ادب ویزا
15 شغل مورد نیاز در آمریکا 2023
 • نویسنده: زهرا قمی
 • اخبار مهاجرت

درخواست مشاوره رایگان مهاجرت

سوالات متداول 15 شغل مورد نیاز در آمریکا 2023

آنچه در این مقاله می خوانید:

  برای دریافت مشاوره رایگان جهت تحصیل در کانادا و استرالیا و انتخاب دانشگاه، بررسی کلیه مدارک و توانایی فردی شما و در آخر، تشکیل یک پرونده‌ی قوی مهاجرتی در کنار تیمی مجرب از متخصصین اخذ ویزای تحصیلی با داشتن مجوز رسمی از وزارت علوم، کافیست با شماره 02171400111 تماس بگیرید.

  اگر قصد مهاجرت به آمریکا را داشته و یا در حال حاضر به عنوان دانشجو در این کشور در حال تحصیل هستید، بهتر است ابتدا با مشاغل مورد نیاز آن آشنا شوید تا بتوانید برنامه‌ریزی‌های لازم را برای آینده شغلی خود انجام دهید. آشنایی با ترندهای بازار کار در هر کشور به شما چشم‌اندازی کلی بخشیده تا مهارت‌های مورد نیاز کارفرمایان در آن کشور را در خود تقویت کنید.

  به گزارش وبسایت Indeed در طی پنج سال آینده تقاضا برای برخی از مشاغل بسیار بالا بوده و افراد متخصص در این حوزه‌ها با بازار کار خوبی برای استخدام روبه‌رو خواهند بود. مشاغل مورد تقاضا با موقعیت‌های خالی زیادی داشته که کارفرمایان آن‌ها را از میان متقاضیان ماهر انتخاب می‌کنند. کشور آمریکا دریایی از موقعیت‌های شغلی را به ویژه در مشاغل برتر و مورد نیاز خود برای متقاضیان فراهم کرده است. بنابراین افراد زیادی در هر سال به این کشور از روش ویزای کار و اشتغال مهاجرت می‌کنند. حتی از کشورهایی پیشرفته و مرفه. برای مثال افراد قابل توجهی هستند که پس از اتمام تحصیل در کانادا در کنار پروسه اقامت خود در همین کشور، شروع به ارسال رزومه‌ی خود به شرکت‌های آمریکایی نیز می‌کنند. لیست کامل این مشاغل به همراه متوسط حقوق سالیانه و مهارت‌های عمومی مورد نیاز در آن‌ها را می‌توانید در ادامه مطلب مشاهده کنید.

  توسعه‌ دهنده نرم‌افزار

  توسعه‌ دهنده نرم‌افزار

  • متوسط حقوق در آمریکا: 120 هزار دلار در سال
  • تعداد شغل: 370 هزار
  • نرخ بیکاری: 1.2 درصد

  قرن بیست و یکم را به عنوان عصر اطلاعات می‌شناسند، زیرا سرعت تولید و تبادل اطلاعات در جهان در سال‌های اخیر به بالاترین حد خود رسیده است. صفحات وب، نرم‌افزارهای موبایل، رادیوها، تلویزیون و انواع شبکه‌های ماهواره‌ای همگی از پلتفرم‌های تولید کننده اطلاعات هستند که تمامی افراد در سراسر جهان به صورت روزانه از آن‌ها استفاده می‌کنند. در زمان و عصر حال حاضر، مشاغل مربوط به حوزه تکنولوژی اطلاعات و برنامه‌نویسی بیش از هر وقت دیگری مورد نیاز هستند، زیرا تمامی شرکت‌ها، موسسات، کارخانه جات، موسسات آموزشی، تحقیقاتی و... به ابزاری چون اپلیکیشن‌ها و نرم‌افزارهای مختلف مجهز شده‌اند.

  توسعه‌دهندگان نرم‌افزار که اصلی‌ترین شغل مورد نیاز در ایالات متحده آمریکا در طول پنج سال آینده خواهند بود، وظیفه تحقیق، طراحی، اجرا و مدیریت نرم‌افزارها را بر عهده دارند. آن‌ها برای پروژه‌های برنامه‌نویسی گزارش تهیه کرده، نرم‌افزارها را آپدیت می‌کنند، مشکلات موجود را برطرف و با مهندسان نرم‌افزار در خصوص رابط کاربری نرم‌افزارها مشورت می‌کنند. برای استخدام در این موقعیت شغلی داشتن مدرک کارشناسی در رشته علوم کامپیوتر، مهندسی نرم‌افزار و یا دیگر رشته‌های مرتبط الزامی بوده، همچنین متقاضیان باید مهارت‌های برنامه‌نویسی قوی داشته و سوابق شغلی مناسبی ارائه دهند.

  پزشک پرستار

  پزشک پرستار

  • متوسط حقوق در آمریکا: 120 هزار دلار در سال
  • تعداد شغل: 113 هزار
  • نرخ بیکاری: 0.4 درصد

  پزشک پرستار به پرستاری می‌گویند که دارای تحصیلات تکمیلی و تحصیل بیشتری هستند که به این متخصصان اجازه می‌دهد به تاریخچه بیمار دسترسی داشته باشند، معاینه فیزیکی انجام دهند، آزمایشگاه سفارش دهند، نتایج آزمایشگاهی را تجزیه و تحلیل کنند، داروها را تجویز کنند، مجوز درمان را صادر کنند و به بیماران و خانواده‌ها در مورد مراقبت مداوم آموزش دهند. پزشک پرستاران، که به عنوان پرستاران ثبت شده در سطح پیشرفته نیز شناخته می‌شوند، بر اساس جمعیت بیمار تخصص دارند و برای کار در زمینه‌هایی مانند سلامت زنان یا اطفال آموزش می‌بینند. آن‌ها همچنین ممکن است در زیمنه‌های تحقیقاتی یا دانشگاهی نیز کار کنند.

  شغل این دسته از متخصصین شبیه به نقش یک پزشک است و تفاوت اصلی آن با خود پزشکان در مییزان تحصیلات رسمی مورد نیاز است. پزشکان نبست به پزشک پرستاران آموزش بیشتری دارند و وسعت دانش و حقوق آن‌ها معمولا متناسب با کار اضافی آن‌هاست. با این حال، به طور فزاینده و تا حدودی بحث برانگیز پرستاران مراقبت های اولیه را به بیماران ارائه می دهند. بسیاری از پزشکان پرستار ابتدا به عنوان پرستار ثبت نام شده کار کردند، جایی که درمان آن‌ها با بیماران به مراقبت‌های جامع و سلامتی گسترش یافت. آن‌ها این زمینه را برای تشخیص، درمان و مدیریت مسائل پزشکی به ارمغان می‌آورند.

  مدیریت خدمات درمانی و بهداشتی

  مدیریت خدمات درمانی و بهداشتی

  • متوسط حقوق در آمریکا: 101 هزار دلار در سال
  • تعداد شغل: 136 هزار
  • نرخ بیکاری: 1.5 درصد

  مدیران خدمات پزشکی و بهداشتی، برنامه‌ریزان، مدیران و هماهنگ‌ کنندگانی هستند که در پشت صحنه‌ی دنیای پزشکی کار می‌کنند تا بیمارستان‌ها، خانه‌های سالمندان، تمرین‌های گروهی و سایر امکانات مراقبت‌های بهداشتی را به‌ طور کارآمد حفظ کنند. به طور خلاصه، آن‌ها متخصصان فوق العاده سازمان یافته هستند. مدیران خدمات پزشکی و بهداشتی معمولا افرادی هستند که جزئیات گرا هستند و مهارت‌های تحلیلی خوبی دارند. از آنجایی که بیشتر وقت آن‌ها صرف کار با پزشکان، نمایندگان بیمه سلامت و سایر مدیران می‌شود، آن‌ها همچنین باید مهارت‌های ارتباطی و بین فردی خوبی داشته باشند. 

  حل مسئله بخش دیگری از کار این دسته از افراد است. مهارت‌های فنی نیز ضروری است زیرا این متخصصان باید با نرم افزار و سوابق الکترونیکی سلامت به روز باشند. تقاضای زیاد برای مدیران بیشتر خدمات پزشکی و بهداشتی به دلیل بزرگی جمعیتی است که با افزایش سن، نیاز به مراقبت‌های بهداشتی بیشتری در بیمارستان‌ها، مراکز گروهی و خانه‌های سالمندان دارند. همچنین دلیل دیگر افزایش فعالیت‌های گروهی و نیاز به مدیران بیشتر برای هدایت و تامین امکانات در این راستا است. اداره آمار کار رشد اشتغال 28.3 درصدی را برای مدیران خدمات پزشکی و بهداشتی را در 3 سال آتی پیش‌بینی کرده است. 

  دستیار پزشک

  دستیار پزشک

  • متوسط حقوق در آمریکا: 121 هزار دلار در سال
  • تعداد شغل: 38 هزار
  • نرخ بیکاری: 1.2 درصد

  تکنسین‌های پزشکی مسئولیت نگهداری و استفاده از ابزارآلات پزشکی که مربوط به آزمایشات پیچیده می‌شوند را بر عهده دارند. وظایفی چون جمع‌آوری تست‌ها و نمونه‌های آزمایشی جهت تحلیل، شناسایی انواع ناهنجاری‌های سلولی درنمونه‌های آزمایش، تهیه گزارشات دقیق در خصوص نتایج احتمالی، مشارکت با دیگر متخصصان پزشکی به منظور تشخیص اولیه، برقراری محیط کاری سالم بر اساس رویه‌ها و قواعد بهداشتی از اصلی‌ترین وظایف‌های مربوط به تکنسین‌های پزشکی هستند. داشتن مدرک کارشناسی در رشته تکنولوژی پزشکی یا علوم آزمایشگاهی الزامی بوده، همچنین دانش پیشرفته در حوزه زیست شناسی و شیمی به همراه سوابق کاری مرتبط برای استخدام در این موقعیت شغلی توصیه می‌گردد.

  تحلیلگر امنیت اطلاعات

  تحلیلگر امنیت اطلاعات

  • متوسط حقوق در آمریکا: 102 هزار دلار در سال
  • تعداد شغل: 56 هزار
  • نرخ بیکاری: 0.8 درصد

  امنیت اطلاعات به طور مشخص وظیفه نظارت بر مسائل امنیتی در سیستم‌های کامپیوتری را داراست. آن‌ها خلل‌های امنیتی را شناسایی و ضبط کرده و از وقوع مشکلات امنیتی برای سیستم جلوگیری می‌کنند. بدین منظور این افراد نرم‌افزارهای امنیتی متفاوت را بر سیستم نصب و اجرا کرده تا از زیرساخت‌های اطلاعاتی و سیستمی محافظت کنند. متقاضیان استخدام در این موقعیت شغلی باید دارای مدرک کارشناسی علوم کامپیوتر، برنامه‌نویسی یا دیگر رشته‌های مرتبط باشند. آشنایی با مفاهیمی چون فایروال، آنتی‌ویروس، پروکسی و SIEM الزامی بوده و مهارت‌های مربوط به شناسایی مشکلات شبکه، حل و جلوگیری از وقوع مجدد آن‌ها نیز توصیه می‌شود.

  فیزیوتراپی

  فیزیوتراپی

  • متوسط حقوق در آمریکا: 96 هزار دلار در سال
  • تعداد شغل: 40 هزار
  • نرخ بیکاری: 0.7 درصد

  فیزیوتراپ‌ها برای افراد در تمامی سنین که به دلیل آسیب‌های جسمانی دچار مشکل گشته‌اند، خدمات درمانی و بازپروری را فراهم می‌کنند. این افراد به تناسب هر بیمار برنامه درمانی مجزایی طراحی کرده و درمان‌های فیزیوتراپی را در جهت نسخه پزشک و به عنوان روش درمانی کمک کننده به روش‌های تسکین درد و بهبود تحرک مدیریت می‌کنند. همچنین به خانواده افراد بیمار اطلاعات و توصیه‌های لازم را جهت فعالیت‌های درمانی در خانه ارائه می‌دهند. متقاضیان استخدام در این رشته باید دکتری تخصصی در حوزه فیزیوتراپی داشته باشند، آزمون NPTE را با موفقیت از سر گذرانده و مجوزهای دولتی مربوط را برای فعالیت در این حوزه دریافت کرده باشند.

  فیزیوتراپیست‌ها ابتدا بیمار را ارزیابی می‌کنند و سوابق پزشکی او را بررسی می‌کنند. سپس برنامه‌های توانبخشی را طراحی و اجرا می‌کنند که برای بهبود تحرک بیمار، افزایش قدرت بیمار و تسکین یا حداقل کاهش درد بیمار طراحی شده است. برنامه‌های درمانی اغلب شامل تمرین‌ها و کشش‌های مختلف و همچنین درمان‌های عملی و ماشین‌هایی است که به بهبود قدرت عضلانی، دامنه حرکت و عملکرد حرکتی کمک می‌کنند.

  مدیر امور مالی

  مدیر امور مالی

  • متوسط حقوق در آمریکا: 131 هزار دلار در سال
  • تعداد شغل: 123 هزار
  • نرخ بیکاری: 2.4 درصد

  مدیران مالی با توجه به شرایط بازار به متقاضیان خود، استراتژی مدیریت و راهنمایی‌های مالی ارائه داده و یا حتی در زمینه سرمایه‌گذاری نیز آن‌ها را هدایت می‌کنند. این افراد پس از صحبت با مشتریان خود و آگاهی از نیازهای آن‌ها، برنامه‌ای مالی طراحی کرده، به سوالات آن‌ها پاسخ دهند، متناسب با اهدافشان استراتژی‌های مالی لازم را در اختیار مشتریان قرار می‌دهند و به طور مرتب با آن‌ها برای رسیدگی به امور مالیشان، در ارتباط هستند. داشتن مدرک کارشناسی در رشته امور مالی یا دیگر رشته‌های مرتبط به همراه دانش کافی در حوزه سنایع مالی، بیمه و تجربه فروش از شرایط الزامی برای استخدام در این موقعیت شغلی هستند.

  مدیران مالی با بازار کار بسیار رقابتی روبرو هستند. مدیران مالی کسانی هستند که می‌توانند امور مالی بین المللی و دنیای پیچیده ابزارهای مالی و اوراق بهادار و... را نیز مدیریت کنند، اداره آمار کار رشد اشتغال 16.8 درصدی را برای مدیران مالی بین 3 سال آتی پیش‌بینی کرده است. در این دوره، تخمین زده می‌شود که 123 هزار شغل در دسترس باشد.

  مدیر IT

  مدیر IT

  • متوسط حقوق در آمریکا: 159 هزار دلار در سال
  • تعداد شغل: 82 هزار
  • نرخ بیکاری: 1.8 درصد

  مدیران کامپیوتر و سیستم‌های اطلاعاتی یا همان مدیران فناوری اطلاعات، در واقع راهنماهایی هستند که به سازمان‌ها کمک می‌کنند تا در هزارتوی همیشه در حال تغییر که در فناوری مدرن در جریان است، حرکت کنند. این متخصصین بسیار مهم، چشم انداز کوتاه مدت و بلند مدتی را برای نیازها و اهداف فناوری شرکت‌ها ارائه می‌دهند. با وجود اینکه اکثر مدیران فناوری اطلاعات برای انجام کارهای مختلف و کارگرانی که بر آن‌ها نظارت می‌کنند، مهارت‌های فنی دارند. پس برای این دسته افراد احتمال بیشتری وجود دارد که بیشتر وقت خود را در اتاق‌های جلسه سپری کنند تا در اتاق‌های سرور.

  هماهنگی امور فناوری با مدیران ارشد، برنامه‌ریزی ارتقاء نرم‌افزار یا سخت‌افزار موجود و مذاکره با فروشندگان برای خدمات محصولات فعلی یا خرید محصولات جدید، همگی از وظایف رایج مدیران فناوری اطلاعات هستند. مدیران فناوری اطلاعات همچنین سیستم کامپیوتری خط مشی یک سازمان را طراحی و ارتقا می‌دهند و از شبکه اداری در برابر هکرها و بدافزارها محافظت می‌کنند. وقتی کار به خوبی انجام شود، بسیاری از کارمندان حتی متوجه درگیری‌های مربوط به آیتی و معظلات آن نمی‌شوند. اداره آمار کار رشد اشتغال 16.2 درصدی را برای مدیران خود در 3 سال آتی پیش‌بینی می‌کند و احتمال می‌رود در این دوره، حدود 82400 شغل دیگر در دسترس باشد.

  توسعه‌ دهنده وب

  توسعه‌ دهنده وب

  • متوسط حقوق در آمریکا: 77 هزار دلار در سال
  • تعداد شغل: 29 هزار
  • نرخ بیکاری: 1.3 درصد

  از دیگر برنامه‌نویسانی که جزء مشاغل پرتقاضای ایالات متحده محسوب می‌شوند، توسعه‌دهندگان وب هستند. این افراد با زبان‌های برنامه‌نویسی همچون HTML، CSS و جاوا آشنایی داشته و به کمک آن‌ها وبسایت‎‌هایی را برای مشتریان خود طراحی می‌کنند و یا به آپدیت صفحه‌های از پیش موجود و طراحی شده می‌پردازند. توسعه‌دهندگان وب برنامه‌های زمان‌بندی شده‌ای را به منظور تست مرورگرها و انواع دستگاه‌ها طراحی می‌کنند. این افراد همچنین مطالب وبسایت‌ها را مدیریت، طراحی یا ویراستاری کرده و دانش خود را در زمینه برنامه‌نویسی وب به روز نگه می‌دارند و البته در کلیه این امور، به SEO هم تسلط نسبی یا کامل داشته و دانش مربوط به SEO را هم اعمال می‌کنند. شناسایی مشکلات وبسایت و تست فیدبک کاربران نیز از دیگر وظایف این گروه شغلی و. متخصصان است. داشتن حداقل مدرک کاردانی در رشته‌های توسعه وب، طراحی وب، برنامه‌نویسی یا دیگر رشته‌های مرتبط برای استخدام در این موقعیت شغلی الزامی بوده و تسلط در زبان‌های برنامه‌نویسی همچون جاوا، HTML ،CSS و MySQL از اصلی‌ترین مهارت‌های مورد نیاز در این تخصص می‌باشد.

  دندانپزشک

  دندانپزشک

  • متوسط حقوق در آمریکا: 160 هزار دلار در سال
  • تعداد شغل: 8 هزار
  • نرخ بیکاری: 0.5 درصد

  دندانپزشکان مشکلات مربوط به دهان، لثه و دندان بیمار را شناسایی و درمان می‌کنند. وظایف آن‌ها شامل کشیدن دندان، نصب دندان مصنوعی و پر کردن حفره‌های دندان‌ها است. برخی از دندانپزشکان در زمینه‌هایی تخصص می‌گیرند که از درمان مشکلات و بیماری‌های جدی دهانی گرفته تا صاف کردن و تنظیم دندان‌ها و انجام جراحی های دهانی و دندان را شامل می‌شود. اداره آمار کار آمریکا رشد اشتغال 6.1 درصدی برای دندانپزشکان را در 3 سال آتی پیش بینی کرده است. پیش بینی می‌شود که در این دوره، حدود 7700 شغل جدید باید باز می‌شود.

  وکیل

  وکیل

  • متوسط حقوق در آمریکا: 128 هزار دلار در سال
  • تعداد شغل: 80 هزار
  • نرخ بیکاری: 1.4 درصد

  یک وکیل به افراد یا سازمان‌ها در امور حقوقی، مشاوره و نمایندگی می‌دهد. بسته به تخصص آن‌ها و نوع کار حقوقی‌ای که انجام می‌دهند، یک وکیل ممکن است وکالت موکل را در دادگاه مدنی یا جزایی داشته باشد یا به موکل در نوشتن وصیت نامه کمک کند و ده‌ها نوع کار حقوقی دیگر. وکلا ممکن است برای سازمان‌های غیرانتفاعی یا برای دولت‌های فدرال، ایالتی یا محلی کار کنند، اما طبق اداره آمار کار، اکثریت آن‌ها در دفاتر قانونی خصوصی یا شرکتی کار می‌کنند.

  برخی از وکلا به عنوان وکیل در یک منطقه خاص و بیشتر در ایالت (هایی) خاص کار می‌کنند. همچنین برخی در حیطه‌ای خاص کا می‌کنند؛ برای مثال پرونده های جنایی را در یک حوزه قضایی تحت تعقیب قرار می دهند. در حالی که برخی دیگر به عنوان مدافعان عمومی مردم کار می‌کنند و به نمایندگی از افرادی که متهم به جنایات هستند و توانایی استخدام وکیل را ندارند، از سوی دولت یا خود شخص کار می‌کنند. اداره آمار کار برای تخصص وکالت، رشد 9.6 درصدی را در 3 سال اتی پیش‌بینی می‌کند. احتما می‌رود که در این دوره، تخمین زده می‌شود که 80200 شغل دیگر در دسترس باشد.

  دامپزشک

  دامپزشک

  • متوسط حقوق در آمریکا: 100 هزار دلار در سال
  • تعداد شغل: 17 هزار
  • نرخ بیکاری: 0.3 درصد

  دامپزشکان حیوانات را معاینه، تشخیص و درمان می‌کنند. آن‌ها همچنین می‌توانند جراحی، مراقبت از زخم‌ها، واکسیناسیون در برابر بیماری‌ها و تجویز دارو برای حیوانات را انجام دهند. در بدترین سناریوها، دامپزشکان نیز واجد شرایط کشتن حیوانات بیمار یا در حال مرگ (مشهور به قتل از روی ترحم) هستند.

  کار دامپزشک فقط به سگ و گربه و در کل حیوانات خانگی بر خلاف تصور یک سری، ختم نمی‌شود. بسیاری از دامپزشکان نیز در مراقبت از حیوانات مزرعه تخصص دارند و برخی حتی با بازرسی دام، از ایمنی مواد غذایی که ما مصرف می‌کنیم، محافظت می‌کنند. برخی دیگر با مبارزه با بیماری‌های منتقله از حیوانات، سلامت عمومی را ارتقا می‌دهند و به تقویت روابط سالم‌تر بین مردم و حیواناتشان کمک می‌کنند. اداره آمار کار رشد اشتغال 19.4 درصدی را برای دامپزشکان برای 3 سال آتی پیش‌بینی می‌کند. احتمال می‌رود که در این دوره، حدود 16800 شغل دیگر در دسترس باشد.

  پزشک

  پزشک

  • متوسط حقوق در آمریکا: 208 هزار دلار در سال
  • تعداد شغل: 19 هزار
  • نرخ بیکاری: 0.3 درصد

  پزشکان Physician که به عنوان پزشکان مراقبت‌های اولیه نیز شناخته می‌شوند هنگامی که علائم برخی بیماری‌ها مانند آنفولانزا ظاهر می‌شود، خال یا توده نامنظم ظاهر می‌شود، سردرد فروکش نمی‌کند، یا هر یک از سؤالات و چالش‌های پزشکی و بهداشتی دیگر پیش می‌آید، اولین توقفگاه بیماران هستند. پزشکان همچنین بیماران خود را هنگامی که سالم هستند نیز برای معاینات سالانه می‌بینند یا به اصطلاح همان چکاپ خودمان را انجام می‌دهند و بدین ترتیب آن‌ها یک معاینه را تکمیل می‌کنند و آزمایشاتی را برای کمک به تشخیص زودهنگام مشکلات سلامتی  یا حتی پیشگیری از آن‌ها قبل از شروع، تجویز می‌کنند.

  پزشکان آموزش دیده‌اند تا تاریخچه پزشکی بیمار را بدست آورده و آزمایشاتی را برای شناسایی هرگونه بی نظمی در بدن بیمار تجویز کنند. بر اساس معاینات و نتایج آزمایش، پزشکان ممکن است دارو یا یک برنامه درمانی را برای هر درمانی تجویز کنند. آن‌ها همچنین به سوالات بیماران در رابطه با سلامتی خود پاسخ می‌دهند و توصیه‌هایی برای زندگی سالم ارائه می‌دهند. اداره آمار کار رشد اشتغال 2.8 درصدی را برای پزشکان در 3 سال آتی پیش‌بینی کرده است. احتمال می‌رود در این دوره، حدود 19400 شغل دیگر در دسترس این متخصصین باشد.

  تحلیلگر تحقیقات بازار

  تحلیلگر تحقیقات بازار

  • متوسط حقوق در آمریکا: 64 هزار دلار در سال
  • تعداد شغل: 150 هزار
  • نرخ بیکاری: 2.2 درصد

  تحلیلگران تحقیقات بازار، داده‌ها و شرایط بازار را به خوبی و موشکافانه مطالعه می‌کنند تا به شرکت‌ها کمک کنند که برای پرسنل، منابع و اهداف خود مسیر درست‌تری را تعیین کنند و همچنین تعیین و تحلیل اینکه مصرف‌کنندگان چقدر حاضر خواهند بود که برای یک محصول یا خدمات هزینه کنند. برقراری ارتباط با ذینفعان و شرکت در جلسات، تجزیه و تحلیل داده‌ها و ایجاد تجسم و پیش‌بینی، اطمینان از رعایت جدول زمانی پیشبرد پروژه و نظارت بر روند فروش از جمله وظایف تحلیلگران تحقیقات بازار است. اداره آمار کار رشد اشتغال 19 درصدی را برای تحلیلگران تحقیقات بازار در 3 سال پیش رو پیش‌بینی می‌کند. در این دوره، احتمال می‌رود که حدود 150 هزار شغل در دسترس باشد.

  کارشناس تدارکات و آمایشگر

  کارشناس تدارکات و آمایشگر

  • متوسط حقوق در آمریکا: 77 هزار دلار در سال
  • تعداد شغل: 54 هزار
  • نرخ بیکاری: 2.3 درصد 

  متخصصان و مسئولان بخش تدارکات در واقع بخش مهمی از زنجیره تامین هستند. آن‌ها چرخه عمر یک محصول را هماهنگ می‌کنند و بر خرید، حمل و نقل، موجودی و انبارداری یک کالا نظارت می‌کنند. تحلیلگر مدیریت موجودی، تحلیلگر لجستیک، هماهنگ کننده لجستیک، مدیر تدارکات، تحلیلگر حمل و نقل و مدیر حمل و نقل از جمله مشاغل معروف در این حوزه و تخصص می‌باشد.

  تدارکات روابط با تامین کنندگان و مشتریان را تقویت می‌کنند و آن‌ها نیازهای مشتریان را درک می‌کنند و به ایجاد برنامه‌هایی برای برآوردن این نیازها کمک می‌کنند. از جمله شناسایی زمینه‌هایی برای بهبود و پیشنهاد راه حل‌هایی برای کارآمدتر کردن عرضه کالا. اداره آمار کار، رشد اشتغال 27.7 درصدی را برای تدارکات در 3 سال آتی پیش‌بینی می‌کند. در آن دوره، تخمین زده می‌شود که 54100 شغل جدید در دسترس باشد.

  به اشتراک بگذارید
  دیدگاه یا سوال خود را با ما در میان بگذارید
  دیدگاه ها (104 پاسخ)
  2023-10-21

  سلام من گارشناس ارشد بیمه هستم وشغلم هم نمایندگی بیمست ایا تاثیردارد وکجا رو پیشنهاد میکنید؟

  2023-10-22

  سلام. ویزای کار آمریکا سخت و رقابتیه اما برای ویزای تحصیلی شرایطتون راحت تره که در این راستا برای اطلاعات بیشتر و مشاوره رایگان با کارشناسان ما در تماس باشید: 02171400111

  2023-09-26

  سلام من گواهینامه پایه یکم دارم مدرک جوشکاری۷۰۱۸وco2.گواهینامه لیفتراک .مدرک پکیج دارم میتونم به آمریکا مهاجرت کنم یا ی کشور دیگه

  2023-09-30

  سلام. فعالیت ما صرفا در زمینه مهاجرت تحصیلی برای کشورهای کانادا و استرالیا هستش

  2023-09-21

  سلام وقت بخیر من کاردانی برق صنعتی از دانشگاه آزاد دارم برای مقطع تحصیلی کارشناسی کدوم کشور مناسبه و بازار کارش چطوره؟

  2023-09-25

  سلام. پیشنهاد ما کانادا و استرالیا هستش که به راحتی میتونیم براتون اقدام کنیم و در این راستا برای اطلاعات بیشتر و مشاوره رایگان با کارشناسان ما در تماس باشید: 02171400111

  2023-09-17

  سلام خسته نباشید کار برای دوچرخه سازی هم در آمریکا هست؟ حقوقاش چنده؟

  2023-09-19

  سلام. فعالیت ما صرفا در زمینه مهاجرت تحصیلی برای کشورهای کانادا و استرالیا هستش و این پست صرفا جنبه اطلاع رسانی دارد

  2023-09-08

  سلام من یک افغان هستم چطور باید به کشور های اروپا ویزای بشر دوستانه درخواست بدم

  2023-09-09

  سلام. ما برای اتباع اقدام نداشته و همچنین در راستای پناهندگی و موارد ازین قبیل متاسفانه هیچ راهنمایی و مشاوره ایی نداریم و توصیه می کنیم از روش های قانونی اقدام کنین

  2023-09-08

  سلام وقت بخیر دکترای شیمی هستم 43سال دارم سابقه کار در مرکز تقیقات دانشگاه را دارم و کمک استاد در پروژهای تقاقتی نیز هستم آیا می تونم برای آمریکا اقدام کنم تشکر

  2023-09-09

  سلام. فعالیت ما صرفا در زمینه مهاجرت تحصیلی برای کشورهای کانادا و استرالیا هستش و برای آمریکا فقط تا مرحله پذیرش تحصیلی دانشگاه اقدام داریم و در این راستا برای اطلاعات بیشتر و مشاوره رایگان با کارشناسان ما در تماس باشید: 02171400111

  2023-08-08

  پدر من دیپلم نداره و بالای پنج شیش سال هست که راننده ماشین سنگینه آیا نمیتونه در آمریکا بدون دیپلم شروع به کار کنه؟

  2023-08-13

  سلام. فعالیت ما صرفا در زمینه مهاجرت تحصیلی به کانادا و استرالیاست.

  2023-08-01

  سلام. آیا سابقه کار توی دفتر پلیس+۱۰ (نیروی قراردادی) میتونه توی دریافت ویزای آمریکا مشکل ساز باشه؟

  2023-08-02

  سلام. خیر شاید البته بک گراندتون بیشتر سر این قضیه بررسی شه اما در کل مشکل خاصی نداره

  2023-07-30

  سلام من مدرک فنی حرفه ای CNGیعنی همون گاز خودرو دارم چگونه میتونم برای کار برم خارج از کشور

  2023-08-02

  سلام. زمینه فعالیت ما صرفا مهاجرت تحصیلی برای کشورهای کانادا و استرالیا است و در این راستا برای اطلاعات بیشتر و مشاوره رایگان با کارشناسان ما در تماس باشید: 02171400111

  2023-07-29

  سلام بنده در زمینه تراشکاری و امپراتوری دستگاههای سی ان سی فعالت دارم میخواستم برای کانادا اقدام کنم

  2023-08-02

  سلام. زمینه فعالیت ما صرفا مهاجرت تحصیلی برای کشورهای کانادا و استرالیا است و در این راستا برای اطلاعات بیشتر و مشاوره رایگان با کارشناسان ما در تماس باشید: 02171400111

  2023-07-27

  سلام من مهندس مکانیک هستم در مقطع کارشناسی میخواستم بدونم برای چه کشوری میتونم اقدام کنم ؟ و بازار کارش چطوره

  2023-08-02

  سلام. برای کانادا و استرالیا میتونیم براتون اقدام کنیم که بهترین شرایط برای تحصیل و همچنین بهترین بازار کار و درآمد رو دارن، در این راستا برای اطلاعات بیشتر و مشاوره رایگان با کارشناسان ما در تماس باشید: 02171400111

  2023-07-22

  سلام وقت بخیر اگه تونستیم اقامت تحصیلی آمریکا رو بگیریم زمانی که دانشگاه هستیم آیا دولت به ما حقوق یا مبلغی رو ماهانه یا سالانه پرداخت می کنه؟

  2023-07-23

  سلام. عموما خیر همچین قانونی نیست مگر برخی دوره های دکتری یا ارشد، هزینه تحقیقات و پروژه شما رو متقبل بشن

  2023-07-19

  سلام. من دیپلم فنی و حرفه ای هستم برنامه نویسی (طراحی وب) یک سال سابقه کار دارم. 19 سال سن دارم بنظر شما کدام کشور برای مهاجرت بهتر است ؟؟

  2023-07-23

  سلام و وقت بخیر، بهترین گزینه برای شما کانادا و استرالیا هست؛ اطلاعات بیشتر و مشاوره رایگان: 02171400111

  2023-07-07

  سلام برای لیسانس رشته گرافیک چه کشوری برای مهاجرت خوبه؟؟

  2023-07-12

  سلام. کانادا و استرالیا بهترین گزینه هستن در حال حاضر؛ برای اطلاعات بیشتر و مشاوره رایگان با کارشناسان ما در تماس باشید: 02171400111

  2023-07-07

  سلام روز خوش پدر من ۲۰ ساله در ایران خودرو کار میکنه برای مهاجرت کدوم کشور رو پیشنهاد می کنید ؟

  2023-07-12

  سلام. زمینه فعالیت ما صرفا مهاجرت تحصیلی برای کشورهای کانادا، استرالیا، آمریکا، قبرس شمالی و نیوزلند است و میتونیم از طریق تحصیل کانادا یا استرالیا برای ایشون اقدام کنیم؛ برای اطلاعات بیشتر و مشاوره رایگان با کارشناسان ما در تماس باشید: 02171400111

  2023-06-24

  درود وقتتون بخیر من دیپلم کارودانش مکانیک هستم و دیپلم فنی و حرفه ای طلاسازی سنم 38 هست(سی و هشت) برای کدوم کشور و از چه طریقی اقدام کنم بهتره؟

  2023-06-27

  سلام. ما برای تحصیل در استرالیا و کانادا می‌تونیم براتون اقدام کنیم، برای اطلاعات بیشتر و مشاوره رایگان با کارشناسان ما در تماس باشید: 02171400111

  2023-06-19

  برای شغل دستیاری فیزیوتراپی من کارشناس تربیت بدنی هستم میتونم اقدام کنم بهم کار میدن؟؟؟ مربی ژیمناستیک و باله هستم در ایران برای این که مربی بشم اونجا باید چیکار کنم مدرک بین المللی حتما باید بگیرم یا مدرک ایران قبول دارن

  2023-06-27

  سلام. زمینه فعالیت ما صرفا مهاجرت تحصیلی برای کشورهای کانادا، استرالیا، آمریکا، قبرس شمالی و نیوزلند است و ما میتونیم برای ویزای تحصیلی کانادا و استرالیا براتون اقدام کنیم، برای اطلاعات بیشتر و مشاوره رایگان با کارشناسان ما در تماس باشید: 02171400111

  2023-05-26

  سلام من داروساز هستم ، برای کار توی کدوم کشور موقعیت و شرایط پذیرش بهتری هست، همچنین فرزندم ۶ سالشه و باید بره اول دبستان، ایا در این زمینه هم میشه کاری کرد؟ راهنمایی لطفا

  2023-05-29

  سلام. تحصیلی برای کانادا و استرالیا اقدام کنین خیلی بهتر خواهد بود براتون و چندان به فکر ویزای کار برای کشورهای تاپ نباشید که اصلا شرایط چندن خوبی برای ایرانیان نداره و بنابراین تحصیلی بهترین گزینه است؛ اطلاعات بیشتر و مشاوره رایگان: 02171400111

  2023-05-10

  قبلا هم من با آمریکایی ها کار کردم تنها خوبی که دارد پابند وقت است و شغل هر کس احترام قایل اند امید که یک شانس دیگه که بتوانم بدست بیارم در آمریکا شغل خوب داشته باشم ممنون

  2023-04-19

  با عرض سلام و خسته نباشید. من دیپلم برق کاردانش هستم ودارای حدودا 7 سال سابقه کار وسوالم اینه که طب سنتی (طب سوزنی) مدرکش اونجا کاربرد داره البته بین المللی هست مدرکم

  2023-04-24

  سلام. زمینه فعالیت ما صرفا مهاجرت تحصیلی برای کشورهای کانادا، استرالیا، آمریکا، قبرس شمالی و نیوزلند است.

  2023-04-16

  من کم سن هستم و به معماری علاقه دارم اگر ک مدرک iles داشته باشم و معمار باشم من رو جذب میکنن ک برم اونجا کار کنم؟

  2023-04-24

  سلام. اگه سابقه کاری خیلی عالی ندارین قطعا باید تحصیلی اقدام کنین و حتی با سابقه کاری خیلی خوب هم ویزای کاری آمریکا واقعا برای ایرانیان سخت شده و عملا 3 روش تحصیلی، سرمایه گذاری و لاتاری برای ایرانیان مونده...

  2023-04-07

  سلام وقت بخیر من دارم کارشناسی مهندسی انرژی میخونم و هدفم امریکا هستش بنظرتون برای دانشگاه های نیویورک یا کالیفرنیا چه شرایطی مورد نیازه برای ارشد؟

  2023-04-09

  سلام. تماس بگیرید تا کارشناسان ما در این زمینه کامل راهنماییتون کنن: 02171400111

  2023-04-04

  سلام من ۳۲ سال دارم و همسرم ۳۹ یک پسر نه ساله دارم همسرم مهندس معدن هست و سال دیگه بازنشست میشه از شرکت مس خودم هم لیسانس روانشناسی دانشگاه تهران دارم آیا ما میتونیم برای ادامه تحصیل پسرم به استرالیا مهاجرت کنیم؟

  2023-04-09

  سلام. ما کانادا و استرالیا رو میتونیم براتون اقدام کنیم و اینم بدونین از طریق فرزند فقط یکی از والدین میتونه همراهی کنه و برای ویزای کار هم شاید به چالش بخوره اما ما برای شما یا همسر اقدام میکنیم و بدین ترتیب همسر و فرزند هم امکان همراهی داشته و هم متقاضی و هم همسر هر دو امکان اشتغال خواهند داشت که متقاضی میشه شغل دانشجویی و همسرش هم مجوز کار تمام وقت، برای اطلاعات بیشتر با کارشناسان ما در تماس باشید: 02171400111

  2023-03-20

  سلام وقتتون بخیر و پیشاپیش عیدتون مبارک و سال خوبی داشته باشید. من دانش آموز سال دهم‌ تجربی هستم و هدف نهاییم از تحصیل مهاجرت به کشورهای آمریکایی و در مرتبه دوم اروپایی هست. اگه ممکنه راهنماییم کنید که بازار کار و پذیرش از سوی چه شغلی راحت تره، چون شنیدم که علیرغم کشور ما رشته های پزشکی پذیرش چندانی ندارن. باسپاس

  2023-03-25

  سلام. ما تحصیلی برای کانادا و استرالیا اقدام داریم.

  2023-03-15

  سلام با مدرک کارشناسی بیهوشی با سن ۳۵ سال هم میشه برای تحصیلی برای آمریکا اقدام کرد

  2023-03-25

  سلام. بله میشه

  2023-03-04

  سلام وعرض ادب بنده دیپلم عمران دارم وشغلم چاقوسازیه تخصصی هستش،جسارت نباشه دست ساخته های بنده شاید۱۰نفر۱۵نفر بیشتر رقیب نداشته باشن،همچنین تخصص و رموز ساخت فولادهای ترکیبی وهزارلایه(damascuse steel) رو داخل ایران تنهای ۳نفر بصورت حرفه ای بلد هستن که حقیر یکی ازون۳نفر هستم،تک وتوک البته استادانی هستند که تفننی وآماتور کار میکنن. بنظر شما برای بنده شغلی تو آمریکا استرالیا یا کانادا پیدامیشه؟ سدیدا هم مشتاق ادامه تحصیل هستم منتها سنم۳۶هست ونمیدونم مشکل ایجاد میکنه یانه

  2023-03-13

  سلام. زمینه فعالیت ما صرفا مهاجرت تحصیلی برای کشورهای کانادا، استرالیا، آمریکا، قبرس شمالی و نیوزلند است.

  2023-02-24

  سلام من فارغ التحصیل ارشد فیزیک هسته ای هستم آیا به من ویزا و اجازه کار داده می شود یا نه؟

  2023-02-25

  سلام. زمینه فعالیت ما صرفا مهاجرت تحصیلی برای کشورهای کانادا، استرالیا، آمریکا، قبرس شمالی و نیوزلند است و برای تحصیل در کانادا یا استرالیا اقدام کنین خیلی بهتر خواهد بود براتون.

  2023-02-20

  سلام بنده دیپلم فنی حرفه ای رشته برق الکترونیک دارم شرایط کاری و تحصیلیم در امریکا چطوره میتونم برم؟

  2023-02-25

  سلام. روش تحصیلی بهتره. کانادا یا استرالیا هم در وضعیت فعلی بسیار بهتر از آمریکا هستش

  2023-01-17

  سلام و عرض ادب آیا برای دوربین های مداربسته و سیستم های اطفا حریق میتوان کار مناسب در آمریکا پیدا نمود؟

  2023-01-21

  سلام. زمینه فعالیت ما صرفا مهاجرت تحصیلی برای کشورهای کانادا، استرالیا، آمریکا، قبرس شمالی و نیوزلند است.

  2023-01-17

  با سلام دکتری کشاورزی (گرایش خاکشناسی) و 32 سال دارم سن دارم. قصد مهاجرت به همراه همسر به آمریکا دارم. پیشنهاد شما چیه؟ دکتری مجدد؟پست داک؟ یا میتونم با همین مدرک اونجا شغلی پیدا کنم برا خودم؟

  2023-01-21

  سلام. در کل با توجه به موقعیتتون همه گزینه‌هایی که گفتید براتون فراهم هست اما ما برای دکتری مجدد اقدام داریم صرفا

  2023-01-16

  سلام بنده در زمینه دیتیلینگ خودرو و اجرای کاور به علاوه برنامه نویسی سطح متوسط مهارت دارم و هنوز کلاس 12 ام هستم، بهترین گزینه های مهاجرتی برای من کدوم کشور ها هستن؟

  2023-01-17

  سلام. ما تحصیل در کانادا یا استرالیا رو پیشنهاد می‌کنیم.

  2023-01-13

  سلام وقتتون بخیر. بنده لیسانس هتلداری از دانشگاه شیراز و آیلتس ۶ دارم میخواستم ببینم امکانش هس که برای ارشد این رشته در امریکا اقدام کنم؟

  2023-01-14

  سلام. آیلتس بالاتری نیاز دارید (حداقل 6.5) یا اینکه پذیرش مشروط بگیرید که با توجه به سختی ویزای آمریکا، گزینه مشروط چندان توصیه نمیشه.

  2023-01-13

  سلام بنده ۲۰ سال سن دارم و قصد مهاجرت تحصیلی دارم. میخوام بدونم که از بین رشته ی پرستاری یا تکنسین اتاق عمل ویا فیزیوتراپی یا مهندسی کامپیوتر به کدام فاند بهتری تعلق ميگيره و بازار کار بهتری داره؟؟؟دیپلم تجربی دارم. معدلم هم خیلی عالیه. مدرک زبان دولینگو دارم. ممنون میشم راهنمایی کنید

  2023-01-14

  سلام. اول اینکه مدرک زبان دولینگو باید بررسی بشه چون تقریبا همه دانشگاه‌ها دیگه قبولش ندارن و دوم درباره شرایط بورسیه با توجه به رشته‌های نام برده تماس بگیرید تا کارشناسان بهتر بتونن راهنماییتون کنن: 02171400111

  2023-01-11

  باسلام من کارشناسی ارشد مدیریت بازرگانی گرایش بازاریابی هستم برای مهاجرت به آمریکا رشته من رشته با کششی هست یا نه درخواست آمریکا برای این رشته چطوره؟

  2023-01-14

  سلام. بله گزینه خوبیه اما با توجه به شرایط فعلی، کانادا و استرالیا گزینه‌های بسیار بهتری هستند.

  2023-01-10

  سلام ارشد مهندسی ابیاری و زهکشی دارم قصد مهاجرت دارم در صورت امکان راهنمایی کنید

  2023-01-14

  سلام. برای کانادا مقطع دکتری اقدام کنین که بهترین گزینه هست و کشاورزی هم در این کشور بسیار پر اهمیت و پر تقاضا هست.

  2023-01-09

  ارشد روان شناسی بالینی دارم برای دکتری همین رشته میخوام اقدام کنم کدام کشور از لحاظ شرایط کاری و حقوق بهتراست و کدام کشورها پذیرش اسانتری دارند

  2023-01-10

  سلام. کانادا و استرالیا بهترین گزینه‌ها برای شما هستند

  2023-01-06

  سلام خسته نباشید من 28سال سن دارم و رشته مکانیک خودرو مدرک دیپلم میخواستم ببینم برای امریکا یا کانادا کدوم بهتره .و میشه زندگی خوبی داشت .و چند ساله میشه با ماشین های اونجا قشنگ آشنا شود .و میخواستم از راه تحسیل برم

  2023-01-08

  سلام. قطعا کانادا بهترین گزینه به ویژه برای کیس شما خواهد بود، برای مشاوره و اطلاعات بیشتر تماس بگیرید: 02171400111

  2022-12-29

  سلام من 40سالمه لیسانس علوم ازمایشگاهیم همسر و دو فرزند 4و14ساله دارم همسرم لیسانس جهانگردی داره آیا من امکان ادامه تحصیل و کار در این رشته را دارم و خانوادم رو هم می تونم باخودم ببرم

  2023-01-01

  سلام. فقط با رزومه کاری بسیار قوی میشه تو این سن برای ارشد اقدام کرد و شرایط شما باید بیشتر بررسی شه تا بشه امکان سنجی کرد.با کاشناسان تماس گرفته تا راهنماییتون کنن: 02171400111

  2022-12-25

  سلام. من فوق لیسانس ریاضی تحقیق در عملیات را دارم چطور میتونم برای مهاجرت به کشور یا کشورهایی که نیاز به تخصص من رو دارند اقدام کنم؟

  2023-01-01

  سلام. براتون میتونیم تحصیلی کانادا و استرالیا اقدام کنیم.

  2022-12-05

  سلام، من ارایشگر و سیتیزن انگلیس هستم ، میخواستم بدونم در زمینه کاری من امکان مهاجرت به امریکا هست یا نه؟ اگر هست شما شرکت یا کمپانیهایی را میشناسید که ویزای اسپانسری کار انجام بدن یا اینکه شما این آفر را به متقاضیانتون میدین؟

  2022-12-06

  سلام. زمینه فعالیت ما صرفا مهاجرت تحصیلی برای کشورهای کانادا، استرالیا، آمریکا، قبرس شمالی و نیوزلند است.

  2022-12-02

  من فوق لیسانس عکاسی دانشگاه تهران هستم و حدود 10 سال سابقه کار عکاسی و ویدیو دارم. آیا برای مهاجرت کاری یا اپلای دانشگاهی به امریکا شانسی دارم؟

  2022-12-03

  تماس بگیرید و شرایط تحصیلیتون رو کامل بگید تا کارشناسان ما راهنماییتون کنن: 02171400111

  2022-11-22

  سلام برای مهاجرت به امریکا، من کارشناس ارشد حسابداری هستم و می‌خوام مهارت کاشت ناخن هم آموزش ببینم کدوم برای مهاجرت راحت تر و بهتره؟

  2022-11-23

  سلام. برای شما ادامه تحصیل در کانادا یا استرالیا رو پیشنهاد می‌کنیم

  2022-11-17

  سلام ببخشید من رشته بازیگری میرم آیا میتونم به هالیوود آمریکا برم

  2022-11-19

  سلام. زمینه فعالیت ما صرفا مهاجرت تحصیلی برای کشورهای کانادا، استرالیا، آمریکا، قبرس شمالی و نیوزلند است.

  2022-11-02

  سلام با لیسانس حسابداری ولی زبان ضعیف میشه کانادا کار پیدا کنم؟؟

  2022-11-05

  سلام. زمینه فعالیت ما صرفا مهاجرت تحصیلی برای کشورهای کانادا، استرالیا، آمریکا، قبرس شمالی و نیوزلند است.

  2022-10-29

  سلام . من ٣١ ساله هستم با كارشناسي كشاورزي و ارشد صنايع غذايي، ١مقاله isi , و زبان ايلتس ٦/٥. سابقه كار ٤ سال بدون بيمه، بسورت قراردادي ايا امكان مهاجرت تحصيلى در مقطع phd ، با فاند، براى من وجود داره؟!

  2022-11-02

  سلام. برای کانادا در مقطع دکتری شانس بیشتری دارید

  2022-10-28

  سلام من مهندسی پزشکی دارم آیا میتوان ویزای کاری رو بگیریم ؟ بازار کار تو این رشته وجود دارد؟

  2022-11-02

  سلام. زمینه فعالیت ما صرفا مهاجرت تحصیلی برای کشورهای کانادا، استرالیا، آمریکا، قبرس شمالی و نیوزلند است.

  2022-10-02

  سلام در رابطه با شغل راننده کامیون چطوری میتونم ویزا کاری رو بگیرم چطوری میتونم کار فرما پیدا کنم میتونید راهنمایی کلیم بکنید در رابطه با اینکه چه مراحل هایی و بگذرونم و چه هزینه هایی یر میداره؟؟

  2022-10-04

  سلام. زمینه فعالیت ما صرفا مهاجرت تحصیلی برای کشورهای کانادا، استرالیا، آمریکا، قبرس شمالی و نیوزلند است.

  2022-09-10

  سلام وقت بخیر ببخشید ایا می توان با دانشکاه معمولی دولتی مهاجرت تحصیلی کارشناسی ارشد کرد به امریکا از نظر مالی مشکلی وجود ندارد دانشکاه دولتی بین الملل امام خمینی قزوین است ؟ توی رنکیک 22 ایران مثلا میشه دانشکاه معمولی امریکا رفت چون راستش دانشکاه های امریکا خیلی در رنکیک بسیار خوب است اما بهترین دانشکاه تهران رنکیک 200 تا 300 تا است اکه میشه یه توضیح بدید

  2022-09-11

  سلام. از اون بابت مشکلی نیست و ملاک اصلی معدل، نمره مدرک زبان و تمکن مالی کافی شما هستش

  2022-09-07

  با سلام و احترام. من لیسانس گرافیک دارم 31ساله با حدوده 12 سال سابقه کار در یه مجموعه نامی و بزرگ به عنوان مدیر طراحی ایا امکان مهاجرت کاری با درامد خوب برای من هست؟؟؟

  2022-09-11

  سلام. زمینه فعالیت ما صرفا مهاجرت تحصیلی برای کشورهای کانادا، استرالیا، آمریکا، قبرس شمالی و نیوزلند است.

  2022-08-29

  باسلام ..من لیسانس علوم ازمایشگاه هستم حدودا ۳۰ ساله با ۳/۵سال سابقه کار در بیمارستان دولتی..امکان داره بتونم به امریکا خصوصا نیویورک مهاجرت کنم؟آیا با وجود کار ‌کردن امکان تحصیل برای من در زمینه هنر هست؟؟

  2022-08-30

  سلام. بله میتونید.

  2022-08-27

  سلام من دارای مدرک کارشناسی مهندسی مکانیک از دانشگاه دولتی مازندران هستم و سابقه ۱۰ سال کار در کارخانه خودروسازی سایپا رو دارم ایا میتونم برای گرفتن ویزای کاری امریکا یا کانادا اقدام کنم و شانسم چقدره؟

  2022-08-29

  سلام. زمینه فعالیت ما صرفا مهاجرت تحصیلی برای کشورهای کانادا، استرالیا، آمریکا، قبرس شمالی و نیوزلند است.

  2022-08-25

  با سلام و خسته نباشید من نیما 26 سالمه دیپلم ریاضی دارم شغل اصلیم کارگریه و در کنارش کمی هم با ارزدیجیتالی مشغولم میخواستم ببینم شرایط منو نسبت به مهاجرت به امریکا و نیوزلند چطور ارزیابی میکنید من میخوام تازگیا تعمیر بُرد الکترونیک یادبگیرم و به تحصیل چندان انگیزه‌ای ندارم هرچند مجبور باشم حتما انجامش میدم خواستم ببینم توی امریکا و مخصوصا نیوزلند به چه مشاغلی شدیدا نیاز دارن مثلا برد الکترونیک و امثالهم خوبه ایا شغل های اسون تری مد نظر خودتون هس یا نه ممنون میشم راهنمایی بفرمایین مرسی

  2022-08-27

  سلام. زمینه فعالیت ما صرفا مهاجرت تحصیلی برای کشورهای کانادا، استرالیا، آمریکا، قبرس شمالی و نیوزلند است.

  2022-08-22

  سلام ۲۵ ساله هستم با مدرک کارشناسی برق قدرت و در حال تحصیل ارشد مدیریت مالی کارم فریلنسری بوده از ارگان ها و شرکت های مختلف و سابقه بیمه ندارم مدرک زبان هم ندارم برای ویزای تحصیلی در زمینه دکترا مدیریت یا ویزا کاری در زمینه مشاوره مالی و تولید محتوا فقط در امریکا اگر کمکی به بنده بکنین ممنون میشم جهت ارتباط از واتساپ 09900564269

  2022-08-24

  سلام. با کارشناسان ما تماس بگیرید و البته که مدرک زبان ضروری است: 02171400111

  2022-08-03

  باسلام و احترام من 46 سال سن دارم کارمند اداري بيمارستان هستم مسلط به ورد و اکسل و اتوماسيون اداري مهاجرت واسه من امکان پذير هست ؟

  2022-08-09

  سلام. زمینه اقدام ما تحصیلی هستش و برای تحصیل در قبرس شمالی میتونیم براتون اقدام کنین

  2022-07-26

  چه رشته هایی مدیریتی پر درآمد در آمریکا و تقاضا زیاد اگه میشه چند تا بگید انتخاب رشته کنیم و برای ارشد مهاجرت کنیم

  2022-07-27

  سلام. رشته‌های تحصیلی در زمینه همین مشاغلی که اشاره شد بسیار خوب هستند اما با توجه به وضعیت فعلی، اقدام برای کانادا یا استرالیا خیلی خیلی بهتر از آمریکا از همه لحاظ هستند.

  2022-07-26

  یک سوال داشتم مشاور امور مالی بازار کارش چطور است زیاده تقاضا ایا و

  2022-07-27

  سلام. رشته مذکور در کشورهایی مانند کانادا و آمریکا بسیار خوب هست

  2022-07-09

  سلام من ۲۲ سالمه و دیپلم دارم . چند سالی هست روی برق خودرو فعالیت دارم و برای خودم کار میکنم . بازار کار برق خودرو در امریکا چطوره؟ یا اگه لازمه حاضرم ادامه تحصیل بدم اما کار من رشته دانشگاهی نداره

  2022-07-11

  سلام. پیشنهاد میشه سریعا برای تحصیلی اقدام کنین چون اینطور که مشخصه سابقه کارتون با بیمه نبوده...همچنین آمریکا مخصوصا از روش کاری اصلا پیشنهاد نمیشه برای ایرانیان در حال حاضر و بنابراین تحصیل در کانادا یا استرالیا ارجحیت داشته و بازار کار بهتری هم هست.

  2022-06-24

  سلام. خسته نباشید.من می خوام از رطق مهاجرت تحصیلی به آمریکا مهاجرت کنم.و می خواستم بپرسم که برای فاند گرفتن کدوم رشته بهتره؟ رشته های انسانی یا تجربی؟ البته تجربی به جز پرستاری و علوم ازمایشگاهی و کلا پیراپزشکی.من الان بین دو رشته موندم. یکی روانشاسی و یکی دامپزشکی ممنونم میشم اگه راهنماییم کنید و بگید که کدوم یکی برای فاند گرفتن آمریکا بهتره؟

  2022-06-27

  سلام. شرایط از دانشگاه به دانشگاه دیگه فرق داره اما در کل اگه صلاحیت‌های دریافت بورسیه رو داشته باشید برای هر رشته‌ای این شانس رو خواهید داشت. البته اگه هم آمریکا تصمیم قطعیتون نیست ما استرالیا و کانادا رو بسیار بیشتر پیشنهاد می کنیم که در حال حاضر شرایط عالی رو برای ایرانیان دارن

  2022-06-24

  سلام وقت بخیر من بازنشستم ۶۰ ساله چجوری میتونم مهاجرت کنم به امریکا ؟ ایا میشه ؟ ممنونم

  2022-06-27

  سلام. زمینه فعالیت ما صرفا مهاجرت تحصیلی برای کشورهای کانادا، استرالیا، آمریکا، قبرس شمالی و نیوزلند است.

  2022-06-22

  سلام اگر ایده ی ورزشی داشته باشیم مانند طراحی ورزش جدید ، در امریکا یا هر کشوری می توان ارائه داد ؟ چنانچه مهاجرت کنیم می توانیم ارائه دهیم به ادارات ورزشی ؟ یا از طریق دانشگاه و تحصیلات رشته ورزش ؟؟ ممنون از پاسختون

  2022-06-27

  سلام. در این مورد روش‌ها بیشتر اینطور جوابگو بوده که طرحتون رو پیاده‌سازی کنین و بعد از دریافت بازخورد و موفقیت خوب، برای ویزا اقدام کنین اما خب قبل این کار هم باز شانستون رو امتحان کرده و طرحتون رو به ارگان‌های مربوطه بفرستید.

  2022-06-19

  سلام، من میتونم از طریق لیسانس علوم سیاسی به آمریکا مهاجرت کنم؟ شرایط مهاجرت چیه؟ ۳۰ ساله و کم شنوا هستم . سپاس

  2022-06-20

  سلام. خیر مشکلی نخواهید داشت.

  2022-06-17

  من دانشجوی افسری ام میتونم برم امریکا و تو همین رشته ادامه تحصیل بدم ،؟

  2022-06-18

  سلام. دانشگاه افسری سپاه یا ناجا؟ سپاه که باشه خیر نمیشه و برای ناجا هم اطلاع دقیق ندارم. اما باز برای ارگان‌های نظامی ایران، ریسک ریجکتی ویزا خواهید داشت.

  2022-06-12

  سلام من مهندسی عمران هستم و 2 سال سابقه کار دارم و آگر بخواهم برای کار مشکلی ندارد

  2022-06-13

  سلام. زمینه فعالیت ما صرفا مهاجرت تحصیلی برای کشورهای کانادا، استرالیا، آمریکا، قبرس شمالی و نیوزلند است.

  2022-06-02

  سلام م رشتم کامپیوتر بعد برای مهاجرت برم آمریکا میتونم برم

  2022-06-06

  سلام. ما برای آمریکا فقط تحصیلی میتونیم براتون اقدام کنیم.

  2022-05-31

  من در ایران معلم هستم با 23 سال سابقه و دارای دکتری فیزیک و زبان انگلیسی هم در حال تکمیل با 40 سال سن، برای رفتن چکار کنم. دنبال پست دکتری هستم ولی کمی سخته. کار دیگر هست در آمریکا ایالات متحده؟

  2022-06-06

  سلام. زمینه فعالیت ما صرفا مهاجرت تحصیلی برای کشورهای کانادا، استرالیا، آمریکا، قبرس شمالی و نیوزلند است.

  2022-05-18

  اینجا شغل دولتی مالیاتی دارم ایا در امریکا میشه همین شغلو وارد شد،؟

  2022-05-21

  سلام. با مدرک تحصیلی و ارائه سابقه کار مرتبط بله.

  2022-05-16

  برای رشته آمار در امریکا کار هست.لطفا راهنمایی کنید.

  2022-05-17

  سلام. برای هر رشته‌ایی کار هست.

  2022-05-15

  ببخشید برادر مادر بزرگ من در ایالت نیوجرسی ساکن هستند برای مهاجرت میشه اقدام کرد

  2022-05-17

  سلام. ما فقط برای تحصیلی اقدام می کنیم.

  2022-05-15

  سلام من کمک پرستارم،۸ سال سابقه کار دارم، میتونم از ایران برم،ممنون منو راهنمایی کنید.

  2022-05-15

  سلام. اتفاقا در حال حاضر ادامه تحصیل پرستاری در کانادا نرخ پذیرش بسیار خوبی داره و میتونید برای راهنمایی بیشتر با کارشناسان ما در تماس باشید: 02171400111

  2022-05-14

  رشته هوا و فضا چطور

  2022-05-15

  این هم جزء رشته‌های خوبی هست اما با بازار کاری محدودتر

  2022-05-07

  سلام وقتتون بخیر من هنوز وارد به دانشگاه نشدمه ولی قصد دارم که نقشه کشی معماری و یا معماری داخلی بخونم بنظر شما برای آمریکا ، استرالیا و ... ( شهر هایی که در مقالتون اسم بردین ) میتونم مهاجرت کنم ؟

  2022-05-08

  سلام. شما بهتره با کارشناسان ما تماس بگیرید و مشاوره رایگان بشید تا مشخص شه که شرایطتون به کدوم کشور و دانشگاه بیشتر میخوره: 02171400111

  2022-05-02

  من مهندس شیمی هستم میتونم تو نیرو دریایی آمریکا وارد بشم

  2022-05-07

  سلام. ما صرفا در زمینه مهاجرت تصحیلی به آمریکا فعالیت داریم و بنابراین اطلاعات دقیق در این مورد ندارم

  2022-04-25

  سلام اینجانب حمیدکرمی بیش از ۲۱ سال سابقه کار در رشته باطریسازی یا برق خودر دارم ودرهشتگرد در مغازه خودم مشغول کار هستم و مقداری هم در مکانیک سر رشته دارم وبرای مهاجرت کاری به امریکاه یا کشوری دیگه برم اگه لطف کنید کمک یا راهنمایی کنید ممنون میشم شماره تماس ۰۹۱۹۶۴۱۴۹۱۶

  2022-04-26

  سلام. ما در زمینه مهاجرت تحصیلی به کشورهای کانادا، استرالیا، قبرس، نیوزلند و آمریکا فعالیت داریم و در زمینه یاد شده در خدمت هستیم.

  2022-04-15

  سلام من خانم ۳۵ ساله هستم. لیسانس مترجمی زبانم و اینجا معلم و مترجم زبانم. البته مدرک ماساژوری و کاشت مژه هم دارم. بنظرتون میتونم کار خوبی امریکا پیدا کنم؟

  2022-04-16

  سلام. کاری اقدام نداریم برای آمریکا اما اگر از طریق رشته و مدرک تحصیلیتون اقدام کنین بهتره

  2022-04-08

  ۲۱ سال سن دارم زبان بلدم سربازی هم بلدم و اینکه کابینتی بلدم میتونم برم؟ و چقد کلا هزینه لازم داره

  2022-04-09

  سلام. بله میتونید و به جز هزینه هواپیما، هزینه اولیه برای دو ماه اول (مسکن و مایحتاج) و همچنین هزینه موسسه اقدام کننده، هزینه‌ی دیگری نداره. البته ما اقدام نمیکنیم برای کاری آمریکا اما از اونجا که ویزای کاری برای ایرانیان سخت تر صادر میشه پیشنهاد میکنم به خوبی تحقیق کرده و از یه موسسه خوب اقدام کنید.

  2022-03-26

  درود، بنده ۴۴ سال سن دارم متاهل و دارای ۲ فرزند پنج ساله، همسرم نیز لیسانس مبلمان شهری یا فضای سبز و فوق لیسانس معماری شهر سازي دارد،خودم دکتري تاریخ ایران تخصص مناسبات بین‌الملل دوره صفویه، لیسانس و فوق لیسانس نیز تاریخ است، ۳۴ سال سابقه بیمه و تدريس در مدارس‌ و دانشگاه دارم‌، تخصص در موزه داری و آرشیو ،نسخ خطی، و خط میخی پهلوي باستان، قصد مهاجرت کاري و ادامه تحصیل در مقطع postdoc, را دارم آیا امکان مهاجرت کاري و تحصیلی براي بنده میسر است لطفا راهنمایی بفرمایید، سپاسگزارم

  2022-03-27

  سلام. کاری که میتونید و تحصیلی هم معمولا اکثر کشورها و دانشگاه ها یه محدودیت سنی برای تحصیل در نظر دارن که دیگه باید دید دانشگاه مورد نظر می پذیرد یا خیر

  2022-03-10

  سلام. من کناف کار هستم و تخصص کامل دارم . ایا در امریکا میتونم این کار رو ادامه بدم و اینکه درامد این کار ماهانه چقدر هست .؟

  2022-03-12

  سلام. ما فقط تحصیلی کانادا، استرالیا، قبرس، نیوزلند و آمریکا رو انجام میدیم و بنابراین در این راستا اطلاعات کافی ندارم.

  2022-03-09

  سلام . من یک‌ حسابدارم ، به نظرتون تو کدوم ایالت بازار کار بهتری برای حسابدارا هست ؟! اصلا حسابداری تو امریکا بازار کار داره یانه ؟!

  2022-03-12

  سلام. ایالات نیویورک، کالیفرنیا، نیوجرسی، ماساچوست، تگزاس، ویرجینیا و... برای حسابداری بسیار خوب هستند.

  2022-02-10

  سلام اگه تحصیلی بریم آمریکا بعد از تحصیل چی میشه میشه موند ؟ یا اجازه نمیدن ؟

  2022-02-12

  سلام. بعد از تحصیل باید از طریق اخذ ویزای کاری اقدام کنین و اقامتتون رو تمدید کرده تا وقتی که بتونین برای اقامت دائم اقدام کنین

  2022-02-08

  سلام من قصد دارم از طریق ازدواج با فرد مقیم در امریکا مهاجرت کنم.میتونم بعد از مهاجرت کارگاه تولیدی خودمو راه اندازی کنم؟ به چه طریق میتونم برای ایده م بازار سنجی کنم و ببینم درامد و هزینه هام چقدر میشه؟

  2022-02-09

  سلام. تا گرین کارت صادر نشه مجوز کار نخواهید داشت.

  2022-02-02

  سلام.در مورد یپک(دلیوری) غذا یا کالا،با خودرویا موتور یا دوچرخه .اگر درمورد درآمدشان اطلاع دارید.فرمایید چه ایالت هایی بیشتر می طلبه؟ سپاسگزارم.

  2022-02-05

  سلام. معمولا برای مهاجرت کاری به آمریکا به دنبال مدرک و تخصص تحصیلی بالا با سابقه کار خوبی هستند و این دسته از مشاغل جز کاندیدها برای مهاجرت نیستن

  2022-01-30

  من دارای مدرک ارشد مهندسی شیمی هستم و حدود ۶ سال سابقه تو شرکت گاز دارم چه جوری میتونم برم آمریکا؟

  2022-01-30

  سلام. هم تحصیلی می تونین برین و هم کاری و پیشنهاد ما تحصیلی هستش که برای ایرانیان راحت تره

  2022-01-26

  سلام برای مدرک کارشناسی مامایی یا ارشد فیزیولوژی یا ارشد بیولوژی جانوری در آمریکا میتونید کار پیدا کنید، مثلاً در بیمارستان یا مراکز بهداشت یا برای تدریس یا پژوهش در حیطه علوم پزشکی و سلامت و بیولوژی

  2022-01-29

  سلام. در حال حاضر مهاجرت کاری به آمریکا رو انجام نمیدیم.

  2022-01-07

  آیا با مدرک راپل کار در ارتفاع بدون داربست در آمریکا شغلی برای استخدام وجود داره

  2022-01-08

  سلام. بله اما اینجور کیس ها بیشتر برا اقدام از خود آمریکا و به عبارت واضح تر برای مردم خود آمریکا وجود داره و مهاجت کاری به آمریکا سخت هست و معمولا دنبال تخصص‌های خاص و بسیار بالایی با سابقه کار بالا هستند...

  2022-01-06

  سلام خسته نباشید من به ۵ زبان برنامه نویسی(پایتون و سی شارپ و جاوا و جاوا اسکریپت و سی پلاس پلاس) مسلط هستم و مدرک تحصیلی کارشناسی برنامه نویسی دارم ولی خیلی تمکن مالی ندارم.آیا میتونم به آمریکا یا کانادا یا انگلیس مهاجرت کنم؟

  2022-01-08

  سلام. سن، میزان سابقه کار و ... رو نفرمودید اما به سابقه کار خوب (حداقل 3 الی 5 سال بسته به کشور مقصد) و مدرک زبان با نمره خوب احتیاج خواهید داشت. کانادا به مراتب راحت تر خواهد بود و بعد اون انگلیس و بعد آمریکا (از بین 3 کشوری که گفتید). تمکن مال اعلام شده از سمت اداره مهاجرت هر کشور برای ویزای کاری رو هم حتما باید برآورد کنین

  2021-12-24

  ببخشید با رسته معماری میشه به آمریکا مهاجرت کرد ؟

  2021-12-25

  سلام. بله رشته بسیار خوبی هم هست برای مهاجرت کاری

  2021-12-16

  چطوری میتونم برای دستیاری فیزیوتراپی و یا دستیاری پرستاری اقدام کنم؟

  2021-12-18

  اگر برای تحصیل می فرمایید که میتونید تماس بگیرید و شرایطتون رو بفرمایید تا کارشناسان ما راهنماییتون کنن

  2021-12-14

  سلام برای دریافت ویزای تحصیلی از امریکا در رشته مهندسی معماری دارای مدرک ارشد از دانشگاه ازاد مشهد شانسی واسه درامد عالی هست؟

  2021-12-14

  سلام. آمریکا جرء 10 مقصد برتر برای متخصصین معماری در جهان از نظر درآمد و موقعیت شغلی می‌باشد.

  2021-12-03

  سلام خسته نباشید. من سه سال در تعمیر گاه یک شرکت کار کردم و تعمیرات دستگاه و دریل های شرکت هیلتی رو کامل بلدم میخواستم بدونم اگر من مدرک زبان بگیرم میتونم در کشور امریکا اقامت بگیرم و کارکنم. برای این حرفه من اونجا کار هست ؟

  2021-12-04

  سلام، در حال حاضر مهاجرت کاری آمریکا رو کار نمی کنیم و در نتیجه نمی تونم اطلاعات دقیقی بدم.

  2021-11-20

  سلام خسته نباشید من علاقه شدیدی به مهندسی کامپیوتر دارم و میخوام که در آینده مهندس کامپیوتر بشم اما موندم که بین مشاغل زیر کدومش برای بورسیه تحصیلی بهتره و بازار کار خوبی داره مهندس کامپیوتر روانپزشک متخصص مغز و اعصاب داروسازی مهندس شیمی خواهش میکنم کمکم کنید که کدوم یکی از این مشاغل بهترینه و میتونم از طریق تحصیل در اون شغل بورسیه تحصیلی بگیرم و بازار کار حوبی هم داره ممنون میشم سریع تر بگید

  2021-11-21

  سلام. اگر برای آمریکا می‌فرمایید که بورسیه گرفتن چندان به رشته ربطی نداره و بیشتر به صلاحیت‌های شما مثل مدرک زبان، ریزنمرات و...بستگی داره که اخذ بورسیه برای مقطع کارشناسی به مراتب سخت تر از ارشد و دکتری هستش، از میان رشته‌های نام برده هم همشون برای آمریکا خوبن، شاید مهندسی شیمی کمی کمتر اما باز همگی خوبن.

  2021-11-15

  سلام من مدرک کمک پرستاری دارم آیا میتونم به راحتی تویآمریکا کار پیدا کنم.بنا به لیست رشته ای که توی مقالتون درج کرده بودید؟با سپاس

  2021-11-15

  بله تقاضا برای این رده شغلی در آمریکا خوب است.

  2021-11-05

  سلام من کارشناسی پرستاری دارم و۱۷سال سابقه مفید کاری دارم، برای گرفتن مجوز کار پرستاری درآمریکا باید چکارکنم. ممنون

  2021-11-06

  سلام. از آنجا که ویزای کاری آمریکا رو در حال حاضر کار نمیکنیم دقیق نمیتونم راهنماییتون کنم...

  2021-11-04

  درود بر شما! کسانی که تازه به آمریکا میروند و زبان انگلیسی درست بلد نیست چه کار ها برایشان پیدا می شود و در آمد سالانه چقدر خواهد بود . با حرمت

  2021-11-06

  سلام. معمولا مشاغلی که زیاد نیاز به مکالمه روزمره و ارتباط با تعداد زیادی از مردم ندارند مانند کارهای خدماتی، باغبانی، پرستاری کودک، نگهبانی، مکانیکی، امور نظافت خانه، رستوران و محل کار، تحویل کالاو پیک، کارگر ساختمان مانند بنا، جوشکار و...

  2021-10-27

  I have no more questions

  2021-11-01

  :)

  2021-10-22

  سلام من ارشد خونشناسی هستم،در واقع مربوط میشه به حوضه ی تحقیقات و پژوهش در زمینه فاکتور های خون و کار در آزمایشگاه، به نظرتون این رشته مهاجر پذیر هست؟

  2021-10-26

  سلام. برای تحصیل اگه شرایطتون مخصوصا برای آمریکا که سختگیرانه تر است خوب باشه بله اما برای کاری چون که ما اقدام نمی کنیم اطلاعی ندارم

  2021-10-19

  سلام من به عنوان راننده کامیون ترانزیت میتونم برم آمریکا ؟ البته کاردانی معماری دارم سال ۸۶ گرفتم از سال ۹۲ مشغول به کار با کامیونم و ترانزیت کار میکنم در ضمن زبان هم یکمی بلدم

  2021-10-26

  سلام. مهاجرت کاری اونم برای کشوری مثل آمریکا عموما مدرک تحصیلی و تخصص های بالا و همچنین مدرک زبان با نمره مقبول میخواد...

  2021-10-06

  به قالبساز خودرو هستم و تراشکاری فرزکاری وجوشکاری هم بلد هستم نیاز هست تو آمریکا؟

  2021-10-17

  سلام. مهاجرت کاری به آمریکا رو شما با مدرک تحصیلی و سطح زبان بالا و شانس خوب در نظر بگیرید...شغل مذکور مورد نیاز هست اما نه در حد مهاجر پذیری

  2021-10-01

  باسلام من برای تحصیل به کشور ترکیه مهاجرت کردم و قصد دارم به آمریکا مهاجرت کنم. شما چه رشته ای رو پیشنهاد میکنید که من بخونم؟

  2021-10-17

  سلام. از موارد نامبرده در لیست مطلب می تونید استفاده کنین یا مگه اینکه رشته تحصیلیتون رو بگید تا بهتر بتونم راهنمایی کنم

  2021-09-29

  سلام رشته دکتری دامپزشکی چطوره محدودیت سنی داره؟

  2021-10-17

  دامپزشکی در آمریکا خوب هست به نسبت اما اگه از نظر اپلای برای ویزای کار می فرمایید که ترجیحا سن زیر 40 یا نهایت 45 سال رو بررسی می کنن بیشتر...

  2021-09-23

  به کارشناس اتاق عمل هم نیاز هست؟؟

  2021-09-26

  سلام. بله رشته خوبی برای کشور آمریکا هستش.

  2021-09-21

  سلام آیا در رشته پزشکی مغز و اعصاب بهایی داده میشه؟

  2021-09-26

  سلام. بطور کلی رشته های در این رده در آمریکا از ارزش بالایی هم از نظر تقاضا و هم از نظر حقوق بالا برخوردار هستش

  2021-09-18

  پیکج و آبگرمکن چی مورد نیاز هست

  2021-09-21

  سلام. دقیقا چه عنوان شغلی رو مد نظر دارید؟

  2021-09-10

  ایا جذب نیروی دکل بند نصاب دکل رادیو تلویزیون مخابرا ت مورد نیاز دارند

  2021-09-13

  سلام. جزء مشاغل خوب در آمریکا هست اما نمیشه گفت جزء پرطرفدارترین ها

  2021-08-30

  با سلام.. آیا رشته های تاسیسات مکانیکی در کشور آمریکا و کانادا مورد پذیرش قرار میگیرند یا نه

  2021-09-08

  سلام. بله هم از نظر کاری و هم تحصیلی به خصوص در کانادا مورد قبول هستند

  مشاوره رایگان مهاجرت و رزرو وقت مشاوره

  021 71 400 111