• تلفن: (7 الی) 021 2642 2004 
  • ایمیل: info[@]adabvisa.com

مشاوره ارشد و مدیر مجموعه ادب ویزا جناب آقای اسماعیل طیب که دارای بیش از 10 سال سابقه فعالیت در زمینه مهاجرت تحصیلی هستند، شخصا به تمامی متقاضیان مشاوره خواهند داد و شما هم می توانید از این مزیت استفاده نموده تا مسیر مهاجرتی خود را بهتر انتخاب کنید

حتما ویدیو زیر رو ببینید تا از اهمیت مشاوره ارشد با خبر بشین

درخواست مشاوره رایگان مهاجرت

جهت دریافت آنی مشاوره رایگان مهاجرت می توانید در ساعات کاری مجموعه با ما تماس بگیرید. در غیر این صورت اطلاعات خود را وارد نمایید تا در اسرع وقت مشاورین ادب ویزا با شما تماس بگیرند.

چرا از خدمات مشاوره ارشد ادب ویزا استفاده کنم؟

شما متقاضیان عزیز و همراه ادب ویزا، می‌توانید از طریق مشاور ارشد و دریافت مشاوره تخصصی در راستای اقدام خود برای مهاجرت و اخذ ویزای تحصیلی به ویژه برای کانادا، استرالیا و قبرس و همچنین در کنار آن کشورهای نیوزلند و آمریکا، از تصمیم‌گیری دقیق‌تر و هدفمندتری برای آینده خود بهره‌مند شوید و مهمتر از همه، در صورت تایید وضعیت شما توسط مشاور ارشد ادب ویزا برای مهاجرت به کشور مورد نظر بر اساس بررسی مدارک، تمکن مالی، سطح زبان، سطح تحصیلات، سن و سایر معیارهای مورد نظر بطور دقیق، شانس ویزا شدن خود را با ادب ویزا به قطعیت نزدیک نمایید.

در این راستا برای شما متقاضیان عزیز 2 روش مشاوره هم بصورت حضوری و هم بصورت تصویری را در نظر گرفته‌ایم که توسط جناب آقای اسماعیل طیب، مدیریت محترم موسسه مهاجرتی ادب که دارای سابقه بیش از 10 سال در زمینه امور مهاجرت و اخذ ویزای تحصیلی به ویژه بطور تخصصی برای کشورهای کانادا و استرالیا و در کنار آن برای قبرس، نیوزلند، آمریکا، انگلیس، آلمان و ایتالیا هستند، صورت گرفته و ایشان و کادر مجرب گروه مهاجرتی ادب در این راستا از لحظه شروع مشاوره تا اخذ ویزا، شما را همراهی خواهند نمود. بطور خلاصه، دریافت وقت از مشاور ارشد مزیت زیر را به همراه دارد:

  • بررسی دقیق کلیه شرایط شما و اظهار نظر دقیق و کارشناسی برای مسیر انتخابی شما

  • در صورت مناسب نبودن شرایط متقاضی با مسیر انتخابی برای مهاجرت، پیشنهاد انتخاب مسیر درست‌تر و جایگزین مطابق با شرایطتان برای نزدیک نمودن شانس اخذ ویزا به 100%

  • بررسی کلیه روش‌ها و مقاصد مد نظرتان برای مهاجرت و پاسخ به کلیه سوالات عامیانه و تخصصی شما در هر زمینه.

درباره گروه مهاجرتی ادب

موسسه آراد دانان برنا که به اختصار با نام گروه مهاجرتی ادب یا ادب ویزا از آن یاد می‌شود، با داشتن مجوز رسمی از وزارت علوم به شماره 41/1/49549، در زمینه اخذ ویزا و مهاجرت تحصیلی به کشورهایی نظیر کانادا، استرالیا، نیوزلند، آمریکا، قبرس و.. با داشتن بیش از 10 سال سابقه درخشان فعالیت دارد و از موسسات معتبر اعزام دانشجو در ایران به شمار می‌رود.

گروه مهاجرتی ادب طیف وسیعی از خدمات را در اختیار متقاضیان خود قرار داده و از صفر تا صد پرونده‌های مهاجرتی را با ضمانتی قانونی بر عهده می‌گیرد و همچنین تا به امروز توانسته نمایندگی تعداد بسیاری از کالج ها و دانشگاه‌های بین‌المللی در ایران را از آن خود نماید. این موسسه همچنین افتخار دارد با همکاری تیم مجربی از کارشناسان و وکلا، تعداد کثیری از پرونده های موفق در زمینه تحصیلات و مهاجرت به سراسر دنیا را داشته باشد که بزرگترین حوزه های فعالیتی این مجموعه کشورهایی همچون کانادا و استرالیا می‌باشد. و کشورهای قبرس، نیوزلند، آمریکا، آلمان، نگلیس، ایتالیا و اسلوونی از دیگر کشورهای حوزه کاری این موسسه می‌باشد.

از جمله دیگر خدمات موسسه ادب ویزا عبارتند از: مشاوره دقیق توسط کارشناسان خبره برای انتخاب بهترین مسیر مهاجرتی ویرایش و تدوین رزومه، انگیزه‌نامه، کاورلتر، SOP و... شناسایی اساتید، دانشگاه‌ها و کارفرمایان منطبق با نیازهای متقاضی، مکاتبه با آن‌ها و اپلای برای دانشگاه یا موقعیت شغلی تهیه و تنظیم پرونده‌های ویزای تحصیلی و کاری خدمات پس از دریافت ویزای تحصیلی یا اقامت دائم همچون هماهنگی برنامه قرنطینه، تمدید استادی پلن و...

به اشتراک بگذارید
دیدگاه یا سوال خود را با ما در میان بگذارید
دیدگاه ها (0 پاسخ)
رزرو وقت مشاوره 021 2642 2004