ادب ویزا

درخواست مشاوره رایگان مهاجرت

جهت دریافت آنی مشاوره رایگان مهاجرت می توانید در ساعات کاری مجموعه با ما تماس بگیرید. در غیر این صورت اطلاعات خود را وارد نمایید تا در اسرع وقت مشاورین ادب ویزا با شما تماس بگیرند.

سوالات متداول مهاجرت کاری به آلمان

موسسه آراد دانان برنا دارای مجوز رسمی از وزارت علوم و تحقیقات برای کشورهای استرالیا و کانادا می باشد و دیگر مطالب وبسایت که با دقت بالا توسط تیم تولید محتوای ادب ویزا تولید شده است برای اطلاع رسانی شما عزیزان است.

آنچه در این مقاله می خوانید:

  مهاجرت کاری به آلمان

  مهاجرت کاری به آلمان

  آلمان نه تنها یک کشور زیبای کم نظیر در قلب اروپا است بلکه یکی از قدرتمندترین کشورهای عضو اتحادیه اروپا و رتبه چهارم اقصد دنیا می‌باشد. اقتصاد رو به رشد و نرخ بیکاری بسیار پایین در آلمان، این کشور را به یک مرکز ایده‌آل برای کار تبدیل کرده است. آموزش رایگان، امنیت شغلی و ثبات اقتصادی از جمله ویژگی‌های مهم آلمان برای جذب نیروی کار خارجی در این کشور است. نرخ بیکاری در آلمان هر ساله رو به کاهش است و دولت آلمان تصمیم دارد که این نرخ را به کمترین حالت ممکن کاهش دهد. در سال 2023 به رقم بی نظیر 3 درصد رسیده است.

  بنابراین جای تعجب نیست که برای آلمان تقاضاهای بسیار بالا و زیادی برای مهاجرت وجود داشته باشد. از طرفی روش‌های زیادی برای مهاجرت به آلمان وجود دارد و بسیاری از جوانان به امید پیدا کردن یک شغل مناسب با درآمد بالا، قصد مهاجرت به این کشور از روش کار را دارند. گام اول برای مهاجرت کاری به آلمان اخذ ویزای کاری این کشور است. اگر شما هم قصد ورود به آلمان و کار در این کشور را دارید با ما همراه باشید تا در ادامه به بررسی روش‌های مهم و پرطرفدار اخذ ویزای مهاجرت کاری به آلمان را بررسی کنیم.

  مشاغل مورد نیاز آلمان در سال 2023

  مشاغل مورد نیاز آلمان در 2023

  پیش از شیوع کرونا، پیشبینی شده بود که به دلیل هرم جمعیتی و بافت سنی جمعیت آلمان، کمبودهایی اساسی در حوزه مشاغل تخصصی در طول سالیان آینده به وجود خواهد آمد که خوشبختانه در دو الی سه سال اخیر به خوبی جبران شده‌اند اما نیاز به نیروی پزشک از آن دوران هنوز هم در زمان فعلی به چشم می‌خورد. افرادی که دارای مدرک معتبر در این حوزه هستند می‌توانند پس از گذراندن دوره‌ای کوتاه در آلمان، مجوز کار مربوطه را دریافت کنند. همچنین مشاغل حوزه مهندسی نیز در این کشور طرفداران زیادی دارد، به نحوی که تمامی افراد دارای مدرک دانشگاهی در شاخه‌های زیر با فرصت‌های متعدد شغلی در آلمان روبه‌رو هستند:

  • مهندسی سازه

  • مهندسی کامپیوتر

  • مهندسی مکانیک

  • مهندسی برق

  • مهندسی خودرو

  • مهندسی مخابرات

  علاوه بر آن دارندگان مدارک دانشگاهی در رشته‌های ریاضی، تکنولوژی اطلاعات، علوم طبیعی و تکنولوژی نیز می‌توانند فرصت‌های قابل توجهی برای استخدام در آلمان داشته باشند. پرستاران، مهندسان مکانیک و صاحبان خرده‌فروشی به نظر می‌رسد که بتوانند در آینده‌ای نزدیک بدون نیاز به گواهی‌های مربوطه مشغول به کار شوند. در ابتدای بحران کرونا، نیاز به افراد پرستاران متخصص در آلمان افزایش شدیدی یافته بود و حتی همچنان نیز فرصت‌هایی استثنایی را برای مهاجرت کاری به آلمان فراهم می‌باشد. همچنین مشهود بودن نیاز اقتصاد این کشور به متخصصین در مشاغل حوزه ساخت و ساز، امور مالی و خدمات تجاری دیده می‌شود و در حالی دیگر نیز برای مشاغل حوزه‌های توریسم و گردشگری به دلیل بازپروری کشور و اقتصاد آلمان از دوران همه‌گیری، فرصت‌های شغلی زیادی مجددا به وجود آمده است.

  در زمان کرونا اینطور بوده که دولت آلمان به منظور کاهش صدمات و خسارات ناشی از کرونا بر پیکره نیروی کار، سیستمی را طراحی کرده که بر طبق آن کارفرمایان تنها هزینه ساعاتی را که کارمندان به کار مشغول بوده‌اند را پرداخت کرده و در مقابل دولت 60-67 درصد هزینه ساعاتی را که به دلیل کرونا از ساعات کار کارمندان کاسته شده را پرداخت می‌کند. هدف از اجرای چنین سیستمی این است که فشار اقتصادی بر کارفرما و نیروی کار هردو تا حدودی کاسته شده و همچنین کارفرمایان نیروهای کار خود را که قبلا تعلیم داده بودند، از دست ندهند.

  در کل اگر بخواهیم لیستی خلاصه‌وار از مشاغل  مورد نیاز در آلمان را در حال حاضر بگوییم می‌توان موارد زیر را مد نظر داشت:

  • پزشکی و دندانپزشکی
  • مهندسی عمران
  • تکنولوژی اطلاعات / کامپیوتر
  • فیزیک و نجوم
  • حقوق و قانون
  • مهندسی صنایع
  • مهندسی
  • ریاضیات و علوم کامپیوتر
  • علوم طبیعی
  • تجارت و اقتصاد
  • معماری
  • و...

  متوسط حقوق و درآمد در کشور آلمان

  متوسط حقوق و درآمد در کشور آلمان

  متوسط حقوق در هر کشور نشان‌دهنده سیستم توزیع درآمد در آن کشور و سطح رفاه مردم آن است. دولت هر کشور عموما مبلغی را به عنوان حقوق پایه (حداقل حقوق) مشخص می‌کند، اما متوسط حقوق معمولا به مقیاس کشوری و در حوزه عمل سنجیده می‌شود. حداقل دستمزد در آلمان معادل ساعتی 10.45 یورو و ماهیانه 1744 یورو است. جالب است بدانید که کشور آلمان از سال 2015 اقدام به تصویب نرخ دولتی حداقل میزان دستمزد کرده تا از حقوق کارگرانی که کمتر از حد مجاز دریافت می‌کردند حمایت کند. متوسط درآمد در آلمان به عوامل مختلفی چون منطقه جغرافیایی، تحصیلات، میزان تخصص و سابقه کار، جنسیت، نوع صنعت و سوابق کاری بستگی دارد. در سال گذشته متوسط درآمد دریافتی در آلمان معادل 3994 دلار به صورت ماهیانه بود که نسبت به سال گذشته افزایش کمی داشت. متوسط حقوق دریافتی در مشاغل پرتقاضای آلمان عبارت است از:

  صنعت

  متوسط حقوق دریافتی ماهیانه

  تکنولوژی اطلاعات

  3830 یورو

  بانکداری

  4140 یورو

  مخابرات

  3360 یورو

  منابع انسانی

  3600 یورو

  مهندسی

  3220 یورو

  تبلیغات و مارکتینگ

  4270 یورو

  ساخت و ساز و مسکن

  2240 یورو

  ویزای جستجوی کار در آلمان (Germany Job seeker visa)

  ویزای جستجوی کار در آلمان (Germany Job seeker visa)

  یکی از مهمترین روش‌های مهاجرت کاری به آلمان اخذ ویزای جستجوی کار در آلمان است. این ویزا یک مجوز اقامت طولانی مدت در آلمان محسوب می‌شود که به متقاضی اجازه می‌دهد به مدت 6 ماه در آلمان اقامت داشته باشد و به دنبال کار در این کشور بگردد. اگر در پایان این مدت متقاضی در آلمان یک فرصت شغلی پیدا کرده باشد، ویزا و مجوز کار در آلمان به وی تعلق میگیرد. در نتیجه متقاضی می‌تواند مشغول به کار و زندگی در این کشور شود. توجه داشته باشید که ویزای جستجوی کار در آلمان به معنای اشتغال به کار سریع در آلمان نیست. هدف از اخذ این ویزا آن است که متقاضی از کشور آلمان دیدن کند و به دنبال شغل مناسب خود در این کشور باشد. اخذ این ویزا اولین گام مهم برای مهاجرت کاری به آلمان است.

  برای اخذ ویزای جستجوی کار در آلمان سه شرط اصلی وجود دارد:

  1. متقاضی باید واجد شرایط باشد.
  2. متقاضی باید اسناد و مدارک لازم را تهیه کند.
  3. متقاضی باید فرم‌های مربوط به سفارت و انگشت نگاری را به سفارت ارائه نماید.

  شرایط لازم برای اخذ ویزای جستجوی کار در آلمان

  • متقاضی می‌بایست حداقل مدرک کارشناسی یا کارشناسی ارشد یا معادل این مدارک را از یک دانشگاه معتبر را داشته باشد.
  • متقاضی می‌بایست حداقل 18 سال داشته باشد.
  • متقاضی باید حداقل 5 سال سابقه کار مرتبط با رشته تحصیلی خود داشته باشد.
  • متقاضی باید تمکن مالی به اندازه مدت اقامت خود در آلمان را اثبات کند.
  • متقاضی می‌بایست تحت پوشش بیمه درمانی یا توریستی برای دوره اقامت خود در آلمان باشد.

  اگر متقاضی تمامی شرایط فوق را داشته باشد شانس بیشتری برای اخذ ویزای کار در آلمان و مهاجرت کاری به آلمان را دارد.

  مدارک لازم برای اخذ ویزای کار در آلمان

  مراحله بعد از بررسی شرایط، جمع آوری مدارک است. اسناد و مدارک به شما کمک می‌کند تا درخواست ویزای شما به راحتی ریجکت نشود. سعی کنید کلیه مدارک ذکر شده زیر را تامین کنید تا شانس شما برای دریافت ویزای کار در آلمان بیشتر شود. در ادامه به بررسی برخی مدارک لازم برای اخذ ویزای کار آلمان می‌پردازیم:

  • یک پاسپورت معتبر (در ده سال اخیر اخذ شده باشد و حداقل 12 ماه بعد از تاریخ پایان برنامه ریزی شده‌ی ویزای جستجوی کار در آلمان اعتبار داشته باشد)
  • کپی از صفحه اول و دوم پاسپورت
  • 3 قطعه عکس پرسنلی رنگی در ابعاد 4×3 با زمینه سفید یا خاکستری
  • یک رساله درباره هدف از مهاجرت به آلمان، چگونگی برنامه‌ریزی برای یافتن شغل و برنامه ریزی جایگزین در صورت پیدا نکردن شغل مناسب در آلمان
  • سوابق تحصیلی دانشگاهی و غیر دانشگاهی از مهارت‌های فرد متقاضی
  • یک رزومه از کلیه فعالیت‌های تحصیلی، علمی و شغلی متقاضی
  • محل اسکان در طول اقامت در آلمان
  • اثبات تمکن مالی برای نشان دادن توانایی پرداخت هزینه‌های زندگی در آلمان که می‌تواند شامل موارد زیر باشد:
  1. دعوت نامه یا Verpflichtungserklärung (به جهت معرفی شدن یک حامی مالی برای متقاضی در آلمان)
  2. موجودی حساب بانکی مناسب یا یک حساب بانکی بلوکه شده در آلمان
  • اسناد هویتی (شامل شناسنامه، عقدنامه و... که به زبان انگلیسی ترجمه شده باشد)
  • بیمه درمانی
  • رسید پرداخت هزینه ویزا ;i هزینه برای صدور ویزای کاری آلمان برابر با 75 یورو می‌باشد)

  متقاضی بعد از جمع آوری این مدارک می‌بایست علاوه بر نسخه اصلی، دو نسخه کپی از آن‌ها را نیز تهیه نماید و بعد از آن می‌توان اقدام به ارائه مدارک به سفارت نمود. به خاطر داشته باشید که سفارت آلمان میتواند تقاضای مدارک بیشتر از متقاضی (به خصوص از پزشکان و پرستاران) داشته باشد. همچنین توجه داشته باشید که داشتن کلیه این مدارک دلیل بر تضمین اخذ ویزا توسط متقاضی نمی‌‌باشد و تصمیم نهایی با آفیسر بررسی کننده پرونده می‌باشد.

  فرم درخواست و وقت ویزا

  بعد از جمع آوری کلیه مدارک ضروری، مرحله آخر مهاجرت کاری به آلمان، پرکردن فرم درخواست ویزا (application form) است. این فرم در سفارت آلمان به متقاضیان ارائه می‌گردد و مضمون فرم درخواست ویزا برای جستجوی کار در آلمان است. بعد از پرکردن فرم درخواست و ثبت آن، متقاضی می‌بایست یک وقت ملاقات سفارت تهیه نماید. بعد از اخذ ویزا و ورود به آلمان اگر متقاضی کار مورد نظر خود را پیدا کرد می‌بایست نسبت به تغییر نوع ویزای خود به ویزای کار آلمان و اخذ مجوز کار در آلمان اقدام نماید. متقاضی برای تبدیل ویزای job seeker به مجوز کار در آلمان نیازی به برگشت به کشور خود ندارد و در آلمان نیز می‌تواند برای تبدیل این ویزا اقدام نماید. اگر فرد موفق به پیدا کردن کار در طول شش ماه اقامت خود در آلمان نشد می‌بایست به کشور مبدا خود برگردد. مهاجرت کاری به آلمان کار سختی نیست و در واقع با کمی تلاش و صبر میتوان به زندگی خوبی در آلمان دست یافت.

  • توجه داشته باشید که کار در آلمان با ویزای job seeker به هیچ وجه امکان پذیر نیست و متقاضی باید در اسرع وقت اقدام به تغییر ویزای خود نماید.

  ویزای موقعیت شغلی در آلمان (Germany job opportunity visa)

  آلمان یکی از کشورهای قدرتمند در زمینه صنعت و تجارت است. زندگی در این کشور نه تنها برای آلمانی‌ها بلکه برای مردم کلیه کشورهای جهان خصوصا کشورهای جهان سومی مناسب است. آلمان سرزمین مخترعین است. این کشور چهارمین اقتصاد بزرگ جهان و خانه‌ی شرکت‌های شناخته شده‌ در همه زمینه‌ها به ویژه صنعت و تکنولوژی جهان است.

  فرصت‌های شغلی زیادی در آلمان برای مهاجرین وجود دارد. برخی از متخصصین برای قبل از مهاجرت کاری به آلمان و اشتغال به کار در این کشور از سازمان‌ها و کمپانی‌های واقع در آلمان دعوت به کار دریافت می‌کنند. برای دریافت دعوت نامه شغلی، کافیست از طریق سایت‌ها یا سایر منابع فرصت‌های شغلی در آلمان موقعیت شغلی مناسب خود را پیدا کنید و با منابع انسانی یا مسئولین استخدام کارفرمایان آلمانی ارتباط برقرار کنید تا رزومه تحصیلی و شغلی خود را برای آن‌ها ارسال نمایید. کارفرمایان با بررسی رزومه و تمایل به استخدام متقاضی، یک دعوت نامه کاری جهت اخذ ویزای کار و مهاجرت کاری به آلمان برای وی ارسال می‌کنند. اما پیدا کردن یک کارفرما مناسب به این راحتی‌ها نیست. به طور کلی یک کارفرما برای جذب نیروی کار می‌بایست در ابتدا سه ماه به دنبال نیروی مورد نظر خود در آلمان باشد. اگر نیروی مورد نظر خود را پیدا نکرد می‌تواند به مدت 3 ماه در اتحادیه اروپا آگهی استخدام ارائه کند. اگر باز هم نیروی کار مد نظر خود را پیدا نکرد می‌تواند نسبت به انتشار آگهی استخدام برای نیروی کار بین المللی اقدام نماید. قوانین حمایت از نیروی کار داخلی آلمان، اولویت استخدام را به شهروندان آلمان و سپس شهروندان اروپایی می‌دهد.

  Blue Card یا کارت آبی

  کارت آبی آلمان مهمترین و بهترین نوع ویزای کاری آلمان می‌باشد. این نوع ویزا به افرادی تعلق می‌گیرد که درآمد تایید شده آن‌ها توسط اداره کار آلمان بیش 4200 یورو در ماه باشد. ویزای کارت آبی آلمان یک ویزای قابل تمدید و تبدیل به ویزای‌های دیگر است. برای مهاجرت کاری به آلمان و اخذ این نوع ویزا علاوه بر میزان درآمد، مدت قرارداد نیز مهم است. متقاضی می‌بایست قرارداد کاری حداقل یک ساله داشته باشد. اعتبار این ویزا 4 سال است. فرد متقاضی میتواند بعد از 5 سال بعد از مهاجرت کاری به آلمان درخواست اقامت دائم این کشور را داشته باشد. فردی که 8 سال در آلمان سابقه کار داشته باشد می‌تواند برای دریافت پاسپورت آلمان اقدام نماید. البته تسلط فرد به زبان آلمانی در اخذ پاسپورت بی تاثیر نیست و افرادی که تسلط خوبی بر زبان آلمانی دارند میتواند بعد از اخذ اقامت دائم آلمان اقدام به دریافت پاسپورت آلمان نمایند.

  مدارک لازم برای مهاجرت کاری به آلمان

  مدارک لازم برای مهاجرت کاری به آلمان

  • دو عدد عکس پرسنلی
  • رساله ای درباره اهداف و برنامه فرد در مهاجرت به آلمان
  • رزومه تحصیلی و شغلی فرد متقاضی
  • مدارک هویتی اعم از شناسنامه و عقد نامه
  • فرم پر شده درخواست ویزا
  • قرارداد کاری با شرح جزییات
  • گواهی تمکن مالی
  • پاسپورت با حداقل ۱ سال اعتبار
  • اسناد محل سکونت در آلمان
  • بیمه مسافرتی تا زمان یافتن کار در آلمان
  • گواهی عدم سوء پیشینه
  • رسید پرداخت هزینه ویزا به مبلغ ۷۵ یورو

  وبسایت‌های اینترنتی کاریابی در آلمان

  وبسایت های اینترنتی کاریابی در آلمان

  افرادی که قبل از مهاجرت کاری به آلمان به دنبال پیدا کردن یک فرصت شغلی مناسب هستند. می توانند از طریق وبسایت‌های کاریابی نسبت به پیدا کردن فرصت شغلی مناسب خود اقدام نمایند. در ادامه لیست اسامی برخی از سایت‌های فعال و معتبر کاریابی در آلمان ارائه شده است.

  • وبسایت ایندید به آدرس www.indeed.de
  • وبسایت جاب مانستر به آدرس www.monster.de
  • وبسایت استپ استون به آدرس www.stepstone.de
  • وبسایت جاب وکتور به آدرس www.jobvector.de

  این وبسایت‌ها از معتبرترین و مشهورترین سایت‌های کاریابی در آلمان هستند که مورد توجه کاربران بین المللی و متقاضیان مهاجرت کاری به آلمان قرار گرفته‌اند. سایت‌های دیگری نیز برای کسب اطلاع بیشتر از فرصت های شغلی در آلمان وجود دارد.

  دریافت مشاوره از گروه مهاجرتی ادب

  گروه مهاجرتی ادب ویزا با بیش از 10 سال سابقه درخشان در زمینه فعالیت مهاجرتی و اعزام دانشجو به ثمر رساندن پرونده‌های مهاجرت تحصیلی و همچنین فعالیت در این زمینه به صورت تخصصی و با داشتن یک تیم از کارشناسان تخصصی برای مشخص سازی مسیر مهاجرتی شما و همچنین یک کادر مجرب اجرایی جهت اجرای پرونده، در زمینه مهاجرت تحصیلی به کشورهای کانادا، استرالیا، آمریکا، قبرس شمالی و نیوزلند فعالیت دارد که باید گفت فعالیت تخصصی و تمرکز بیشتر مجموعه مهاجرت و اخذ ویزا در زمینه تحصیل در کانادا و تحصیل در استرالیا است. برای مشاوره و کسب اطلاعات درباره مقاصد ذکر شده در زمینه مهاجرت تحصیلی و اخذ مشاوره رایگان، رزرو وقت مشاوره تخصصی یا اقدام برای تشکیل یک پرونده قوی مهاجرتی می‌توانید با مشاوران و کارشناسان ما در تماس باشید: 02171400111

  به اشتراک بگذارید
  دیدگاه یا سوال خود را با ما در میان بگذارید
  دیدگاه ها (71 پاسخ)
  2023-10-20

  سلام من مخواستم محاجرت کاری کنم از کشور افغانستان استم

  2023-10-22

  سلام. موسسه فقط تحصیلی کانادا و استرالیا اقدام داره و متاسفانه برای اتباع هم اقدام نداریم...

  2023-06-13

  سلام وقت بخیر من مربی پرواز با پاراگلایدر هستم مدرک از آمریکا و سوئیس هم دارم برای اینکه بتونم اقامت آلمان رو بگیرم این مدارک به دردم میخوره ؟

  2023-06-27

  سلام. زمینه فعالیت ما صرفا مهاجرت تحصیلی برای کشورهای کانادا، استرالیا، آمریکا، قبرس شمالی و نیوزلند است

  2023-03-17

  سلام وقتتون بخیر میتونم با کارهای خدماتی مثل ماساژ میتونم ویزای کاری بگیرم

  2023-03-25

  سلام. زمینه فعالیت ما صرفا مهاجرت تحصیلی برای کشورهای کانادا، استرالیا، آمریکا، قبرس شمالی و نیوزلند است.

  2023-02-15

  سلام. آیا با ویزای کار آلمان امکان دریافت اقامت والدین وجود دارد؟

  2023-02-20

  سلام. زمینه فعالیت ما صرفا مهاجرت تحصیلی برای کشورهای کانادا، استرالیا، آمریکا، قبرس شمالی و نیوزلند است.

  2023-02-11

  سلام خسته نباشید ببخشید شرایط مهاجرت به کشورهای دیگه برای افرادی که کسب و کار شخصی دارن چجوریه و از چه روشی باید اقدام کنن؟ (یوتیوبر، فریلنسر، اینستاگرام یا ...) افراد در این کارها چه درآمد و شرایطی باید داشته باشن و از چه روشی میتونن اقدام کنن و به کدوم کشورها؟ مچکر

  2023-02-13

  سلام. زمینه فعالیت ما صرفا مهاجرت تحصیلی برای کشورهای کانادا، استرالیا، آمریکا، قبرس شمالی و نیوزلند است.

  2023-02-01

  سلام من يک برق کارم اهل افغانستان که مدت 5ساله تو ايران کار ميکنم ميخوام برم آلمان چه کار باید کنم لطفا رهنماییم کنيد ممنون

  2023-02-06

  سلام. زمینه فعالیت ما صرفا مهاجرت تحصیلی برای کشورهای کانادا، استرالیا، آمریکا، قبرس شمالی و نیوزلند است.

  2022-11-12

  درود برشما مهارت حرفه ای در کار با ادوات راهسازی و مسکن مثل لودر ، بولدوزر ، کامیون ، و کلیه ادوات سنگین تخصص ماست. آیا برای مهاجرت به آلمان از طریق این تخصص قابل استفاده هست؟ لطفا راهنمایی کنین

  2022-11-12

  سلام. زمینه فعالیت ما صرفا مهاجرت تحصیلی برای کشورهای کانادا، استرالیا، آمریکا، قبرس شمالی و نیوزلند است.

  2022-09-25

  سلام وقتتون بخیر من ۳۰ سالم هست و دیپلم گرافیک و مدرک مجتمع فنی Ui/Ux دارم و ۴سال سابقه کار مرتبط دارم زبان آلمانیم در سطح B1 هست می‌خواستم ببینم جاب سیکر هنوز هم میشه اقدام کرد؟ و مدرک از گوته برای زبانم اجباریه داشته باشم؟

  2022-09-26

  سلام. زمینه فعالیت ما صرفا مهاجرت تحصیلی برای کشورهای کانادا، استرالیا، آمریکا، قبرس شمالی و نیوزلند است.

  2022-09-12

  با سلام من چگونه میتوانم با مدرک تحصیلی به صورت بورسیه به آمریکا مهاجرت کنم

  2022-09-13

  سلام. تماس بگیرید تا کارشناسان کامل‌تر راهنماییتون کنن: 02171400111

  2022-09-03

  سلام وقتتون بخیر. اگر با ویزای کاری به آلمان مهاجرت کنیم، در 3 سالی که ویزا داریم، میتونیم برای تحصیل در دانشگاه اقدام کنیم؟

  2022-09-03

  سلام. زمینه فعالیت ما صرفا مهاجرت تحصیلی برای کشورهای کانادا، استرالیا، آمریکا، قبرس شمالی و نیوزلند است.

  2022-08-24

  سلام وقت بخیر میخاستم ببینم شما که در حوضه مهاجرت فعالیت دارین کدام کشور برای رشته فیزیک (علوم پایه ) مناسب تره و بهتر میشه مهاجرت و کار پیدا کرد ؟؟ سنم ۲۱ ساله و ایشالا مدرک ارشدم را هم میگیرم در سال های اینده

  2022-08-24

  سلام. در زمینه کاری فعالیتی نداریم

  2022-08-23

  سلام و وقت به خیر من ۲۴ ساله هستم و دانشجوی مهندسی عمران دانشگاه پیام نور میخواستم بدونم اگه مدرک زبانم بگیرم چطوری بعدش میتونم برای کار درآلمان اقدام کنم چون هیچ سابقه کاری هم ندارم

  2022-08-24

  سلام. برای آلمان اقدام نداریم

  2022-08-09

  سلام. من ۴۰ساله هستم و متاهل و دارای دو فرزند دختر. دختر بزرگم ۱۸ سال. و کوچیک ۱۰ سال و همسرم . من راننده تریلی هستم. و با انواع کامیون های تریلی و سنگین کار کرده‌ام. آیا میتوانم از این راه مهاجرت کاری کنم .

  2022-08-09

  سلام. زمینه فعالیت ما صرفا مهاجرت تحصیلی برای کشورهای کانادا، استرالیا، آمریکا، قبرس شمالی و نیوزلند است.

  2022-08-03

  سلام من 30سالمه و مدرک کاردانی معماری دارم و آرایشگر. هستم و میخوام تو آلمان کار کنم میشع راهنمایم کنید

  2022-08-09

  سلام. زمینه فعالیت ما صرفا مهاجرت تحصیلی برای کشورهای کانادا، استرالیا، آمریکا، قبرس شمالی و نیوزلند است.

  2022-07-23

  سلام خسته نباشيد من ناشنوا هستم ۱۲ سال سابقه دارم میخوام آلمان کار میکنم چکار بکنم؟

  2022-07-25

  سلام. زمینه فعالیت ما صرفا مهاجرت تحصیلی برای کشورهای کانادا، استرالیا، آمریکا، قبرس شمالی و نیوزلند است.

  2022-07-22

  با سلام آیا برای مهندسی متالورژی با 6 سال سابقه کار و با مدرک A2 کار پیدا میشه...؟

  2022-07-25

  سلام. زمینه فعالیت ما صرفا مهاجرت تحصیلی برای کشورهای کانادا، استرالیا، آمریکا، قبرس شمالی و نیوزلند است.

  2022-07-10

  سلام من مدرک کارشناسی ارشد پرستاری مراقبتهای ویزه رو دارم و سابقه 12 سال کار مدییتی و 4 سال کار تخصصی دارم 46 سالمه می تونم جهت مهاجرت کاری در آلملن شانسی داشته باشم

  2022-07-11

  سلام. شانستون کمه و مگر اینکه بسیار تخصص و در نتیجه تقاضای بالایی داشته باشید.

  2022-07-03

  من کارشناس ارشد سازه از دانشگاه آزاد مشهد هستم و دارای دوازده سال سایقه کار 7 سال به عنوان سرپرست در پروژه های بزرگ و 5 سال هم خودم شرکت دارم که با جاهایی نظیر سازمان ملل همکاری داشتم آیا ممیتونم از طریق کاری اقدام کنم جهت مهاجرت

  2022-07-03

  سلام. زمینه فعالیت ما صرفا مهاجرت تحصیلی برای کشورهای کانادا، استرالیا، آمریکا، قبرس شمالی و نیوزلند است.

  2022-06-24

  سلام خسته نباشید ببخشید من ۱۱سال سابقه کاردارم ۷سالش سابقه جرثقیل سقفی ولیفتراک هستش ایا میشه اقدام کرد واسه مهاجرت کار ممنون میشم جواب بدی

  2022-06-27

  سلام. زمینه فعالیت ما صرفا مهاجرت تحصیلی برای کشورهای کانادا، استرالیا، آمریکا، قبرس شمالی و نیوزلند است.

  2022-06-17

  سلام من ۲۱ سال دارم برای کار میخواهم مهاجرت کنم به آلمان مدرک دیپلم الکترونیک plcمیباشد هیچ راهی نیست ؟؟

  2022-06-18

  سلام. برای آلمان اقدام نداریم.

  2022-06-09

  از آلمان آفر و قرارداد کاری دارم اما مدرکم کاردانی کامپیوتر است و مورد تایید نیست. ولی بیشتر از ۱۰ سال سابقه کار مرتبط دارم که ۵ سالش با بیمه هست. مدرک زبان آلمانی ندارم اما آیلتس ۵.۵ دارم. آیا میتونم مستقیم برای بلو کارت اقدام کنم یا باید ابتدا با ویزای کاری برم؟ توضیح میفرمایید درمورد شرایط پیش روم؟

  2022-06-11

  سلام. زمینه فعالیت ما صرفا مهاجرت تحصیلی برای کشورهای کانادا، استرالیا، آمریکا، قبرس شمالی و نیوزلند است.

  2022-06-02

  برای دریافت ویزای جستجوی کار المان مشاوره میدید !؟

  2022-06-06

  سلام. زمینه فعالیت ما صرفا مهاجرت تحصیلی برای کشورهای کانادا، استرالیا، آمریکا، قبرس شمالی و نیوزلند است.

  2022-05-24

  سلام من مدرک آرایش دائم دارم کدام کشور برای مهاجرت خوبه آیا میشه پیشنهاد کاری پیدا کرد؟

  2022-05-25

  سلام. زمینه فعالیت ما صرفا مهاجرت تحصیلی برای کشورهای کانادا، استرالیا، آمریکا، قبرس شمالی و نیوزلند است.

  2022-04-15

  سلام و خسته نباشید بنده لیسانس مهندسی عمران دارم میخواستم بپرسم که اگه دوستمون از شرکتشون در آلمان بتونه دعوت نامه کاری بفرسته، با سابقه یک سال تجربه کاری و داشتن حداقل سطح لازم زبان آلمانی مشکلی برای مهاجرت دارم یا خیر؟ اما سوال مهم تر اینکه سابقه کاری مرتبط با سازمان خاتم الانبیا سلام سپاه پاسداران آیا ممکنه برای بنده برای ارائه رزومه مشکل ساز بشه؟ ممنون

  2022-04-16

  مورد اول: هرچند که سابقه 3 سال برای آلمان خوب محسوب میشه اما در صورت تایید جاب آفر و صدور آن برای شما، ویزای کاریتون هم احتمال زیاد باهاش موافقت خواهد شد. درباره مسئله آخر نیز باید گفت که آمریکا و چندی کشور محدود دیگر با این مسئله مشکل دارن؛ آلمان رو اطلاع ندارم و از اونجایی که حوزه ما کاری نیست، این مسئله رو بهتره از یه مشاور متخصص در مهاجرت کاری بپرسید.

  2022-03-05

  سلام برای گرفتن ویزای جستجوی کار در آلمان ، نوع دانشگاه در ایران اهمیتی داره؟ مدرک کارشناسی it از دانشگاه ازاد تهران داشته باشی در کل برای گرفتن هر ویزای کاری به آلمان ، نوع دانشگاه مهم هست؟

  2022-03-06

  تا جایی که اطلاع دارم خیر

  2022-02-20

  سلام خسته نباشید، 35 سالمه کارشناسی الکترونیک و 10 سال سابقه و همسرم کارشناسی مامایی با 10 سال سابقه . زبان آلمانی آشنایی نداریم .آیا امکان مهاجرت کاری به آلمان هست؟

  2022-02-21

  سلام. مهاجرت کاری به آلمان رو کار نمیکنیم در حال حاضر

  2022-02-08

  سلام من رشته برق قدرت میخونم و لیسانس دارم همچنین b2 المانی گرفتم و درحال حاضر دارم کار میکنم و اینکه بعد حداقل ۳سال سابقه کاری داشته باشم مشکلی ک بر نمیخورم ؟

  2022-02-09

  سلام. خیر مشکلی نیست و همان 3 سال کافی هست

  2022-02-08

  درود دوباره. من برای مهاجرت کاری (جاب سیکر -جاب آفر) پرسیدما.. مدرک دانشگاهی برای مهاجرت کاری باید حتما از دانشگاه ازاد برند و معروف باشه یا اگه از هر دانشگاهی باشه مشکلی نداره

  2022-02-09

  سلام. همون مواردی که خدمتتون عرض کردم درباره مهاجرت کاری هم صدق می کنه

  2022-02-07

  درود.. بنده برای ویزای کاری (جاب آفر) میخواهم اقدام کنم.در حال حاضر دانشجوی ترم 6 کارشناسی برق قدرت هستم. آیا مدرک کارشناسی بنده حتما باید از دانشگاهه آزاده تاپ و معروفی باشد (مثل :ازاد شهرکرد یا آزاد نجف آباد یا خوراسگان..) ؟؟؟؟ و الزاما باید باشد ؟

  2022-02-08

  سلام. نوع و محل دانشگاه‌های ایران تفاوت چندانی برای اکثر کشورهای مقصد برای مهاجرت تحصیلی نداره و مهم معدل، میزان تحصیلات، تخصص، مهارت زبان و... است.

  2022-02-07

  سلام 35 سالمه و دارای مدارک کارشناسی ارشد مهندسی it، کارشناسی کامپیوتر گرایش نرم افزار و کارشناسی ارشد مدیریت MBA حدود ۴ سال سابقه کار مدیریتی دارم در یک شرکت خصوصی و حدود ۶ سال سابقه ی کار در حوزه ی it در یک ارگان دولتی مدرک زبان ندارم برای مهاجرت کاری به آلمان کدوم مدرک تحصیلی بیشتر مورد پذیرششون هست؟ برای مهاجرت تحصیلی، کدوم رشته شرایط بهتر و راحت تری داره؟ ممنون میشم راهنمایی بفرمایید سپاس

  2022-02-08

  سلام. واقعیت هر 3 رشته در آلمان به اندازه مشابه هم دارای اینده شغلی خوبی هستند اما MBA بسته به موقعیت شغلی، میزان تخصص و... میتونه پر درآمدتر باشه و از طرف دیگه هم مجدد برای رشته‌های نرم افزار وIT همین داستان صادقه و بنابراین دقیق نمیشه گفت که تو کدوم رشته آینده شغلیتون بهتر خواهد بود. از نظر سختی و راحتی هم اگر هم که دانشگاه مقصد شهریه بخواد شهریه MBA از رشته مذکور دیگر بالاتر خواهد بود و از نظر سختی و آسونی دروس اگه می فرمایید که باز اون هم بستگی به استعداد و علاقه خودتون داره

  2022-02-05

  سلام. برای رشته های برنامه نویسی شنیدم که بعضی از شرکت ها تا سه سال قرارداد میبندن و بعد از سه سال اگر راضی باشن از کار اون شخص یک قرار داد بلندمدتر میبندند. و بعد از سه سال اولی اقامت دایم میدن. اطلاعی از شرایط کاری این شرکت ها دارید؟ یا اصلا این اطلاعاتی که من شنیدم صحت دارن؟؟

  2022-02-06

  سلام. درباره مهاجرت کاری به آلمان از اونجا که حوزه کاریمون نیست اطلاعات دقیقی ندارم...

  2022-01-28

  باسلام من 36سال سن دارم با مدرک فنی وحرفه ای ساخت درب وپنجره ولی مدرک تحصیلی من سیکل هست متاهل میباشم وازنظر کارفنی یا حالاهرکاری که باشه کاملا مسلط میباشم به اصطلاح اچارفرانسه میباشم ایا امکان حضوربنده درکشور المان برای کار امکان پذیر هست؟ ممنون میشم راهنمایی کنید

  2022-01-29

  سلام. معمولا برای مهاجران کاری از ایران نیروهای متخصص با مدرک تحصیلی دانشگاهی در تخصصی مورد نیاز این کشور و سابقه کار خوب مرتبط با رشته در اولویت هستن اما شما هم امکانش رو دارید منتهی مهاجرت کاری به آلمان رو در حال حاضر انجام نمیدیم.

  2022-01-26

  سلام. وقت بخیر. من 31سال سن دارم و 17سال سابقه کار دکوراسیون داخلی و نجاری وکیوم و. CNC دارم مدرک تحصیلی دیپلم دارم. میتونم اقدام کنم برای مهاجرت کاری ب آلمان

  2022-01-29

  سلام. مهاجرت کاری به آلمان رو در حال حاضر انجام نمیدیم.

  2022-01-26

  سلام.من ۲۵ سالمه و مدرک کارشناسی حسابداری دارم،ولی سابقه کاری ندارم،خواستم بپرسم تو آلمان میتونم یه جا استخدام بشم؟زبان آلمانی‌هم از کلاسهای جهاد دانشگاهی یاد گرفتم و مدرکمو گرفتم

  2022-01-29

  سلام. آلمان معمولا 5 یا کمه کمش 3 سال سابقه کاری مرتبط با رشته میخواد.

  2022-01-22

  سلام من لیسانس مکانیک ام یه مقدار cnc بلدم و نرم افزارهای مکانیک هم همینطور اما مسلط نیستم شرکت های کشورهای آلمان یا کانادا دوره آموزشی دارند که اول کمی مسلط تر باشیم بعد استخدام کنند ؟

  2022-01-24

  سلام. اگه هم بشه هم تحت شرایط سختی خواهد شد؛ وگرنه کلیتش اینه که (مخصوصا برای مهاجرت کاری ایرانیان) از شما مهارت بالای تخصصی، سابقه کار خوب و مهارت بالای زبان میخواهند .

  2022-01-21

  سلام وقتتون بخیر من تا لول A2 آلمانی خوندم .لیسانس میکروبیولوژی و ۶ سال سابقه کار درآزمایشگاه دارم آیا میتونم برای ویزای جاب سیکر اقدام کنم؟

  2022-01-22

  سلام. مهاجرت کاری به آلمان رو کار نمی کنیم اما تا جایی که میدونم برای جاب آفر آلمان، زبان مدرک سطح A1 پایین تر از حد مورد نیاز هست.

  2022-01-18

  سلام،با داشتن سابقه کار معلمی در رشته مرتبط آیا امکان مهاجرت هس؟

  2022-01-19

  سلام. سطح تحصیلات بسیار خوب و میزان سابقه کار بالا + مهارت بسیار بالای زبان آلمانی رو لازم خواهید داشت برای ادامه این شغل در آلمان.

  2022-01-16

  سلام،وقتتون بخیر.من فوق لیسانس مدیریت صنعتی دارم. سابقه کاری ندارم. بزودی قراره برای کلاس های آیلتس شرکت کنم.می خواستم بپرسم بااین شرایط می تونم درآلمان مشغول به کار بشم ؟ یا شرایط دیگه ای هم بایستی باشه؟

  2022-01-17

  سلام. آلمان 5 سال سابقه کار مرتبط با رشته میخواد برای مهاجرت کاری

  2022-01-14

  سلام و عرض ادب 25 سال سن دارم لیسانس رشته CNC دارم مدرک آیلتس هم گرفتم و ۲ سال سابقه کار در زمینه CNC با خصوصیات فعلی میتونم به آلمان مهاجرت کنم ؟

  2022-01-15

  سلام. از آنجا که آلمان به صلاحیت های تحصیلی بسیار بها می دهد، اگر معدل تان بالا و مدرک زبان آلمانی در سطح و نمره بسیار خوب کسب نمایید بله می توانید.

  2022-01-12

  سلام خواستم بگم برای رفتن ب المان ویزا لازمه و اینکه اگه از ایران به ترکیه بریم و بعد از اونجا ب المان مشکل نمیخوره یا هم اول بریم المان اگه ویزا لازم داره بریم ترکیه از اونجا ب المان

  2022-01-15

  سلام. در هر حالت نیاز به ویزا خواهید داشت.

  2022-01-11

  سلام من و دوستم میخوایم بعد خدمت سربازیمون بریم آلمان مدرک تحصیلی دیپلم داریم آیا میتونیم بدون اینکه به مشکل بخوریم بریم اونجا

  2022-01-12

  سلام. مهاجرت کاری آلمان سخت بوده و به مدرک تحصیلی خوب، سابقه کاری 5 سال و نمره زبان بالای آلمانی نیاز خواهید داشت.

  2021-12-24

  سلام وقت بخیر پسر دایی من المان زندگی میکنه و اقامت دائم داره اونجا تاجر فرش ابریشم هستش ایا میتونه از من دعوت به همکاری کنه و من بدون اینکه به زبان المانی یا انگلیسی تسلط داشته باشم فقط به واسطه پشتوانه مالی مهاجرت کنم؟

  2021-12-25

  سلام. خیر مدرک زبان جز مدارک اصلی در این زمینه هستش

  2021-12-20

  سلام خسته نباشید من و همسرم قصد مهاجرت به آلمان رو داریم همسرم 31 سالشه ورشتش میکروبیولوژی است من هم رشته حسابداری دانشجو کاردانی هستم آیا راهی وجود داره بدون گذراندن دوره 6 ماهه تا 2 ساله یه نفرمون اونجا هر دو باهم بریم؟؟؟

  2021-12-21

  سلام. خیر بصورت بلافاصله همسر نمیتونه همراهی کنه برای آلمان

  2021-12-16

  سلام من کارشناسی ارشد مهندسی مواد دارم 41 سالمه با 12 سال سابقه کار در پارس جنوبی و همسرم 36 سال داره کارشناسی ارشد مهندسی عمران و مدرس زبان انگلیسی و دو تا مقاله در زمینه عمران داره البته هنوز چاپ نشده. با توجه به شرایط ما مهاجرت تحصیلی یا کاری از طریق خودم یا همسرم کدوم رو پیشنهاد میدید. کشور مد نظر ما کانادا یا آلمان البته زبان انگلیسی آیلتس میخوایم امتحان بدیم. ممنون

  2021-12-18

  سلام. وضعیتتون بیشتر به مهاجرت کاری میخوره که ما در حال حاضر مهاجرت کاری کار نمی کنیم

  2021-11-17

  سلام وقت بخیر ببخشید، سابقه ی کاری از روی بیمه مورد بررسی قرار می گیره یا اینکه خوده شرکت نامه ای بزنه دال بر سابقه ی کار کفایت می کنه؟!

  2021-11-17

  سلام. برای مهاجرت کاری، سابقه کاری حتما باید با بیمه باشه

  2021-11-02

  برای مهاجرت کاری به چه شرایطی نیاز داریم

  2021-11-02

  سلام. مدرک تحصیلی هرچه بالاتر بهتر + سابقه کار حداقل 2 الی 3 سال + مدرک زبان با نمره هر چه بالاتر بهتر

  2021-10-28

  سلام.دخترم دانشجوی ارشد آموزش زبان انگلیسی ست.آیا میتونه از طریق اکسپرس ایتتری وارد کانادا بشه.سپاس

  2021-11-01

  سلام. با داشتن مدرک زبان و سابقه کار (و در صورت نداشتن سابقه کار، مدرک زبان با نمره بسیار بالا) بله امکانش هست

  2021-10-20

  ببخشید چگونه اپلای کنم معلومات لازم را به چه کسی یا چه ایمیلی ارسال کنیم؟؟

  2021-10-26

  سلام. مهاجرت کاری آلمان رو در حال حاضر کار نمی کنیم

  2021-10-15

  سلام من 28 سالمه و فوق لیسانس برق دارم با معدل 16. تازه دارم میرم سر کار و تا سابقه جمع کنم خیلی طول میکشه. از طرفی، علاقه چندانی به ادامه تحصیل ندارم که بخوام بصورت تحصیلی برم. انگلیسی بلدم المانی هم تا B1خوندم. بنظرتون بهترین راه برای رفتن من چجوریه؟ عجله ای ندارم فقط میخوام قدمو محکم بردارم. و اینکه میخوام بدونم حدودا چقدر پول نیاز دارم؟

  2021-10-16

  سلام. مهاجرت کاری به کانادا برای ایرانیان از همه جا راحت تره در حال حاضر، آلمان هم خوبه البته. اگه مقصد مورد نظرتون رو بگید بهتر میتونم راهنمایی کنم اما برای مهاجرت کاری بیشتر هزینه برای اپلای ویزا، سفر و محل زندگی و تهیه مایحتاج اولیه برای 2 3 ماه اول رو نیاز دارین

  2021-10-13

  سلام خدمت شما من میخواهم مهاجرت کاری به آلمان داشته باشم

  2021-10-16

  سلام. در حال حاضر مهاجرت کاری به آلمان رو انجام نمیدیم و در همین صفحه هم اطلاعات تقریبا جامعی در این خصوص قرار داده شده...

  2021-10-12

  سلام من متولد ۱۳۶۰ هستم و مکانیک خودرو هستم حدود ۱۸سال سابقه کار دارم چطور میتونم اقدام برای مهاجرت به آلمان از طریق کاری انجام بدم . ممنون

  2021-10-16

  سلام. در حال حاضر مهاجرت کاری به آلمان رو انجام نمیدیم و در همین صفحه هم اطلاعات تقریبا جامعی در این خصوص قرار داده شده...

  2021-10-11

  سلام.من متولد بهمن ۶۰ و ۴۰ سالمه.۱۵ سال سابقه کار دارم .رشتم فوق لیسانس معماری هست ولی کارم مرتبط با رشتم نیست و بیشتر اداریه. همسرم هم ۴۰ سال تمام و متولد شهریور ۶۰ هست. لیسانس مهندسی مکانیک یاخت وتولید هستو کارش فنی و کارگاه تجهیزات آفرود داره. یه دختر ۳ساله داریم .ما چطور و از چه طریق میتونیم به آلمان مهاجرت کنیم لطفا راهنمایی کنید

  2021-10-12

  سلام. شما یا همسرتان از طریق مهاجرت کاری اقدام کنید و بعد برای همسر و فرزند اقدام شود اما اگر همسرتان سابقه کار خوبی دارد، بهتر است ایشون اقدام کند چرا که سابقه کار مرتبط با رشته، خود ملاک مهمیه

  2021-10-10

  با سلام اگر من ویزای کاری آلمان را دریافت کنم و مدتی در آلمان کار کنم مثلاً دو سال آیا بعد از آن می توانم در کشورهای دیگر اتحادیه اروپا کار کنم؟ یعنی بعد از مثلاً دو سال نسبت به کسی که اصلا در اتحادیه اروپا کار نکرده است مزیتی دارم؟

  2021-10-12

  سلام. جناب چون ما در حال حاضر مهاجرت کاری رو کار نمی کنیم در این باره اطلاعات دقیق ندارم اما حتما تاثیر داره و کسی که پرونده شما رو بررسی می کنه میبینه که در حوزه اتحادیه اروپا سابقه کار دارید . این ارجحیت هست نسبت به کسی که این شرایط رو نداره...

  2021-10-10

  سلام وقتتون بخیر. من دانشجوی مهندسی کامپیوتر گرایش it هستم، و الان یه مدت هست دارم فارکس میخونم و ترید میکنم، میخام ببینم میتونم بعد از دانشگاه و سربازیم برای زندگی به آلمان مهاجرت بکنم. یکی از اقوام اونجا هست ومیتونه واسم دعوت نامه بفرسته. و اینکه هیچ مدرک زبانی هم ندارم، ولی اگه قرار باشه بگیرم میخام زودتر دست به کار شم و بخونم، ممنون میشم اگه پاسخ بویم

  2021-10-12

  سلام. اگه منظورتون مهاجرت کاری هست، سابقه کار رسمی و مدرک زبان رو حتما لازم دارید

  2021-10-04

  با سلام بنده هفت سال در زمینه درایو تست و انجام تست های میدانی پوشش دهی شبکه موبایل در حوزه تلکام مشغول به کارم ،میخواستم بدونم در همین زمینه امکان کار در یکی از کشورهای اروپایی برایم امکان پذیر هست . با تشکر

  2021-10-12

  سلام. با داشتن مدرک تحصیلی و مدرک زبان بله هست

  2021-10-01

  میخواهم توسط شغل خودم در صنعت خودرو مشغولم وخانم دیپلم طراحی لباس عروس ومدل فشن وشب رادارد مهاجرت کاری داشته باشیم ایا امکان دارد مرسی

  2021-10-04

  شرایطتون را هم بفرمایید؛ سن پایین ترجیحا زیر 40 سال، مدرک زبان، مدرک تحصیلی، سابقه کار اینا همه ملاک هستن

  2021-10-01

  با سلام و وقت بخیر، من موتور پیشرانه پلاسما برای خودروهای الکتریکی اختراع کردم و در حال ثبت بین المللی (WIPO) هستم، آیا من هم می تونم جاب آفر بگیرم؟ زمینه اختراعم با پایان نامه من مرتبط هست اما سابقه کارم مرتبط نیست

  2021-10-04

  سلام. مدارک مربوطه به اختراع رو تو پرونده جاب آفرتون لحاظ کنید اما سابقه کار مرتبط با رشته تحصیلی هم خودش به تنهایی از اهمیت بالایی برخوردار هستش...

  2021-09-30

  با سلام من متولد 1355 و کارشناس الکترونیک هستم و در زمینه تعمیر دستگاههای مختلف تبحر دارم . از چه طریق امکان مهاجرت به آلمان رو دارم و بهترین روش و امکان پذیرترین کدوم هست.

  2021-10-04

  سلام. برای مهاجرت کاری کمی کارتون سخت تره، اگه از طریق سرمایه گذاری بتونین براتون راحت تره

  2021-09-28

  سلام و وقت به خیر، 39 سالمه و لیسانس کامپیوتر دارم، نزدیک به 8 سال سابقه کار در زمینه آی تی و بیمه دارم، همسرم 38 ساله و فوق لیسانس ارتباطات و 12 سال سابقه کار دارن، هر دو زبانمون خوبه ولی هنوز آزمون شرکت نکردیم، آیا امکان مهاجرت از طریق job offer داریم؟

  2021-09-29

  سلام. بله امکانش هست و فقط برای پروسه جاب آفر آلمان معمولا پرونده های زیر 40 سال رو بررسی می کنند و توصیه میشه که سریع تر اقدام کنید

  2021-09-21

  سلام خوبید..من کارشناس اتاق عمل هستم .12سال سابقه کار دارم...سن هم 34سال...میخام برا کار تو آلمان بپرسم...میشه راهنمایی کنید..ممنون

  2021-09-22

  سلام متشکر. از طریق جاب آفر یا ویزای جست و جوی کار اقدام نمایید. در حال حاضر متاسفانه مهاجرت کاری به آلمان رو کار نمیکنیم

  2021-09-17

  با سلام، در صورتیکه در دعوتنامه ی جاب آفر قید شود دانش زیان انگلیسی کافی است، آیا باز هم داشتن مدرک زبان آلمانی برای سفارت مهم است؟ برای اوکی دادن سفارت امکان داره باز هم گیر کنیم؟ (اگر جاب آفر داشته باشیم از آلمان، لطف کنید در هر دو حالت که کارفرما قید کند زبان انگلیسی کافی است و چیزی قید نکند بفرمایید) سوال دوم اینکه آیا کارفرما میتونه همزمان در آلمان و اتحادیه ی اروپا سه ماه آگهیشو بده؟ (برای صرفه جویی در وقت تا نوبت به ما برسه)

  2021-09-21

  سلام. درباره زبان که کافرما فقط اختیار استخدام داره ورگنه سفارت ازتون مدرک زبان B1 یا B2 آلمان رو میخواد، درباره آگهی هم که این آگهی ها همان سلسله مراتب خودش رو داره و نمیشه تغییر داد

  2021-09-15

  من لیسانس و ارشد مامایی دارم.‌ مدرک دکتری بهداشت باروری هم دارم که بعلت اینکه طرح تعهد دکتری را هنوز نگذرانده ام مدرک د‌کترایم در وزارت بهداشت گیر است. سن زیر ۴۰ سال با ۱۴ سال سابقه کار مرتبط...همسرم هم دکتری زمین شناسی دارد با سابقه کار مرتبط در شرکنهای خصوصی،،،ایا بااین اوصاف میتوانیم ویزای بلو را اخذ کنیم ...در چه مدت و حداقل هزینه چقدر است متشگرم

  2021-09-18

  سلام . مهاجرت کاری به آلمان رو در حال حاضر انجام نمیدیم

  2021-09-15

  سلام کارشناسی ارشد مکانیک دارم .دوتا ثبت اختراع .10سال سابقه فعالیت در زمینه طراحی ساخت تعمیر انواع ماشین الات صنعتی دارم .اشنایی با نرم افزارهای حوزه مهندسی مکانیک .سن 40سال.اگر برای ویزای کار در المان اقدام کنم موفق می شوم.ممنون راهنمایی کنید

  2021-09-20

  شرایطتان بسیار خوب است اما از نظر سنی مشکل وجود داره بخصوص برای آلمان که معمولا صرفا پرونده های افراد زیر 40 سال رو برای مهاجرت کاری بررسی میکنه

  2021-09-15

  سلام بنده دانشجوی سال اخره مهندسی مکانیکم همزمان تو داروخونه کارمیکنم.از کدومش میتونم راحت تر کار پیدا کنم؟

  2021-09-20

  سلام. ویزای کاری بر طبق مدرک تحصیلی و مهارت های فنی شما در رابطه با تحصیلاتتان مورد بررسی قرار میگیره و در نتیجه برای مکانیک اقدام کنید

  2021-09-11

  سلام من شنیدم برای ویزای جاب آفر تمکن لازم نیست درسته؟ و اینکه من رشته تحصیلی علوم سیاسی هست اما در زمینه برنامه نویسی مهارت دارم میتونم شغلی در رابطه با مهارتم بگیرم؟ سفارت یا خود دولت المان گیر نمیده؟

  2021-09-13

  سلام . تمکن مالی به اندازه ی مدت زمان اولیه اقامتتون که لازم دارید حتی اگه اجبار هم نباشه! در زمینه موارد دیگه هم اگه هم امکانش باشه معمولا تو انتخاب کاندیدای جاب آفر کسی رو انتخاب می کنن که رشته تحصیلیش با تجربه و مهارت های کاریش سازگاری داشته باشه، مگه اینکه مهارت بسیار ویژه ایی داشته که بتونید از کارفرمایی پیشنهاد شغلی داشته باشید - اینکه شما تحت چه عنوان شغلی و مدرک تحصیلی مجوز کار می گیرید برای سفارت مهم نیست حتی در صورت یکی نبودن مدرک و تخصص

  2021-09-09

  سلام بنده حدود ۸ سال مدرک و سابقه کار رو لودر و ۲ سال سابقه و مدرک کار رو کامیون رو دارم ممنونم میشم راهنماییم کنید

  2021-09-11

  ترجیحا در صورت داشتن مدرک کارشناسی یا بالاتر می توانید از ویزای جست و جوی کار در آلمان یا ویزای موقعیت شغلی استفاده نمایید

  2021-09-09

  سلام بنده حدود ۸ سال مدرک و سابقه کار رو لودر و ۲ سال سابقه و مدرک کار رو کامیون رو دارم ممنونم میشم راهنماییم کنید

  2021-09-20

  سلام. از طریق جاب آفر اقدام کنید و توجه کنید که برای مهاجرت کاری به آلمان باید زیر 40 سال باشید چرا که معمولا پرونده های زیر 40 سال رو بررسی می کنند و همچنین مدرک زبان هم لازم دارید

  2021-08-24

  برای مهاجرت کاری به آلمان از کجا باید شروع کنم گواهینامه پایه یک دارم ودر ححد یک میلیارد سرمایه کلا

  2021-09-07

  سلام. سرمایتون برای ویزای سرمایه گذاری که کافی نیست اما برای مهاجرت و مخارج زندگی خودتون خوب هست و برای مهاجرت کاری از طریق ویزای جست و جوی کار باید اقدام کنید

  2021-08-23

  بخاطر محاجرت

  2021-09-07

  سلام. سوالی دارید در خدمت هستیم

  2021-07-16

  در مورد مهاجرت چه چیزی لازم است

  2021-09-26

  سلام. مهاجرت از چه طریقی؟ کاری؟ تحصیلی؟ سرمایه گذاری؟....

  2021-06-12

  سلام وقت بخیر میخواستم بدونم تمکن مالی که نوشته شده چقدر هستو فقط برای ویزای جستجوی کار نیازه یا در صورت داشتن دعوتنامه شغلی باز هم نیاز به ارائه تمکن مالی هست و در کل آیا برای مهاجرت به آلمان مدارک تمکن مالی نیازه و به چه مبلغی

  2021-10-16

  سلام. مبلغ دقیقش رو اطلاع ندارم چون در حال حاضر ویزای کاری آلمان رو کار نمی کنیم اما در هر 2 حالت تمکن مالی لازم هست

  مشاوره رایگان مهاجرت و رزرو وقت مشاوره

  021 71 400 111