 دلار کانادا هزینه انگشت نگاری
  • مدت زمان اخذ ویزا توریستی کانادا: تقریبا 100 روز
  • پیش نیاز ویزا توریستی کانادا: پاسپورت با اعتبار حداقل 7 ماهه، فیش حقوقی، سند ملکی، بلیط رفت و برگشت به کانادا و ...
  • قوانین ورود و خروج با ویزا توریستی کانادا: ویزای کانادا برای متقاضیان ایرانی عموما به صورت سینگل یا مولتی ارائه می‌شود. ویزای سینگل که همانگونه که از اسمش مشخص است فرد می‌تواند با داشتن این ویزا یک بار وارد و خروج داشته باشد.
  • دلایل ریجکتی ویزای توریستی کانادا: نداشتن تمکن مالی،  قانع نشدن آفیسر سفارت کانادا برای بازگشت متقاضی به کشور مبدا، ناقص بودن مدارک مورد نیاز سفارت و...

  ویزای توریستی استرالیا

  ویزای توریستی استرالیا

  ویزای توریستی استرالیا نوعی ویزای کوتاه مدت است که به مقاصد گردشگری، تجارت کوتاه مدت، دید و بازدید از اقوام و سایر دلایل سفرکوتاه مدت به استرالیا صادر می‌گردد. کلیه متقاضیان به استثنای شهروندان کشورهای نیوزیلند، آمریکا، کانادا، ، ژاپن، مالزی، سنگاپور، کره جنوبی و منطقه هنگ کنگ باید ویزای ورود به این کشور را دریافت کنند. البته شهروندان کشورهای نام برده نیز باید مجوز الکترونیکی سفر (ETA) داشته باشند.

  ویزای توریستی استرالیا معروف به Subclass 600 است که به مدت سه، شش و دوازه ماه صادر می‌گردد. متقاضی می‌تواند به صورت Single یا Multiple از ویزای خود استفاده کند یعنی می‌تواند بیش از یک بار در مدت اعتبار ویزای خود وارد استرالیا شود. اما توجه داشته باشید که اخذ ویزای توریستی خود را به دست افراد بی سابقه نسپارید چرا که در صورت ریجکت شدن از سفارت استرالیا ممکن است در تلاش مجدد برای اخذ ویزای توریستی سختگیری بیشتری از جانب سفارت وجود داشته باشد.

  • هزینه ویزا توریستی: از شرایط مهم اخذ ویزای استرالیا توانایی اثبات تمکن مالی برای پوشش هزینه‌ سفر خود در استرالیا است. بین 135 دلار تا 1500 دلار بسته به مدت زمان حضور فرد در استرالیا است
  • مدت زمان اخذ ویزا توریستی: به طور متوسط 1 ماه
  • پیش نیاز ویزا توریستی: پاسپورت معتبر، تمکن مالی، مدارک کاری، شناسنامه، پرینت حساب بانکی و تاییدیه بانک و تکمیل فرم ویزا
  • قوانین ورود و خروج با ویزا توریستی استرالیا: بدون محدودیت در زمان اعتبار ویزا
  • دلایل ریجکتی ویزای توریستی استرالیا: تناقض در تکمیل فرم ها یا مدارک موجود متقاضی، عدم ارائه مدارک مورد نیاز سفارت استرالیا، سوءپیشینه، عدم سلامت روحی و جسمی و...

  ویزای توریستی شینگن

  ویزای توریستی شینگن

  برای ورود به خاک 26 کشور اروپایی که در سال 2023 عضو اتحادیه اروپا هستند نیازمند ویزای توریستی شینگن یا شنگن هستید. این ویزا به شما اجازه ورود موقت به عنوان توریست در کشورهای اتحادیه اروپا را می‌دهد.

  کشورهای عضو شینگن

  برای گشت و گذار درکشورهای اروپایی زیر نیازمند اخذ ویزای توریستی شینگن هستید:

  اتریش، بلژیک، بلغارستان، کرواسی، قبرس جنوبی، دانمارک، استونی، فنلاند، فرانسه، آلمان، یونان، مجارستان، ایرلند، ایتالیا، لتونی، لیتوانی، لوکزامبورگ، مالتا، هلند، لهستان، پرتغال، رومانی، اسلواکی، اسلونی، اسپانیا و سوئد

  مزایای ویزای توریستی شینگن

  بزرگترین مزیت اخذ ویزای شینگن آن است که فردی که ویزای شینگن دریافت می‌کند، میتواند برای مدت معینی به کلیه کشورهای عضو معاهده شینگن به راحتی سفر کند. بنابراین فرد برای سفر به 26 کشور اروپایی نیازی به اخذ ویزای مجزا ندارد. این ویژگی باعث کاهش چشم گیر هزینه سفر و صرفه جویی در زمان شود. از آنجایی که قوانین اخذ ویزای شینگن سختگیرانه است، داشتن ویزای شینگن یک نوع اعتبار بین المللی محسوب می‌شود و می‌تواند امتیاز مثبتی برای اخذ ویزای سایر کشورها باشد. شاید به نظر عجیب باشد اما داشتن ویزای شینگن می‌تواند یک امتیاز مثبت برای اخذ اقامت دائم اروپا یا اخذ ویزای توریستی دیگر کشورها (آمریکا، کانادا و...) باشد.

  زمان اقدام برای اخذ ویزای توریستی شینگن

  بهتر است فرد 4 یا 5 ماه قبل از تاریخ سفر خود اقدام به درخواست ویزای شینگن نماید. چرا که روند اخذ این ویزا بدون در نظر گرفتن ریجکتی می‌تواند طولانی باشد. خصوصا اگر زمان سفر فرد نزدیک به ایام تعطیلاتی مانند تعطیلات ژانویه، نوروز و ... باشد . در این تاریخ‌ها معمولا متقاضیان زیای برای اخذ ویزای توریستی به سفارت‌ها مراجعه می‌کنند و تعداد وقت سفارت‌ها محدود می‌شود.

  شرایط اخذ ویزای توریستی شینگن

  یکی از شرایط تاثیرگذار در اخذ ویزای شینگن سابقه سفر فرد متقاضی است. سابقه سفر فرد به سایر کشورها به خصوص کشورهای همسایه می تواند تاثیر زیادی در اخذ ویزای شینگن برای فرد داشته باشد. معمولا کسی که سفرهای زیادی به خارج از کشور داشته باشد به راحتی می‌تواند ویزای شینگن دریافت نماید.

  داشتن تمکن مالی از مهمترین شرایط اخذ ویزای توریستی شینگن است. این شرط به علت احراز وضعیت مالی مسافر برای تامین هزینه های اصلی و جانبی سفر معین شده است. برای این کار کافیست از بخش اداره بین الملل بانک خود در خواست گواهی Bank Statement بر اساس گردش حساب و موجودی خود بدهد. در این درخواست وضعیت افتتاح حساب، میزان گردش و موجودی به ریال و ارز کشور درخواست کننده ویزا اعلام میشود. توجه داشته باشید که واحد پول تمام کشورهای عضو معاهده شینگن یکسان نیست. واحد پول اکثر این کشورها یورو است اما برخی کشورها مانند سوئد، فنلاند، نروژ و دانمارک واحد پول متفاوتی دارند و بایستی گواهی وضعیت بانکی بر اساس واحد پول کشور مقصد ارائه شود. همچنین رسیدگی و حساسیت بر وضعیت حساب بانکی مسافر در هر کشور اروپا متفاوت است.

  مدارک ویزای توریستی شینگن

  • تکمیل فرم درخواستی با پیوست یک قطعه عکس پرسنلی جدید متقاضی
  • ارائه گواهی عدم سوء پیشینه
  • ترجمه همه مدارک به زبان انگلیسی از طریق دارالترجمه رسمی
  • مصاحبه حضوری و انگشتنگاری در سفارت کشور مقصد
  • ارائه اصل سند ملکی (اصل سند ملکی در پایان مصاحبه حضوری به مسافر برگردانده می‌شود)
  • درصورت امکان ارائه دعوت نامه معتبر (از سوی بستگان، دوست و آشنا)
  • اصل و کپی گذرنامه، حداقل با ۶ ماه اعتبار. و چند برگ سفید برای الصاق ویزای شینگن
  • 3 قطعه عکس سه در چهار رنگی جدید پرسنلی با زمینه سفید و مطابق با عکس گذرنامه.
  • ترجمه سوابق کاری به زبان انگلیسی
  • ارائه پرینت گردش حساب سه ماه آخر و موجودی مهر و امضاء بانک به زبان انگلیسی
  • بیمه مسافرتی تا سقف ۳۰ هزار یورو که باید پیش از ویزا ارائه شود
  • گواهی اشتغال به کار

  هزینه ویزای توریستی شینگن

  هزینه ویزای توریستی شینگن و مبلغ دریافتی سفارتخانه‌ها ۶۰ یورو می‌باشد که این هزینه برای کودکان زیر 6 سال رایگان و برای کودکان بین ۶ تا ۱۲ ساله ۳۵ یورو محاسبه خواهد شد که مبالغ مذکور در سفارتخانه‌ها قابل پرداخت هستند.

  ریجکت شدن ویزای توریستی شینگن

  همانطور که قبلا گفته شد اخذ ویزای شینگن قوانین سختگیرانه ای دارد و میزان این سختگیری ها در سفارتخانه های هر کشور متفاوت است. به همین دلیل هر ساله تعداد زیادی از متقاضیان سفر به اروپا با مشکل رد صلاحیت یا ریجکت شدن از طرف سفارتخانه ها روبرو می شوند. برای مواجه نشدن با این مشکل بسیار تاسف بار بهتر است قبل از هر اقدام خودسرانه ای از یک مشاور معتبر و با سابقه که در این کار تبحر داشته باشد کمک بگیرید بسیاری از آژانس های مسافرتی و موسسه های مهاجرتی معتبر مانند ادب ویزا خدمات مشاوره و عملیات اقدام برای اخذ ویزای شینگن را انجام می‌دهند. اما در ادامه به بررسی دلایل اصلی ریجکت شدن فرد متقاضی در روند اخذ ویزای شینگن می‌پردازیم:

  • ارائه گذرنامه مخدوش و آسیب دیده به سفارتخانه
  • ارائه مدارک جعلی به سفارتخانه
  • شناسنامه یا گواهی ازدواج بی اعتبار و جعلی
  • گذرنامه بدون اعتبار
  • بیمه مسافرتی بدون اعتبار
  • نداشتن دلیل قانع کننده سفر برای آفیسر سفارتخانه
  • داشتن سوءسابقه مجرمانه که برای مردم اروپا ناامنی به وجود آورد مثل همکاری با گروه های تروریستی و اقدامات خشونت آمیز مانند قتل
  • ارائه دعوت نامه نامعتبر
  • عدم تمکن مالی
  • عدم ارائه مدارک شخصی مانند مدرک محل سکونت
  • نداشتن دلایل موجه برای بازگشت به کشور مثل نداشتن ملک، کسب و کار، خانواده وابسته مانند همسر و فرزند و ...

  ویزای توریستی نیوزلند

  ویزای توریستی نیوزلند

  کشور نیوزلند با جاذبه‌های فراوان طبیعی یکی از مشهورترین مقاصد گردشگری در جهان به شمار می‌رود. برای سفر به این کشور و دریافت ویزای توریستی باید به صورت آنلاین اقدام کنید. این نوع ویزا برای 9 ماه اعتبار داشته و در صورتی که شهروندی و یا اقامت دائم نیوزلند را داشته باشید، می‌توانید بدون نیاز به ویزای توریستی نیوزلند، به این کشور سفر کنید. متقاضیان برای دریافت این ویزا باید بتوانند تمکن مالی خود را اثبات کرده که مبلغی معادل 1000 دلار برای هر ماه است (400 دلار در صورت اقامت در خانه یکی از آشنایان یا پرداخت پیشینی هزینه اقامت). همچنین شما باید در تست سنجش ویژگی‌های اخلاقی شرکت کرده و مشکلاتی چون سابقه کیفری در داخل و یا خارج نیوزلند نداشته باشند. علاوه بر آن، امکان تحصیل به مدت حداکثر سه ماه برای دارندگان ویزای توریستی نیوزلند امکان‌پذیر است. ویزای توریستی این کشور در سه مدل ویزای توریستی خانوادگی، کاری و پزشکی امکان‌پذیر است.

  • هزینه ویزا توریستی نیوزلند: 246 دلار نیوزلند هزینه اخذ ویزا توریستی و بایومتریک
  • مدت زمان اخذ ویزا توریستی نیوزلند: تقریبا 60 روز
  • پیش نیاز ویزا توریستی نیوزلند: پاسپورت با اعتبار حداقل 3 ماهه، گواهی سلامت، نداشتن سوء پیشینه، فیش حقوقی و ارائه تمکن مالی، بلیط رفت و برگشت به نیوزلند
  • دلایل ریجکتی ویزای توریستی نیوزلند: نداشتن تمکن مالی، قانع نشدن آفیسر سفارت نیوزلند برای بازگشت متقاضی به کشور مبدا، ناقص بودن مدارک مورد نیاز سفارت، داشتن سوء پیشینه و...

  ویزای توریستی بریتانیا

  ویزای توریستی بریتانیا

  متقاضیان سفر به بریتانیا می‌توانند برای ویزای استاندارد توریستی بریتانیا اقدام کنند. این سفر می‌تواند با انگیزه سیاحت و تفریح (ملاقات با اعضای خانواده و یا گردشگری)، امور کاری و تجاری (شرکت در کنفرانس‌ها، اجرای زنده، برنامه‌های ورزشی و...) و یا خدمات درمانی صورت بگیرد. همچنین امکان تحصیل به مدت 30 روز با ویزای توریستی بریتانیا برای متقاضیان امکان‌پذیر است. این ویزا به طور کلی به مدت 6 ماه اعتبار دارد، اما اگر شما با هزینه شخصی خود برای درمان یا انجام پژوهش به این کشور رفته‌اید، می‌توانید آن را تا 11 یا 12 ماه تمدید کنید. اگر می‌خواهید برای مدت زمان طولانی‌تری در حال رفت و آمد به بریتانیا باشید، می‌توانید برای ویزای استاندارد توریستی بلند مدت با اعتبار 2، 5 و 10 ساله اقدام کنید.

  • هزینه ویزا توریستی بریتانیا: 190 دلار بریتانیا هزینه اخذ ویزا توریستی به همراه بایومتریک
  • مدت زمان اخذ ویزا توریستی بریتانیا: تقریبا سه ماه
  • پیش نیاز ویزای توریستی بریتانیا: پاسپورت با اعتبار حداقل 6 ماهه، ترجمه گواهی‌های مورد نیاز ، نداشتن سوء پیشینه، فیش حقوقی و ارائه تمکن مالی، بلیط رفت و برگشت به بریتانیا
  • دلایل ریجکتی ویزای توریستی بریتانیا: نداشتن تمکن مالی، قانع نشدن آفیسر سفارت بریتانیا برای بازگشت متقاضی به کشور مبدا، ناقص بودن مدارک مورد نیاز سفارت، داشتن سوء پیشینه

  دریافت مشاوره از گروه مهاجرتی ادب

  گروه مهاجرتی ادب ویزا با بیش از 10 سال سابقه درخشان در زمینه فعالیت مهاجرتی و اعزام دانشجو به ثمر رساندن پرونده‌های مهاجرت تحصیلی و همچنین فعالیت در این زمینه به صورت تخصصی و با داشتن یک تیم از کارشناسان تخصصی برای مشخص سازی مسیر مهاجرتی شما و همچنین یک کادر مجرب اجرایی جهت اجرای پرونده، در زمینه مهاجرت تحصیلی به کشورهای کانادا، استرالیا، آمریکا، قبرس شمالی و نیوزلند فعالیت دارد که باید گفت فعالیت تخصصی و تمرکز بیشتر مجموعه مهاجرت و اخذ ویزا در زمینه تحصیل در کانادا و تحصیل در استرالیا است. برای مشاوره و کسب اطلاعات درباره مقاصد ذکر شده در زمینه مهاجرت تحصیلی و اخذ مشاوره رایگان، رزرو وقت مشاوره تخصصی یا اقدام برای تشکیل یک پرونده قوی مهاجرتی می‌توانید با مشاوران و کارشناسان ما در تماس باشید: 0217140011

  به اشتراک بگذارید

  سوالات متداول ویزای توریستی

  دیدگاه یا سوال خود را با ما در میان بگذارید
  دیدگاه ها (4 پاسخ)
  2023-06-10

  سلام وقتتون بخیر برای گرفتن ویزای توریستی هند برای افراد زیر 18 سال چه چیزهایی لازمه؟ ممنون میشم سریع جواب بدین فوری نیاز دارم ب جوابش

  2023-06-11

  سلام. زمینه فعالیت ما صرفا مهاجرت تحصیلی برای کشورهای کانادا، استرالیا، آمریکا، قبرس شمالی و نیوزلند است

  2023-01-25

  با عرض سلام من چندبار ويزاي توريستي براي استراليا گرفتم. در حال حضر قصد دارم ويزاي دايم براي استراليا بگيرم. ايا عدم تطبيق عنوان شغلي در توريست ويزا تاثيري در ويزاي دايم دارد؟ با تشكر نسرين

  2023-01-29

  سلام. زمینه فعالیت ما صرفا مهاجرت تحصیلی برای کشورهای کانادا، استرالیا، آمریکا، قبرس شمالی و نیوزلند است.

  2021-11-14

  با سلام من با راهنمایی شما بزرگواران برای کانادا قصد گرفتن ویزای توریستی رو دارم بدلیل مشکل تمکن مالی مجبورم توریستی اقدام کنم و بعد که وارد کانادا شدم باید تعویض کنم ویزامو به تحصیلی ویزای توریستی که صادر میشه چقد اعتبار داره؟

  2022-02-13

  سلام. برای ویزای تحصیلی بدین صورت اقدام نمی‌کنیم

  2021-09-06

  سلام كدوم كشورها الان در حال حاضر ويزا توريستي ميدن؟؟؟؟ تاريخ امروز١٥/٦/١٤٠٠

  2021-09-07

  سلام. کلیه قوانین ممکنه روزانه تغییر کنند اما برای امروز 16 شهریور کانادا شروع به دادن ویزای توریستی نموده، اکثر کشورهای همسایه و نزدیک مانند ترکیه، دبی، امارات، ارمنستان، آذربایجان، گرجستان و... هم ویزای توریستی می دهند اما برای اکثر کشورهای اروپایی بویژه اروپای غربی همچنان قوانین سختگیرانه پابرجا است و ویزای توریستی فعلا صادر نمی کنند

  جهت نمایش پاسخ های بیشتر کلیک کنید

  موسسه آراد دانان برنا دارای مجوز رسمی از وزارت علوم و تحقیقات برای کشورهای استرالیا و کانادا می باشد و دیگر مطالب وبسایت که با دقت بالا توسط تیم تولید محتوای ادب ویزا تولید شده است برای اطلاع رسانی شما عزیزان است.

  مشاوره رایگان مهاجرت