• تلفن: (30 خط) 021 71 400 111
 • ایمیل: info[@]adabvisa.com
بهترین سایت های کاریابی در استرالیا

بهترین سایت های کاریابی در استرالیا

 • نویسنده: کیوان کاری
 • مهاجرت به استرالیا

درخواست مشاوره رایگان مهاجرت

سوالات متداول بهترین سایت های کاریابی در استرالیا

آنچه در این مقاله می خوانید:

  تعدادی از بهترین سایت های کاریابی در استرالیا وجود دارند که انواع مشاغل و حوزه‌های کاری را پوشش می‌دهند. به همین ترتیب، کارجویان می‌توانند از بین گزینه‌های مختلف، موقعیت شغلی دلخواه خود را انتخاب کنند که بیشتر با نیازهایشان همخوانی دارد.

  هر وب سایت کاریابی در استرالیا یکسری ویژگی‌های خاص خود را دارد که به کارفرمایان و کارجویان کمک می‌کند تا بتوانند از مسیرهای راحت‌تری به یکدیگر برسند. به ویژه برای کسانی که تازه مهاجرت به استرالیا کرده‌اند، پیدا کردن شغل در روزهای اولیه اقامت در این کشور ممکن است دشوار باشد. به هر روی، در ادامه به معرفی بهترین سایت‌های کاریابی در استرالیا اشاره می‌کنیم.

  1- گرب جابز (GrabJobs)

  گرب جابز یک وب سایت استخدامی مقرون به صرفه در استرالیا است که خدمات گسترده‌ای را ارائه می‌دهد. بیش از پنج هزار شرکت از حوزه‌های شغلی برای ساده کردن فرآیند استخدام خود از این وب سایت استفاده می‌کنند. افراد جویای کار می‌توانند رزومه خود را به طور خودکار برای وب سایت‌های کاریابی ایجاد می‌کنند تا کارفرمایان در کمتر از یک دقیقه آن‌ها را بررسی کنند. سپس نامزدهای انتخاب شده در لیست نهایی، مصاحبه‌ای با کارفرما خواهند داشت.

  متقاضیان یادآوری خودکاری را برای حضور در این جلسات مصاحبه دریافت خواهند کرد. با آخرین ویژگی‌هایی که در این وب سایت ارائه شده است، اکنون می‌توانید جزئیات حقوق یک موقعیت شغلی خاص را در یک صنعت مشاهده کنید. اطلاعات ارائه شده برای افراد با تجربه‌های مختلف حرفه‌ای نیز در سایت وجود دارد.

  2- ادزونا (Adzun)

  2- آدزونا (Adzun)

  ادزونا یک سایت موتور جستجوی شغلی است که به شما کمک می‌کند تا موقعیت شغلی مناسب خود را پیدا کنید. در این سایت می‌توانید آگهی‌های شغلی در حوزه‌های مختلف را مشاهده کنید و به موارد مورد نیاز خود درخواست دهید. در پورتال شغلی ادزونا می‌توانید رزومه خود را نیز با بارگذاری در سایت بررسی کنید. همچنین ویژگی در سایت وجود دارد که به شما کمک می‌کند تا ارزش رزومه خود را بررسی کنید.

  3- لینکدین (LinkedIn)

  لینکدین یکی از محبوب‌ترین وب سایت‌ها برای جستجوی کار است که کارجویان می‌توانند در هر نقطه از جهان از جمله در استرالیا از آن استفاده کنند. تقریبا از هر چهار استرالیایی یک نفر عضو لینکدین است. این رقم در مجموع به حدود شش میلیون کاربر استرالیایی می‌رسد. شما به راحتی می‌توانید در لینکدین به موقعیت‌های شغلی بسیار زیاد و متنوعی دسترسی داشته باشد و با کارفرمایان از طریق راه‌های مختلف در تماس باشید.

  4- آرت هاب (ArtsHub)

  4- آرت هاب (ArtsHub)

  آرت هاب منبع آنلاین مستقل و پورتال شغلی معتبر در استرالیا است که به دنیای هنر اختصاص دارد. تیم این شرکت به طور فعال چشم اندازی را برای ترویج فرهنگ و هنر دنبال می‌کنند. جویندگان کار همچنین می‌توانند آخرین مقالات و نمایش هنرهای تجسمی را در صفحه وب آرت هاب دنبال کنند. همچنین علاقه‌مندان می‌توانند از طریق این درگاه اطلاعات مربوط به حوزه هنرهای نمایشی را مشاهده کنند. علاوه بر این، اگر فردی به یک کمک مالی نیاز داشته باشد، در این وب سایت بخشی به عنوان «Grant Finder» وجود دارد که هدفش کم به افراد برای توسعه کارهای هنریشان است.

  5- ای پی اس جابز (APS Jobs)

  ای پی اس جابز یک وب سایت دولتی است که فرصت‌های شغلی را از بخش خدمات عمومی استرالیا ارائه می‌دهد. اگر به دنبال موقعیتی در دولت فدرال یا مرکزی هستید، حتما از این وب سایت دیدن کنید. APS دارای طیف گسترده‌ای از فرصت‌هی شغلی تمام وقت، نیمه وقت و موقت یا پروژه‌ای است. برای درخواست موقعیت شغلی در ای پی اس جابز، کاربران باید روی دکمه «Apply Now» در پایین آگهی کلیک کنند و برای تکمیل درخواست به سایت استخدام آژانس تبلیغاتی هدایت خواهند شد.

  6- اسنپ هانت (Snaphunt)

  6- اسنپ هانت (Snaphunt)

  اسنپ هانت یک پلتفرم استخدامی بسیار کاربردی است که به شرکت‌ها اجازه می‌دهد تا نیروهای کاری ماهری را از سراسر جهان از جمله استرالیا استخدام کنند. کارفرمایان می‌توانند با ثبت نام برای یک حساب کاربری، شغل خود را به صورت رایگان در اسنپ هانت تبلیغ کنند تا به حدود دو میلیون نامزد و همچنین امکان دسترسی بیش از 650 میلیون رزومه فوری را داشته باشند. آگهی‌های شغلی در بیش از 20 سایت کاریابی توزیع شده‌اند.

  7- سیک (SEEK)

  سیک از گروه متنوعی از شرکت‌ها تشکیل شده است که هدفش ارائه آگهی‌های شغلی مفید برای کارجویان جهت داشتن یک زندگی کاری رضایت ‌بخش است. این وب سایت دارای یک مجموعه قوی بین المللی از مشاغل مختلف است و همچنین به عنوان یک رهبر در بازار کار آنلاین استرالیا شناخته می‌شود. در این وب سایت می‌توانید ارزش رزومه خود را بررسی کنید و ببینید برای کدام موقعیت‌های شغلی مناسب هستید.

  8- جاب سرو (JobServe)

  8- جاب سرو (JobServe)

  جاب سرو در سال 1993 توسط  رابی کولینگ و جام ویتنی تشکیل شد. این وب سایت اولین سرویس استخدام اینترنتی در جهان بود. جاب سرو اکنون در تمام بخش‌های صنعت حضور فعال دارد. کارجویان می‌توانند جستجوهای خود را بر اساس کلمات کلیدی، موقعیت مکانی، صنعت و نوع شغل انجام دهند. ویژگی سبد شغلی و عملکرد جستجوی قدرت این وب سایت نیز عواملی هستند که جاب سرو را در بهترین سایت های کاریابی در استرالیا قرار می‌دهد.

  9- وان شیفت (OneShift)

  وان شیفت پورتال یک شغل یابی عالی است که به کارجویان اجازه می‌دهد مشاغل معمولی، موقعیت‌های کوتاه مدت و همچنین مشاغل پاره وقت دائمی را در استرالیا جستجو کنند. جویندگان کار همچنین می‌توانند جستجوی شغلی خود را با فیلتر موقعیت مکانی مشخص کنند تا نتایج مرتبط‌تری دریافت نمایند.

  10- آل جابز (AllJobs)

  10- آل جابز (AllJobs)

  آل جابز یکی از بهترین سایت‌های کاریابی در استرالیا است. این وب سایت به کاربران اجازه می‌دهد تا با فیلتر کردن عناوین شغلی، توضیحات، نام شرکت، ایالت، حومه یا منطقه، مشاغل در منطقه مورد نظر خود را جستجو کنند. این سایت همچنین مشاغلی را به اشتراک می‌گذارد که در کشور همسایه یعنی نیوزلند در دسترس هستند.

  11- یونی جابز (Unjobs)

  یونی جابز یکی دیگر از بهترین سایت‌های کاریابی در استرالیا است که به بخش آموزش و پرورش تخصص یافته است که بسیاری افراد از جمله کسانی که تحصیل در استرالیا می‌کنند و به دنبال شغل در حین تحصیل یا پس از تحصیل بوده، از آن استفاده دارند. این سایت یک پورتال شغلی عالی برای افرادی است که به دنبال کار به عنوان معلم خصوصی، مدرس یا سایر پست‌های دانشگاهی هستند. دانشجویان دانشگاه نیز می‌توانند در یونی جابز برای کار حین تحصیل اقدام کنند. جویندگان کار همچنین می‌توانند هشدارهای شغلی دریافت کرده و مشاوره شغلی را در این وب سایت مشاهده کنند.

  12- سالن استاف (Salon Staff)

  12- سالن استاف (Salon Staff)

  یکی از سایت‌های شغلی معروف در استرالیا، سالن استاف است که به صنعت مو و زیبایی، خدمات می‌دهد. کارجویان علاقه‌مند می‌توانند جستجوی شغلی خود را با فیلترهای مکان و منطقه مشخص کنند تا یک فرصت شغلی مطلوب از نظر جغرافیایی به دست آورند. موقعیت‌های شغلی می‌توانند آرایشگر، ناخن کار، میکاپ آرتیست و سایر موارد باشد.

  13- گرید کانکشن (GradConnection)

  گرید کانکشن سایتی است که به جذب دانشجویان یا فارغ التحصیلان برای موقعیت‌های موجود در پورتال شغلی خود خدمت رسانی می‌کند. علاقه مندان می‌توانند بر اساس فیلترهایی مانند دانشگاه یا رشته تحصیلی برای دریافت جزئیات شغلی خاص‌تر اقدام کنند. گرید کانکشن به شما این امکان را می‌دهد که جزئیات شغلی خاص‌تری را برای کسب موقعیت در استرالیا دریافت کنید.

  14- گام تری (GumTree)

  14- گام تری (GumTree)

  گام تری یکی از بهترین سایت‌های کاریابی در استرالیا نیز هست. این وب سایت بیش از ده‌ها هزار فرصت شغلی در بخش‌های بهداشت، فروش، خرده‌ فروشی، ساخت ‌و ساز و سایر بخش‌های شغلی را ارائه می‌دهد. گام تری همچنین به جویندگان کار اجازه می‌دهد تا جستجوهای خود را بر اساس نوع شغل، مکان یا سایر ویژگی‌ها فیلتر کنند. آخرین فیلتر یک عملکرد جالب است که به شما امکان می‌دهد شرکت‌های خاصی را از میان هزاران شرکت انتخاب کنید.

  15- ایندید (Indeed)

  ایندید یک وب سایت شغلی محبوب در استرالیا و سراسر جهان است. ایندید با دادن دسترسی رایگان به جستجوی شغل، ارسال رزومه و ویژگی‌های دیگر، کارجویان را در اولویت قرار می‌دهد. در ایندید می‌توانید موقعیت‌های شغلی را بر حسب مکان، عنوان، شرکت و سایر موارد انتخاب کنید. همچنین رابط کاربری این وب سایت بسیار ساده و کاربر پسند است. خدماتی مانند ارزیابی کارجویان و ارسال پیشنهادهای شغلی از ویژگی‌های اصلی ایندید هستند.

  16- نیو وو (Neuvoo)

  16- نیووو (Neuvoo)

  نیو وو بیش از 75 میلیون بازدید کننده ماهانه در سراسر جهان دارد و با بیش از هزار شریک تجاری ارتباط دارد. کارجویان همچنین می‌توانند نگاهی به برخی از جستجوهای محبوب انجام شده توسط افراد دیگر بیاندازند. کار کردن با این وب سایت آسان است و شما به هزاران آگهی شغلی در حوزه های مختلف دسترسی دارید.

  17- پرو بونو کریرز (Pro Bono Careers)

  پرو بونو کریرز که قبلا به عنوان Job Seeker شناخته می‌شد، یکی دیگر از پرتال‌های شغلی پربازدید در استرالیا است. این وب سایت از سال 2000 بخش‌های دیگری مانند اخبار بازار کار، وضعیت مشاغل و مقالات تخصصی را به اشتراک گذاشته است تا به کارجویان و سازمان‌ها در رسیدن به اهداف خود کمک کند.

  18- گلس دور (GlassDoor)

  18- گلاسدور (GlassDoor)

  گلس دور یکی از بزرگترین سایت‌های استخدامی در جهان است. این وب سایت میلیون‌ها فهرست شغلی را همراه با پایگاه داده رزومه‌ها به کارفرمایان ارائه می‌کند. علاوه بر این، کارجویان می‌توانند رتبه‌های مربوط به تایید مدیر عامل، گزارش‌های حقوق و دستمزد و بررسی‌ها و سوالات مصاحبه را مشاهده کنند.

  19- کریر وان (CareerOne)

  کریر وان یکی از بهترین سایت‌های کاریابی در استرالیا است، زیرا هزاران شغل عمومی، مشخصات شرکت، دوره‌های آنلاین، کمک به نوشتن و ساخت رزومه و مشاوره شغلی را ارائه می‌دهد. رابط کاربری این وب سایت ساده است و می‌توانید از طریق دسکتاپ و نسخه موبایل از کریر وان استفاده کنید.

  20- جورا (JORA)

  20- جورا (JORA)

  جوبرا یک موتور جستجوی محبوب در استرالیا است. کاربران می‌توانند فرصت‌های شغلی را در این وب سایت جستجو کنند که همه آنها از دیگر وب سایت‌های کاریابی در سراسر استرالیا تهیه شده‌اند. کارجویان همچنین می‌توانند برای اطلاعات بیشتر به وبلاگ و سایت‌های وابسته به جورا دسترسی داشته باشند.

  21- کریر جت (Careerjet)

  کریر جت از یک رابط سریع و ساده بهره‌مند است که هدفش جمع آوری آگهی‌های شغلی از وب سایت‌های کاریابی دیگر است. کاربران می‌توانند پایگاه داده این وب سایت را پرس و جو کنند تا دیگر نیاز به بررسی هر پلتفرم‌های کاریابی نداشته باشد. اگر شما رزومه خود را در پورتال شغلی نیز آپلود کرده باشید، کارفرمایان می‌توانند به رزومه شما نگاهی بیندازند. در مجموع، این سایت روند استخدامی را سرعت بخشیده است.

  کلام آخر

  بهترین سایت‌های کاریابی در استرالیا را معرفی کردیم، اکنون می‌توانید وارد وب سایت مورد نظر خود شوید و شغلی که دوست دارید را جستجو کنید. هر یک از وب سایت‌های فوق از یکسری ویژگی‌های خاص بهره می‌برند تا پیدا کردن شغل مناسب را برای کارجویان راحت کند. همچنین کارفرمایان می‌توانند بسته به نیازهای سازمانی خود، کارجوی مناسب را پیدا کنند. برای کسب اطلاعات بیشتر با تیم مشاوران ما در گروه مهاجرتی ادب تماس بگیرید.

  دیدگاه یا سوال خود را با ما در میان بگذارید
  دیدگاه ها (0 پاسخ)
  021 71 400 111