• تلفن: (8 الی) 021 2642 2003 
  • ایمیل: info[@]adabvisa.com
چرا شرایط امروزی بهترین زمان برای مهاجرت به کانادا است؟

چرا شرایط امروزی بهترین زمان برای مهاجرت به کانادا است؟

  • حدیثه احمدی اقدم
  • مهاجرت تحصیلی

شیوع ویروس کرونا در زندگی بسیاری از مردم دنیا بخصوص برنامه ریزی های بلند مدت افراد تاثیرات منفی به همراه داشته است. برنامه ریزی برای مهاجرت و تحصیل در خارج از کشور ها یکی از این برنامه های بلند مدت است که با بسته شدن مرز ها و کنسل شدن پرواز ها به شدت تحت الشعاع انتشار ویورس کرونا قرار گرفته است.

خیلی از شما ممکن است به دلیل شیوع ویروس کرونا و شرایط خاص حاکم بر این دوره، اقدام به مهاجرت خود را متوقف کرده اید و یا به زمان دیگری موکول کرده اید. سوال اینجاست که آیا با انتشار ویروس کرونا و بلاتکلیف بودن وضعیت سفارت ها، پروازها و فعالیت ادارات VAC شروع یک پرونده مهاجرتی کار صحیحی است یا خیر؟  ما در ادامه به این سوال پاسخ خواهیم داد و دلایل بسیار خوبی برای موفقیت پرونده شما در این دوره ارائه خواهیم کرد.

1. یکی از مهمترین کارها در پروسه مهاجرت، برنامه ریزی و انتخاب درست مسیر است. این دوره از آن جهت که مشغله فکری افراد کمتر است و برخی از عزیزان همچنان در قرنطینه خانگی بسر میبرند. بهترین زمان برای تفکر، مشاوره و انتخاب بهترین روش برای مهاجرت است. مشاورین ما در این روزها به صورت حضوری و غیر حضوری آماده ارائه خدمات به شما هستند. شما عزیزان میتوانید با مشاوره رایگان و دریافت کارآمدترین روش های مهاجرتی در این دوره تصمیم گیری راحت تری برای مقصد و نوع مهاجرت خود دریافت نماید.

2. قسمت مهم برنامه ریزی برای مهاجرت، برنامه ریزی مالی است. در این روزها مسائل مالی و اقتصادی بر مهاجرت بسیار تاثیر بالایی دارد بنابراین در فرصت مناسب میتوانید با تمرکز به جمع آوری مدارک و مستندات مالی خود بپردازید. تا مدارکی تمکن مالی خود را با قدرت هرچه تمام تر به سفارت ارائه کنید. کما اینکه برخی از سفارت ها مثل سفارت کانادا برای تمکن مالی گردش حساب بانکی بین 3 تا 6 ماه درخواست میکنند.

3. این دوره بهترین زمان برای بالا بردن مهارت های زبان انگلیسی است. دوره های آنلاین و کتب بسیاری برای آموزش زبان انگلیسی وجود دارد. همچنین میتوانید در آزمون های آنلاین مدارک معتبر زبان یا آزمون های آمادگی آزمون آیلتس و تافل شرکت کنید.

با توجه به مطالب فوق الذکر، شرایط کنونی با همه سختی ها هنوز هم مناسب برای اقدام به مهاجرت به خصوص مهاجرت به کشور کانادا است. توجه داشته باشید که زمان اقدام برای مهاجرت تا اخذ ویزای کانادا در شرایط ایده آل حداقل 6 ماه به طول می انجامد در نتیجه اگر علاقه مند به مهاجرت هستید بهتر از هرچه سریع تر اقدام به ایجاد پرونده مهاجرتی کنید.