• تلفن: (30 خط) 021 71 400 111
 • ایمیل: info[@]adabvisa.com
15 شغل مورد نیاز در آمریکا 2022

15 شغل مورد نیاز در آمریکا 2022

 • نویسنده: زهرا قمی
 • اخبار مهاجرت

درخواست مشاوره رایگان مهاجرت

سوالات متداول 15 شغل مورد نیاز در آمریکا 2022

آنچه در این مقاله می خوانید:

  اگر قصد مهاجرت به آمریکا را داشته و یا در حال حاضر به عنوان دانشجو در این کشور در حال تحصیل هستید، بهتر است ابتدا با مشاغل مورد نیاز آن آشنا شوید تا بتوانید برنامه‌ریزی‌های لازم را برای آینده شغلی خود انجام دهید. آشنایی با ترندهای بازار کار در هر کشور به شما چشم‌اندازی کلی بخشیده تا مهارت‌های مورد نیاز کارفرمایان در آن کشور را در خود تقویت کنید.

  به گزارش وبسایت Indeed در طی پنج سال آینده تقاضا برای برخی از مشاغل بسیار بالا بوده و افراد متخصص در این حوزه‌ها با بازار کار خوبی برای استخدام روبه‌رو خواهند بود. مشاغل مورد تقاضا با موقعیت‌های خالی زیادی داشته که کارفرمایان آن‌ها را از میان متقاضیان ماهر انتخاب می‌کنند. لیست کامل این مشاغل به همراه متوسط حقوق سالیانه و مهارت‌های عمومی مورد نیاز در آن‌ها را می‌توانید در ادامه مطلب مشاهده کنید.

  بهترین فرصت تحصیل در آمریکا 2022 برای مشاوره رایگان با ما تماس بگیرید: 02171400111

  1-توسعه‌دهنده نرم‌افزار

  قرن بیست و یکم را به عنوان عصر اطلاعات می‌شناسند، زیرا سرعت تولید و تبادل اطلاعات در جهان به بالاترین حد خود رسیده است. صفحات وب، نرم‌افزارهای موبایل، رادیوها، تلویزیون و انواع شبکه‌های ماهواره‌ای همگی از پلتفرم‌های تولیدکننده اطلاعات هستند که تمامی افراد در سراسر جهان به صورت روزانه از آن‌ها استفاده می‌کنند. در چنین زمانه‌ای، مشاغل مربوط به حوزه تکنولوژی اطلاعات و برنامه‌نویسی بیش از هر وقت دیگری مورد نیاز هستند، زیرا تمامی شرکت‌ها، موسسات، کارخانجات، موسسات آموزشی،تحقیقاتی و...به ابزاری چون وبسایت، اپلیکیشن یا نرم‌افزارهای مختلف مجهز شده‌اند.

  توسعه‌دهندگان نرم‌افزار که اصلی‌ترین شغل مورد نیاز در ایالات متحده آمریکا در طول پنج سال آینده خواهند بود، وظیفه تحقیق، طراحی، اجرا و مدیریت نرم‌افزارها را بر عهده دارند. آن‌ها برای پروژه‌های برنامه‌نویسی گزارش تهیه کرده، نرم‌افزارها را آپدیت می‌کنند، مشکلات موجود را برطرف و با مهندسان نرم‌افزار در خصوص رابط کاربری نرم‌افزارها مشورت می‌کنند. برای استخدام در این موقعیت شغلی داشتن مدرک کارشناسی در رشته علوم کامپیوتر، مهندسی نرم‌افزار و یا دیگر رشته‌های مرتبط الزامی بوده، همچنین متقاضیان باید مهارت‌های برنامه‌نویسی قوی داشته و سوابق شغلی مناسبی ارائه دهند.

  متوسط حقوق سالیانه در آمریکا: 105000 دلار

  2-متخصص آمار و داده

  متخصص و تحلیلگر آماری با استفاده از تئوری‌های موجود داده‌هایی مفید را برای حل مشکلات جهان واقعی استخراج می‌کند. این افراد نظرسنجی‌ها، پرسشنامه‌ها و آزمایشات دقیق را طراحی می‌کنند، از نرم‌افزارهای آماری جهت شناسایی ترندها و روابط میان گروه‌های داده استفاده می‌کنند و نتایج حاصله را گزارش می‌دهند.

  متقاضیان استخدام در این موقعیت شغلی باید مدرک کارشناسی ارشد در رشته‌های ریاضی یا آمار داشته باشند و از مهارت‌های کار با داده، محاسبه و جبر خطی برخوردار باشند.

  متوسط حقوق سالیانه در آمریکا: 83000 دلار

  3-تحلیلگر امنیت اطلاعات

  امنیت اطلاعات به طور مشخص وظیفه نظارت بر مسائل امنیتی در سیستم‌های کامپیوتری را داراست. آن‌ها خلل‌های امنیتی را شناسایی و ضبط کرده و از وقوع مشکلات امنیتی برای سیستم جلوگیری می‌کنند. بدین منظور این افراد نرم‌افزارهای امنیتی متفاوت را بر سیستم نصب و اجرا کرده تا از زیرساخت‌های اطلاعاتی و سیستمی محافظت کنند.

  متقاضیان استخدام در این موقعیت شغلی باید دارای مدرک کارشناسی علوم کامپیوتر، برنامه‌نویسی یا دیگر رشته‌های مرتبط باشند. آشنایی با مفاهیمی چون فایروال، آنتی‌ویروس، پروکسی و SIEM الزامی بوده و مهارت‌های مربوط به شناسایی مشکلات شبکه، حل و جلوگیری از وقوع مجدد آن‌ها نیز توصیه می‌شود.

  متوسط حقوق سالیانه در آمریکا: 81000 دلار

  4-فیزیوتراپی

  فیزیوتراپ‌ها برای افرادی در تمامی سنین که به دلیل آسیب‌های جسمانی دچار مشکل گشته‌اند، خدمات درمانی و بازپروری را فراهم می‌کنند. این افراد به تناسب هر بیمار برنامه درمانی مجزایی طراحی کرده، درمان‌های فیزیوتراپی را در جهت نسخه پزشک و به عنوان روش درمانی کمک کننده به روش‌های تسکین درد و بهبود تحرک مدیریت می‌کنند. همچنین به خانواده افراد بیمار اطلاعات و توصیه‌های لازم را جهت فعالیت‌های درمانی در خانه ارائه می‌دهند.

  متقاضیان استخدام در این رشته باید دکتری تخصصی در حوزه فیزیوتراپی داشته باشند، آزمون NPTE را با موفقیت از سر گذرانده و مجوزهای دولتی مربوط را برای فعالیت در این حوزه دریافت کرده باشند.

  متوسط حقوق سالیانه در آمریکا: 74000 دلار

  5-مدیریت خدمات درمانی و بهداشتی

  فراهم آوردن راهنمایی‌ها و شرایط لازم برای فعالیت بیمارستان‌ها، سیستم سلامت و یا دیگر سازمان‌های مرتبط با خدمات درمانی از مهم‌ترین وظایف مدیران مراکز خدمات درمانی است. آن‌ها با سیاست‌های مدیریتی حوزه سلامت و دستورالعمل‌های ابلاغی سروکار دارند و باید گزارش دقیقی از اموال بیمارستان را ثبت و ضبط کنند. همچنین مطلع ساختن کارکنان نسبت به اخبار و سیاست‌‎های جدید ابلاغی، ایجاد برنامه کاری زمان‌بندی شده برای کارکنان و شناسایی مشکلات و تلاش در جهت رفع آن‌ها از دیگر وظایف این گروه شغلی است.

  داشتن مدرک کارشناسی مدیریت خدمات درمانی، مدریت تجاری و یا دیگر رشته‌های مرتبط برای استخدام در این موقعیت‌های شغلی الزامی است. همچنین این افراد دانش کافی در حوزه اصطلاحات پزشکی و قواعد بهداشتی داشته باشند.

  متوسط حقوق سالیانه در آمریکا: 70000 دلار

  6-توسعه‌دهنده وب

  از دیگر برنامه‌نویسانی که جزء مشاغل پرتقاضای ایالات متحده محسوب می‌شوند، توسعه‌دهندگان وب هستند. این افراد با زبان‌های برنامه‌نویسی همچون HTML، CSS و جاوا آشنایی داشته و به کمک آن‌ها وبسایت‎‌هایی را برای مشتریان خود طراحی می‌کنند و یا به آپدیت صفحه‌های از پیش موجود می‌پردازند. توسعه‌دهندگان وب برنامه‌های زمان‌بندی شده‌ای را به منظور تست مرورگرها و انواع دیوایس‌ها طراحی می‌کنند. مطالب وبسایت‌ها را مدیریت، طراحی یا ویراستاری کرده و دانش خود را در زمینه برنامه‌نویسی وب به روز نگه می‌دارند. شناسایی مشکلات وبسایت و تست فیدبک کاربران نیز از دیگر وظایف این گروه شغلی است.

  داشتن حداقل مدرک کاردانی در رشته‌های توسعه وب، طراحی وب، برنامه‌نویسی یا دیگر رشته‌های مرتبط برای استخدام در این موقعیت شغلی الزامی بوده و تسلط در زبان‌های برنامه‌نویسی همچون جاوا،HTML, CSS و MySQLاز اصلی‌ترین مهارت‌های مورد نیاز است.

  متوسط حقوق سالیانه در آمریکا: 72000 دلار

  7-پرستار ثبت شده (رجیستر شده)

  نیاز به پرستاران متخصص حتی پیش از شیوع کرونا نیز به شدت احساس می‌شد، اما با چنین بحرانی در سطح جهانیف بی‌جهت نیست که این شغل در دسته مشاغل مورد نیاز اغلب کشورها قرار گرفته است. RM ها پرستارانی هستند که مجوز مربوطه فعالیت را در کشور مقصد خود دریافت کرده و وظیفه مدیرت داروها، انجام آزمایشات تشخیصی و همکاری با دیگر کارکنان حوزه بهداشت به منظور حداکثر رساندن مراقبت از بیماران را بر عهده دارند.

  متقاضیان استخدام در این موقعیت شغلی باید لیسانس پرستاری و گواهی رسمی دولتی برای فعالیت در این حرفه را داشته باشند.

  متوسط حقوق سالیانه در آمریکا: 70000 دلار

  8-مشاور مالی

  مشاوران مالی با توجه به شرایط بازار به متقاضیان خود راهنمایی‌های مالی ارائه داده و یا حتی در زمینه سرمایه‌گذاری نیز آن‌ها را هدایت می‌کنند. این افراد پس از صحبت با مشتریان خود و آگاهی از نیازهای آن‌ها، برنامه‌ای مالی طراحی کرده، به سوالات آن‌ها پاسخ دهند، متناسب با اهدافشان استراتژی‌های مالی لازم را در اختیار مشتریان قرار می‌دهند و به طور مرتب با آن‌ها برای رسیدگی به امور مالیشان، در ارتباط هستند.

  داشتن مدرک کارشناسی در رشته امور مالی یا دیگر رشته‌های مرتبط به همراه دانش کافی در حوزه سنایع مالی، بیمه و تجربه فروش از شرایط الزامی برای استخدام در این موقعیت شغلی هستند.

  متوسط حقوق سالیانه در آمریکا: 66000 دلار

  9-کارشناس تحقیق در عملیات

  کارشناسان تحقیق در عملیات به مدیران در خصوص اقدامات لازم و نحوه تصمیم‌گیری با کمک متدهای تحلیلی پیشرفته و الگوهای ریاضی مشاوره‌ می‌دهند. جمع‌آوری و تحلیل داده‌های برگرفته شده از سیستم‌هخای علمیاتی به منظور توسعه نرم‌افزار برای گزارشات، جمع‌آوری دانش تخصصی لازم از دیگر کارمندان به منظور افزایش بهره‌وری سیستم‌های عملیاتی، استفاده از شبیه‌سازی‌های آماری برای تحلیل و تعریف مشکلات عملیاتی، خلق مدل‌های ریاضی به منظور مشکلات اجرایی بالقوه و ارائه مشاوره به مدیران رده بالا در خصوص تصمیم‌گیری از مهم‌ترین وظایف این گروه شغلی است.

  داشتن مدرک کارشناسی در رشته تحقیق عملیاتی، آمار، ریاضی و یا دیگر رشته‌های مرتبط برای استخدام الزامی بوده و متقاضیان باید دانش عمیقی در حوزه سیستم‌های کامپیوتری، نرم‌افزارهای تحلیل داده داشته و توانایی‌های فردی آن‌ها نیز همچون توانایی تفکر تحلیلی، حل مسئله و ریاضی نیز باید در سطح پیشرفته‌ای باشد.

  متوسط حقوق سالیانه در آمریکا: 61000 دلار

  10-تکنسین پزشکی

  تکنسین‌های پزشکی مسئولیت نگهداری و استفاده از ابزارآلات پزشکی که مربوط به آزمایشات پیچیده می‌شوند را بر عهده دارند. وظایفی چون جمع‌آوری تست‌ها و نمونه‌های آزمایشی جهت تحلیل، شناسایی انواع ناهنجاری‌های سلولی درنمونه‌های آزمایش، تهیه گزارشات دقیق در خصوص نتایج احتمالی، مشارکت با دیگر متخصصان پزشکی به منظور تشخیص اولیه، برقراری محیط کاری سالم بر اساس رویه‌ها و قواعد بهداشتی از اصلی‌ترین وظایف‌های مربوط به تکنسین‌های پزشکی هستند.

  داشتن مدرک کارشناسی در رشته تکنولوژی پزشکی یا علوم آزمایشگاهی الزامی بوده، همچنین دانش پیشرفته در حوزه زیست شناسی و شیمی به همراه سوابق کاری مرتبط برای استخدام در این موقعیت شغلی توصیه می‌گردد.

  متوسط حقوق سالیانه در آمریکا: 56000 دلار

  11-راننده کامیون

  رانندگان کامیون مسئولیت جابه‌جایی محموله‌های باری مواد غذایی، دارویی و ... را از محلی به محل دیگر بر عهده دارند. این جابه‌جایی معمولا میان تولیدکننده‌کنندگان و مراکز فروش یا انبارها صورت می‌گیرد و ممکن است مسافت‌های طولانی را نیز شامل گردد. آن‌ها باید محموله‌ها را بار زده، تخلیه کنند، گزارشات تحویل را مستند سازند، از کامیون خود نگهداری کنند، به محدودیت‌های ترافیکی و رانندگی را عمل کنند و ساعات کار خود را گزارش دهند.

  استخدام در شغل رانندگی کامیون نیازمند تحصیلات زیادی نیست و تنها با دارا بودن دیپلم دبیرستان در صورتی که مجوزهای مربوطه را کسب کرده، از سوابق رانندگی خوبی برخوردار باشید و تست عدم اعتیاد را از سر بگذرانید، می‌توانید برای موقعیت‌های شغلی مربوطه درخواست دهید.

  متوسط حقوق سالیانه در آمریکا: 57000 دلار

  12-دستیار فیزیوتراپی

  دستیار فیزیوتراپی وظیفه تنظیم دستگاه‌ها و حفظ محیطی پاکیزه برای درمان بیماران و روزش‌های مورد نیاز آن‌ها را برعهده دارند. این افراد به بیماران هنگام انجام برنامه تمرینی خود کمک کرده و آن‌ها را تشویق می‌کنند، بیماران را با ویلچر جابه‌جا کرده، گزارش درمان‌های صورت گرفته را تهیه می‌کنند و دیگر مسئولیت‌هایی چون سفارش مواد مورد نیاز یا پاسخ دادن به تلفن را نیز انجام می‌دهند.

  داشتن دیپبم دبیرستان و گواهی کمک‌های اولیه از تنها شرایط مورد نیاز برای استخدام در این موقعیت شغلی است.

  متوسط حقوق سالیانه در آمریکا: 33000 دلار

  13-کارگر ساخت و ساز

  کارگران ساخت و ساز با ابزارهای مختلفی جهت ساخت سازه‌های مختلف همچون ساختمان‌ها، خانه‌ها، پل‌ها و... کار کرده و مسئولیت‌هایی چون بار زدن و تخلیه ابزار آلات مورد نیاز، پاک کردن محل از زباله‌ها، ایجاد فوندانسیون و پیرنگ، کمک در استفاده از ماشین‌الات سنگین و کنترل ترافیک ناحیه به کمک تابلوهای مخصوص در حال ساخت و ساز را نیز بر عهده دارند.

  داشتن دیپلم دبیرستان، گواهی کار با مواد اولیه سنگین و تمایل به شرکت در دوره‌های آموزشی از شرایط اصلی مورد نیاز برای استخدام در این موقعیت شغلی است.

  متوسط حقوق سالیانه در آمریکا: 31000 دلار

  14-دستیار پرستاری

  دستیاران پرستاری که آن‌ها را با عنوان CNA نیز می‌شناسند، تحت نظر پرستاران رجیستر شده در بیمارستان‌ها و مراکز درمانی کار کرده و به مراقبت از بیماران می‌پردازند. گرفتن علائم حیاتی بیمار، دادن غذا به بیماران، جابه‌جایی و تغییر تخت‌ها، رسیدگی به وضعیت پاکیزگی بیماران و ثبت گزارش از وضعیت بیمار به طور روزانه از مهم‌ترین مسئولیت‌های این گروه شغلی است.

  برخلاف پرستاران ثبت شده، دستیاران نیازی به داشتن مجوز تخصصی نداشته و تنها با داشتن دیپلم دبیرستان و برخورداری از برخی مهارت‌های شخی همچون صبر، آرام ماندن در شرایط بحرانی، روابط بین فردی و قدرت بدنی کافی می‌توانند استخدام شوند.

  متوسط حقوق سالیانه در آمریکا: 28000 دلار

  15-مراقبت‌های خانگی

  پرستاران حوزه مراقبت‌های خانگی در منزل مشتریان خود به آن‌ها برای انجام فعالیت‌های روزانه کمک می‌کنند. این مراقبت‌ها شامل مراقبت‌های بهداشتی و حفظ پاکیزگی شخصی، گرفتن علائم حیاتی، مدیریت داروها، همکاری با پرستاران یا پزشکان در جهت اجرای دستورالعمل‌های درمانی، کارهای خانگی سبک، مشاهده و گزارش وضعیت فرد به صورت روزانه یا هفتگی می‌شود.

  اگرچه برای استخدام در این موقعیت شغلی نیازی به تحصیلات تخصصی ندارید، اما برخی از متقاضیان ترجیح می‌دهند تا فردی را استخدام کنند که گواهی‌های حرفه‌ای در این زمینه را کسب کرده، با دستورالعمل‌ها به راحتی تطبیق پیدا کند و سوابق کاری خوبی ارائه دهد.

  متوسط حقوق در آمریکا: ساعتی 12 دلار

  دیدگاه یا سوال خود را با ما در میان بگذارید
  دیدگاه ها (58 پاسخ)
  2022-10-02

  سلام در رابطه با شغل راننده کامیون چطوری میتونم ویزا کاری رو بگیرم چطوری میتونم کار فرما پیدا کنم میتونید راهنمایی کلیم بکنید در رابطه با اینکه چه مراحل هایی و بگذرونم و چه هزینه هایی یر میداره؟؟

  2022-10-04

  سلام. زمینه فعالیت ما صرفا مهاجرت تحصیلی برای کشورهای کانادا، استرالیا، آمریکا، قبرس شمالی و نیوزلند است.

  2022-09-10

  سلام وقت بخیر ببخشید ایا می توان با دانشکاه معمولی دولتی مهاجرت تحصیلی کارشناسی ارشد کرد به امریکا از نظر مالی مشکلی وجود ندارد دانشکاه دولتی بین الملل امام خمینی قزوین است ؟ توی رنکیک 22 ایران مثلا میشه دانشکاه معمولی امریکا رفت چون راستش دانشکاه های امریکا خیلی در رنکیک بسیار خوب است اما بهترین دانشکاه تهران رنکیک 200 تا 300 تا است اکه میشه یه توضیح بدید

  2022-09-11

  سلام. از اون بابت مشکلی نیست و ملاک اصلی معدل، نمره مدرک زبان و تمکن مالی کافی شما هستش

  2022-09-07

  با سلام و احترام. من لیسانس گرافیک دارم 31ساله با حدوده 12 سال سابقه کار در یه مجموعه نامی و بزرگ به عنوان مدیر طراحی ایا امکان مهاجرت کاری با درامد خوب برای من هست؟؟؟

  2022-09-11

  سلام. زمینه فعالیت ما صرفا مهاجرت تحصیلی برای کشورهای کانادا، استرالیا، آمریکا، قبرس شمالی و نیوزلند است.

  2022-08-29

  باسلام ..من لیسانس علوم ازمایشگاه هستم حدودا ۳۰ ساله با ۳/۵سال سابقه کار در بیمارستان دولتی..امکان داره بتونم به امریکا خصوصا نیویورک مهاجرت کنم؟آیا با وجود کار ‌کردن امکان تحصیل برای من در زمینه هنر هست؟؟

  2022-08-30

  سلام. بله میتونید.

  2022-08-27

  سلام من دارای مدرک کارشناسی مهندسی مکانیک از دانشگاه دولتی مازندران هستم و سابقه ۱۰ سال کار در کارخانه خودروسازی سایپا رو دارم ایا میتونم برای گرفتن ویزای کاری امریکا یا کانادا اقدام کنم و شانسم چقدره؟

  2022-08-29

  سلام. زمینه فعالیت ما صرفا مهاجرت تحصیلی برای کشورهای کانادا، استرالیا، آمریکا، قبرس شمالی و نیوزلند است.

  2022-08-25

  با سلام و خسته نباشید من نیما 26 سالمه دیپلم ریاضی دارم شغل اصلیم کارگریه و در کنارش کمی هم با ارزدیجیتالی مشغولم میخواستم ببینم شرایط منو نسبت به مهاجرت به امریکا و نیوزلند چطور ارزیابی میکنید من میخوام تازگیا تعمیر بُرد الکترونیک یادبگیرم و به تحصیل چندان انگیزه‌ای ندارم هرچند مجبور باشم حتما انجامش میدم خواستم ببینم توی امریکا و مخصوصا نیوزلند به چه مشاغلی شدیدا نیاز دارن مثلا برد الکترونیک و امثالهم خوبه ایا شغل های اسون تری مد نظر خودتون هس یا نه ممنون میشم راهنمایی بفرمایین مرسی

  2022-08-27

  سلام. زمینه فعالیت ما صرفا مهاجرت تحصیلی برای کشورهای کانادا، استرالیا، آمریکا، قبرس شمالی و نیوزلند است.

  2022-08-22

  سلام ۲۵ ساله هستم با مدرک کارشناسی برق قدرت و در حال تحصیل ارشد مدیریت مالی کارم فریلنسری بوده از ارگان ها و شرکت های مختلف و سابقه بیمه ندارم مدرک زبان هم ندارم برای ویزای تحصیلی در زمینه دکترا مدیریت یا ویزا کاری در زمینه مشاوره مالی و تولید محتوا فقط در امریکا اگر کمکی به بنده بکنین ممنون میشم جهت ارتباط از واتساپ 09900564269

  2022-08-24

  سلام. با کارشناسان ما تماس بگیرید و البته که مدرک زبان ضروری است: 02171400111

  2022-08-03

  باسلام و احترام من 46 سال سن دارم کارمند اداري بيمارستان هستم مسلط به ورد و اکسل و اتوماسيون اداري مهاجرت واسه من امکان پذير هست ؟

  2022-08-09

  سلام. زمینه اقدام ما تحصیلی هستش و برای تحصیل در قبرس شمالی میتونیم براتون اقدام کنین

  2022-07-26

  چه رشته هایی مدیریتی پر درآمد در آمریکا و تقاضا زیاد اگه میشه چند تا بگید انتخاب رشته کنیم و برای ارشد مهاجرت کنیم

  2022-07-27

  سلام. رشته‌های تحصیلی در زمینه همین مشاغلی که اشاره شد بسیار خوب هستند اما با توجه به وضعیت فعلی، اقدام برای کانادا یا استرالیا خیلی خیلی بهتر از آمریکا از همه لحاظ هستند.

  2022-07-26

  یک سوال داشتم مشاور امور مالی بازار کارش چطور است زیاده تقاضا ایا و

  2022-07-27

  سلام. رشته مذکور در کشورهایی مانند کانادا و آمریکا بسیار خوب هست

  2022-07-09

  سلام من ۲۲ سالمه و دیپلم دارم . چند سالی هست روی برق خودرو فعالیت دارم و برای خودم کار میکنم . بازار کار برق خودرو در امریکا چطوره؟ یا اگه لازمه حاضرم ادامه تحصیل بدم اما کار من رشته دانشگاهی نداره

  2022-07-11

  سلام. پیشنهاد میشه سریعا برای تحصیلی اقدام کنین چون اینطور که مشخصه سابقه کارتون با بیمه نبوده...همچنین آمریکا مخصوصا از روش کاری اصلا پیشنهاد نمیشه برای ایرانیان در حال حاضر و بنابراین تحصیل در کانادا یا استرالیا ارجحیت داشته و بازار کار بهتری هم هست.

  2022-06-24

  سلام. خسته نباشید.من می خوام از رطق مهاجرت تحصیلی به آمریکا مهاجرت کنم.و می خواستم بپرسم که برای فاند گرفتن کدوم رشته بهتره؟ رشته های انسانی یا تجربی؟ البته تجربی به جز پرستاری و علوم ازمایشگاهی و کلا پیراپزشکی.من الان بین دو رشته موندم. یکی روانشاسی و یکی دامپزشکی ممنونم میشم اگه راهنماییم کنید و بگید که کدوم یکی برای فاند گرفتن آمریکا بهتره؟

  2022-06-27

  سلام. شرایط از دانشگاه به دانشگاه دیگه فرق داره اما در کل اگه صلاحیت‌های دریافت بورسیه رو داشته باشید برای هر رشته‌ای این شانس رو خواهید داشت. البته اگه هم آمریکا تصمیم قطعیتون نیست ما استرالیا و کانادا رو بسیار بیشتر پیشنهاد می کنیم که در حال حاضر شرایط عالی رو برای ایرانیان دارن

  2022-06-24

  سلام وقت بخیر من بازنشستم ۶۰ ساله چجوری میتونم مهاجرت کنم به امریکا ؟ ایا میشه ؟ ممنونم

  2022-06-27

  سلام. زمینه فعالیت ما صرفا مهاجرت تحصیلی برای کشورهای کانادا، استرالیا، آمریکا، قبرس شمالی و نیوزلند است.

  2022-06-22

  سلام اگر ایده ی ورزشی داشته باشیم مانند طراحی ورزش جدید ، در امریکا یا هر کشوری می توان ارائه داد ؟ چنانچه مهاجرت کنیم می توانیم ارائه دهیم به ادارات ورزشی ؟ یا از طریق دانشگاه و تحصیلات رشته ورزش ؟؟ ممنون از پاسختون

  2022-06-27

  سلام. در این مورد روش‌ها بیشتر اینطور جوابگو بوده که طرحتون رو پیاده‌سازی کنین و بعد از دریافت بازخورد و موفقیت خوب، برای ویزا اقدام کنین اما خب قبل این کار هم باز شانستون رو امتحان کرده و طرحتون رو به ارگان‌های مربوطه بفرستید.

  2022-06-19

  سلام، من میتونم از طریق لیسانس علوم سیاسی به آمریکا مهاجرت کنم؟ شرایط مهاجرت چیه؟ ۳۰ ساله و کم شنوا هستم . سپاس

  2022-06-20

  سلام. خیر مشکلی نخواهید داشت.

  2022-06-17

  من دانشجوی افسری ام میتونم برم امریکا و تو همین رشته ادامه تحصیل بدم ،؟

  2022-06-18

  سلام. دانشگاه افسری سپاه یا ناجا؟ سپاه که باشه خیر نمیشه و برای ناجا هم اطلاع دقیق ندارم. اما باز برای ارگان‌های نظامی ایران، ریسک ریجکتی ویزا خواهید داشت.

  2022-06-12

  سلام من مهندسی عمران هستم و 2 سال سابقه کار دارم و آگر بخواهم برای کار مشکلی ندارد

  2022-06-13

  سلام. زمینه فعالیت ما صرفا مهاجرت تحصیلی برای کشورهای کانادا، استرالیا، آمریکا، قبرس شمالی و نیوزلند است.

  2022-06-02

  سلام م رشتم کامپیوتر بعد برای مهاجرت برم آمریکا میتونم برم

  2022-06-06

  سلام. ما برای آمریکا فقط تحصیلی میتونیم براتون اقدام کنیم.

  2022-05-31

  من در ایران معلم هستم با 23 سال سابقه و دارای دکتری فیزیک و زبان انگلیسی هم در حال تکمیل با 40 سال سن، برای رفتن چکار کنم. دنبال پست دکتری هستم ولی کمی سخته. کار دیگر هست در آمریکا ایالات متحده؟

  2022-06-06

  سلام. زمینه فعالیت ما صرفا مهاجرت تحصیلی برای کشورهای کانادا، استرالیا، آمریکا، قبرس شمالی و نیوزلند است.

  2022-05-18

  اینجا شغل دولتی مالیاتی دارم ایا در امریکا میشه همین شغلو وارد شد،؟

  2022-05-21

  سلام. با مدرک تحصیلی و ارائه سابقه کار مرتبط بله.

  2022-05-16

  برای رشته آمار در امریکا کار هست.لطفا راهنمایی کنید.

  2022-05-17

  سلام. برای هر رشته‌ایی کار هست.

  2022-05-15

  ببخشید برادر مادر بزرگ من در ایالت نیوجرسی ساکن هستند برای مهاجرت میشه اقدام کرد

  2022-05-17

  سلام. ما فقط برای تحصیلی اقدام می کنیم.

  2022-05-15

  سلام من کمک پرستارم،۸ سال سابقه کار دارم، میتونم از ایران برم،ممنون منو راهنمایی کنید.

  2022-05-15

  سلام. اتفاقا در حال حاضر ادامه تحصیل پرستاری در کانادا نرخ پذیرش بسیار خوبی داره و میتونید برای راهنمایی بیشتر با کارشناسان ما در تماس باشید: 02171400111

  2022-05-14

  رشته هوا و فضا چطور

  2022-05-15

  این هم جزء رشته‌های خوبی هست اما با بازار کاری محدودتر

  2022-05-07

  سلام وقتتون بخیر من هنوز وارد به دانشگاه نشدمه ولی قصد دارم که نقشه کشی معماری و یا معماری داخلی بخونم بنظر شما برای آمریکا ، استرالیا و ... ( شهر هایی که در مقالتون اسم بردین ) میتونم مهاجرت کنم ؟

  2022-05-08

  سلام. شما بهتره با کارشناسان ما تماس بگیرید و مشاوره رایگان بشید تا مشخص شه که شرایطتون به کدوم کشور و دانشگاه بیشتر میخوره: 02171400111

  2022-05-02

  من مهندس شیمی هستم میتونم تو نیرو دریایی آمریکا وارد بشم

  2022-05-07

  سلام. ما صرفا در زمینه مهاجرت تصحیلی به آمریکا فعالیت داریم و بنابراین اطلاعات دقیق در این مورد ندارم

  2022-04-25

  سلام اینجانب حمیدکرمی بیش از ۲۱ سال سابقه کار در رشته باطریسازی یا برق خودر دارم ودرهشتگرد در مغازه خودم مشغول کار هستم و مقداری هم در مکانیک سر رشته دارم وبرای مهاجرت کاری به امریکاه یا کشوری دیگه برم اگه لطف کنید کمک یا راهنمایی کنید ممنون میشم شماره تماس ۰۹۱۹۶۴۱۴۹۱۶

  2022-04-26

  سلام. ما در زمینه مهاجرت تحصیلی به کشورهای کانادا، استرالیا، قبرس، نیوزلند و آمریکا فعالیت داریم و در زمینه یاد شده در خدمت هستیم.

  2022-04-15

  سلام من خانم ۳۵ ساله هستم. لیسانس مترجمی زبانم و اینجا معلم و مترجم زبانم. البته مدرک ماساژوری و کاشت مژه هم دارم. بنظرتون میتونم کار خوبی امریکا پیدا کنم؟

  2022-04-16

  سلام. کاری اقدام نداریم برای آمریکا اما اگر از طریق رشته و مدرک تحصیلیتون اقدام کنین بهتره

  2022-04-08

  ۲۱ سال سن دارم زبان بلدم سربازی هم بلدم و اینکه کابینتی بلدم میتونم برم؟ و چقد کلا هزینه لازم داره

  2022-04-09

  سلام. بله میتونید و به جز هزینه هواپیما، هزینه اولیه برای دو ماه اول (مسکن و مایحتاج) و همچنین هزینه موسسه اقدام کننده، هزینه‌ی دیگری نداره. البته ما اقدام نمیکنیم برای کاری آمریکا اما از اونجا که ویزای کاری برای ایرانیان سخت تر صادر میشه پیشنهاد میکنم به خوبی تحقیق کرده و از یه موسسه خوب اقدام کنید.

  2022-03-26

  درود، بنده ۴۴ سال سن دارم متاهل و دارای ۲ فرزند پنج ساله، همسرم نیز لیسانس مبلمان شهری یا فضای سبز و فوق لیسانس معماری شهر سازي دارد،خودم دکتري تاریخ ایران تخصص مناسبات بین‌الملل دوره صفویه، لیسانس و فوق لیسانس نیز تاریخ است، ۳۴ سال سابقه بیمه و تدريس در مدارس‌ و دانشگاه دارم‌، تخصص در موزه داری و آرشیو ،نسخ خطی، و خط میخی پهلوي باستان، قصد مهاجرت کاري و ادامه تحصیل در مقطع postdoc, را دارم آیا امکان مهاجرت کاري و تحصیلی براي بنده میسر است لطفا راهنمایی بفرمایید، سپاسگزارم

  2022-03-27

  سلام. کاری که میتونید و تحصیلی هم معمولا اکثر کشورها و دانشگاه ها یه محدودیت سنی برای تحصیل در نظر دارن که دیگه باید دید دانشگاه مورد نظر می پذیرد یا خیر

  2022-03-10

  سلام. من کناف کار هستم و تخصص کامل دارم . ایا در امریکا میتونم این کار رو ادامه بدم و اینکه درامد این کار ماهانه چقدر هست .؟

  2022-03-12

  سلام. ما فقط تحصیلی کانادا، استرالیا، قبرس، نیوزلند و آمریکا رو انجام میدیم و بنابراین در این راستا اطلاعات کافی ندارم.

  2022-03-09

  سلام . من یک‌ حسابدارم ، به نظرتون تو کدوم ایالت بازار کار بهتری برای حسابدارا هست ؟! اصلا حسابداری تو امریکا بازار کار داره یانه ؟!

  2022-03-12

  سلام. ایالات نیویورک، کالیفرنیا، نیوجرسی، ماساچوست، تگزاس، ویرجینیا و... برای حسابداری بسیار خوب هستند.

  2022-02-10

  سلام اگه تحصیلی بریم آمریکا بعد از تحصیل چی میشه میشه موند ؟ یا اجازه نمیدن ؟

  2022-02-12

  سلام. بعد از تحصیل باید از طریق اخذ ویزای کاری اقدام کنین و اقامتتون رو تمدید کرده تا وقتی که بتونین برای اقامت دائم اقدام کنین

  2022-02-08

  سلام من قصد دارم از طریق ازدواج با فرد مقیم در امریکا مهاجرت کنم.میتونم بعد از مهاجرت کارگاه تولیدی خودمو راه اندازی کنم؟ به چه طریق میتونم برای ایده م بازار سنجی کنم و ببینم درامد و هزینه هام چقدر میشه؟

  2022-02-09

  سلام. تا گرین کارت صادر نشه مجوز کار نخواهید داشت.

  2022-02-02

  سلام.در مورد یپک(دلیوری) غذا یا کالا،با خودرویا موتور یا دوچرخه .اگر درمورد درآمدشان اطلاع دارید.فرمایید چه ایالت هایی بیشتر می طلبه؟ سپاسگزارم.

  2022-02-05

  سلام. معمولا برای مهاجرت کاری به آمریکا به دنبال مدرک و تخصص تحصیلی بالا با سابقه کار خوبی هستند و این دسته از مشاغل جز کاندیدها برای مهاجرت نیستن

  2022-01-30

  من دارای مدرک ارشد مهندسی شیمی هستم و حدود ۶ سال سابقه تو شرکت گاز دارم چه جوری میتونم برم آمریکا؟

  2022-01-30

  سلام. هم تحصیلی می تونین برین و هم کاری و پیشنهاد ما تحصیلی هستش که برای ایرانیان راحت تره

  2022-01-26

  سلام برای مدرک کارشناسی مامایی یا ارشد فیزیولوژی یا ارشد بیولوژی جانوری در آمریکا میتونید کار پیدا کنید، مثلاً در بیمارستان یا مراکز بهداشت یا برای تدریس یا پژوهش در حیطه علوم پزشکی و سلامت و بیولوژی

  2022-01-29

  سلام. در حال حاضر مهاجرت کاری به آمریکا رو انجام نمیدیم.

  2022-01-07

  آیا با مدرک راپل کار در ارتفاع بدون داربست در آمریکا شغلی برای استخدام وجود داره

  2022-01-08

  سلام. بله اما اینجور کیس ها بیشتر برا اقدام از خود آمریکا و به عبارت واضح تر برای مردم خود آمریکا وجود داره و مهاجت کاری به آمریکا سخت هست و معمولا دنبال تخصص‌های خاص و بسیار بالایی با سابقه کار بالا هستند...

  2022-01-06

  سلام خسته نباشید من به ۵ زبان برنامه نویسی(پایتون و سی شارپ و جاوا و جاوا اسکریپت و سی پلاس پلاس) مسلط هستم و مدرک تحصیلی کارشناسی برنامه نویسی دارم ولی خیلی تمکن مالی ندارم.آیا میتونم به آمریکا یا کانادا یا انگلیس مهاجرت کنم؟

  2022-01-08

  سلام. سن، میزان سابقه کار و ... رو نفرمودید اما به سابقه کار خوب (حداقل 3 الی 5 سال بسته به کشور مقصد) و مدرک زبان با نمره خوب احتیاج خواهید داشت. کانادا به مراتب راحت تر خواهد بود و بعد اون انگلیس و بعد آمریکا (از بین 3 کشوری که گفتید). تمکن مال اعلام شده از سمت اداره مهاجرت هر کشور برای ویزای کاری رو هم حتما باید برآورد کنین

  2021-12-24

  ببخشید با رسته معماری میشه به آمریکا مهاجرت کرد ؟

  2021-12-25

  سلام. بله رشته بسیار خوبی هم هست برای مهاجرت کاری

  2021-12-16

  چطوری میتونم برای دستیاری فیزیوتراپی و یا دستیاری پرستاری اقدام کنم؟

  2021-12-18

  اگر برای تحصیل می فرمایید که میتونید تماس بگیرید و شرایطتون رو بفرمایید تا کارشناسان ما راهنماییتون کنن

  2021-12-14

  سلام برای دریافت ویزای تحصیلی از امریکا در رشته مهندسی معماری دارای مدرک ارشد از دانشگاه ازاد مشهد شانسی واسه درامد عالی هست؟

  2021-12-14

  سلام. آمریکا جرء 10 مقصد برتر برای متخصصین معماری در جهان از نظر درآمد و موقعیت شغلی می‌باشد.

  2021-12-03

  سلام خسته نباشید. من سه سال در تعمیر گاه یک شرکت کار کردم و تعمیرات دستگاه و دریل های شرکت هیلتی رو کامل بلدم میخواستم بدونم اگر من مدرک زبان بگیرم میتونم در کشور امریکا اقامت بگیرم و کارکنم. برای این حرفه من اونجا کار هست ؟

  2021-12-04

  سلام، در حال حاضر مهاجرت کاری آمریکا رو کار نمی کنیم و در نتیجه نمی تونم اطلاعات دقیقی بدم.

  2021-11-20

  سلام خسته نباشید من علاقه شدیدی به مهندسی کامپیوتر دارم و میخوام که در آینده مهندس کامپیوتر بشم اما موندم که بین مشاغل زیر کدومش برای بورسیه تحصیلی بهتره و بازار کار خوبی داره مهندس کامپیوتر روانپزشک متخصص مغز و اعصاب داروسازی مهندس شیمی خواهش میکنم کمکم کنید که کدوم یکی از این مشاغل بهترینه و میتونم از طریق تحصیل در اون شغل بورسیه تحصیلی بگیرم و بازار کار حوبی هم داره ممنون میشم سریع تر بگید

  2021-11-21

  سلام. اگر برای آمریکا می‌فرمایید که بورسیه گرفتن چندان به رشته ربطی نداره و بیشتر به صلاحیت‌های شما مثل مدرک زبان، ریزنمرات و...بستگی داره که اخذ بورسیه برای مقطع کارشناسی به مراتب سخت تر از ارشد و دکتری هستش، از میان رشته‌های نام برده هم همشون برای آمریکا خوبن، شاید مهندسی شیمی کمی کمتر اما باز همگی خوبن.

  2021-11-15

  سلام من مدرک کمک پرستاری دارم آیا میتونم به راحتی تویآمریکا کار پیدا کنم.بنا به لیست رشته ای که توی مقالتون درج کرده بودید؟با سپاس

  2021-11-15

  بله تقاضا برای این رده شغلی در آمریکا خوب است.

  2021-11-05

  سلام من کارشناسی پرستاری دارم و۱۷سال سابقه مفید کاری دارم، برای گرفتن مجوز کار پرستاری درآمریکا باید چکارکنم. ممنون

  2021-11-06

  سلام. از آنجا که ویزای کاری آمریکا رو در حال حاضر کار نمیکنیم دقیق نمیتونم راهنماییتون کنم...

  2021-11-04

  درود بر شما! کسانی که تازه به آمریکا میروند و زبان انگلیسی درست بلد نیست چه کار ها برایشان پیدا می شود و در آمد سالانه چقدر خواهد بود . با حرمت

  2021-11-06

  سلام. معمولا مشاغلی که زیاد نیاز به مکالمه روزمره و ارتباط با تعداد زیادی از مردم ندارند مانند کارهای خدماتی، باغبانی، پرستاری کودک، نگهبانی، مکانیکی، امور نظافت خانه، رستوران و محل کار، تحویل کالاو پیک، کارگر ساختمان مانند بنا، جوشکار و...

  2021-10-27

  I have no more questions

  2021-11-01

  :)

  2021-10-22

  سلام من ارشد خونشناسی هستم،در واقع مربوط میشه به حوضه ی تحقیقات و پژوهش در زمینه فاکتور های خون و کار در آزمایشگاه، به نظرتون این رشته مهاجر پذیر هست؟

  2021-10-26

  سلام. برای تحصیل اگه شرایطتون مخصوصا برای آمریکا که سختگیرانه تر است خوب باشه بله اما برای کاری چون که ما اقدام نمی کنیم اطلاعی ندارم

  2021-10-19

  سلام من به عنوان راننده کامیون ترانزیت میتونم برم آمریکا ؟ البته کاردانی معماری دارم سال ۸۶ گرفتم از سال ۹۲ مشغول به کار با کامیونم و ترانزیت کار میکنم در ضمن زبان هم یکمی بلدم

  2021-10-26

  سلام. مهاجرت کاری اونم برای کشوری مثل آمریکا عموما مدرک تحصیلی و تخصص های بالا و همچنین مدرک زبان با نمره مقبول میخواد...

  2021-10-06

  به قالبساز خودرو هستم و تراشکاری فرزکاری وجوشکاری هم بلد هستم نیاز هست تو آمریکا؟

  2021-10-17

  سلام. مهاجرت کاری به آمریکا رو شما با مدرک تحصیلی و سطح زبان بالا و شانس خوب در نظر بگیرید...شغل مذکور مورد نیاز هست اما نه در حد مهاجر پذیری

  2021-10-01

  باسلام من برای تحصیل به کشور ترکیه مهاجرت کردم و قصد دارم به آمریکا مهاجرت کنم. شما چه رشته ای رو پیشنهاد میکنید که من بخونم؟

  2021-10-17

  سلام. از موارد نامبرده در لیست مطلب می تونید استفاده کنین یا مگه اینکه رشته تحصیلیتون رو بگید تا بهتر بتونم راهنمایی کنم

  2021-09-29

  سلام رشته دکتری دامپزشکی چطوره محدودیت سنی داره؟

  2021-10-17

  دامپزشکی در آمریکا خوب هست به نسبت اما اگه از نظر اپلای برای ویزای کار می فرمایید که ترجیحا سن زیر 40 یا نهایت 45 سال رو بررسی می کنن بیشتر...

  2021-09-23

  به کارشناس اتاق عمل هم نیاز هست؟؟

  2021-09-26

  سلام. بله رشته خوبی برای کشور آمریکا هستش.

  2021-09-21

  سلام آیا در رشته پزشکی مغز و اعصاب بهایی داده میشه؟

  2021-09-26

  سلام. بطور کلی رشته های در این رده در آمریکا از ارزش بالایی هم از نظر تقاضا و هم از نظر حقوق بالا برخوردار هستش

  2021-09-18

  پیکج و آبگرمکن چی مورد نیاز هست

  2021-09-21

  سلام. دقیقا چه عنوان شغلی رو مد نظر دارید؟

  2021-09-10

  ایا جذب نیروی دکل بند نصاب دکل رادیو تلویزیون مخابرا ت مورد نیاز دارند

  2021-09-13

  سلام. جزء مشاغل خوب در آمریکا هست اما نمیشه گفت جزء پرطرفدارترین ها

  2021-08-30

  با سلام.. آیا رشته های تاسیسات مکانیکی در کشور آمریکا و کانادا مورد پذیرش قرار میگیرند یا نه

  2021-09-08

  سلام. بله هم از نظر کاری و هم تحصیلی به خصوص در کانادا مورد قبول هستند

  رزرو وقت مشاوره 021 71 400 111