• تلفن: (30 خط) 021 71 400 111
  • ایمیل: info[@]adabvisa.com

موسسه آراد دانان برنا دارای مجوز رسمی از وزارت علوم و تحقیقات برای کشورهای استرالیا و کانادا می باشد و دیگر مطالب وبسایت که با دقت بالا توسط تیم تولید محتوای ادب ویزا تولید شده است برای اطلاع رسانی شما عزیزان است.

درخواست مشاوره رایگان مهاجرت

جهت دریافت آنی مشاوره رایگان مهاجرت می توانید در ساعات کاری مجموعه با ما تماس بگیرید. در غیر این صورت اطلاعات خود را وارد نمایید تا در اسرع وقت مشاورین ادب ویزا با شما تماس بگیرند.

فرم ارزیابی اخذ ویزای توریستی

ویزای توریستی یکی از متداول ترین نوع ویزای کوتاه مدت در جهان است که می توان آن را یکی از مهمترین و اساسی ترین ملزومات سفر دانست. چرا که اگر شخصی موفق به دریافت ویزای توریستی کشور مقصدش نشود اجازه ورود به آن کشور را نخواهد داشت! در اصل ویزای توریستی گواهی است که مسافران به قصد تفریح و گردش و یا دیدن اقوام و آشنایان اختصاص می یابد. گردشگران قبل یا در بدو ورود به کشور مقصد خود می بایستی برای دریافت آن اقدام کنند تا اجازه ورود به آن کشور را داشته باشند. معمولا گردشگران برای دریافت ویزای توریستی به شرکت های خدمات مسافرتی و مهاجرتی مراجعه میکنند، اما بطور کلی ویزای توریستی از طرف سفارت یا سرکنسولگری کشور مقصد صادر میشود. در اکثر شرکت های ارائه دهنده خدمات ویزا، فرمی بنام فرم ارزیابی اخذ ویزای توریستی موجود است که در اختیار مسافران قرار میگیرد تا با تکمیل آن روند مشاوره و اخذ ویزای آنها با سرعت بیشتری انجام بگیرید.

برای بررسی فرم ارزیابی اخذ ویزای توریستی روی فرم ارزیابی اخذ ویزا کلیک کنید.

اعتبار ویزای توریستی چه مدت است؟

مدت اعتبار ویزای توریستی بستگی به کشور صادر کننده ی آن دارد. مثلا ویزای توریستی امارات 14 روز اعتبار دارد اما ویزای توریستی کشورهای عضو شینگن مدت ۹۰ روز در بازه‌ای ۱۸۰ روز میباشد. معمولا ویزای توریستی به صورت Single  صادر می شوند، Single بودن ویزا بدین معناست که فرد با داشتن ویزای توریستی در مدت اعتبار آن می تواند یک بار وارد کشور مقصد بشود. اگر مسافر می تواند تا آخر روز اعتبار ویزای خود در کشور مقصد اقامت داشته باشد اما بعد از پایان اعتبار ویزا، حضور مسافر در آن کشور غیرقانونی بوده و با پیگرد قانونی روبرو خواهد شد.

ویزای شینگن چیست؟

ویزای شینگن ویزای ورود به محدوده بدون مرز برخی کشورهای اروپایی است. تعدادی از کشورهای اروپایی اعم از ایتالیا، فرانسه، اسپانیا، مجارستان و ...عضو اتحادیه به نام شینگن شدند. اتحادیه شینگن در ابتدای امر متشکل از 7 کشور بود اما تا به امروز 26 کشور به اتحادیه شینگن پیوسته اند. طی تعهدنامه شینگن شهروندان کشورهای عضو شینگن نیازی به اخذ ویزای سایر کشورهای عضو شینگن ندارند و در اصل مرزی در بین این کشورها وجود ندارد. اما شهروندان کشورهای خارج از اتحادیه شینگن برای ورود به هرکدام از این 26 کشور نیاز به اخذ ویزای شینگن دارند.

برای بررسی فرم ارزیابی اخذ ویزای توریستی روی فرم ارزیابی اخذ ویزا کلیک کنید.

به اشتراک بگذارید
دیدگاه یا سوال خود را با ما در میان بگذارید
دیدگاه ها (1 پاسخ)
2021-11-10

می‌خواهم برای ویزای توریستی اقدام کنم کدوم کشور ویزای توریستی صادر میکند

2021-11-10

سلام. در حال حاضر برای ویزای توریستی اقدام نمی کنیم و بنابراین اطلاع دقیق ندارم اما بسیاری از کشورها مرزهای خود را به روی افرادی که دو دوز از یک واکسن مورد قبول در کشور مقصد را زده باشند باز نموده اند

رزرو وقت مشاوره 021 71 400 111