ادب ویزا

مقدمه مهاجرت به آمریکا

کشور آمریکا که آن را با نام سرزمین فرصت‌ها می‌شناسند، برای سال‌های متمادی به عنوان مقصد اصلی مهاجرت در جهان شناخته می‌شد، تا اینکه در سال‌های اخیر به دلیل سیاست‌های ضدمهاجری، این روند کاهش یافت. این کشور همچنان به عنوان مهم‌ترین مقصد مهاجرت تحصیلی در جهان شناخته می‌شود که برخی از مهم‌ترین دانشگاه‌های جهان را در خود جای داده است. مهاجرت به آمریکا برای ایرانیان در سال‌های اخیر بسیار سخت شده و در حال حاضر بهترین روش مهاجرت به آن از طریق ویزای تحصیلی است.

ویدیو انواع روش های مهاجرتی آمریکا 2023

درخواست مشاوره رایگان مهاجرت

جهت دریافت آنی مشاوره رایگان مهاجرت می توانید در ساعات کاری مجموعه با ما تماس بگیرید. در غیر این صورت اطلاعات خود را وارد نمایید تا در اسرع وقت مشاورین ادب ویزا با شما تماس بگیرند.

سوالات متداول مهاجرت به آمریکا

موسسه آراد دانان برنا دارای مجوز رسمی از وزارت علوم و تحقیقات برای کشورهای استرالیا و کانادا می باشد و دیگر مطالب وبسایت که با دقت بالا توسط تیم تولید محتوای ادب ویزا تولید شده است برای اطلاع رسانی شما عزیزان است.

آنچه در این مقاله می خوانید:

  مهاجرت به آمریکا

  صدور انواع ویزای آمریکا برای ایرانیان در سال 2023

  وقتی که صحبت از صدور انواع ویزای آمریکا و همچنین هر نوع اقامت (اقامت موقت، گرین کارت، شهروندی و...) برای ایرانیان می‌گردد، هنوز بسیاری فکر ممنوعیت ورود، لغو صدور انواع ویزا و روادید، محدودیت‌های مسافرتی و اقامتی، محدودیت نوع ویزای صادر شده، سخت‌گیری بیش از حد به ویژه از لحاظ بررسی گذشته و سابقه شغلی، سیاسی و قانونی و مواردی از این قبیل می‌افتند. این حس و فکری که به ذهن آمده، ناشی از روابط نه چندان خوب سیاسی بین کشور ما و کشور مورد بحث در طی سالیان بوده که اوج آن مربوط به زمان ریاست جمهوری دونالد ترامپ و لغو بی قید و شرط اجازه ورود و هرگونه صدور ویزا و سفر برای چندی از کشورها از جمله ایران در سال 2017 بوده که تقریبا همه افراد یک جورایی قید آمریکا را برای مهاجرت زده و حتی نتوانسته‌اند برای دیدن یک اقوام درجه 1 خود به این کشور یک سفر توریستی چند روزه داشته باشند. باید در راستای این قضیه گفت که اگرچه درهای آمریکا به روی ایرانیان با روی کار آمدن جو بایدن پس از دونالد ترامپ باز شده اما واقعیت همچنان سخت‌گیری‌های نه چندان کمی برای صدور ویزا برای ایرانیان وجود دارد. به عبارتی در حال حاضر اگرچه امکان سفر به آمریکا؛ چه برای یک سفر توریستی چند روزه و چه برای اقامت‌های بلند مدت مانند تحصیل، کار یا سرمایه‌گذاری در این کشور وجود داشته اما باید گفت که به راحتی سال‌های بسیار پیش نیست.

  برای مثال در این راستا افراد واقعا دارای صلاحیت و شایستگی‌های بالا ویزا خواهند شد، دوم اینکه افراد مورد اعتماد دولت آمریکا از نظر سیاسی و بررسی سوابق شخص تنها توانسته به این کشور ورود کنند و مورد سوم آنکه همانند دیگر کشورهای جهان، آمریکا نیز در راستای صدور انواع ویزا و روادید خود اولویت بندی‌های خودش را دارد. برای مثال شاید مهاجرت کاری به این کشور یکی از راه‌های سخت و زمانبر باشد، مهاجرت سرمایه‌گذاری آن هم با مبالغ هنگفت و بیش از 50 میلیارد تومانی، کمی آسان‌تر بوده و مهاجرت تحصیلی به این کشور همواره ساده‌ترین و بهترین روش مهاجرتی بوده است، حتی در زمان ممنوعیت ورود ایرانیان به آمریکا، پروسه‌ پرونده‌های مهاجرت تحصیلی انجام می‌شده و دانشجویان فقط ملزم به صبر برای ویزا به مدت بیشتری بوده‌اند، اما با توجه به لغو این ممنوعیت‌ها و از طرفی راحت‌تر بودن و از طرفی ارجحیت روش مهاجرت تحصیلی، ضمن شرح انواع روش‌های مهاجرت به آمریکا، در بند بعدی کمی بیشتر درباره صدور ویزا و موفقیت‌های بیشتر پرونده‌های تحصیلی صحبت خواهیم کرد.

  درباره واکسیناسون و محدودیت‌های سفر به این کشور نیز باید گفت که با فروکش کردن بحران همه‌گیری کرونا تا حد بسیار زیبا، انواع محدودیت‌های مسافرتی و مهاجرتی به این کشور برداشته شده و کلیه متقاضیان سفر به این کشور به شرط آن که به طور کامل واکسینه باشند، می‌توانند با ارائه مدرک واکسینه بودن خود به خاک این کشور از هر طریق وارد شوند. منظور از واکسینه کامل بودن، تزریق حداقل 2 دوز از یکی از واکسن‌های مورد تایید دولت آمریکا بوده و به طوری که از تزریق دوز آخر حداقل 14 روز (2 هفته) گذشته باشد. دولت آمریکا تقریبا کلیه واکسن‌های به تایید رسیده‌ی سازمان بهداشت جهانی را قبول دارد؛ از جمله کلیه واکسن‌های در دستراس ایرانیان مانند سینوفارم، آسترازنکا،  سینوواک، جانسون اند جانسون، بیوتک و کوواکسین و... و البته واکسن‌هایی مثل برکت، فخرا و... مورد تایید این کشور (و اکثر کشورهای جهان حتی کشورهای منطقه) متاسفانه نیست.

  صدور ویزای تحصیلی آمریکا برای ایرانیان در سال 2023

  همانطور که در بند ماقبل نیز اندک اشاراتی که شد، با وجود محدودیت‌های مختلف برای مهاجرت یا سفر ایرانیان به آمریکا و سختی اکثر روش‌های مهاجرتی به این کشور، مهاجرت تحصیلی و صدور ویزای تحصیلی در کمال تعجب حتی در دوره ممنوعیت ورود ایرانیان اینطور بوده که حداقل پرونده‌های تحصیلی پیش برده می‌شده و پذیرش‌های دانشگاهی برای متقاضیان صادر می‌شده است. حال این قضیه برای زمان حال حاضر که فرمان ممنوعیت ورود ایرانیان به آمریکا لغو شده، دارای بازار مهاجرتی بسیار گرمتر و محبوب‌تری نسبت به کلیه روش‌های مهاجرتی دیگر به این کشور دارد و از طرفی شخصی که واقعا متقاضی مهاجرت به آمریکا بوده و این کشور را کشور آینده‌ی خود برای زندگی می‌داند، روش تحصیلی به این کشور بهترین انتخاب برای وی می‌تواند باشد و آن هم به چندین دلیل. از جمله اول آنکه لازم نیست مانند اکثر پروسه‌های مهاجرتی دیگر به این کشور، متقاضی برای مدت طولانی بلاتکلیف باشد و چه بسا در آخر با پرونده و ویزای وی موافقت نشود و در صورتی که در روش تحصیلی، دانشجو با داشتن یک سری حداقل صلاحیت‌های لازم (عموما تمکن مالی کافی، مدرک تحصیلی خوب و مدرک زبان با نمره قابل قبول) می‌تواند این روش را یک راه تقریبا تضمین شده حداقل نسبت به کلیه روش‌های دیگر تلقی نماید.

  مورد دوم که آن هم بسیار هائز اهمیت بوده، این است که همانند تقریبا همه‌ی کشورهای پیشرفته اروپایی، آمریکایی و آسیایی دیگر، شما در صورتی که از نظر سوابق کاری، علمی، توانایی‌های برجسته و منحصر به فرد و به عبارتی همانند یک نخبه نتوانید دید آن‌ها را نسبت به خودتان بسیار با ارزش نمایید، حقیقتا روش‌هایی مانند کاری، اشتغال‌زایی و... بسیار سخت بوده و این بیشتر به این قضیه برگشته که از نظر این کشور و بسیاری از کشورهای پیشرفته، شما با داشتن مدرک تحصیلی و/یا سابقه کار کسب شده در کشور مقصد مانند آمریکا از اعتبار ویژه‌ای برخوردار خواهید شد و در غیر این صورت، اکثر کشورهای پیشرفته و به ویژه آمریکا، معمولا به مدارک تحصیلی کشوری مانند ایران برای کار و ورود مستقیم به دنیای اشتغال و تخصص بها نداده و همچنین سابقه کار هم اگرچه تاثیر مثبتی داشته اما اول آخر شما با کار در آمریکا و آشنایی با سیستم شغلی و فرهنگی این کشور دارای اعتبار بسیار متفاوت‌تری خواهید بود. پی از اینجا می‌توان استدلال نمود که با روش مهاجرت تحصیلی، شما ابتدا یک اعتبار بسیار خوب و قابل توجهی برای اقامت در آمریکا پس از تحصیل بدست آورده و می‌توانید خیال راحت‌تری از آینده شغلی، اجتماعی و همچنین پروسه‌های مربوط به اقامت دائم و گرین کارت و شهروندی و... داشته باشید.

  کشور آمریکا با در بر داشتن بهترین دانشگاه‌ها و کالج‌های جهان در حوزه‌های مختلف علوم بی‌شک برترین و محبوب‌ترین مقصد برای مهاجرت تحصیلی در کنار انگلیس، استرالیا و کانادا در جهان و به ویژه کشورهای انگلیسی زبان است. دانشجویان ایرانی نیز علاقه زیادی به تحصیل در این کشور و برخورداری از امکانات متعدد علمی و پژوهشی آن دارند تا از فرصتی استثنایی برای تحصیل و کار در بزرگ‌ترین قدرت اقتصادی جهان بهره‌مند شوند. اگرچه با صدور فرمان‌های سه گانه منع ترامپ علیه کشورهای مسلمان همچون ایرانیان، اخذ بسیاری از ویزاهای آمریکا برای شهروندان ایرانی سخت یا غیرممکن شده اما الان این شرایط خوشبختانه دیگر حاکم نیست. اما همانطور که گفتیم حتی در آن زمان و در آن چنین شرایطی ویزای تحصیلی آمریکا یکی از معدود ویزاهایی بود که دستخوش تغییرات جدید نگشت و پس از مدتی تبدیل به بهترین روش مهاجرت به آمریکا گشت. هم‌اکنون نیز با پیروزی بایدن در انتخابات ریاست جمهوری آمریکا، بسیاری از افراد نسبت به بهبود روابط بین آمریکا و ایران امیدوار شدند. به نظر می‌رسد که اخذ ویزای تحصیلی آمریکا در سال 2023 و همچنین سال‌های بعد برای دانشجویان ایرانی با سهولت بیشتری همراه باشد. از طرف دیگر شرایط ناشی از کرونا موجب تعلیق صدور انواع ویزای آمریکا و قرنطینه‌های سراسری از سال 2020 شده بود که خوشبختانه از این بابت و با آغاز سال 2022 و فروکش کردن بحران تا حد بسیار زیاد، محدودیت‌های هرگونه سفر و مسافرت به آمریکا از جمله از روش تحصیلی نیز برداشته شده است.

  • برای مشاوره در جهت تحصیل در آمریکا و تشکیل یک پرونده قوی مهاجت تحصیلی با کارشناسان ما تماس بگیرید: 02171400111

  مختصری درباره آمریکا

  مختصری درباره آمریکا

  ایالات متحده آمریکا ملقب به سرزمین فرصت‌ها، کشوری در شمال قاره آمریکا (واقع در قاره آمریکای شمالی) و همسایه جنوبی کشور کانادا می‌باشد که از 50 ایالت تشکیل شده و سومین کشور جهان از نظر جمعیت و چهارمین کشور بزرگ جهان از نظر مساحت پس از روسیه، کانادا و چین به شمار می‌آید. پایتخت این کشور واشنگتن دی سی و پرجمعیت‌ترین شهر آن شهر نیویورک است (و همچنین نیویورک از سال 1785 تا 1790 پایتخت این کشور بوده است). نیویورک علاوه بر اینکه پر جمعیت ترین شهر آمریکا بوده، بلکه پرجمعیت ترین شهر در قاره آمریکای شمالی و همچنین دومین شهر پر جمعیت در کل قاره‌ی آمریکا (پس از شهر نیو مکزیکو) به شمار می‌آید. آمریکا با تولید ناخالصی 21 تریلیون دلار در سال، بزرگترین اقتصاد در جهان را داشته و همچنان از رقیب اصلی خود یعنی کشور چین (با تولید 14 تریلیون دلار) بسیار جلوتر است. از بین 50 ایالت آمریکا، بزرگترین ایالت آن، آلاسکا هستش که جالب است بدانید که روسیه این منطقه را فقط با قیمت 7.2 میلیون دلار به آمریکا فروخته است. مطابق با آمار سال 2022 میلادی، آمریکا دارای 332 میلیون نفر جمعیت بوده و دارای مساحت معادل 9.834 میلیون کیلومتر مربع می‌باشد. از خوبی‌های زندگی در آمریکا می‌توان بزرگی بسیار آن را اشاره کرد که تنوع زیادی در زمینه آب و هوا، طبیعت، فرهنگ مردمی، سبک زندگی، هزینه و مایحتاج و... برای انواع سلیقه دارد و بر خلاف بسیار دیگر از کشورهای تک رقمی از نظر مساحت (مانند روسیه، کانادا و...) تقریبا کل 100 درصد خاک این کشور قابل استفاده بوده و همه‌ی آن‌ در قالب 50 ایالت با ساخت و سازها و تمدن‌های بزرگ شکل گرفته است. آمریکا به قول بسیاری به ویژه مردم اروپایی، به "کشوری که همه چیز در آن بزرگ است" نیز شهرت دارد.

  شما برای سفر یا مهاجرت به این کشور چه بخواهد سفر 1 روزه و اقامت کوتاه مدت بوده و چه سفر برای کار، تحصیل، زندگی و به زبان ساده بلند مدت، نیاز به اخذ ویزای آمریکا داشته و برای اخذ ویزای آمریکا، می‌بایست ابتدا وقت سفارت بصورت آنلاین گرفته و سپس به سفارت این کشور در یکی از کشورهای همسایه (به دلیل عدم فعالیت سفارت آمریکا در ایران) برای انجام اموری مانند مصاحبه، ارائه مدارک، بیومتریک و... بروید که بهترین سفارت‌های این کشور برای ایرانیان سفارت آن در ایروان ارمنستان، در استانبول و آنکارای ترکیه و همچنین در دبی و ابوظبی امارات می‌باشد. مهاجرت به آمریکا تاریخچه‌ای طولانی دارد، در واقع تا به حال بیش از 45 میلیون نفر از سراسر جهان به این کشور مهاجرت کرده‌اند و نرخی بین 13.7 تا 14.4 درصد از جمعیت این کشور را مهاجران تشکیل می‌دهد. از نخستین مهاجران اروپایی در قرن هفدهم تا به امروز، ایالات متحده یکی از اصلی‌ترین مقصدهای مهاجرت در جهان بوده است. در واقع به استثنای جمعیت اندکی از بومیان آمریکایی، بدنه اصلی جمعیت این کشور از مهاجران و فرزندان آن‌ها تشکیل شده است. در حال حاضر حدود 20% از جمعیت مهاجر جهان در ایالات متحده آمریکا ساکن شده‌اند.

  چنین جریان مهاجرتی گسترده‌ای به باور بسیاری از افراد موجب ظهور مشکلات مختلف اجتماعی، سیاسی، فرهنگی و اقتصادی در کشور آمریکا شده است. مشکلاتی چون افزایش نرخ بیکاری، جرم و جنایت، مسکن، تغییر الگوی رای‌دهندگان و کمرنگ شدن انسجام ملی موجب شده تا دولت آمریکا سیاست‌های سخت‌گیرانه‌تری را نسبت به مهاجران در پیش بگیرد. اگرچه مطالعات متعددی تا به حال نشان داده‌اند که ورود مهاجران به این کشور تاثیری مثبت در اقتصاد آن داشته و در واقع نرخ جرم و جنایت در میان مهاجران کمتر از مردم آمریکا است. این روزها مهاجرت به آمریکا برای ایرانیان از هر زمان دیگری سخت‌تر شده است، اما با این حال متقاضیان زیادی سالانه از روش‌های مختلف برای مهاجرت به این کشور اقدام می‌کنند. در ادامه مطلب با ما همراه باشید تا با انواع روش‌های مهاجرت به آمریکا آشنا شوید.

  مختصر اطلاعات کلیدی آمریکا

  نام رسمی: ایالات متحده آمریکا (USA)

  پایتخت: واشنگتن

  حکومت: ریاست‌جمهوری فدرال جمهوری مشروطه

  واحد پول: دلار آمریکا (USD)

  زبان رسمی: انگلیسی

  مساحت کل کشور: 9.834 میلیون کیلومتر مربع (چهارمین کشور بزرگ جهان)

  تعداد ایالات: 50

  جمعیت: 332 میلیون نفر (آمار سال جاری - رتبه 3 در جهان)

  بزرگ ‌ترین شهر (جمعیت): نیویورک

  معروف ترین شهرها: نیویورک، لس آنجلس، سن دیگو، سن فرانسیسکو، شیکاگو، بوستون، نشویل، واشنگتون، آستین، سیاتل، کنزاس و...

  شرایط آب و هوایی: دارای تنوع بسیار و عموما معتدل

  میزان تولید ناخالصی: 21 تریلیون دلار در سال اخیر (رتبه اول جهانی)

  متوسط سرانه: 63 هزار دلار در سال

  متوسط هزینه زندگی برای دانشجو در سال: حداقل 9 الی 10 هزار دلار

  متوسط هزینه تحصیل برای دانشجو در سال: 25 الی 45 هزار دلار با میانگین‌گیری کلی از همه دانشگاه‌ها، رشته‌ها و مقاطع تحصیلی

  تاریخچه مهاجرت به آمریکا

  تاریخچه مهاجرت به آمریکا

  انگلیسی‌ها نخستین گروهی بودند که مهاجرت به آمریکا را آغاز کردند، در قرن شانزدهم حدود 400 هزار نفر از انگلستان به قاره آمریکا رفته و نیمی از آن‌ها در آنجا برای همیشه ساکن شدند. با آغاز قرن هجدهم دیگر کشورهای اروپایی نیز به آمریکا سفر کردند و با افزایش جمعیت در نهایت در سال 1776 کشور آمریکا به طور رسمی از انگلستان استقلال یافت. در قرن هجدهم آمار مهاجرت آسیایی‌ها و آفریقایی‌ها به قاره آمریکا افزایش یافت و همین موضوع باعث شد که در ابتدا قوانینی برای مقابله با ورود افراد غیر سفیدپوست اعمال گردد که برخی از آن‌ها تا قرن نوزدهم نیز ادامه داشت. با آغاز قرن بیستم جمعیت مهاجران به آمریکا رشدی شگفت‌انگیز داشته و تا پایان سال 1920 بیش از 13 میلیون مهاجر در این کشور اقامت گزیدند. پس از پایان جنگ جهانی، مهاجرت به آمریکا در میان اروپایی‌ها و دولت اقماری شوروی سابق دوباره شدت یافت و تنها در فاصله سال‌های 2000-2010 حدود 14 میلیون نفر به این کشور مهاجرت کردند. با آغاز ریاست جمهوری دونالد ترامپ، محدودیت‌های علیه ورود شهروندان کشورهای مسلمان مانند ایران شدت گرفت و آمار مهاجرت به آمریکا را کاهش داد که خوشبختانه از آغاز سال 2021 و روی کار آمدن جو بایدن این ممنوعیت لغو گردید. در حداقل 50 دهه‌ اخیر و مخصوصا 2 الی 3 دهه اخیر بیشترین میزان متقاضیان مهاجرت به آمریکا از کشورهای در حال توسعه و همچنین چین و روسیه بوده است. کشورهایی نظیر هند، بنگلادش، کشورهای خاورمیانه عربی، ایران، ترکیه و... از جمله کشورهای پر متقاضی برای مهاجرت به این کشور هستند. اوج مهاجرت ایرانیان به آمریکا از سال 1980 میلادی به بعد شروع گردید اما رفته رفته به دلیل تنگاتنگ تر شدن روابط سیاسی بین ایران و کشور مورد بحث، مهاجرت به این کشور نسبت به آن دهه سخت‌تر شده است و همچنین از نظر تخمین میزان و تعداد ایرانیان در خاک آمریکا، بنا به منابع مختلف و با در نظر گرفتن مهاجرت مستقیم و/یا افرادی که دارای اصالت ایرانی بوده و در آمریکا متولد شده، ارقام و رنج متنوعی از 500 هزار یا 600 هزار نفر تا حتی 1.5 میلیون نفر گفته می‌شود اما به نظر می‌رسد که بهترین و نزدیک‌ترین تخمین برای تعداد ایرانیان در آمریکا، تعداد 1 میلیون نفر باشد. همچنین شهر لس آنجلس و در کل ایالت کالیفرنیا مطابق آمار میزبان بیشترین تعداد ایرانیان هستند.

  ساختار اقتصادی

  ایالات متحده آمریکا قدرتمندترین اقتصادهای جهان و رتبه 1 از نظر تولید ناخالص داخلی  با میزان 21 تریلیون دلار مطابق با آخرین آمار در سال 2022 به حساب می‌آید. طبق بررسی که در سال 2009 انجام شد، حدود 86.4% از اقتصاد آمریکا را بخش خصوصی تشکیل می‌داد. اگرچه به لحاظ درجه توسعه، کشور آمریکا در مرحله پساصنعتی قرار می‌گیرد، اما همچنان به عنوان یکی از اصلی‌ترین قدرت‌های صنعتی جهان شناخته می‌شود. جالب است بدانید که آمریکا یکی از معدود کشورهای جهان است که به طور رسمی در نظام شغلی خود مرخصی با حقوق نداشته و بلکه این شرکت‌های استخدام‌کننده هستند که قوانین مربوط به این امر را تدوین می‌کنند و در واقع قانون مرخصی به زبان ساده بیشتر حالت توافقی بین کارمند و کارفرما را دارد. یعنی برخی از شرکت‌ها ممکن است سالیانه 10 روز مرخصی با حقوق ارائه دهند، برخی هیچ روزی را به عنوان مرخصی با حقوق، به رسمیت نشناسند و یعنی اگر شرکت استخدام کننده چنین امکانی را فراهم نکند، به طور رسمی هیچ قانونی در این زمینه وجود ندارد. البته منظور در این بحث تعطیلات رسمی آخر هر هفته و همچنین تعطیلات رسمی در تقویم این کشور نیست و آن‌ها بدیهی است که تعطیل هستند. این موضوع در خصوص مرخصی خانوادگی (مرخصی زایمان با حقوق به طور مثال) نیز صادق است و حقیقتا این مورد بسیاری از آمریکایی‌ها را ناراضی کرده است و کلیت آمریکا به عنوان قدرتمندترین اقتصاد دنیا، سیستم کار با ساعات کاری زیاد و مزایای شغلی کم یا متوسط و پرداخت مالیات‌های نه چندان کم بهایی می‌باشد اما در کل میزان حقوق و درآمد سالانه هر فرد و به ویژه افراد تحصیل کرده در این کشور بسیار خوب بوده و زندگی در این کشور با یک شغل خوب و حتی شغلی متوسط رو به بالا بسیار حس رفاه و رضایت‌مندی را به همراه دارد و برای همین است که سالانه بسیاری در تلاش هستند که از طریق کار یا تحصیل به اقامت این کشور دست یافته و وارد بازار کار آن شوند. ایالات متحده از قرن نوزدهم تا به حال به عنوان یکی از کشورهای پیشتاز جهان در زمینه تکنولوژی و نوآوری‌های علمی به شمار می‌آید. ظهور هیتلر و نازیسم در طول جنگ جهانی دوم موجب شد تا نوابغ بسیاری چون آلبرت انیشتین، انریکو فرمی و جان فون نویمان مهاجرت به آمریکا را انتخاب کنند. از آن زمان تا به حال یکی از سیاست‌های آمریکا جذب نخبگان از سراسر جهان و توسعه تکنولوژیک این کشور است. در واقع نوآوری‌ها و پژوهش‌های علمی، علاوه بر صنعت سرگرمی، بخش عمده‌ای از درآمد را تشکیل می‌دهند.

  دانشگاه‌ها و سیستم آموزشی

  دانشگاه‌ها و سیستم آموزشی

  ایالات متحده آمریکا از جمله کشورهایی است که بودجه قابل توجهی را برای بخش آموزش اختصاص می‌دهد. اگرچه قوانین کلی آموزشی در این کشور توسط وزارت آموزش این کشور وضع شده اما هر ایالت می‌تواند قوانین مخصوص به خود را نیز وضع کند. در اغلب ایالت‌ها، آموزش از سنین 6-7 سالگی آغاز شده و تا 18 سالگی ادامه می‌یابد. علاوه بر دبیرستان‌های دولتی، دانش‌آموزان می‌توانند در دبیرستان‌های خصوصی، شبانه‌روزی، دینی و یا تخصصی (مانند دبیرستان موسیقی و...) تحصیل کنند.

  بیش از 80% از جمعیت بالای 25 سال در آمریکا، تحصیلات دبیرستان خود را به اتمام رسانده و بیش از 50% افراد بالای 27 سال در این کشور نیز تحصیلات دانشگاهی را در سطح کالج ادامه داده‌اند که خود این آمار خوبی در زمینه نرخ سواد و سطح علمی مردم این کشور می‌باشد. همچنین 27% از مردم این کشور دارای مدرک حداقل کارشناسی و بیش از 9% آن‌ها دارای تحصیلات تکمیلی (دکتری یا کارشناسی ارشد) هستند. کشور آمریکا در لیست 100 دانشگاه برتر جهان نقشی پررنگ‌تر از دیگر کشورهای جهان دارد و در واقع تعداد زیاد و قابل توجهی از دانشگاه‌های این لیست را دانشگاه‌ها و کالج‌های آمریکایی تشکیل داده و در این زمینه، تنها کشور انگلیس است که می‌تواند از نظر رتبه و جایگاه خود در لیست‌های مختلف رتبه‌بندی دانشگاهی با کشور آمریکا رقابت نماید. علاوه بر آن، سازمان 21 Universitas در سال 2018، آمریکا را به عنوان بهترین کشور جهان از نظر کیفیت آموزش‌های عالی و پژوهش‌های علمی انتخاب کرد. چنین مسائلی مهاجرت به آمریکا و تحصیل در آن را در میان دانشجویان جهان محبوب ساخته است و در واقع تقریبا همه‌ی این لیست‌ها، رتبه‌بندی‌ها و سازمان‌های ارزیابی علمی در مقیاس جهانی، آمریکا و انگلیس را دو کشور و مقصد تحصیلی برتر در کل دنیا می‌دانند.

  در مورد شرایط تحصیل در آمریکا بیشتر بخوانید.

  خدمات درمانی و رفاهی

  بیمه خدمات درمانی در آمریکا ترکیبی از بیمه دولتی و خصوصی است که به صورت عمومی نیز ارائه نمی‌شود، یعنی همه مردم کشور به آن دسترسی ندارند. در سال 2017، بیش از 12% از مردم تحت پوشش هیچ نوع بیمه درمانی قرار نداشتند. دو طرح عمده خدمات درمانی آمریکا شامل Medicare (برای افراد بالای 65 سال) و Medicaid (برای افراد کم درآمد) می‌شود. لازم به ذکر است که حدود 58% از بیمارستان‌های این کشور غیرانتفاعی هستند، با این حال انجام معاینات و آزمایشات اورژانسی بدون توجه به داشتن بیمه صورت می‌گیرد و اتفاقا یکی از برتری‌های آمریکا نسبت به بسیاری از کشورهای مدعی داشتن سیستم بهداشت و درمان همگانی و با کیفیت، این است که نوبت گیری برای دکتر و همچنین وقت گرفتن برای پزشک متخصص بسیار سریع‌تر از کشورهای اشاره شده است. چرا که در اکثر کشورهای دیگر هرچند که سیستم درمانی همگانی داشته اما ممکن است برای دیدن یک پزشک متخصص، شخص لازم باشد تا 6 ماه هم در انتظار نوبت باشد اما خوشبختانه در آمریکا اصلا اینگونه نیست. در جدول زیر می‌توانید مشمولین دریافت انواع بیمه را در این کشور بر طبق آخرین آمار را مشاهده کنید:

  شهروندان دارای بیمه خصوصی

  181 میلیون نفر

  شهروندان دارای بیمه دولتی

  52 میلیون نفر

  مشمولین طرح Medicaid

  56 میلیون نفر

  مشمولین طرح Medicare

  62 میلیون نفر

  مشمولین بیمه نظامیان

  16 میلیون نفر

  افراد بدون بیمه

  29 میلیون نفر

  وضعیت سیاسی و اجتماعی

  وضعیت سیاسی و اجتماعی

  سیستم و نظام کشور آمریکا یک جمهوری فدرال و نمایندگی است (ریاست‌جمهوری فدرال جمهوری مشروطه)، یعنی یک حکومت مرکزی با محوریت قوه مجریه (ریاست جمهوری) که 50 ایالت زیرمجموعه در کنار آن وجود دارند. سیاست‌های کلی بین‌المللی، دفاعی و داخلی را حکومت مرکزی تنظیم می‌کند، اما ایالت‌ها نیز از خودمختاری نسبتا وسیعی در قانونگذاری و اجرای احکام برخوردارند. همچنین نظام آمریکا به صورت نمایندگی اداره می‌شود، یعنی دو مجلس سنا و عوام در این کشور وظیفه قانونگذاری و حمایت از حقوق مردم را برعهده دارند. علاوه بر آن نظام قضایی این کشور نیز وظیفه نظارت و رسیدگی بر دو قوه را داشته و همچون آن‌ها از استقلال کامل بهره‌مند است. بافت جمعیتی کشور آمریکا با مهاجران گره خورده و در حال حاضر قومیت‌های مختلفی در این کشور زندگی می‌کنند و همانطور که پیش‌تر نیز اشاره گردید، با تخمین حدود بین 13.7 تا 14.4 درصد از جمعیت مهاجر این کشور، بنابراین ایالات متحده آمریکا دارای حدود 45 میلیون نفر جمعیت مهاجر می‌باشد که با توجه به آمارهای مختلف نیز تخمین زده می‌شوند که این کشور بیش از 1 میلیون نفر جمعیت ایرانی دارد. حال این بحث را مجدد باز کرده‌ایم چرا که یکی دیگر از سیاست‌های دولت آمریکا، این است که برای اهداف مختلف تا جایی که می‌تواند، مهاجران دارای شایستگی و صلاحیت‌های لازم را از همه جای جهان جذب نماید. از جمله‌ی این اهداف این است که تجربه ثابت کرده که همواره قشر مهاجر به نفع اقتصاد و بازار کار این کشور می‌باشد. همچنین ایالات متحده همواره علاقه دارد به عنوان ابرقدرت شماره 1 اقتصادی، نظامی و... در جهان، از خود و جمعیت خود یک بافت چند فرهنگی به نمایش جهانیان گذاشته و کشور خود را سرزمین فرصت‌ها برای همه اقشار و نژادها از سراسر جهان با زندگی بدون مشکل و نژاد پرستی در کنار یکدیگر نشان دهد که تا حد قابل توجهی نیز در این زمینه موفق بوده است.

  روش‌های مهاجرت ایرانیان به آمریکا

  مهاجرت تحصیلی

  مهاجرت کاری

  مهاجرت از طریق ازدواج

  مهاجرت از طریق تولد

  مهاجرت نخبگان / مشاهیر / افراد با استعداد

  مهاجرت سرمایه‌گذاری

  مهاجرت به آمریکا از طریق لاتاری

  مهاجرت به آمریکا از طریق اسپانسرشیپ

  مهاجرت به آمریکا پناهندگی

  مهاجرت به آمریکا از راه تحصیل

  مهاجرت به آمریکا از راه تحصیل

  مهاجرت تحصیلی یکی از رایج‌ترین و ساده‌ترین روش‌های مهاجرت به آمریکا برای ایرانیان است. متقاضیان برای تحصیل در آمریکا باید ویزای دانشجویی آن را که در دسته‌های M و F قرار می‌گیرد، دریافت کنند. این ویزا اغلب همراه با مصاحبه بوده و متقاضیان باید بتوانند دلایل و اهداف خود را از تحصیل در این کشور به صورت واضح بیان کنند.تحصیل در مقطع کارشناسی ارشد و دکتری در آمریکا رواج بیشتری داشته و دانشجویان زیادی سالانه از طریق اخذ پذیرش در آن‌ها به آمریکا مهاجرت می‌کنند و البته اخذ پذیرش و همچنین ویزای دانشجویی آمریکا نیز در این 2 مقطع از شانس بیشتری برخوردار هستند. آمریکا به عنوان کشوری با بیشترین میزان دانشگاه‌های برتر، مکانی ایده‌ال برای ادامه تحصیل در مقطع تحصیلات تکمیلی است. طول دوره دکتری در این کشور بیشتر از کشورهای اروپایی و حدود 5-6 سال است. از طرف دیگر فارغ‌التحصیلان دکتری شانس بسیار بالایی برای کار در موسسات پژوهشی و دانشگاه‌ها در سراسر جهان خواهند داشت. همچنین مهاجرت به آمریکا از طریق تحصیل راه مناسبی برای اخذ گرین کارت این کشور پس از چند سال تحصیل و کار است؛ چرا که دانشجویان پس از تحصیل، اجازه کاریابی و اخذ مجوز کار و تبدیل ویزای تحصیلی به اتمام رسیده از نظر اعتباری را به ویزای کاری دارند و با چند سال کار کردن، پرداخت مالیات و عدم ایجاد مشکل قانونی به گرین کارت و اقامت دائم و سرانجام شهروندی کشور آمریکا دست یابند.

  • برای کسب اطلاعات در مورد تحصیل در آمریکا بیشتر بخوانید یا با کارشناسان ما در تماس باشید: 02171400111

  مهاجرت به آمریکا از طریق کار

  مهاجرت کاری به آمریکا در حال حاضر برای ایرانیان بسیار سخت و دشوار بوده و تنها از طریق ویزای H1B امکان‌پذیر است. برای دریافت این نوع ویزای کاری، متقاضیان باید از طریق کارفرمایی معتبر در کشور آمریکا جاب آفر دریافت کنند. کارفرمایان نیز برای استخدام نیروی کار خارجی باید به مدت سه ماه در روزنامه‌ها و سایت‌های کاریابی آگهی داده و در صورت پیدا نکردن فرد مورد نظر امکان استخدام افرادی خارج از آمریکا را خواهند داشت. اگر بخواهیم وارد ریز به ریز و کل جزئیات مهاجرت کاری به آمریکا شویم، خود شما به عنوان خواننده رسما به این نتیجه خواهید رسید که پروسه خیلی سخت و پیچیده‌ای بوده و نیاز به صلاحیت‌های علمی، تخصصی، سابقه‌ی کار، دستاوردهای بالا و... بسیار زیادی خواهد بود و بنابراین ممکن است یک شخص فاقد آن صلاحیت‌های بسیار برتر، در این پروسه صرفا وقت و هزینه‌اش تلف گردد.

  همان ویزای موقت H1B که صحبتش شد و نسبت به انواع ویزای کاری دیگر شانس بیشتری داشته نیز برای کار در مشاغل تخصصی است که نیازمند داشتن مدارک دانشگاهی است، به همین دلیل بسیاری از دانشجویان ایرانی در آمریکا پس از پایان تحصیلات خود برای این ویزا اقدام می‌کنند. مهاجرت به آمریکا از طریق کار نیازمند تخصص حرفه‌ای در شغل خود، سابقه کاری کافی و برقراری ارتباط با کارفرمایان در این کشور است.

  مهاجرت به آمریکا از طریق ازدواج

  مهاجرت به آمریکا از طریق ازدواج

  افرادی که قصد ازدواج با یکی از شهروندان آمریکا و یا دارندگان گرین کارت آن را داشته باشند، می‌توانند ابتدا از طریق ویزای K-1 وارد این کشور شده و در طول مدت 90 روز ازدواج کنند. پس از ازدواج همسر آمریکایی یا دارنده اقامت دائم می‌تواند به عنوان اسپانسر و حامی خود را معرفی کرده و این زوج می‌توانند پس از تکمیل فرم دادخواست برای اتباع خارجی l-130 ، آن را به اداره شهروندی و مهاجرت آمریکا ارائه کنند. سپس اداره مهاجرت بسته به اینکه شخص مورد نظر در حال زندگی در آمریکا و یا خارج از آن باشد، روند حقوقی متفاوتی برای بررسی پرونده آن‌ها در پیش خواهد گرفت. فرآیند مهاجرت به آمریکا از طریق درخواست گرین کارت برای همسر ممکن است 6 تا 9 ماه برای اسکان موقت به طول انجامیده و نیازمند انجام مصاحبه برای اثبات واقعی بودن ازدواج است. همچنین برای اخذ گرین کارت آمریکا، زوجین باید به مدت حداقل 3 سال کامل را با یکدیگر زندگی کنند و در این مدت هم واقعی بودن ازدواج آن‌ها همچنان واضح و شفاف باشد و سپس با گذشت 5 سال، امکان اقدام برای شهروندی و اخذ پاسپورت آمریکایی امکان خواهد داشت.

  مهاجرت به آمریکا از طریق تولد

  مهاجرت به آمریکا از طریق تولد

  کشور آمریکا یکی از معدود کشورهایی است که همچنان از قانون خاک برای اعطا تابعیت پیروی می‌کند. به عبارت بهتر در صورتی که فردی در خاک آمریکا (شامل کشتی و یا هواپیمایی که داخل مرز جغرافیایی این کشور باشد، نیز می‌شود) به دنیا بیاید، می‌تواند صرف نظر از وضعیت تابعیت والدینش، تابعیت آمریکا را کسب کند. لازم به ذکر است که مهاجرت به آمریکا از این طریق برای والدین چندان مناسب نیست، زیرا فرزند تنها پس از 21 سالگی می‌تواند برای گرین کارت والدین خود درخواست دهد. همچنین تمامی هزینه‌های درمانی و زایمان نیز شامل بیمه نشده و متقاضیان باید آن را بپردازند که به همراه هزینه درخواست ویزای تولد حدود 140000 دلار آمریکا خواهد بود. البته برای کسانی که صرفا به دلیل به دنیا آمدن فرزندشان در این کشور و اخذ ملیت آمریکایی اقدام برای سفر توریستی یا کوتاه مدت به آمریکا کرده باید گفت که معمولا این موارد برای آفیسر پرونده مشخص بوده و همچنین در این موارد معمولا خانم‌های باردار ویزا نخواهند شد.

  مهاجرت به آمریکا از طریق ویزای نخبگان

  ویزای نخبگان آمریکا EB-1 به سه دسته از افراد تعلق می‌یابد:

  • افرادی که استعدادی استثنایی در زمینه‌های ورزشی، هنری و یا علمی داشته باشند (بیشتر بازیگران، موزیسین‌ها، ورزشکاران و همچنین با گسترش تکنولوژی اخیرا افرادی مانند اینفلوئنسرها، یوتیوبرهای معروف و...)
  • اساتید دانشگاه و پژوهشگران برجسته دانشگاهی که حداقل 3 سال سابقه تدریس و پژوهش داشته و در سطح بین‌المللی شناخته شده هستند.
  • مدیران ارشد اجرایی که به اداره کسب و کاری در خارج از آمریکا می‌پردازند.
  • متقاضیان برای آنکه واجد شرایط دریافت این ویزا باشند، باید در حوزه خود کارنامه درخشانی داشته باشند، به طور مثال جوایز ارزنده‌ی بین‌المللی برده باشند، مقالاتی مهم منتشر کرده باشند، کسب و کاری موفق با دستمزدی بالا داشته‌اند و ...
  • برای مهاجرت به آمریکا از این طریق در دسته‌های دوم و سوم نیازمند پیشنهادی شغلی از طریق کارفرمایی آمریکایی هستید. اخذ پذیرش این ویزا بسیار سخت بوده و افراد بسیار کمی موفق به دریافت آن می‌شوند. اما پس از قبولی، روند سریعی را در ارائه اقامت دائم آمریکا داشته و پس از گذشت چند سال به سادگی می‌توان برای درخواست تابعیت اقدام کرد. 

  مهاجرت به آمریکا از طریق سرمایه‌گذاری

  مهاجرت به آمریکا از طریق سرمایه‌گذاری

  آمریکا یکی از بزرگ‌ترین اقتصادهای جهان است و بسیاری از افراد تمایل دارند تا از طریق سرمایه‌گذاری در آن به اقامت دائم دست یابند. شهروندان ایرانی تنها می‌توانند از طریق ویزای EB5 برای سرمایه‌گذاری در آمریکا اقدام کنند. حداقل مبلغ سرمایه‌گذاری از این طریق 1.8 میلیون دلار برای مناطق عادی و یا 900 هزار دلار برای مناطق محروم‌تر و با امکانات کمتر می‌باشد که باید به مدت دو سال باقی مانده و منجر به ایجاد در شغل در کشور آمریکا شود. فرآیند مهاجرت به آمریکا از طریق سرمایه‌گذاری و اخذ گرین کارت آن عموما حدود سه سال به طول می‌انجامد.

  مهاجرت به آمریکا از طریق لاتاری

  هرساله در ماه اکتبر کشور آمریکا سامانه ثبت‌نام لاتاری را باز کرده و به 55 هزار نفر گرین کارت آمریکا را اعطا می‌کند. این ویزا که با نام ویزای DV نیز شناخته می‌شود، به منظور افزایش تنوع قومی در این کشور طراحی شده و هر کشور دارای سهمیه مشخصی است. سهمیه ایران در این ویزا حدود 4 هزار نفر در هر سال بوده که پس از برنده شدن باید برای مصاحبه به سفارت آمریکا در یکی از کشورهای همسایه مراجعه کنند. افراد بالای 18 سال با در دست داشتن یک پاسپورت معتبر، یک قطعه عکس پرسنلی و داشتن حداقل مدرک دیپلم می‌توانند در لاتاری ثبت‌نام کرده و شانس خود را برای بردن در آن امتحان کنند. اگر هم متقاضی مدرک دیپلم نداشته، باید حداقل 2 سال سابقه کار در 5 سال اخیر در یکی از مشاغلی که دولت آمریکا برای لاتاری لیست کرده، سابقه کار داشته باشد. سیستم لاتاری بر اساس قرعه‌کشی و به صورت تصادفی بوده و برندگان می‌توانند همراه با خانواده خود به این کشور مهاجرت کنند. مهاجرت به آمریکا از طریق لاتاری به دلیل نداشتن هیچ پیش‌شرطی چون دانش زبانی و یا سرمایه در میان مردم جهان محبوبیت زیادی داشته و سالانه میلیون‌ها نفر در آن ثبت‌نام می‌کنند. ثبت نام آن در اکتبر - نوامبر انجام شده، اعلام نتیجه آن در ماه می سال آتی میلادی بوده و در صورت قبولی و برنده شدن، سپتامبر 2 سال آتی میلادی امکان عزیمت به آمریکا وجود دارد (مثال: ثبت نام اکتبر 2022 - اعلام نتیجه در ماه می 2023 - عزیمت به آمریکا در سپتامبر 2024)

  مهاجرت به آمریکا از طریق ویزای خانوادگی

  مهاجرت به آمریکا از طریق ویزای خانوادگی

  اعضای خانواده شهروندان آمریکایی و یا دارندگان گرین کارت می‌توانند از طریق انواع ویزای خانوادگی این کشور برای مهاجرت به آمریکا اقدام کنند. در فهرست زیر می‌توانید نام انواع ویزای خانوادگی این کشور و مشمولان آن را مشاهده کنید:

  ویزای IR2 برای فرزندان زیر 21 سال مجرد که والدین آن‌ها شهروند آمریکا هستند.

  ویزای F2B برای فرزندان زیر 21 مجرد که والدین آن‌ها هر دو گرین کارت آمریکا دارند.

  ویزای F1 برای فرزندان بالای 21 سال مجرد که والدین آن‌ها شهروند آمریکا هستند.

  ویزای F3 برای فرزندانی متاهلی که والدین آن‌ها شهروند آمریکا هستند.

  ویزای F4 برای خواهران و برادران شهروندان آمریکا

  ویزای IR5 برای والدینی که فرزندان آن‌ها شهروند آمریکا هستند.

  ویزای F2-A برای همسران افرادی که گرین کارت آمریکا دارند.

  مهاجرت به آمریکا از طریق پناهندگی

  افرادی که در کشور خود به دلایل نژادی، دینی، اعتقادی، سیاسی و ... مورد آزار و اذیت قرار گرفته‌اند، می‌توانند از دولت آمریکا درخواست پناهندگی کنند. برای درخواست پناهندگی، متقاضیان باید دلایل قانع‌کننده‌ای به آفیسر ارائه داده و در مصاحبه با سفارت نشان دهند که در صورت بازگشت به کشورشان دچار مشکل خواهند شد. پس از گذشت یک سال از مهاجرت به آمریکا از این طریق، امکان درخواست برای گرین کارت وجود دارد. روش پناهندگی گزینه مناسبی برای مهاجرت نیست، زیرا متقاضی دیگر امکان سفر به کشور خود را نداشته و در کشور آمریکا نیز با مشکلات روحی متعددی روبه‌رو خواهد شد. 

  • گروه مهاجرتی ادب به دلیل غیرقانونی بودن این مسیر هیچگونه مشاوره و یا اقدامی در این زمینه انجام نمی‌دهد.

  نقش مهاجران در اقتصاد آمریکا

  موضوع مهاجرت در آمریکا امروزه به مسئله‌ای حساس و پرچالش تبدیل شده است. بسیاری از سیاستگذاران آمریکایی حضور مهاجران را در این کشور برای انسجام فرهنگی مضر دانسته و معتقدند که ان‌ها موجب افزایش نرخ بیکاری و جرم در آمریکا شده‌اند. اما در واقعیت بررسی‌های اقتصادی و اجتماعی نشان داده است که مهاجران نه تنها به سرعت در جامعه آمریکا ادغام می‌شوند، بلکه سود و منفعت مالی نیز برای این کشور داشته‌اند. به عبارت بهتر، جمعیت مهاجران بر اقتصاد آمریکا تاثیری مثبت بر جای گذاشته‌اند.

  در وهله اول باید خاطر نشان کرد که مهاجران، چه تحصیل‌کرده و متخصص باشند چه نباشند، تاثیری در نرخ حقوق و استخدام افراد بومی نداشته‌اند. در واقع در طول چند دهه اخیر، حضور مهاجران نه تنها موجب شده تا افراد بومی بتوانند در مشاغلی رده بالاتر با دستمزدی بیشتر استخدام شوند، بلکه حتی خلاقیت و نوآوری بیشتری از خود نشان دهند. از طرف دیگر ورود مهاجران به جوان ماندن بافت جمعیتی آمریکا نیز کمک شایانی کرده، به عبارت بهتر با اینکه روند کلی جمعیت بومی رو به پیری و رسیدن به سن بازنشستگی است، مهاجران به عنوان نیروی کار جدید جایگزین شده و با افزایش بهره‌وری اقتصادی به دولت کمک می‌کنند تا برای پرداخت حق بازنشستگی و تسهیلات از کارافتادگی افراد بومی سرمایه بیشتری داشته باشد. به طور کلی، اگرچه افراد بومی مالیات و هزینه‌های شهروندی بیشتری را تقبل می‌کنند، اما اقتصاددانان معتقدند که حضور مهاجران در بلند مدت برای اقتصاد آمریکا مفید خواهد بود. 

  به اشتراک بگذارید
  دیدگاه یا سوال خود را با ما در میان بگذارید
  دیدگاه ها (181 پاسخ)
  2023-12-01

  سلام من جزو نفرات برتر رشته بدنسازی ایران هستم میخواستم مهاجرت کنم چه راهی رو پیشنهاد میکنید

  2023-12-03

  سلام. ما صرفا در زمینه تحصیل در کانادا و استرالیا اقدام داریم و داشتن افتخارات ورزشی به خصوص در زمینه جهانی در اخذ پذیرش تحصیلی و همچنین بورسیه تحصیلی تاثیر خواهد داشت. همچنین در صورتی که روش تحصیل مد نظرتون نیست، می تونین برای ویزاهای Talent اقدام کنین البته باید ترجیحا شهرت جهانی داشته باشید

  2023-11-28

  آیا برای افغان ها هم امکان مهاجرت هست ؟

  2023-11-28

  سلام. متاسفانه برای اتباع اقدام نداریم...

  2023-11-11

  سلام وقت بخیر ایا روش تحصیلی هست که بخونیم و بعد بتونیم اونجا تو ادره پلیس کار کنیم؟

  2023-11-12

  سلام. شدنش که میشه اما بهتره رشته مرتبط و کار مرتبط با رشته تحصیلی رو انتخاب کنین

  2023-11-09

  سلام من عضو بسیج عادی بوده ام و هیچ گونه فعالیتی حتی برای یک ساعت هم نداشتم و کارت سبز یا فعال هم ندارم، معافیت سربازی دارم برای حضانت. اگر در لاتاری برنده شوم، میتوانم مهاجرت کنم؟ مشکلی برای صدور ویزا هست؟ و یا از طریق مهاجرت تحصیلی به آمریکا به مشکل میخورم؟

  2023-11-11

  سلام. بیشتر روی سربازی حساسن و اگه به قول خودتون فعالیت قابل ردگیری توی بسیج نداشتید مشکل خاصی نیست...

  2023-11-07

  سلام آبجی خانم احوال شما خوبی هستی من میخواستم مدرک دیپلم دارم و رشته نقشه کشی و رشته فنی حرفه‌ای کامپیوتر کارو رایانه می‌خوام پناهنده درآمریکا میشه کارکرد پایه خدمت معافیت نیروانتظامی و باهمسرم ویک فرزندم دخترم میشه پناهنده کنم من نیمه شنوا هستم چقدر هزینه با تشکر سپاس گزارم من دوست دارم زندگی آمریکا باشم دیگه ایران خسته شدم لطفا خواهش میکنم

  2023-11-11

  سلام. ما صرفا می تونیم برای ویزای تحصیلی کانادا یا استرالیا به صورت خانوادگی برای شما اقدام کنیم...توصیه ما هم انتخاب یک روش مناسب مثل همین روش است تا روش هایی مثل پناهندگی که سال های سال حتی بعد از رفتن به کشور مقصد همچنان در سختی و عذاب باشید...

  2023-10-21

  سلام من میخواستم به امریکا مهاجرت کنم و دیپلم گرافیک کامپیوتر جدید رو دارم ولی زبانم خیلی خوب نیست .خواستم بدونم که بعد از مهاجرت چطوری می تونم داخل امریکا کار پیدا کنم و اینکه اگر زبانم باعث مشکل میشه که قبل از مهاجرت ادامه بدم

  2023-10-22

  سلام. چه برای ویزای تحصیلی و چه ویزای کار، آمریکا به مسئله زبان برای صدور ویزا حساسیت زیادی داره و بهتره که مدرک زبان با نمره خوب و قابل قبول قبل از رفتن اخذ نمایید.

  2023-10-16

  سلام، من برای دکترا آمریکا اقدام کردم،همسرم کارمند سابق سپاه بوده که الان درحال استعفاست. آیا شغل همسرم برای ویزای من مشکل ایجاد میکنه؟ برای کانادا و استرالیا چطور؟

  2023-10-18

  سلام. به طور مستقیم خیر اما ممکنه به همین دلیل، بررسی پرونده و سابقه ‌ی شخص شما بیشتر طول بکشه، اما مسلما همسرتون خیر نمیتونه ویزای آمریکا رو بگیره.

  2023-09-29

  سلام در حال حاظر فست فود دارم در بندرعباس و میخوام مهاجرت کنم به آمریکا.در هیچ یک از نیروهای نظامی و بسیجی هیچ فعالیتی نداشتم و هیچ ثابقه کیفری ندارم .آیا میتونم به آمریکا مهاجرت کنم .زبان انگلسی هم فول هستم .

  2023-09-30

  سلام. فعالیت ما صرفا در زمینه مهاجرت تحصیلی برای کشورهای کانادا و استرالیا هستش

  2023-09-26

  سلام من پایه یکم دارم مدرک جوشکاری۷۰۱۸وco2.گواهیمامه لیفتراک.مدرک پکیج چندسال مکانیکی ماک کار کردم ممنون

  2023-09-30

  سلام. فعالیت ما صرفا در زمینه مهاجرت تحصیلی برای کشورهای کانادا و استرالیا هستش

  2023-09-07

  سلام خسته نباشید من مدرک دیپلم دارم خدمت هم هنوز نرفتم که ۸ ماه دیگ میرم بعد سابقه کاری در کولر سازی ۴ سال دارم کار خوب گیرم میاد؟؟

  2023-09-09

  سلام. فعالیت ما صرفا در زمینه مهاجرت تحصیلی برای کشورهای کانادا و استرالیا هستش و در این راستا برای اطلاعات بیشتر و مشاوره رایگان با کارشناسان ما در تماس باشید: 02171400111

  2023-08-25

  سلام وقت بخیر،من خواهرم تحصیلی در حال تحصیل هست در آمریکا،اگر با همسرم برای ویزای توریستی اقدام کنم برم و دیگه بر نگردم و اونجا دنبال کار و ویزا باشم امکانش هست؟

  2023-08-27

  سلام. فعالیت ما صرفا در زمینه مهاجرت تحصیلی برای کشورهای کانادا و استرالیا هستش و در این راستا برای اطلاعات بیشتر و مشاوره رایگان با کارشناسان ما در تماس باشید: 02171400111

  2023-08-24

  سلام وقت بخیر می خواستم برای ارشد در آمریکا اپلای کنم و پدر بنده سرگرد نیروی انتظامی هستند آیا این موضوع مشکلی برای گرفتن ویزا آمریکا ایجاد می کنه؟

  2023-08-27

  سلام. خیر مشکلی نیست و فقط احتمالا پروندتون بیشتر از نظر مدت زمانی بررسی خواهد شد.

  2023-08-15

  سلام خسته نباشید ما پارسال عکس لاتاری گرفتیم ولی ثبت نام نکردیم.میتونیم امسال برای ثبت نام از همون عکسا استفاده کنیم؟

  2023-08-19

  سلام. خیر سیستم متوجه میشه و رد صلاحیت خواهید شد. عکس جدید مربوط به 6 ماه اخیر ارائه بدید.

  2023-08-10

  درود من 18سالمه و معدل دیپلم انسانی 16.98هست .میخام بدونم بعد از گرفتن مدرک تافل یا آی الس چ طوری میتونم به امریکا مهاجرت کنم از طریق تحصیل و اینکه چقدر این مهاجرت طول میکشه

  2023-08-13

  سلام. برای اطلاعات کامل در این راستا و مشاوره رایگان با کارشناسان ما در ارتباط باشید: 02171400111

  2023-08-03

  سلام وقت بخیر مدرک فنی حرفه ای برای محاجرت تحصیلی قابل قبوله؟؟

  2023-08-07

  سلام. برای مهاجرت تحصیلی مدرک دانشگاهی باید ارائه بدید و یا اگه هنوز دیر نشده از نظر سنی، با همان دیپلم 12 ساله خودتون اقدام کنین و در این راستا برای اطلاعات بیشتر و مشاوره رایگان با کارشناسان ما در تماس باشید: 02171400111

  2023-08-01

  سلام وقت بخیر ، من قبلا در بسیج و دوره های تکمیلی بسیج شرکت کردم که سربازی راحت تری داشته باشم و تو سپاه بیفتم ولی الان منصرف شدم و نمیخوام در سپاه خدمت کنم. خواستم بدونم فعال بودن و داشتن کارت سبز بسیج مشکلی برای مهاجرت به کشور آمریکا به وجود میاره ؟. ممنون میشم راهنماییم کنید.

  2023-08-02

  بک گراند شما کامل چک شده و به احتمال بسیار بالا متوجه خواهند شد و در نتیجه درخواست ویزاتون ریجکت خواهد شد!

  2023-07-20

  سلام وقت بخیر، من رشتم تجربیه و می‌خوام کنکور بدم، مطمعنم دانشگاه خوب و قابل قبولی قبول میشم و امتیازات و نمرات خوبی ب دست میارم، حتی انواع مقاله‌ها هم صده خودمو میزارم و مینویسمشون، چجوری و کِی میتونم از طریق تحصیل برم آمریکا که ادامشو اونور بخونم؟بعد خلبانی شغلی هست که ازاده، یعنی تو آموزشگاهاس، این رو هم من ادامه میدم و هدف و رویای بچگیامه، من اگه اینجا مدرک خلبانیمو بگیرم و امتیازات قابل قبولی بگیرم واسه‌ش و همه چیم اوکی باشه .. میتونم واسه کار برم اونجا؟بنظر شما چیکار کنم؟از طریق دانشگاه و رشته تحصیلیم برم یا از طریق کار و مدرک خلبانی؟

  2023-07-23

  سلام. تماس بگیرید تا کارشناسانمون کامل راهنماییتون کنن: 02171400111

  2023-07-13

  سلام بضی‌ها میگن به نیروی انتظامی هم مثل سپاه در لاتاری گیر میدن این درسته یا نه ممنون میشم پاسخ بدین

  2023-07-23

  سلام. بله ریسک داره و تو بهترین حالت پروندتون رو کلی بررسی می کنن

  2023-07-12

  سلام من ۵سال در نیرو انتظامی خدمت کردم الان بیرون اومدم ارشد عمران دارم آیا میتونم آمریکا اقدام کنم با توجه به سابقه شغلی اگه میشه چه مدرک زبانی میخواد

  2023-07-23

  سلام. ریسک و احتمال ریجکتی ویزا براتون وجود داره

  2023-07-11

  سلام ؛ خدمتم نيرو انتظامي بودم كسري خدمت داشتم بخاطر سابقه جبهه پدرم كه ارتش بودن، تاثير بد داره در پروسه ازدواج با شهروند امريكايي؟

  2023-07-12

  سلام. خیر خدمت ارتش و نیروی انتظامی برای ویزای آمریکا مشکلی نداره

  2023-07-02

  سلام ببخشید من در شرکتی مشغول به کار هستم که سهام دار عمده شرکت سرمایه گذاری شستان هست که مرتبط با نیروهای مسلح هستش آیا این موضوع برای مهاجرت به آمریکا مشکلی برای من ایجاد میکنه؟

  2023-07-12

  سلام. به طور قطع نمیشه گفت اما به دقت پیش زمینتون در این باره بررسی شده و احتمال ریجکتی ویزاتون بالا خواهد بود.

  2023-07-01

  سلام لطفا اگه اطلاعاتی راجب به امکان گرفتن ویزا با توجه به وقت اینترویو و کارت پایان خدمت سپاه در آنکارا دارید ممنون میشم به اشتراک بگذارید. با تشکر

  2023-07-12

  سلام. در صورت خدمت در سپاه، ویزای آمریکاتون ریجکت خواهد شد.

  2023-06-27

  درود.اقدام تحصیلی برای امریکا چ طوریه؟و سریع ترین راه ممکن مهاجرت به این کشورچیه؟یا اگه یکی از اعضای خانوادمون اونجا باشه چ طوری میتونه کمکی کنه..لطفن پاسخ بدین.سپاس

  2023-06-27

  سلام. بهترین و سریع ترین راه برای مهاجرت به آمریکا به ویژه برای ایرانیان در حال حاضر روش تحصیلی هستش و برای اطلاعات بیشتر و مشاوره رایگان با کارشناسان ما در تماس باشید: 02171400111

  2023-06-21

  معدل دیپلمم هم ۱۹.۵ هست. آیا با مدارک تحصیلی دیپلم و زبان خوب می‌تونم پذیرش بگیرم؟ ترجیحا فاند.

  2023-06-27

  سلام. برای فاند معدل بالای 16 الی 17 بهتره باشه و مدرک زبان با نمره آیلتس حداقل 7، ارائه مقالات علمی و... برای بورسیه تاثیرگذار خواهند بود.

  2023-06-21

  سلام وقت بخیر. فاطیما هستم ۲۱ ساله دانشجوی علوم تغذیه ترم ۴ با معدل ۱۵. برای مهاجرت در مقطع ارشد چه مواردی مهمه که بتونم رزوممو قوی کنم و از چه جاهایی می‌تونم پذیرش بگیرم؟ ممکنه با این معدل فاند گرفت؟ و نهایتا آیا مستقیما کاری هم می‌تونم اقدام کنم برای بعد از اخذ مدرک لیسانس؟

  2023-06-27

  سلام. برای فاند معدل بالای 16 الی 17 بهتره باشه و مدرک زبان با نمره آیلتس حداقل 7، ارائه مقالات علمی و... برای بورسیه تاثیرگذار خواهند بود.

  2023-06-18

  درود .من 18سالمه از برای مهاجرت به امریکا سریع ترین راه برای من چیه؟ و در کل بخام تحصیلی اقدام کنم چه طوریه؟ البته داداشم هم اونجاست

  2023-06-27

  سلام. بهترین راه تحصیلی هست؛ برای اطلاعات بیشتر و مشاوره رایگان با کارشناسان ما در تماس باشید: 02171400111

  2023-06-11

  درود من 18سالمه میخاستم بدونم از طریق تحصیل چ طور میتونم اقدام کنم برای امریکا و کلن با چ راه هایی میتونم به امریکا مهاجرت کنم و تا کی میتونم برم؟

  2023-06-27

  سلام. برای راهنمایی کل پروسه و دریافت مشاوره رایگان از کارشناسان ما با این شماره تماس بگیرید: 02171400111

  2023-06-10

  درود اگر از خانواده مون کسی پناهندگی امریکا رو داشته باشه چقدر طول میکشه که بتونه من رو ببره یا چه طوری میتونه؟

  2023-06-11

  سلام. زمینه فعالیت ما صرفا مهاجرت تحصیلی برای کشورهای کانادا، استرالیا، آمریکا، قبرس شمالی و نیوزلند است

  2023-06-08

  سلام امیر هستم ۴۴ سال سن دارم و متاهل و دارای ۲ فرزند(۱۳، ۶ سال) کارشناسی ارشد بازرگانی دارم حدود ۱۸ سال تو حوزه بازرگانی و فروش سابقه کار دارم. پیشنهاد شما برای مهاجرت کدوم کشور است. سپاس

  2023-06-11

  سلام. ما میتونیم براتون تحصیلی اقدام کنیم برای کانادا یا استرالیا که خانواده هم میتونن همراهیتون کنن و همسر هم مجوز کار خواهد داشت؛ اطلاعات بیشتر و مشاوره رایگان: 02171400111

  2023-06-01

  درود سوال من هم در زمینه مهاجرت به امریکا هست. من18سالمه و داداشم میخاد پناهندگی امریکا رو بگیره ..چقدر زمان میبره تا بهش پناهندگی بدن...و از چ طریقی به جز دعوتنامه میتونه به من کمک کنه که زودتر بتونم برم امریکا؟

  2023-06-07

  سلام. زمینه فعالیت ما صرفا مهاجرت تحصیلی برای کشورهای کانادا، استرالیا، آمریکا، قبرس شمالی و نیوزلند است و در این راستا اقدام و هیچ گونه مشاوره‌ای نداریم.

  2023-05-27

  درود من18سالمه و داداشم میخاد پناهندگی امریکا رو بگیره ..چقدر زمان میبره تا بهش پناهندگی بدن...و از چ طریقی به جز دعوتنامه میتونه به من کمک کنه که زودتر بتونم برم امریکا؟

  2023-05-29

  سلام. زمینه فعالیت ما صرفا مهاجرت تحصیلی برای کشورهای کانادا، استرالیا، آمریکا، قبرس شمالی و نیوزلند است و در این راستا اقدام و هیچ گونه مشاوره‌ای نداریم.

  2023-05-27

  درود وقتتون بخیر من 18سالمه و داداشم امریکا هست البته هنوز پناهندگی نگرفته .کی میتونه شهروند اونحا شه وهر وقت شهر وند شد به جز دعوتنامه سریع ترین راه برای ورود من به امریکا چیه؟یعنی چه جوری داداشم میتونه کمکی کنه که من زودتر برم امریکا

  2023-05-29

  سلام. زمینه فعالیت ما صرفا مهاجرت تحصیلی برای کشورهای کانادا، استرالیا، آمریکا، قبرس شمالی و نیوزلند است و در این راستا اقدام و هیچ گونه مشاوره‌ای نداریم.

  2023-05-19

  مهاجرت برای افراد زیر ۱۸ چطور هست؟

  2023-05-22

  سلام. برای مقطع مدرسه میتونیم براتون اقدام کنیم

  2023-05-15

  سلام ببخشید من دانشگاه شهیدبهشتی پزشکی میخونم بنظرتون میتونم از طریق تحصیلی اقدام کنم ؟

  2023-05-22

  سلام. بله در صورت داشتن شرایط مناسب ما میتونیم به راحتی براتون اقدام کنیم، برای اطلاعات بیشتر با کارشناسان ما در تماس باشید: 02171400111

  2023-05-11

  یه سوال داشتم . افراد زیر ۱۸ می تونن تنهایی مهاجرت کنن و گرین کارت دریافت کنن

  2023-05-22

  سلام. بله میتونن

  2023-05-07

  براي پست دكتري هم ،اقدام مي كنيد ؟

  2023-05-09

  سلام. خیر و دکتری مجدد رو پیشنهاد میکنیم برای کانادا و استرالیا

  2023-05-02

  از طریق ویزای کاری نمی تونم اقدام کنم؟

  2023-05-09

  سلام. زمینه فعالیت ما صرفا مهاجرت تحصیلی برای کشورهای کانادا، استرالیا، آمریکا، قبرس شمالی و نیوزلند است.

  2023-04-27

  بعد اخذ دیپلم از طریق ویزای کار نمی تونم اقدام کنم؟

  2023-05-09

  خیر بدترین حالت برای مهاجرت کاری این میتونه باشه و چه بسا خیلی افراد بهتر و متخصص و فوق لیسانس هستن که حتی 2 ساله منتظر ویزای کاری هستن. شما باید تحصیلی اقدام کنین. برای اطلاعات بیشتر در این زمینه و مشاوره رایگان با کارشناسان ما در تماس باشید: 02171400111

  2023-04-23

  سلام سوالی داشتم من تا ۲ سال دیگه دیپلمم رو میگیرم و دانش آموز رشته کامپیوتر هستم.چگونه میتونم بعد از اخذ دیپلم به آمریکا مهاجرت کنم؟

  2023-04-24

  سلام. از طریق تحصیل میتونین اقدام کنین و به مدرک تحصیلی و مدرک زبان آیلتس حداقل 6.5 الی 7 نیاز دارید.

  2023-04-08

  سلام من 17 سالم هست از طریق ترید میتونم مهاجرت کنم به آمریکا؟ من و دوتا از دوستانم

  2023-04-09

  سلام. زمینه فعالیت ما صرفا مهاجرت تحصیلی برای کشورهای کانادا، استرالیا، آمریکا، قبرس شمالی و نیوزلند است. اما در کل برای آمریکا پیشنهاد ما روشی قوی و بی برو برگرد هستش مانند ویزای تحصیلی یا ویزای کاری با رزومه و تخصص بسیار قوی! وگرنه ویزاهایی مانند تریدر و یوتیوبر و اینفیلوئنسر و... خیلی برای ایرانیان حداقل جواب نیست.

  2023-04-01

  سلام وقت بخیر، سال دیگه کارشناسی فوریت های پزشکی رو تموم می‌کنم و هدفم اینه که برای ادامه تحصیل در مقطع ارشد مهاجرت کنم. به نظرتون پذیرش برای کدوم کشور رو اقدام کنم؟ ممنون

  2023-04-03

  سلام. بهترین گزینه در حال حاضر کانادا و استرالیا هستند.

  2023-03-28

  سلام ببخشید بورسیه در کشور آمریکا چه رشته هایی بورسیه میشن و چه شرایطی داره؟ و شرایط مهاجرت تحصیلی چجوریه؟ زبان انگلیسیم هم خوبه ممنون میشم اگه پاسخ بدهید.

  2023-03-29

  سلام. شرایط بورسیه داشته باشید برای هر رشته ای ارائه میشه تا جایی که اطلاع دارم

  2023-03-21

  کسی که در آمریکا زندگی میکند میتواند بجز فامیل خود شخص دیگر مانند دوست خود را اسپانسر کند ؟

  2023-03-25

  اگر که برای دعوتنامه می فرمایید که بله برای هر شخصی میتونین اقدام کنین

  2023-03-09

  سلام وقت بخیر یه سوالی داشتم امکانش هست برای گذروندن دوره زبان انگلیسی به امریکا بیاییم و بعد از اتمام دوره بجای ورود به دانشگاه ویزامونو به ویزای کاری تبدیل کنیم؟؟ و برای هر شغلی ممکنه؟

  2023-03-13

  سلام. ما این روش رو توصیه نکرده و اینطوری برای هیچ کشوری اقدام نمیکنیم.

  2023-02-21

  با سلام من و همسرم قصد مهاجرت داریم. من ۳۹ ساله هستم لیسانس برقم رو سالها پیش گرفتم و مدت زیادی درس نخوندم تا اینکه مجددا کنکور دادم و لیسانس معماری دانشگاه شیراز رو خوندم. دو فرزند ۱۰ و ۵ ساله داریم. همسرم هم ۴۱ ساله تریدر حرفه ای هست با سابقه ی حدودا ۸ ساله در بازارهای مالی و تعداد زیادی سرتیفیکیت در همین زمینه دارن. فوق دیپلم مدیریت بازرگانی داشتن و سالها هیئت مدیره یک شرکت بوده و بعد از اون لیسانس همین رشته رو گرفتن با معدل ۱۷ . و سرمایمون هم حدود ۲۰۰ هزار دلار هست. هر دو در حال آمادگی خود برای آزمون آیلتس هستیم.با توجه به این شرایط امکان مهاجرت تحصیلی یا ... به آمریکا و استرالیا برای ما وجود داره؟ از طریق کدوم یک از ما بهتره که اقدام کنیم ؟باید نمره ایلتسمون در چه حد باشه؟

  2023-02-25

  سلام. تحصیلی کانادا و استرالیا رو میتونیم براتون اقدام کنیم و آیلتس هم حداقل باید 6.5 باشه، اطلاعات بیشتر و مشاوره رایگان: 02171400111

  2023-02-15

  سلام من 28 سالمه و مجرد هستم کارشناس مهندسی فناوری اطلاعات ام و حدود 7 سال سابقه بیمه در زمینه برنامه نویسی دارم برای اقدام به ویزای تحصیلی امریکا باید چه مراحلی رو طی کنم؟ آیا امکان ارائه جاب افر از طرف مجموعه هم وجود دارد؟

  2023-02-20

  سلام. ما صرفا برای تحصیلی آمریکا میتونیم براتون اقدام کنیم

  2023-02-14

  سلام یه سئوال داشتم دخترم 18 سالمه و موزیک کار میکنم تو خونه و خیلیم استعداد و علاقه دارم و زبانمم هم خیلی خوبه میتونم از طریق ویزای نخبگان مهاجرت کنم به آمریکا؟ترک تحصیل کردم اما زبانم خوبه

  2023-02-20

  سلام. زمینه فعالیت ما صرفا مهاجرت تحصیلی برای کشورهای کانادا، استرالیا، آمریکا، قبرس شمالی و نیوزلند است.

  2023-02-10

  تمام

  2023-02-07

  با سلام من متاهل و ۳۴ سال دارم مدرک تحصیلی بنده ارشد هوافضا و ۱۵ سال سابقه کار در صنعت هواپیمایی دارم و در حال گذراندن ترم های IELTS هستم برای ادامه تحصیل در کشورهای امریکا و کانادا و استرالیا چه فرصتهایی برای بنده هست ؟

  2023-02-13

  سلام. برای هم کانادا و هم استرالیا فرصت عالی برای شما بوده و به راحتی میتونیم براتون پذیرش و ویزای تحصیلی بگیریم و همسر هم شما رو همراهی کرده و اجازه کار تمام وقت خواهند داشت، اطلاعات بیشتر: 02171400111

  2023-02-04

  من از سفارت آمریکا خواهش میکنم که درخواست مرا قبول کنید تا در آنجا فراهم تحصیل پیدا کنم

  2023-02-02

  من دو دوست آمریکایی دارم ، آیا آنها بخاطر رفتن من به آمریکا کمک کرده می‌توانند ، اگر می‌توانند از چی طریق میتواند تا یک دعوتنامه و یا وسیله شوند تا من به آمریکا بروم

  2023-02-06

  سلام. زمینه فعالیت ما صرفا مهاجرت تحصیلی برای کشورهای کانادا، استرالیا، آمریکا، قبرس شمالی و نیوزلند است.

  2023-01-31

  سلام برای کسی که سرباز سپاه باشه راهی برای ورود به آمریکا هست؟

  2023-02-06

  سلام. بله به مشکل خواهید خورد.

  2023-01-29

  سلام شرایطی که میشه توی هيجده سالگی مهاجرت تحصیلی به رشته ی دلخواه تو دانشگاه های آمریکا گرفت رو میفرمایید؟

  2023-02-06

  مدرک تحصیلی با معدل خوب + مدرک زبان با نمره بالا و مناسب (آیلتس حداقل 6.5 یا معادل آن برای دیگر مدارک). البته در شرایط فعلی پیشنهاد اکید ما کانادا و استرالیا هست.

  2023-01-24

  با سلام ، بنده متاهل و 34 سال دارم مدرک تحصیلی بنده ارشد هوافضا و 15 سال سابقه کار در صنعت هوانوردی دارم، (در حال تحصیل ترم های دوره آیلتس هستم ) در ضمن خواهر خانمم امریکا مهاجرت کردن و 5 سال از رفتنشون میگذره . آیا الان میتونن سیتیزن آمریکا بشن و برای من و همسرم دعوت نامه بفرستن (از ویزای F4 میتونن استفاده کنن برای ما ) ؟ لطفا راهنمایی کنید ممنون

  2023-01-25

  سلام. زمینه فعالیت ما صرفا مهاجرت تحصیلی هست و عمدتا برای کانادا و استرالیا

  2023-01-19

  سلام من دانشجوی رشته پرستاری در ترکیه هستم .حدودا شیش ماه بعد فارق الحصیل میشم .خوایتم بپرسم بهترین روش برای چی میتونه باشه?چون ویزای کاری مراحل خیلی پیچیده ای داره نمیخام وقتم رو تلف کنم

  2023-01-21

  سلام. دقیقا درست می فرمایید و نه تنها ویزای کاری فرایندش واقعا پیچیده هست، بلکه به خاطر رشته‌ای که خوندین اکثر مقاصد برتر مهاجرتی مدارک پرستاری کشورهای خاورمیانه رو قبول ندارن اما به راحتی میتونین برای ادامه تحصیل کانادا اقدام کنید و به راحتی پذیرش بگیرید چون کانادا بسیار به نیروی پرستار و کادر پزشکی نیاز داره و به دانشجویان در این راستا بسیار بها میده، برای اطلاعات کامل و مشاوره رایگان با همکاران ما در تماس باشید: 02171400111

  2023-01-18

  سلام ببخشید مهندسی مکانیک هم آمریکا ویزا میده آیا با نمره خوب در دانشگاه میتونم به آمریکا مهاجرت کنم ؟

  2023-01-21

  سلام. شما در هر مقطعی اگه شرایط لازم مثل معدل، نمره زبان و... رو برآورد کنید، بله در هر رشته‌ای (به شرط ارتباط داشتن با رشته مقطع ماقبل) میتونید پذیرش بگیرید

  2023-01-18

  سلام وقت بخیر من دیپلم ریاضی فیزیک دارم می‌خوام ب آمریکا مهاجرت کنم چه چیزی لازم دارم زبانم هم تا american file2 خواندم میتونین راهنمایی کنین با تشکر .

  2023-01-21

  سلام. اگه معدلتون خوب باشه و همچنین مدرک زبان تافل یا آیلتس با نمره خوب بگیرید اونوقت بله میتونید

  2023-01-18

  سلام خسته نباشید میخواستم بدونم تحصیل در مدارس سمپاد هم مزیت برای مهاجرت محسوب میشه؟

  2023-01-21

  سلام. بله قطعا در اخذ پذیرش تحصیلی تاثیر مثبت خواهد داشت.

  2023-01-18

  سلام خسته نباشید خواستم بدونم تحصیل در مدارس سمپاد هم مزیت مهاجرتی محسوب میشه؟

  2023-01-21

  سلام. بله قطعا در اخذ پذیرش تحصیلی تاثیر مثبت خواهد داشت.

  2023-01-17

  سلام وقت بخیر من دانشجوی ارشد MBA هستم گرایش رفتار سازمانی و منابع انسانی ، معدلم ۱۸ و نیم هستش و این ترم فقط باید پایان نامه مو دفاع کنم. میتونم برای دکتری بورسیه بگیرم؟ شرایط بورسیه چیه و کدوم دانشگاه ها میتونم در آمریکا برم؟

  2023-01-21

  سلام. با نمره زبان بالا شانس خوبی خواهید داشت و برای اطلاعات بیشتر با کارشناسان ما در تماس باشید: 02171400111

  2023-01-01

  سلام ببخشید وضع تحصیلی خوبی ندارم ۱۸ سالمه و رشته ام ریاضی هستش می خواستم با توجه به داشتن مدرک زبان با نمره خوب میتوانم به طریقی برم آمریکا و یا کانادا (ویزای تحصیلی) و بعد در آن جا فنی بخوانم چون در حال حاضر مکانیکم هم هستم لطفا به طور کامل راهنمایم کنید ممنون میشم

  2023-01-03

  سلام. بله با نمره زبان خوب میتونید برای تحصیل در کانادا براتون اقدام کنین. اطلاعات کامل: 02171400111

  2023-01-01

  سلام.18 سالمه و رشتم کامپیوتره.به زبان های برنامه نویسی و icdl هم تسلط دارم. زبانمم متوسطه.میخاستم بدونم بهترین روش برای مهاجرت به امریکا برای من چیه؟ممنون

  2023-01-03

  سلام. بهترین راه برای کیس شما روش تحصیلی هست و برای مشاوره رایگان و اطلاعات کامل با کارشناسان ما در تماس باشید: 02171400111

  2022-12-26

  سلام من دانشجوی دکترای زیست شناسیم و میخوام برای پست داک و کار به امریکا مهاجرت کنم. شما میتونید کمک کنید

  2023-01-01

  سلام. خیر ما فقط در زمینه تحصیلی و فقط تا مقطع دکتری اقدام می‌کنیم

  2022-12-21

  سلام ببخشید میخواستم بدونم معدل چقدر تاثیر داره روی مهاجرت تحصیلی ؟!

  2022-12-24

  سلام. تاثیر بسیار زیاد و یکی از مهم ترین عوامل برای اخذ پذیرش تحصیلی

  2022-12-17

  خب اگه خانواده خودشون اقدام کنن چی؟ من خودم از چه نوع ویزایی باید اقدام کنم؟ علت اصرارم روی آمریکا صنعت خودروسازی و انیمیشن سازی اون هست

  2022-12-18

  اگه خانواده اقدام کنن همسر و فرزندان زیر 18 سال فقط میتونن همراهی کنن

  2022-12-17

  سلام عرض ادب میخواستم بدونم برای محاجرت به آلمان رشته آتش نشانی چجوری هست ؟؟

  2022-12-18

  سلام. زمینه فعالیت ما صرفا مهاجرت تحصیلی برای کشورهای کانادا، استرالیا، آمریکا، قبرس شمالی و نیوزلند است.

  2022-12-15

  سلام بزرگوار من 15 سالمه و قصد مهاجرت به آمریکا رو دارم...البته وقتی که 18 سالم شد میخوام اقدام کنم. من قصد دارم تا دیپلم درس بخونم و بعد برم به آمریکا اما هدفم درس خوندن توی آمریکا نیست. در واقع میخوام اونجا زندگی کنم.یه سری مهارت ها هم دارم مثلا: طراحی خودرو(سه بعدی)/ریگ و انیمیت کاراکتر/رندرینگ/مدلسازی. بعد از مهاجرت تصمیم دارم برای خانواده ام هم درخواست بدم تا بیان.... خلاصه اینکه خواستم راهنماییم کنید که چطوری و از چه طریقی میتونم وارد آمریکا بشم و بعدا به اقامت دایم تبدیلش کنم؟

  2022-12-17

  سلام. مسیر سخت تری خواهد بود به ویژه اینکه بخواید برای خانواه اقدام کنین که آمریکا در این مورد بسیار نا کارآمد عمل می کنه، توصیه ما کانادا یا استرالیا هستش

  2022-12-14

  سلام خسته نباشید من ۱۶ سالمه دهم هستم رشته آتش نشانی میخواستم بدونم برای مهاجرت به کانادا یا آمریکا چقدر هزینه میخواد و چجوری هست میشه توضیح بدید ممنون میشم

  2022-12-17

  سلام. به طور متوسط حداقل 35 الی 40 هزار دلار کانادا تمکن مالی نیاز دارید. شرایط هم داشتن دیپلم 12 ساله + مدرک زبان آیلتس حداقل 6.5

  2022-12-10

  سلام وقت بخیر ، 37 ساله هستم با مدرک کارشناسی ارشد در رشته حقوق و وکیل پایه یک دادگستری هستم ، قصد مهاجرت دارم میخواستم بهترین راه و بهترین گزینه رو انتخاب کنم ممنون میشم کمکم کنید

  2022-12-12

  سلام. بهترین گزینه تحصیل در مقطع دکتری در کانادا برای شماست.

  2022-12-08

  سلام وقتتون بخیر ۱۵ سالمه رشته تجربی قصد دارم بعد از اتمام مقطع دیپلم برای مهاجرت تحصیلی به آمریکا اقدام کنم‌ به زبان انگلیسی هم مسلط هستم و میتونم سال دیگه مدرک بگیرم چه راه هایی وجود داره که بتونم با هزینه کم تری مهاجرت کنم؟ لطفا راهنماییم کنید

  2022-12-10

  سلام. اگه هزینه براتون دغدغه هست کانادا ارزان تر و گزینه بهتری برای ایرانیا هستش

  2022-11-26

  سلام خوبید . هجده سالمه رشته ریاضی میخونم قصد مهاجرت داذم و نامزدم هم هجده سالشه رشته ریاضی و هر دو قصد مهاجرت داریم . برای ادام تحصیل در رشته ی برق الکترونیک . چجوری میتونم اقدام کنم هزینه هایی که باید پرداخت شه چقدره؟ امکان مهاجرت هست یا خیر چه روشی اقدام به مهاجرت کنیم

  2022-11-27

  سلام. برای ویزای تحصیلی کانادا یا استرالیا میتونیم براتون اقدام کنیم. در این راستا هم کسی که شرایط بهتر داره (معدل، نمره مدرک زبان، تمکن مالی و...) اقدام کنه و همسر هم به عنوان همراه میتونه اجازه کار تمام وقت بگیره و ویزای کاری دریافت کنه

  2022-11-18

  سلام بنده ٢٥ ساله هستم با ليسانس معماري معدل ١٦ و ايلتس ٦.٥ از طريق ويزاي تحصيلي(رشته ي تحصيلي ديگر) به راحتي ميتونم اقدام كنم؟ همسرم هم ٢٥ ساله با ليسانس حقوق كارت معافيت و ايلتس ٧ امكان درياف ويزاي همراه و حق كار كردن را دارد؟

  2022-11-19

  سلام. بله به راحتی ما میتونیم براتون اقدام کنیم و همسر نیز همزمان با شما ویزا شده و اجازه‌ی کار تمام وقت را خواهد داشت.

  2022-11-13

  سلام ببخشید من 15 سال سن دارم زبانمم متوسطه ولی مدرک ندارم میخواستم بدونم از طریق ورزش بوکس یا ام ام ای میشه مهاجرت کرد و برای امریکا بازی کنم لاتاری هم ثبت نام کردم ورزشمم عالیه

  2022-11-14

  سلام. زمینه فعالیت ما صرفا مهاجرت تحصیلی برای کشورهای کانادا، استرالیا، آمریکا، قبرس شمالی و نیوزلند است.

  2022-11-11

  با سلام و عرض ادب من ۳۸ سالمه و مدرک دکترای مدیریت دولتی مو دوسال پیش گرفتم و آیلتس ۷ دارم و ۱۵ سال ام سابقه کار مرتبط دارم آیا میتونم برای پست دکترا کانادا یا آمریکا اقدام کنم .

  2022-11-12

  بله میتونید اما ما اقدام نداریم و میتونیم برای دکتری مجدد براتون اقدام کنیم

  2022-11-07

  سلام خسته نباشید.خواستم بپرسم آیا امکان داره از طریق استخدام در ارتش آمریکا اقامت دائم بگیریم؟و آیا شرایط استخدام در ارتش آمریکا رو میدونید؟

  2022-11-08

  سلام. زمینه فعالیت ما صرفا مهاجرت تحصیلی برای کشورهای کانادا، استرالیا، آمریکا، قبرس شمالی و نیوزلند است.

  2022-10-29

  سلام من امسال دارد رشته برق دانشگاه تبریز شدم مدرک آیلتس ۸ رو هم دارم دقیقا با چه روشی میتونم با کمترین هزینه مهاجرت به یکی از کشور های آمریکا و لهستان و کانادا و آلمان رو بگیرم؟

  2022-11-02

  برای کانادا یا استرالیا میتونیم براتون اقدام کنیم، اطلاعات بیشتر: 02171400111

  2022-10-25

  سلام. من 43سالمه وکارشناسی فیزیک وهمچنین کارشناسی ارشدمهندسی شیمی دارم.آیا باتوجه به سنم امکانش هست که بخوام ویزای تحصیلی برای ادامه تحصیلی در دکتری بگیرم؟

  2022-11-02

  برای آمریکا محدودیت سنی وجود نداره و باید شرایط تحصیلی قوی داشته باشید

  2022-10-24

  سلام من اخیرا درخواست پست داک به یکی از دانشگاه ها در آمریکا دادم که مورد پذیرش قرار گرفته است. دوره سربازی را در دانشگاه به صورت امریه سپری کردم و دوره آموزشی را در بکب از پادگان های سپاه بوده ام. سوالم این هست که آیا این موضوع باعث رد شدن درخواست ویزا خواهد شد؟

  2022-11-02

  به احتمال زیاد بله

  2022-10-19

  سلام من دیپلم رشته موسیقی رو دارم میخواستم بدونم کدوم کشور برای ادامه تحصيل من بهتره؟

  2022-10-23

  سلام. ما برای کانادا و استرالیا میتونیم براتون اقدام کنین

  2022-10-13

  سلام من دیپلم هوانوردی دارم . میخواستم بدونم چه کشوری برای رشتم و دیپلمم بهتره ؟

  2022-10-16

  سلام. ما برای تحصیلی اقدام داریم فقط و اگر مایل به روش تحصیلی هستید میتونیم براتون کانادا یا استرالیا رو اقدام کنیم

  2022-09-24

  سلام من وسام عبدالهی مدرک پروفسوری دارم ایلتس 9 و سرمایه 800میلیارد میتونم برای ساخت بیمارستان در امریکا مهارجرت سرمایه گذاری کنم سنم هم 38 سال هستش

  2022-09-26

  سلام. زمینه فعالیت ما صرفا مهاجرت تحصیلی برای کشورهای کانادا، استرالیا، آمریکا، قبرس شمالی و نیوزلند است.

  2022-09-18

  سال۸۹کارشناسی باستان شناسی گرفتم و ۹۳ ارشد قبول شدم پایان نامه دفاع نکردم امسال دوباره ارشد قبول شدم و تطبیق میزنم و تا آخر سال دفاع میکنم مشکلی برای ادامه تحصیل در کشورهای دیگر نخواهم داشت؟

  2022-09-26

  گپ تحصیلیتون زیاد هستش، مگه اینکه سابقه کار داشته باشید تو این چند سال و البته برای مقطع دکتری سخت گیری کمتری اعمل میشه رو گپ تحصیلی

  2022-09-15

  سلام با ویزا توریستی میشه اقامت آمریکا و گرفت

  2022-09-18

  سلام. خیر

  2022-09-12

  سلام خسته نباشد من 28 سالمه و عمه م تازگی پاسپورت آمریکا رو گرفته میخواستم راهنمایی کنید از چه راهی میتونه برام کاری انجام بده ممنون

  2022-09-13

  سلام. تنها ایشون میتونه براتون دعوتنامه برای ویزای توریستی بفرسته

  2022-09-10

  سلام من ۲۸ سالمه با معدل دیپلم بالای ۱۹ ونمره ایلتس ۷ و درامد ماهی ۳۰۰۰ دلار میتونم به امریکا مهاجرت کنم

  2022-09-11

  سلام. برای تحصیلی میتونیم براتون اقدام کنیم: 02171400111

  2022-09-09

  من از برندگان باتاری ۲۰۱۸ هستم که به دلیل دستور اجرایی دونالد ترامپ مبنی بز عدم صدور ویزا برای چندین کشور عمدتا مسلمان از جمله ایران نتوانستم ویزا بگیرم، آیا راهی برای بازیابی ویزای از دست رفته هست؟

  2022-09-11

  سلام. زمینه فعالیت ما صرفا مهاجرت تحصیلی برای کشورهای کانادا، استرالیا، آمریکا، قبرس شمالی و نیوزلند است.

  2022-09-06

  سلام من امسال مدرک پزشکی عمومیم رو از دانشگاه شهید بهشتی میگیرم.. امکان تحصیل تخصص تو امریکا رو میتونم داشته باشم؟؟ یا تو ایران تخصصم رو بگیرم بعد برای کار امکان مهاجرت هستش؟؟ طرح اجباری سربازی هم نرفتم ... کدومش راحتتره در اینده میخوام حتما مهاجرت کنم؟؟

  2022-09-11

  سلام. بهترین راه اینه که بعد از اتمام تحصیل، برای ادامه تحصیل در کانادا یا استرالیا اقدام کنین

  2022-08-30

  سلام.وقت بخیر. میشه بفرمایید مهر کدوم کشورها در پاسپورت ما برای ورود به آمریکا مشکل ایجاد میکنه؟ شهر سلیمانیه عراق جز اونا محسوب میشه؟ چون ویزا نمی خواهد و فقط مهر ورود به عراق در پاسپورت می‌خورد.ممنون میشم پاسخ بدید

  2022-08-31

  سلام. بله مشکل ساز خواهد بود و کلا به چند کشور به ویژه عراق، سودان و سوریه در این باره اداره مهاجرت آمریکا بسیار حساس است.

  2022-08-23

  سلام خسته نباشید‌... سوالی داشتم در ارتباط با کسانی که رشته دندانپزشکی را در ایران قبول شدند و می خوان به امریکا برای سال ۲ یا ۳ دانشگاه مهاجرت کنند(برای ادامه تحصیل در دانشگاه) و مدرک زبان ایلتس نمره ۸ نیز دارند ایا امکانش هست؟؟ شرایطش چیست؟ اگر ممکنه کامل‌تر توضیح بدهید ... ممنونم...

  2022-08-24

  سلام. بله امکانش هست منتهی برای توضیحات کامل با کارشناسان ما در تماس باشید: 02171400111

  2022-08-16

  سلام و عرض خسته نباشید. لطفا با وجود شرایط فعلی ما مقصد های : کانادا ، استرالیا ، آلمان ، فرانسه ، ایتالیا ، بلژیک و هلند رو اولویت بندی کنید من به ترتیب اونهارو بررسی کنم. و لطفا بگید چطور مدرک رو ازاد کنیم؟ با کاریابی؟ و اینکه منظور از گپ تحصیلی چقدر فاصله‌ زمانه؟ و میشه بگید هزینه عقد قرارداد کامل با شما چقدره؟ پیشاپیش ممنونم از پاسخگویی و لطف شما

  2022-08-20

  سلام. اولویت کانادا یا استرالیا هستش و کشورهای دیگه که فرمودید هر کدوم بنا به دلایلی چندان پیشنهاد نمیشه، برای دریافت پاسخ سوالاتتون و دیگر موارد برای مشاوره رایگان با کارشناسان ما در تماس باشید: 02171400111

  2022-08-16

  با سلام و خسته نباشید ما حدود 3 سال پیش از طریق خواهر خانمم که شهروند آمریکاست درخواست مهاجرت فامیلی کردیم، اونموقع دختر بزرگ من زیر 21 سال سن داشت و با دختر کوچکترم در لیست درخواست بود.الان دختر بزرگم لیسانس گرفته و قصد داره برای ویزای تحصیلی اقدام کنه.میخواستم بپرسم بودن اسمش در لیست مهاجرت فامیلی برای درخواست ویزای تحصیلی مشکلی ایجاد میکنه؟ با تشکر از زحمات شما

  2022-08-20

  سلام. شخص متقاضی نباید 2 پرونده باز همزمان داشته باشه

  2022-08-15

  سلام. من دانشجوی برق هستم میخواستم بدونم اگه برای ارشد به آلمان اپلای کنم میتونم بعدش برای دکتری از کشور آلمان به آمریکا مهاجرت کنم ؟

  2022-08-16

  سلام. ارشد رو تو آلمان به اتمام برسانید بله از هر کشوری میشه منتهی تو اون شرایط موقعیتتون بسیار راحت‌تر میشه برای آمریکا؛ یعنی همون تحصیل ارشد در آلمان

  2022-08-15

  سلام اگر ما اول به یکی از کشور های اروپایی برویم از اونجا چیقدر مدت بعد میتوانیم آمریکا برویم ؟

  2022-08-16

  سلام. در این زمینه اطلاع دقیق ندارم اما اگه ملیت و شهروندی کشور مقصد اروپایی رو نگرفته باشین، از نظر بررسی پرونده همانند دیگر ایرانیان پرونده شما نیز بررسی خواهد شد، از نظر زمانی، شرایط و...

  2022-08-13

  سلام خسته نباشید ببخشید یه سوال داشتم این بود که مهاجرت از طریق تحصیل رده سنی دارد ؟ و چه رده سنی دارد منی که الان ۱۵ ساله هستم میتونم از طریق ویزای تحصیلی مهاجرت کنم ؟؟؟؟؟؟

  2022-08-14

  سلام. بله مثلا میتونید برای دبیرستان یکی از مقاصد مورد نظرتون اپلای کنین.

  2022-08-13

  در این وبسایت که چیز دیگه ای نوشته شده: Second preference (F2B) - unmarried sons and daughters (21 years of age and older) of lawful permanent residents ________________________________________________________________________________________________________ https://www.uscis.gov/green-card/green-card-eligibility/green-card-for-family-preference-immigrants

  2022-08-14

  سلام. اشکال دقیقا برای کدوم بخش از متن رو می‌فرمایید که با گفته‌ی این سایتی که لینک گذاشتید تطابق نداره؟

  2022-08-09

  سلام من 26 سالمه، مجرد و تک فرزند. مادرم برنده قرعه کشی لاتاری 2022 هست و تا یکی دوماه دیگه میره آمریکا. میخواستم بدونم چه موقع میتونه برای من اقدام کنه؟

  2022-08-13

  سلام. برای اقامت که شما باید زیر 18 سال باشی، مگه اینکه براتون توریستی اقدام کنه که ویزا 6 ماهه خواهید گرفت و میتونید رفت و آمد و تردد داشته باشید

  2022-08-03

  سلام اگر وضعیت درسی خوبی داشته باشیم میتونیم به راحتی بورسیه کشور آمریکا شیم و ویزای تحصیلی بگیریم ؟ واینکه در یک دانشگاه متوسط هم میشه بورسیه شد ؟ چون من شنیدم فقط از دانشگاه های عالی و بزرگ بورسیه میشه شد؟

  2022-08-09

  سلام. اگه وضعیتتون واقعا خوب باشه بله میتونین، البته به مقطع تحصیلی هم ربط داره و برای دکتری و سپس مقطع ارشد اولویت و سهولت بیشتری هست.

  2022-08-02

  سلام خسته نباشید من ۱۶ سالمه و دانش اموز هستم و خواستم مراحل مهاجرت و گرفتن ویزارو به کشور کانادا یا کشور امریکا ازتون بپرسم و اینکه چجوری میتونم با کمترین هزینه مهاجرت و اقامتشون رو بگیرم و درکل ممنون میشم درباره اقداماتی که باید انجام بدیم توضیح بدید

  2022-08-09

  سلام. برای جواب به همه این سوالات و اقدام از روشی مطمئن با کارشناسان ما در تماس باشید: 02171400111

  2022-08-01

  سلام خواهر من دانشجوی پرستاری ارتش هست و خودش هم از این طریق ارتشی محسوب میشه امکان داره این مورد برای مهاجرت من به آمریکا مشکلی ایجاد کنه ؟؟

  2022-08-09

  سلام. خیر مشکلی نیست اصلا

  2022-08-01

  سلام من 23 سالمه.دانشجوی رشته حقوق هستم با معدل 16 و سطح زبانم هم خوب هست.بعد از اتمام تحصیل شانس خوبی برای مهاجرت به امریکا دارم؟

  2022-08-09

  سلام. بله شانس خوبی دارید و سعی کنید زبانتون در حد آیلتس حداقل 6.5 باشه

  2022-07-30

  ببخشید من که 36 ساله هستم میتونم برای گذراندن کارشناسی ارشد در آمریکا درخواست ویزا بدم؟ به عبارتی محدودیت سنی ندارن؟

  2022-08-09

  سلام. سن و مقطع مورد نظر شما برای اقدام آمریکا مناسب هست.

  2022-07-29

  سلام. پدرم بازنشسته سپاه و برادرم در وزارت اطلاعات کار میکنه. برای مهاجرت تحصیلی خودم و یا حتی همسرم به آمریکا مشکل ایجاد میکنه؟

  2022-08-09

  صد در صد بله

  2022-07-25

  سلام من ۲۰ سالمه و دانشجوی کارشناسی فیزیک دانشگاه دولتی هستم درحال تموم کردن زبان انگلیسی و برنامه نویسیم هستم معدلمم ۱۶ هست میخواستم بدونم شانس مهاجرت به امریکا برای مقطع ارشد هست یا باید رزومم قویتر باشه

  2022-07-27

  سلام. شانس که دارید اما اقدام برای کانادا و استرالیا از همه نظر ارجحیت داره مخصوصا با وضعیت فعلی.

  2022-07-25

  سلام من از مشاوران یا کارکنان سازمان نظام وظیفه پرسیده بودم که چه اطلاعاتی در ترانه کارت ذخیره می شود گفتند که اطلاعات هویتی و ملی و جزعیات یگان خدمتی برای صحت و اعتبار سنجی اسکن می شود و می توان استعلام گرفت با این اوصاف ماموران حکومت آمریکا با وجود درجه سربازی از طریق اسکن و استعلام تراشه کارت خدمت متوجه جزییات یگان و سربازی نمی شوند؟ برای درجه های مشابه با ارتش و نیروی انتظامی عرض میکنم مثلا سرباز یکم یا ستوان دوم آمریکایی ها یعنی فکر این جاها رو نکردند؟در سفارت خودشان خارج از کشور ایران میتونند متوجه جزییات از طریق تراشه کارت بشوند یا نه؟ برای اطمینان از حرف های مهاجر ایرانی که سرباز سپاه بوده یا نه؟ خواهشا توضیح دهید سوالات مهمی هستش باتشکر

  2022-07-27

  سلام. شما سرباز سپاه بوده باشید به هر نحوی متوجه خواهند شد و کلا اطلاعات خدمتتون هم اصلا خودتون باید در اختیارشون بگذارید و مدتی طول میکشه که سابقتون بررسی شه

  2022-07-16

  سلام وقت بخیر ، من دیپلم گرافیک دارم و در رشته کنکور سراسری زبان دولتی قبول شدم میخواستم بدونم برای مهاجرت راه سختی در پیش دارم ؟

  2022-07-17

  سلام. با معدلو نمره زبان بالا و تمکن کافی کافی خیر

  2022-07-14

  سلام من معافیت به طریق جانبازی پدرم دارم آیا این برای ویزا مشکلی ایجاد می‌کند؟

  2022-07-16

  سلام. نه اتفاقا معافیت، پروسه ویزای راحت‌تری نسبت به کسی که خدمت حتی ارتش رفته باشه داره، منتهی اگه پدرتون عضو سپاه بوده باشه میتونن استعلام بگیرن و هرچند که بیشتر رو این مسئله برای خود متقاضی حساس هستن اما باز ممکنه ریسک ریجکتی به همراه داشته باشه

  2022-07-13

  سلام من یک پسر 14سالخ هستم که میخواهم به آمریکا ایالات متحده مهاجرت کنم خودم تنها و در آنجا زندگی کنم و در نیرو دریایی آنجا استخدام کنم و با یک خانم آمریکایی ازدواج کنم آیا این امکان پذیر هست میشه راهنمایی کنید چگونه این کار را انجام دهم

  2022-07-13

  سلام. زمینه فعالیت ما صرفا مهاجرت تحصیلی برای کشورهای کانادا، استرالیا، آمریکا، قبرس شمالی و نیوزلند است. به شما هم توصیه میشه از روش‌هایی که باز بهتر جواب میده مانند همین روش تحصیلی اقدام کنین

  2022-07-10

  سلام خسته نباشید من ۲۳ سال سن دارم و مدرک فوق دیپلم مهندسی مکانیک دارم و معافیت از سربازی هم دارم زبان هم در سطح متوسط هستم ولی مدرک ندارم چطوری میتونم اقامت آمریکا رو بگیرم؟ ممنون

  2022-07-11

  سلام. مدرک زبان با نمره بالا بگیرید و برای تحصیلی اقدام کنین.

  2022-07-10

  سلام وقت بخیر من ۲۰سالم هست و دیپلمم و دوره سربازی رو میگذرونم. خواهرم ۲۵ساله و لیسانس هست و قصد داریم همراه با پدر و مادر و مادربزرگم که ۵نفر میشیم، به کشوری مناسب مهاجرت کنیم. مشکل مالی نداریم و توانایی برای سرمایه‌گذاری رو داریم. عموی من حدود ۴۰سال هست که در آمریکا هست و هم در آمریکا و هم در کانادا کسب و کار دارن. میخواستم ببینم با توجه به شرایط ما، شانسی برای مهاجرت به آمریکا داریم یا ریسک وجود داره برامون یا اصلا نشدنی هست؟

  2022-07-11

  سلام. زمینه فعالیت ما صرفا مهاجرت تحصیلی برای کشورهای کانادا، استرالیا، آمریکا، قبرس شمالی و نیوزلند است.

  2022-07-07

  سلام خسته نباشید من ۱۵ سالمه و تا حدی زبان بلدم و در حال یادگیری هستم نمیدونم درسته یا نه ولی شنیدم ک اگر از طریق ویزای تحصیلی اقدام به مهاجرت کنیم بعد از تحصیل دیپورت میشیم ولی من زیاد اطلاعی درباره اقامت ندارم و میخواستم ببینم چه شرایطی برای مهاجرت انفرادی ب این کشور هستش که نیازی به کاره پاره وقت برای تامین هزینه ها نباشه و اینکه اقامت امریکارم بگیریم بدون اینکه دیپورت بشم ممنون میشم کامل راهنماییم کنین

  2022-07-11

  سلام. خیر اشتباه شنیدید و شما بعد تحصیل با گرفتن مجوز کار میتونین بمونید. در حین تحصیل هم اجازه کار پاره وقت داشته که اختیاری هست. اگر هم اصرارتون به کشور آمریکا هست، پیشنهاد ما تحصیلیه و ویزاهای دیگه برای ایرانیان داستان داره و فقط تحصیلی باز بهتر از بقیه ویزاها صادر میشه...

  2022-07-06

  برای ویزا دائم و شغلی منظورم بود

  2022-07-11

  سلام. بله از طریق مهاجرت کاری میتونین برید و شرایط خبوی هم دارید اتفاقا

  2022-07-06

  سلام وقت بخیر من مدرک دکترای برنامه نویسی دارم با مدرک ایلتس 7.5 و سابقه کاری 5 ساله در گمرک ایران میخواستم بدونم آیا میشه با این مشخصات به آمریکا یا کانادا سفر کنم؟یا نه؟

  2022-07-06

  سلام. سفرر عادی با ویزای توریستی که مشکلی نیست و اصلا ربطی به تحصیلات و سن و این موارد نداره...

  2022-07-04

  من ۱۶ سالمه و میخواستم بدونم چجوری برای مهاجرت تحصیل باید اقدام کنم و زبان هم در حال یادگیری هستم

  2022-07-04

  سلام. با اخذ مدرک دیپلم با معدل بالا و مدرک زبان با نمره بالا راه آسانی پیش رو دارید

  2022-07-04

  سلام رشته ریاضی عمران رو هم دریافت میکند آمریکا

  2022-07-04

  سلام. بله و جزء رشته های خوبی هم در این کشور می باشد

  2022-07-03

  سلام وقت بخیر خواستم رشته تحصیلی الانم چقدر تاثیرگذاره ؟ من رشته حسابداری دانشجوام ترم سومم خواستم اگر این رشته برای مهاجرت درخواست کمی داره تغییر رشته بدم به زبان انگلیسی

  2022-07-03

  سلام. اتفاقا رشتتون برای کانادا و استرالیا بسیار هم عالی هستش...

  2022-06-30

  سلام بنده 26 سال سن دارم با مدرک دیپلم نرم افزار و الان کارمند یه شرکت خصوصی ام و خدمت سربازی رو هم سپاه گذروندم میخواستم بدونم اولا میشه واسه آمریکا اقدام کرد تحصیلی و اینکه مدرک زبان هم ندارم هنوز ولی دارم شروع میکنم به یاد گرفتن.

  2022-07-02

  سلام. بله میتونید

  2022-06-29

  سلام من ازتون در اینجا سوال پرسیدم که بسیج عادی واسه آمریکا و اروپا مشکل سازه یا نه و شما گفتین خیر ولی وقتی به مجموعتون زنگ زدم فرمودند اصلا مشکل ساز نیست و حتی آمریکا هم می تونین برین بقیه شرکت ها هم گفتن مشکلی پیش نمی یاد به احتمال قوی .حالا حرف شما درسته یا حرف منشی مجموعه شما مجموعه های دیگر؟چون واقعا استرس بهم وارد کردین من می خوام سال بعد ایتالیا برم

  2022-07-02

  سلام. شما مشکلی ندارین برای رفتن

  2022-06-27

  سلام وقت بخیر من مدرک کارشناسی معماری دارم ولی کار حرفه‌ایم گرافیک و طراحیه برای اقامت حتما باید مدرک مرتبط داشت؟

  2022-06-27

  سلام. برای دریافت مجوز کار معمولا مجوز برای شغل مرتبط با رشته صادر میشود.

  2022-06-26

  سلام بسیج عادی بودن واسه ویزای تحصیلی اروپا یا آمریکا مشکل ساره؟اصلا اونا از کجا می تونن بفهمن

  2022-06-27

  برای آمریکا بله! برای اروپا هم باز ریسک وجود داره!

  2022-06-25

  با عرض سلام و خسته نباشید ممنون می شم راهنماییم بفرمایید بنده 26 سالمه و مدرک دکتری عمومی داروسازی با مقاله ISI و 2 ثبت اختراع در حوزه فناوری نانو دارم متاسفانه در حال خدمت تو سپاه هستم قصد گرفتن آیلتس دارم از چ طریقی می تونم برای مهاجرت اقدام کنم؟

  2022-06-27

  سلام. توصیه ما ادامه تحصیل در استرالیا یا کانادا با وضعیت شما می‌باشد.

  2022-06-20

  می خوام مهاجرت تحصیلی اقدام کنم واسه کانادا خواهر ودامادمون در نیروی انتظامی هستن آیا مشکل سازه؟

  2022-06-21

  سلام. خیر مشکلی نیست.

  2022-06-15

  سلام وقت بخیر من در پروسه دریافت کارت بسیج فعال هستم، می خواستم بپرسم آیا داشتن کارت بسیج ممکنه یه امتیاز منفی جهت دریافت ویزای کاری، تحصیلی یا تفریحی برای آمریکا یا کشورهای اروپایی حساب بشه؟

  2022-06-15

  امتیاز منفی که هیچ، ویزای شما رو اصلا ریجکت می کنن!!

  2022-06-14

  سلام وقتتون بخیر من ۱۶ سالمه از چه طریقی میتونم تنهایی برم امریکا و بعدا به خانواده درخواست بدم تا بیان ؟

  2022-06-15

  سلام. ما فقط برای تحصیلی اقدام داریم و از این راه تا قبل 18 سالگی فقط یکی از والدین میتونن شما رو همراهی کنن

  2022-06-14

  سلام بدون مدرک زبان هم میشه مهاجرت کرد؟

  2022-06-14

  سلام. به آمریکا خیر. برای قبرس می‌تونیم براتون اقدام کنین که برید و یک ترم دوره زبان قبل شروع دانشگاه ببینید.

  2022-06-11

  سلام عرض ادب' برای پیوستن به ارتش امریکا به چه ویزایی نیاز هست؟ شرایط زبانم دیپلم زبان و دانشجوی زیان انگلیسی هستم آیا این کافیه برای قبولی و کارت سبز

  2022-06-12

  سلام. زمینه فعالیت ما صرفا مهاجرت تحصیلی برای کشورهای کانادا، استرالیا، آمریکا، قبرس شمالی و نیوزلند است.

  2022-06-11

  سلام . من مهاجر‌ هستم و قرار است شناسنامه ایرانی بگیرم من به عنوان یک مهاجر میتوانم آسان تر ویزای امریکا را بگیرم یا به عنوان یک ایرانی

  2022-06-12

  سلام. ما فقط برای آمریکا تحصیلی اقدام داریم.

  2022-06-11

  سلام . ایا رفتن به جامعة المصطفی العالمیة ممکنه در گرفتن ویزای امریکا مشکل ساز بشه

  2022-06-12

  سلام. شما یا خانواده نباید به هیچ سازمانی که کشور مورد بحث باهاش مشکل داره وابستگی داشته یا در آن خدمت کرده باشید و همچنین رشته تحصیلیتون هم نباید مذهبی و اسلامی باشه

  2022-06-03

  سلام ویزا توریستی امریکا میگیرید؟

  2022-06-06

  سلام. خیر فقط کانادا

  2022-05-29

  سلام خسته نباشید من بخاطر کسری خدمت سربازی کارت بسیح دارم آیا برای گرفتن ویزا به مشکل میخورم؟؟ چه آمریکا چه اروپا ممنونم

  2022-06-06

  سلام. برای آمریکا که بله به احتمال بسیار زیاد اما برای دیگر کشورها (حال باز بسته به مقصد) مشکل چندانی نخواهد بود. برای مثال برای کانادا اصلا ممانعتی وجود ندارد.

  2022-05-19

  با سلام من ۲۵ سالمه و در حال حاضر رشته کارشناسی گردشگری دارم و می خوام برای کار مشغول به آشپزی بشم ینی دوره دیدم و امتحان میدم و مشغول به کار بشم که سابقه کار جمع کنم ، می خواستم بدونم برای آمریکا چه طور می تونم اقدام کنم و دنبال آیتلس هم هستم

  2022-05-21

  سلام. زمینه فعالیت ما صرفا مهاجرت تحصیلی برای کشورهای کانادا، استرالیا، آمریکا، قبرس شمالی و نیوزلند است.

  2022-05-06

  سلام میخواستم بدونم بر فرض اگه من دیپلم باشم ولی از مدارک سایت های امریکایی که ارائه میدن داشته باشم میتونم به راحتی محاجرت بگیرم یا مدارکی که اونا میدن مهم نیست و باید تحصیل رو ادامه بدم هر چند اگه مدارکی که اونا میدن معتبر باشه

  2022-05-07

  سلام. ادامه تحصیل بهترین گزینه برای شماست و برای مهاجرت کاری مدرک تحصیلی و سابقه کار خوب ازتون خواهند خواست.

  2022-05-06

  سلام و احترام بنده ۳۹ سال دارم و کارم تولید پوشاک هست و همسرم طراحی لباس خوندن و مدرک فوق دیپلم دارند آیا از طریق مدرک ایشون برای ادامه تحصیل رشته طراحی لباس هر دو میتوانیم مهاجرت کنیم البته یک فرزند ۵ ماه هم داریم ممنون برای پاسختون

  2022-05-07

  سلام. بله برای همسر و فرزند خردسال هم میتونه ویزا تعلق بگیره

  2022-05-02

  سلام . ببخشید من سال دیگه کنکور دارم . میخواستم بدونم چجوری میشه برای تحصیلات دانشگاهی در امریکا اقدام کرد . و اینکه چجوری میتونم اقامت دایم بگیرم ؟

  2022-05-07

  سلام. با کارشناسان ما در تماس باشید و شرایطتون رو بفرمایید: 02171400111

  2022-04-29

  سلام،بنده سال اول هنرستانم و رشتمم فتوگرافیک هست میخاستم ببینم چطوری میتونم از طریق دیپلم این رشته به امریکا مهاجرت کنم و اینکه چقدر سرمایه برای ورود لازمه

  2022-04-30

  سلام. مهاجرت تحصیلی اگه منظورتونه که معدل خوب و مدرک زبان نیاز خواهید داشت به عنوان مدارک اصلی و متوسط هزینه تحصیل هم عموما بین 25 تا 35 هزار دلار (مراکز آموزش دولتی) و بین 30 تا 50 هزار دلار (مراکز آموزش خصوصی) می‌باشد.

  2022-04-29

  سلام خواستم بدونم که منی که شناسنامه و پاسپورت بریتانیا رو دارم برای مهاجرت به آمریکا این مزایاع کمک میکند یا خیر ؟

  2022-04-30

  سلام. اگه که شهروندی بریتانیا رو دارین که بله بسیار فرق خواهد داشت و موقعیت خیلی بهتری در این راستا دارید.

  2022-04-25

  سلام من فارغ التحصيل كارشناسي ارشد تربيت بدني دانشگاه ازاد هستم ميخاستم ببينم شرايط مهاجرت به امريكا براي من چطوريه؟؟

  2022-04-26

  سلام. اگه معدل خوب و مدرک زبان با نمره بالا دارید پس شرایط اولیه مناسبی رو دارید و میتونید برای مشاوره رایگان و ارزیابی بهتر دیگر شرایطتون با کارشناسان ما در تماس باشید.

  2022-04-24

  سلام وقتتون بخیر بنده دانشجوی کارشناسی پرستاری هستم خواستم بدونم واسه ادامه تحصیل برای ارشد و دکترا مهاجرت رو پیشنهاد میکنید و اینکه کدوم کشور واسه این رشته خوبه و حدودا چقدر سرمایه میخواد؟ ممنون از وقتی که میزارید

  2022-04-25

  سلام. کانادا نه تنها جزء دو سه مقصد برتر برای پرستاری بوده بلکه در حال حاضر بهترین فرصت برای پرستارها در حال حاضر از نظر جذب دانشجو همین کانادا هستش و شهریه سالیانه هم حدود 20 تا 30 هزار دلار برای مقطع ارشد است.

  2022-04-24

  سلام خسته نباشید.همسر من ویزای تحصیلی آمریکارو داره و اجازه ی 20 ساعت کار در هفته. خواستم ببینم بعد از مهاجرت من هم میتونم اجازه کار داشته باشم یا خیر

  2022-04-25

  سلام. مانعی برای ورک پرمیت شما نیست

  2022-04-18

  من کاردانی هوشبری دارم با۱سال کار.دانشجوی ارشدمشاوره هستم چه جوری میتونم به امریکامهاجرت کاری داشته باشم؟

  2022-04-19

  سلام. برای آمریکا صرفا در زمینه تحصیلی اقدام می کنیم...

  2022-04-14

  سلام بیشتر از ده سال پیش یک مقاله علمی به زبان فارسی از من توی مجله علمی تحقیقاتی که وابسته به دانشگاه امام حسین هست چاپ شده. آیا این می تونه برای ویزای آمریکا مشکل ساز بشه؟

  2022-04-16

  سلام. خیر اتفاقا با ترجمه آن برایتان امتیاز حساب میشه. البته به جزء مواردی مثل موضوعات مذهبی، حقوق اسلامی و از این قبیل موارد که در این صورت، ارائه ندین بهتره

  2022-04-10

  سلام وقت بخیر من برادر خانمم سیتیزن امریکاست و مادر خانومم امسال سیتیزن میشن بفرمایید از کدام طریق سریعتر میتوان به امریکا مهاجرت کرد

  2022-04-11

  سلام. ما در این زمینه فعالیت نداشته و بنابراین اطلاعی ندارم اما حتما ویزاهایی برای سفر و اقامت موقت اقوام هم وجود دارد.

  2022-04-08

  سلام من یه برادر 14 ساله دارم اون هم من هم اون تبعه افغانستان هستیم شرایط برای رفتن چیه و چه مقدار سرمایه میخاد؟

  2022-04-09

  سلام. اگه که قوانین برنامه سرمایه گذاری آمریکا همچنان مانند سابق برقرار باشه شما به 1.8 میلیون دلار نیاز خواهید داشت.

  2022-04-07

  سلام ممنون بابت اطلاعات آیا امکان داره بعد از مهاجرت روابط ایران و امریکا تنگاتنگ تر بشه؟ و ما نتونیم بازم برگردیم اینجا؟

  2022-04-09

  سلام. دوست عزیز این موردی که شما میپرسید رو سیاستمدارها هم حتی نمیتونن پیشبینی کنن تا چه برسه که من بخوام با حدس و گمان پاسختون رو بدم...

  2022-04-05

  سلام خسته نباشید من سال دوم دبیرستانم و سال اینده کنکور دارم از الان به فکر مهاجرت هستم چه کاری باید براش انجام بدم؟و اینکه بعد از اینکه ویزای تحصیلی گرفتیم شرایطش چطوره یعنی چه مدت طول میکشه شهروندی بگیریم و چه شرط هایی داره؟

  2022-04-06

  سلام. جدای هزینه ها به نمرات خوب و مدرک زبان با نمره بالا نیاز دارید. بعد از تحصیل هم از طریق کار میتونید بعد یه مدت برای شهروندی اقدام نمایید.

  2022-04-01

  سلام، یه مدتی میشه یه نگرانی بزرگی برام به وجود اومده و اونم بخاطر قوانین مهاجرتی آمریکا درمورد افراد مرتبط با سپاه هستش. من دوره خودمو توی سپاه نگذروندم ولی پدرم نظامیه و ۳۰ سال کامل برای سپاه خدمت کرده و بازنشست شده... خبرای زیادی خوندم که افرادی که حتی ۲۱ ماهِ خودشونو با اینکه کادر رسمی نبودن تو سپاه گذروندن هم نمیتونن وارد آمریکا بشن و حتی یکی از هنرمندان هم براش چنین مشکلی پیش اومد و توضیح داد بخاطر قانونیه که ترامپ گذاشته با اضافه کردن سپاه به لیست سیاه، این محدودیتو هم گذاشته... خود من زمانی که خواستم ۲۱ ماه خودمو بگذرونم بخاطر دلایلی یه کارت ساده بسیج با عضویت ساده گرفتم. حالا سپاهی بودن پدرم به علاوه این کارت واقعا ممکنه برام مشکل درست کنه؟ خواهشا جواب بدید چون من در حال تحصیل هستم و آیندم بستگی به وجود داشتن یا نداشتن این قانون داره...میشه برای اطمینان بیشتر خودتونم تحقیق کنید و ببینید این محدودیت واقعا وجود داره یا نه؟ جسارتمو ببخشید، من فقط مضطربم.

  2022-04-03

  سلام. شما همون کارت بسیج ساده ایی که می فرمایید برای مقامات آمریکایی اصلا ساده نیست! و خب عموما میگن خدمت سربازی به صورت غیر کادری و غیر استخدامی در سپاه تو همه کشورها از جمله آمریکا مشکل ایجاد نمیکنه اما در عمل مشکل ساز خواهد بود، همچنین استعلام پدرتون رو هم خواهند گرفت و خود اون هم یه داستان جدا داره؛ در کل آمریکا به شما پیشنهاد نمیشه چون برفرض هم با موفقیت به این کشور مهاجرت کنید، باز امنیت شغلی، امنیت برای تردد مرزی و... نخواهید داشت.

  2022-03-23

  من ۴۲ سالمه متاهل هستم دارای ۲ فرزند و کارشناسی روان شناسی دارم ۲ سال مرکز ترک اعتیاد کار کردم و ۳ سال هم آسایشگاه روانی رزومه دارم آیا میتوانم برای اخذ ویزای تحصیلی برای شرکت در مرحله ارشد برای یکی از دانشگاه های آمریکا اقدام کنم ، مدرک ایلتس هم ندارم .

  2022-03-26

  سلام. با توجه به سنتون و آن هم بدون مدرک زبان امکانش نیست.

  2022-03-17

  سلام و ارادت بنده ۴۰ سال سن دارم، ۸ سال سابقه بیمه و کارمند رسمی وزارت اقتصاد، مجرد هستم و دکتری مدیریت منابع انسانی از دانشگاه تهران دارم با مدرک آیلتس ۸ و رزومه تحصیلی و آموزشی خوب و ۵۰ هزار دلار سرمایه. برای اقامت آمریکا و یا انگلیس، چطور میتونم اقدام کنم، از چه راهی؟ پیشاپیش تشکر از راهنمایی شما بزرگوار

  2022-03-26

  سلام. ما صرفا در زمینه مهاجرت تحصیلی به کشورهای کانادا، استرالیا، قبرس، نیوزلند و آمریکا و همچنین مهاجرت سرمایه گذاری به پرتغال فعالیت داریم و در موارد ذکر شده در خدمت هستیم.

  2022-03-07

  سلام من 34 سالم هست. فوق لیسانس سخت افزار کامپیوتر دارم. ولی در زمینه تحلیلگری بازار فارکس فعالیت دارم. سابقه کار رسمی ندارم. میخواستم بدونم برای مهاجرت به امریکا از طریق تحصیل در رشته هایی مربوط به تحلیلگری (مثلا دوره های یک ساله یا دو ساله) میتونم اقدام کنم؟ و حدودا چقدر هزینه داره؟

  2022-03-14

  سلام. بهتره با دانشگاه مد نظر در آمریکا مستقیما مکاتبه کرد و این موضوع رو متوجه شد اما در حالت کلی حداقل از شما پیش زمینه تحصیلی تو ریاضی و اقتصاد خواهند خواست که رشته سخت افزار پیش زمینه اقتصادی و تجارتی نداره...

  2022-03-03

  درود میشه بگید میزان تمکن مالی برای ویزای کاری آمریکا چند دلار است؟ ممنون

  2022-03-04

  سلام. برای ویزای کاری آمریکا فعالیت نداریم و بنابراین اطلاعی ندارم

  2022-02-17

  سلام من 35 سالم هست و خواهر خانمم ساکن آریکا است چطور میتوانم اقامت آمریکا را دریافت کنم؟

  2022-02-19

  سلام. در این راستا از آنجا که حوزه فعالیتمون نیست اطلاعی ندارم.

  2022-02-16

  سلام بعد از بورسیه تحصیلی در آمریکا میتونیم درخواست اقامت دائم بدیم؟

  2022-02-19

  سلام. شما پس از اتمام تحصیل؛ حال با بورسیه یا بدون بورسیه می بایست ویزای کار اخذ نموده و بعدا برای اقامت دائم اقدام کنین...

  2022-02-16

  درود برشما...دوست عزیز من مدرک فوریتهای پزشکی و کادردرمان دارم میخوام ببینم برای کار به مشکل نیمیخورم ...و زبان خارجی بلد نسیتم ..و35 سال سن دارم ایا موقعیت شغلی دارم..لازم ب ذکر است ک مدرک فنی تعمیرات موبایل وتاسیسات دارم ..ممنون میشم راهنمایی کنید..

  2022-02-19

  سلام. مهاجرت کاری به آمریکا رو در حال حاضر انجام نمیدیم و بنابراین اطلاع دقیقی ندارم اما چیزی که مسلمه اینه که قطعا به زبان قوی و مدرک زبان با نمره بالا نیاز خواهید داشت

  2022-02-14

  با سلام من ۴۰ ساله و متاهل هستم بدون فرزند. با مدرک لیسانس حقوق، شغلم آزاده، خرید و فروش ملک و ترید در بازارهای مالی (فارکس). تقریبا ۱۰۰ هزار دلار پول دارم، کجا برای مهاجرت مناسب هست برای من.

  2022-02-19

  سلام. ما ویزای سرمایه گذاری در پرتغال از طریق کارآفرینی و استارت آپ رو پیشنهاد می کنیم که در حال حاضر فرصت خوبی برای ایرانیان فراهم شده و تقریبا یک سوم دارایی ذکر شدتون برای شروع نیاز هست و مابقی مبلغ رو می تونین برای یک زندگی راحت نزد خودتون داشته باشید؛ برای مشاوره رایگان و اطلاع بیشتر با کارشناسان ما تماس بگیرید: 02171400111

  2022-02-12

  سلام خسته نباشید . چندسوال راجب مهاجرت به آمریکا داشتم ممنون میشم جواب بدید من مدرک زبان اسپانیایی و کره ای و آیلتس انگلیسی دارم ؛ میتونم بعنوان مترجم اقدام کنم و به امریکا برم؟ و اینکه احتمال گرفتن بورسیه چقدره ؟ایا ایرانی ها هم میتونن بورسیه آمریکا رو بگیرن ؟؟

  2022-02-13

  سلام. بله تعداد قابل توجهی دانشگاه و کالج رشته مترجمی رو ارائه میدن. برای بورسیه هم خب شدنش که میشه اما واقعیت سخته مخصوصا برای مقاطع کارشناسی و کارشناسی ارشد؛ مگر اینکه صلاحیت‌های علمی‌تون (معدل، نمره زبان، سوابق تحصیلی یا کاری درخشان در زمینه مترجمی، مقالات خودتان و...) بسیار بالا باشه

  2022-02-06

  سلام من در رشته ووشو به صورت حرفه ای فعالیت میکنم و دان سه این رشته رو دارم و مربیگری و داوری ووشو و کیک بوکس و آمادگی جسمانی هم دارم و علاوه بر اون مقام های زیاد کشوری و انتخابی ملی دارم ترم 4 رشته حسابداری هستم و یک سال و نیم هست که شاغل در رشته تحصیلی خودم هستم میشه لطفا بگید از چه طریق راحت تر میتونم اقامت بگیرم . و چه کشوری با شرایط من بهتره

  2022-02-06

  کشورهای زیادی هستن، از جمله کانادا که ویزای مخصوص ورزشکاران و دارندگان مدال و افتخار ملی تو ورزش رو به عنوان یکی از برنامه‌های مهاجرتیش اجرا می‌کنه

  2022-02-05

  باسلام 27 سالمه کارشناس پرستاری دوسال سابقه کار.جهت اخذ ویزا تحصیلی یا کاری بنظر شما اولویت با کدومه.باتشکر از شما

  2022-02-06

  سلام. از همه جوانب که بررسی کنیم ادامه تحصیل پرستاری و آن هم در کانادا بهترین گزینه میتونه باشه و بعد از تحصیل، هم برای اشتغال و هم اخذ اقامت دائم، موقعیت و اعتبار بیشتری خواهید داشت.

  2022-02-04

  سلام من دارای تافل زبان انگلیسی و مقطع تحصیلی هم دیپلم هست میخواستم بدونم آیا امکان گرفتن ویزای آمریکا رو دارم؟

  2022-02-05

  سلام. بله و بهترین و البته تقریبا تنها گزینه ویزای تحصیلی هست.

  2022-02-02

  سلام خسته نباشید ببخشید من 17سالم هست و میخوام یه رشته ای رو انتخاب کنم که اپلای راحت باشه و هم کار زیاد باشه چه رشته ای رو پیشنهاد میکنید؟ من خودم تجربی هستم اما میتونم واسه دوازدهم ریاضی بخونم و در کل مشکلی واسه تغییر رشته ندارم!

  2022-02-05

  سلام. کشوری مثل آمریکا محدود به چنتا رشته محبوب برای تحصیل یا اشتغال نیست و در کل از هر نوع دانش و تخصص در این کشور استقبال میشه پس توصیه می کنم به دنبال رشته‌ای که علاقه دارید برید.

  2022-01-29

  من 25 سالمه کاردانی برق قدرت دارم و الانم حرفه ای تعمیر کار موبایلم وسیم کشی و سیستم های صوتی ومداربسته هم بلدم ایا امکان گرفتن ویزای امریکا رو دارم

  2022-01-30

  سلام. ویزای کاری آمریکا رو در حال حاضر کار نمی کنیم و بنابراین دقیق نمیتونم راهنماییتون کنم

  2022-01-28

  سلام من خدمت سربازی تو سپاه انجام دادم بنطرشما این مشکلی پیش نمیاد؟ و ازطریق تحصیل همسرم پیگیر بشیم

  2022-01-29

  سلام. خیر مشکلی نخواهد بود.

  2022-01-11

  سلام 29 سالمه تافل دارم دانشجوی دندانپزشکی هستم سال آینده فارغ التحصیل میشم و مدرکم رو میگیرم خواستم بدونم بهترین راه برای ورود به آمریکا کدوم ویزا هستش؟

  2022-01-12

  سلام. برای آمریکا ویزای تحصیلی در صورت امکان ادامه تحصیل بسیار راحت تر از ویزای کاری به ایرانیان اعطاء میشه

  2022-01-07

  سلام من کارشناسی ارشد حقوق دارم و وکیل دادگستری هستم و همچنین لیسانس حقوق بین الملل میخواستم بدونم شانس چطوریه

  2022-01-08

  سلام. مشاغل حقوقی برای آمریکا شانس بهتری دارند

  2022-01-06

  من 18 سالمه رشته ریاضی میخونم برنامه نویسی هم میکنم سابقه کار دارم میخواستم ببینم از چه طریق میتونم برم آسون یاسخته هزینش چقدر میشه آیا میتونم اونجا شغلی در رابطه با کارم پیدا کنم ؟

  2022-01-08

  سلام. پیشنهاد من مخصوصا با توجه به سن و نداشتن سابقه کار خاصی، مهاجرت تحصیلی بوده و قطعا بهترین گزینه در حال حاضر کانادا هست. استرالیا هم عالی هست اما گرانتر از نظر شهریه و مخارج زندگی و...

  2021-12-31

  با سلام و درود من 48 ساله و دارای مدرک کارشناسی مهندسی عمران از دانشگاه معتبر دولتی و 22 سال سابقه شغلی در این رشته هستم..متاهل بوده و 2 فرزند دارم..همسرم هنرمند و نقاش حرفه ای و عضو موسسه هنرهای تجسمی بوده و تمامی مدارک فنی و حرفه ای را دارند...پسرم 18 ساله و در حال اماده شدن برای شرکت در کنکور بوده و دخترم 12 ساله و بصورت حرفه ای در رشته موسیقی (پیانو و کمانچه و تئوری موسیقی و ...) فعالیت میکنند...لطفا جهت مهاجرت به امریکا راهنمایی بفرمایید...در ضمن در کالیفرنیا اقوام نزدیک من و همسرم زندگی میکنند و امکان ساپورت ما از طرف ایشان میسر میباشد....

  2022-01-02

  سلام. اصول کلیش بدین صورت هست که یک نفر ویزای کاری گرفته و سپس همسر و فرزندان زیر 18 سال امکان همراهی فرد را دارند. اما باز تحقیق کنین که با سنی که دارید بهتون راحت مجوز کاری میدن یا خیر چرا که در حال حاضر مهاجرت کاری به آمریکا رو کار نمیکنیم

  2021-12-30

  با سلام من دانشجوی رشته عمران ترم ۱ من میتونم برای مهاجرت اقدام کنم واین که چگونه اقامت دائم بگیرم

  2022-01-02

  سلام. ابتدا از یک دانشگاه پذیرش گرفته و پس از اتمام تحصیل، با اخذ مجوز کاری و و مدتی کار، میتونین برای اقامت دائم اقدام کنین

  2021-12-29

  سلام خسته نباشید سن ۱۶ سال خاستم بدونم به جز ویزای تحصیلی راه دیگه ای هم برای سفر من به امریکا هست؟ عمه یه پدرم در امریکا زندگی میکند خاستم بدونم راهی وجود داره؟

  2022-01-02

  سلام. آن بستگانی که اشاره کردید کار خاصی نمیتونن براتون بکنن و شما از همه لحاظ چه سنی چه مدرک تحصیلی، سابقه کار، انطباق فرهنگی با جامعه و... شرایطتون اصلا به مهاجرت کاری نمیخوره و پیشنهاد اکید همان تحصیلی است؛ ضمن آنکه آمریکا ویزای تحصیلی رو به ایرانیان راحت تر از ویزای کاری و دیگر ویزاها میده

  2021-12-29

  سلام خسته نباشید ، من چند مدال کشوری و آسیایی در رشته کشتی دارم میخواستم ببینم میتونم ویزای ورزشی بگیرم یا نه

  2022-01-02

  سلام. بله اقدام کنید و اگه نشد برای کانادا اقدام کنین که راحت‌تر از آمریکا خواهد بود.

  2021-12-27

  سلام سن ۳۳ متاهل دارای یک فرزند سابقه شغلی در رشته نجاری ودکوراسیون بالای ۱۰ سال در حال حاضر داخل شرکت به عنوان کنترل کیفیت در حال کارم .لوله کشی وجوشکاری کارهای تاسیساتی انجام میدم مدرک تحصیلی سیکل میزان بودجه یک میلیارد ومدرک تحصیلی همسرم لیسانس زیست ایا میتونم واسه مهاجرت اقدام کنم ممنون

  2021-12-27

  سلام. بله اما با این شرایط مهاجرت کاری به کانادا بسیار راحت تره و آمریکا سخت به ایرانیان ویزای کاری میده، حالا باز اگه تحصیلی بود راحت تر بود...

  2021-12-26

  سلام من ۱۵ ساله هست و زبانم قوی هستش اما مدرک تافل ندارم راحت ترین راه برای مهاجرت چی هستش؟

  2021-12-27

  سلام. راه راحت اخذ دیپلم با معدل بالا و همچنین مدرک تافل با نمره بسیار خوب و اقدام برای مقطع کارشناسی می‌باشد.

  2021-12-20

  سلام من مدیر عامل شرکت خدماتی هستم با سابقه ۶ سال مدیریت شرکت فوق دیپلم معماری دارم ۴۰ سال سن و سرمایه ۲۰۰ هزار دلار زبانم ضعیفه میتونم اقدتم کنم

  2021-12-21

  سلام. سرمایتون برای مهاجرت سرمایه گذاری آمریکا کافی نیست و میتونین کاری اقدام کنین که البته به زبان قوی و رزومه شغلی قوی و نمونه کارهای برجسته در زمینه تخصصتون و... نیاز خواهید داشت.

  2021-12-20

  سلام خسته نباشید . من 15 سالم هست و زبان انگلیسی رو کامل مسلط هستم و سال دیگه میخوام ازمون تافل بدم و اینکه میتونم از طریق ادامه تحصیل مهاجرت کنم ؟ و چگونه باید اینکار رو انجام بدم و البته در مدرسه تیزهوشان درس میخونم . از چه طریقی مهاجرت کنم بهتره؟

  2021-12-21

  سلام. اخذ دیپلم و سپس اپلای برای دانشگاه‌ها گزینه بهتری هستش

  2021-12-17

  سلام، من محسن هستم ۱۸ سالمه و مدرک زبان تافل دارم کاملا زبان انگلیسی رو مستلط هستم، رشته علوم انسانی میخونم و میخوام رشته حسابداری رو تو دانشگاه ادامه بدم، میخواستم بپرسم ایا تو مهاجرت شانسی دارم؟ چقد سرمایه نیازمه تا به امریکا مهاجرت کنم؟ دونستن هزینه هاش واسم خیلی مهمه! و اینم لطف کنین بگین که از چه روشی مهاجرت کنم و اقامت دائم بگیرم و شهروند امریکا بشم؟ واقعا به راهنماییتون نیاز دارم

  2021-12-18

  سلام. بله امکانش هست و بسته به موسسه آموزشی انتخابی شهریه سالانه میتونه بین 20 تا حتی بیش از 60 هزار دلار در سال بشه! بهترین راه هم اتمام تحصیل در کشور مقصد و سپس اخذ ویزای کاری برای اقامت دائم هستش

  2021-12-15

  سلام و خسته نباشید خدمت شما ؛ من 18 سال سن دارم و الان دارم سال سوم دبیرستان رو به پایان می رسونم ؛ خب می خوام بدونم برای یکی مثل من که مثلا بخواد تو سن 20 سالگی مهاجرت کنه اینکار امکان پذیر هست؟! البته اینم بگم که توان مهاجرت تحصیلی رو ندارم و خب سرمایه گذاری هم باید هزینه به شدت بالایی بخواد ؛ درسته؟! الان من از چه راهی می تونم اقدام کنم؟! اصلا آمریکا با وضعیت الان من جای مناسبی هست؟! یا مثلا انگلیس؟! اگه آره یکم توضیح بدید و اگرم نه لطف کنید بگید کدوم کشورا بهتر هستن برای من ؛ و سوال آخر اینکه از نظر زبانی باید در چه سطح باشم؟! تو چه امتحاناتی باید شرکت کنم؟! من زیاد اطلاعات ندارم ، لطفا راهنمایی کنید!

  2021-12-18

  سلام. در این راستا شما مدرک تحصیلی لازم دارید و همچنین تجربه کاری میخواهید و معمولا برای کشورهای خوب با این شرایط نمیتونین کاری برید و شرایط شما به تحصیلی میخوره. برای زبان هم آیلتس 6.5 یا بالاتر داشته باشید ترجیحا برای هر دو روش مهاجرتی ذکر شده

  2021-12-09

  سلام من متولد سال ۴۶ هستم دانشجوی فوق لیسانس فرهنگیان ادبیات عربی ۳۰ سابقه تدریس دارم از چه ویزایی اقدام کنم بهتره

  2021-12-12

  سلام. برای آمریکا کاری به خصوص برای سن بالای 40 و بخصوص 50 سخت هستش و تحصیل هم که به شرایط شما نمیخوره و بنابراین گزینه سرمایه گذاری میتونه خوب باشه

  2021-11-17

  برای ویزای نامزدی میخوایم اقدام کنیم، میخواستم بدونم حدودا چقدر طول میکشه، احتمال رد شدن داره و اینکه برای وقت مصاحبه کدو یک از کشورای اطراف بهتره؟

  2021-11-29

  سلام. ویزای نامزدی که نداره اگه منظورتون ازدواج هست برای گرفتن کارت اقامت 3 سال باید باهم زندگی کنید، در راستای ریجکتی هم بله اگه آفیسر پرونده کوچیکترین مورد دال بر اینکه صرفا برای گرفتن اقامت میخواهید ازدواج کنید ویزاتون رو ریجکت میکنه، برای مصاحبه هم دبی و ارمنستان (دفتر در شهر ایروان) بهترین گزینه بوده و بعده آن‌ها ترکیه (دارای سفارت در آنکارا و استانبول) پیشنهاد می‌شود و در صورت تمایل ما می‌تونیم براتون از بین وقت‌‌های پر شده سفارت، بنا به تاریخ درخواستیتون وقت رزرو نماییم.

  2021-10-18

  سلام،برای مهاجرت به آمریکا یا هرجایی به غیر از مهاجرت تحصیلی و ...داشتن مدرک زبان الزامی است؟

  2021-10-26

  سلام. بله کشورهای زیادی هستند که مثلا برای ویزای سرمایه گذاری یا حتی استارت آپ (مانند پرتغال) به مدرک زبان نیاز ندارند اما خب بیشتر در این مورد ویزاهای سرمایه گذاری رو در نظر داشته باشید، وگرنه تحصیلی و کاری الزام به داشتن مدرک زبان هستند در تقریبا همه کشورها

  2021-09-27

  با سلام آیا افرادی که دو همسر دارن میتوانند از طرق سرمایه گذاری با دو همسر خود وارد آمریکا شوند و اقامت دائم بگیرند؟

  2021-09-29

  سلام. چند همسری کلا تو آمریکا غیرقانونی هستش تا چه برسه بخواهید با دو همسر به عنوان مهاجر اقامت بگیرین...!

  2021-09-20

  سلام وقت بخیر اخذ اقامت آمریکا از طریق ازدواج چقدر زمان می بره؟ یعنی زن و شوهر چقدر باید با هم زندگی کنن؟

  2021-09-20

  سلام و وقت شما هم بخیر. ضمن اینکه شما باید اداره مهاجرت رو نسبت به غیرصوری بودن ازدواجتون متقاعد کنین، باید بدانید که چیزی حدود 3 سال باید با همسر دارای تابعیت آمریکا زندگی کنید. در این راستا یچیز بین 6 تا 9 ماه طول میکشه که گرین کارت موقت دریافت کنین و سپس بعد از دو سال از بازه زمانی مذکور، برای دریافت گرین کارت دائمی و اقامت دائم آمریکا از طریق USCIS اقدام کنین.

  2021-09-20

  من شنیدم داشتن مهر شرکت تو انتخابات برای ویزا مشکل ساز میشه، راسته اين قضيه؟

  2021-09-20

  -خیر؛ داشتن مهر شرکت تو انتخابات در شناسنامه هیچ مشکلی بوجود نخواهد آورد و این قضیه در حد یک شایعه بود فقط.

  2021-06-26

  من ابراهیمی هستم متولد 61 دانشجوی فوق لیسانس مهندسی نقشه برداری دانشگاه سراسری شیراز.زبان ایلتس6.5 دارم متاهل.14سال سابقه کار درشهرداری شیراز.آیا میشود ازطریق تحصیل یاکار اقامت آمریکا را بگیرم.تازه ترم 2هستم واگر امکانش باشد با توجه به دانشجو بودن اقامت بگیرم.باتشکر

  2021-09-29

  سلام. برای آمریکا تحصیلی اقدام کنین راحت تر هستش

  2021-05-24

  سلام وقتتون بخیر محمودم هستم کارشناس ارشد بایولوژی و سرپرست تولید. دارای سابقه کاری بیش از 11 سال و در شرکت های داروسازی، ارایشی و غذایی مشغول به کار بوده ام. برای مهاجرت به کانادا، اروپا و استرالیا درخواست کار و یا تحصیل(اولویت با کار) میخوام اقدام نمایم. خواهشمندم در این خصوص راهنمایی بفرمایید. با تشکر- مهدیلو

  2021-05-29

  با سلام و احترام فاکتورهایی از جمله سنتون، سطح زبان ،وضعیت تاهل و ... باید بررسی بشه .لطفا با شماره های مجموعه در ارتباط باشید.

  مشاوره رایگان مهاجرت و رزرو وقت مشاوره

  021 71 400 111