• تلفن: (30 خط) 021 71 400 111
 • ایمیل: info[@]adabvisa.com

سوالات متداول مهاجرت کاری به کانادا

موسسه آراد دانان برنا دارای مجوز رسمی از وزارت علوم و تحقیقات برای کشورهای استرالیا و کانادا می باشد و دیگر مطالب وبسایت که با دقت بالا توسط تیم تولید محتوای ادب ویزا تولید شده است برای اطلاع رسانی شما عزیزان است.

درخواست مشاوره رایگان مهاجرت

جهت دریافت آنی مشاوره رایگان مهاجرت می توانید در ساعات کاری مجموعه با ما تماس بگیرید. در غیر این صورت اطلاعات خود را وارد نمایید تا در اسرع وقت مشاورین ادب ویزا با شما تماس بگیرند.

مهاجرت کاری به کانادا

 

مهاجرت کاری به کانادا در سال 2021

اداره مهاجرت کانادا در ماه اکتبر از برنامه جدید مهاجرتی کانادا برای سه سال آینده رونمایی کرد. طبق سیاست‌های جدید مهاجرتی کانادا برنامه‌های مهاجرت کاری در طول سه سال آینده 2021-2023 به عنوان اولویت اصلی این کشور انتخاب شدند. از آنجایی که کشور کانادا با کمبود نیروی کار ماهر و متخصص در برخی از حوزه‌های شغلی و هرم جمعیتی پیر روبه‌روست، می‌کوشد تا مشکلات اقتصادی خود را از طریق جذب مهاجران متخصص برطرف سازد.

شیوع ویروس کرونا تاثیری منفی در اقتصاد بسیاری از کشورها داشت و کانادا نیز از این موضوع در امان نماند. با کاهش آمار مهاجرت، کشور کانادا با بحران‌های جدی و اساسی در بازار کار خود مواجه شد؛ کمبود نیروی کار ماهر در مشاغل تخصصی همچون شاخه‌های مهندسی، مدیریت و حسابداری موجب شد تا این کشور در برنامه‌ریزی‌های خود برای سال‌های آینده تمرکز خود را بر جذب حداکثری نیروی کار ماهر قرار دهد.

بر اساس برنامه مهاجرتی جدید کانادا در طول سه سال آینده بیش از یک میلیون و دویست هزار مهاجر به کشور کانادا خواهند پیوست که برابر با سالیانه 400 هزار نفر خواهد بود. حدود 60 درصد از این جمعیت از میان روش‌های مهاجرت کاری به کانادا یعنی اکسپرس اینتری، برنامه مهاجرت استانی و پایلوت آتلانتیک انتخاب می‌شوند. همچنین دانشجویان بین‌المللی در حال تحصیل در کانادا با سهولت بیشتری می‌توانند مجوز کار پس از فارغ‌التحصیلی دریافت کرده و در حوزه‌های تخحصصی خود مشغول به کار شوند.

مهاجرت کاری به کانادا از طریق پایلوت آتلانتیک

یکی از روش‌های اصلی مهاجرت کاری به کانادا از طریق پایلوت آتلانتیک است. این پایلوت مربوط به استان‌های شرقی کانادا یعنی نیوفاندلند و لابرادور، نیوبرانزویک، نوا اسکوشیا و جزیره پرنس ادوارد می‌شود. این استان‌ها به دلیل هرم جمعیتی پیر خود و کمبودهایی اساسی در نیروی کار متخصص و ماهر شرایط بسیار مساعدی را در اختیار مهاجران قرار می‌دهند. برای مهاجرت به کانادا از طریق پایلوت آتلانتیک، باید ابتدا از طریق کارفرمایی در این منطقه جاب آفر دریافت کرد. مهم‌ترین مزیت پایلوت این است که کارفرمایان منطقه آتلانتیک نیازی به داشتن LMIA ندارند و تمامی کارفرمایان معتبر از طریق وبسایت این طرح معرفی شده‌اند.

در برنامه مهاجرتی آتلانتیک تمکن مالی مورد نیاز شما بر اساس تعداد اعضای خانواده‌تان (برای افراد متاهل) سنجیده می‌شود، حتی اگر این افراد شما را در مهاجرت به کانادا همراهی نکنند. از نقاط قوت این برنامه عدم نیاز آن به ارائه گردش حساب برای تمکن مالی و مقرون به صرفه بودن آن نسبت به دیگر روش‌های مهاجرتي است.

جدول تمکن مالی مورد نیاز در پایلوت آتلانتیک

تعداد اعضای خانواده

تمکن مالی مورد نیاز

یک نفر

3240 دلار کانادا

خانواده دو نفره

4034 دلار کانادا

خانواده سه نفره

4959 دلار کانادا

خانواده چهار نفره

6021 دلار کانادا

خانواده پنج نفره

6829 دلار کانادا

خانواده شش نفره

7702 دلار کانادا

خانواده‌ هفت نفره و بیشتر

8575 دلار کانادا

 

در برنامه مهاجرتی آتلانتیک پس از دریافت دعوتنامه شغلی (Job Offer) باید طرحی به نام برنامه اسکان (Settlement Plan) نیز به کارفرما ارائه داد. این مرحله به مهاجران کمک می‌کند تا مراحل استقرارشان با سادگی بیشتری انجام شده و تمام اطلاعات مورد نیاز را برای تطبیق یافتن با شرایط جدید زندگی به دست آورند. پیش از هر چیز بهتر است بدانید که این برنامه به صورت رایگان ارائه شده و کارفرمایان پس از پیشنهاد جاب افر می‌توانند نیروی کار آینده خود را به یکی از سازمان‌های ارائه دهنده خدمات اسکان معرفی کنند. نحوه کار این سازمان‌ها به این شکل است که به صورت تلفنی، حضوری و یا آنلاین با متقاضیان صحبت کرده تا برنامه اسکان متناسب با آن شخص را طراحی کنند.

پس از دریافت برنامه اسکان، افراد باید کپی آن را به کارفرمای مربوطه ارسال کرده تا او بتواند از طرف استان مربوطه تاییدیه دعوتنامه شغلی متقاضی را اخذ کند. بدین ترتیب تمامی متقاضیان باید پیش از درخواست برای اقامت دائم، مطمئن شوند که کارفرمای آن‌ها تاییدیه لازم را دریافت کرده است. پس از دریافت گواهی تایید (Certificate of Endorsement)، افراد می‌توانند برای درخواست اقامت دائم خود اقدام کنند.

برای دریافت اقامت دائم از طریق پایلوت آتلانتیک ارائه مدارک زیر ضروری هستند:

 • مدارک احراز هویت همچون شناسنامه و پاسپورت

 • مدرک زبان معادل آیلتس 5

 • داشتن تحصیلات مرتبط با کار

 • گزارش ارزیابی اعتبار و معادل‌سازی مدارک آموزشی از طریق سازمان خدمات آموزشی جهانی (WES)

 • گواهی تمکن مالی

 • سابقه شغلی به مدت حداقل یک سال در طول سه سال گذشته در یکی از دسته‌بندی‌های شغلی کانادا (A,B,0)

 • کپی مدارک مربوط به سابقه کاری همچون حکم استخدام، فیش حقوقی و ...

 • دریافت دعوتنامه شغلی تمام وقت از طرف کارفرمایی در کانادا

 • کپی نامه تاییدیه استانی (Certificate of Endorsement) که توسط کارفرما برای متقاضی ارسال شده

 • گواهی عدم سوء پیشینه دریافت شده از نیروی انتظامی

 • پرداخت هزینه 1325 دلار کانادا برای بررسی درخواست (825 دلار هزینه فرآیند و 500 دلار هزینه اقامت دائم) و 85 دلار برای بیومتریک

 • گواهی مربوط به انجام معاینات پزشکی که برای هر فرد بزرگسال معادل 140 دلار کانادا و برای افراد زیر 15 سال 100 دلار کانادا است (هزینه آزمایشات دیگر در صورت لزوم به طور مجزا حساب می‌شود)

مهاجرت کاری به کانادا از طریق برنامه‌های مهاجرت استانی (PNP)

برنامه‌های مهاجرت استانی (Provincial Nominee Program) از ساده‌ترین و بهترین روش‌های مهاجرت کاری به کانادا هستند. این برنامه‌ها با توجه به نیازهای اقتصادی مناطق طراحی شده‌اند و هدفشان جذب نیروی کار ماهر و متخصص خارجی است که قصد دارد به طور دائم در آن استان زندگی کرده و در رشد و توسعه اقتصادی آن اثرگذرا باشد. هر استان دارای مسیرهای مهاجرتی ویژه (Streams) است که گروه‌های هدف مجزایی داشته و فرآیند متفاوتی را برای اپلای در بر می‌گیرد. این مسیرها ممکن است در راستای جذب دانشجویان بین‌المللی، تجار، نیروی کار ماهر و نیروی کار نیمه ماهر طراحی شده باشند. بسته به استان و برنامه‌ای که قصد شرکت در آن را دارید ممکن است که بتوانید به صورت مستقیم و یا از طریق اکسپرس اینتری اقامت دائم کانادا را دریافت کنید.

روند کلی کار به این صورت است که ابتدا از طریق سایت دولت استانی نسبت به پیش‌نیازها و نحوه ثبت‌نام در هر برنامه آگاه می‌شوید. در برخی از استان‌ها، داشتن جاب آفر برای شرکت در برنامه مهاجرتی آن الزامی بوده در حالی که در برخی از آن‌ها مانند ساسکاچوان و نیوفاندلند نیازی به داشتن جاب آفر نیست. پس از ثبت‌نام در سامانه استان و اخذ تاییدیه استانی (Nomination) می‌توانید نسبت به اخذ اقامت دائم کانادا اقدام کنید. معمولا هر استان ابزار خاصی را برای ارزیابی متقاضیان در اختیار داشته اما در اغلب آن‌ها افراد ابتدا باید یک EOI ثبت کنند و سوابق کاری، تحصیلی، دانش زبانی و دیگر مشخصات مورد نیاز را ارائه دهند تا توسط کارفرمایان بالقوه سنجیده و بهترین افراد انتخاب شوند. بسیاری افراد ترجیح می‌دهند تا پس از دریافت تاییدیه استانی از طریق سیستم اکسپرس اینتری اقدام کنند که فرآیند سریعتری دارد. داشتن تاییدیه استانی 600 امتیاز به امتیازهای متقاضیان در سیستم اکسپرس اینتری می‌افزاید.

مهاجرت کاری به کانادا

سالیان سال است که افراد در سنین نوجوانی و جوانی برای کار و انجام فعالیت های اقتصادی از کشوری به کشوری دیگر نقل مکان میکنند. امروزه به این نوع از نقل مکان برای کار در کشور دیگر را مهاجرت کاری مینامند. هر یک از شرایط اقتصادی نابسامان، جنگ، تورم اقتصادی بالا، اشباع بازار کار و ... میتوانند عامل مهمی برای مهاجرت کاری نیروی کار باشند. برخی از کشور ها با وجود بازار پررونق، فرصت های شغلی بیشتر و به طور کلی شرایط اقتصادی رو به رشد علاوه بر نیروی کار داخلی، به دنبال جذب نیروی کار بین المللی نیز هستند. یکی از این کشورها، کانادا است.

کانادا با داشتن شرایط اقتصادی مناسب، سیاست هایی منعطف و جامعه ای مهاجر پذیر به یکی از مهم ترین مراکز تجمع مهاجرین در سال های اخیر تبدیل شده است. یکی از پرطرفدارترین روش های مهاجرت به کانادا، مهاجرت کاری است. افراد با مهاجرت کاری به کانادا میتوانند ویزای کار و Work permit این کشور را دریافت کنند. مهاجرت کاری به کانادا به دو دسته کلی تقسیم میشود. اول آنکه شما مجوز کار در این کشور را اخذ کنید، وارد کانادا شوید و در نهایت یک شغل مناسب برای خود پیدا کنید. که به این روش اخذ  Open Work Permit کانادا گفته میشود. دوم آنکه شما شما قبل از ورود به کانادا، توسط یک کارفرمای کانادایی استخدام شوید. این روش نیز یکی از متداول ترین روش های کار در کانادا محسوب میشود. البته هر یک از این روش های مهاجرت کاری به کانادا به چند روش مختلف دیگر تقسیم بندی میشود و هر روش مزایای و معایب خود را به همراه دارد. در این مقاله به دنبال بررسی کامل انواع شرایط مهاجرت کاری به کانادا را بررسی خواهیم کرد.

ویزای کاری کانادا

همانطور که قبلا گفته شد، برای مهاجرت کاری بهکانادا نیاز به اخذ مجوز کار یا همان Work Permit  را دارید. همزمان با اقدام برای اخذ مجوز کار کانادا، پرونده ویزای کانادا نیز برای متقاضی ایجاد میگردد. برای اخذ ویزای کار کانادا نیازی به پرداخت هزینه جداگانه وجود ندارد. به طور کلی متقاضی با اخذ مجوز کار میتواند وارد خاک کانادا شود و به فعالیت اقتصادی در این کشور بپردازد.

نحوه کاریابی در کانادا

نحوه کاریابی در کانادا برای افرادی که در خارج از این کشور اقامت دارند کار سختی نیست. روش های زیادی برای پیدا کردن کار در کانادا وجود دارد که در ادامه به بررسی این روش ها میپردازیم:

 1. موسسات مهاجرتی : اغلب متقاضیان کار در کانادا، بدلایل مختلفی علاقه مندند که پیدا کردن موقعیت شغلی در کانادا و انجام کلیه امور مربوط به مهاجرت خود به کانادا را به موسسات مهاجرتی واگذار نمایند. ریسک در اخذ پذیرش مجوز کار و استخدام در این روش بسیار پایین است. در این روش از اتلاف زمان و هزینه های گزاف جلوگیری میشود و کارجو بدون هیچ دغدغه ای اقدام به مهاجرت کاری به کانادا می نماید.
 2. Job bank : یکی دیگر از روش های کاریابی در کانادا جستجو در بانک کار های کانادا است. وبسایت های کاریابی زیادی در کانادا وجود دارند که متقاضیان مهاجرت کاری به کانادا میتوانند در این وبسایت ها مشاغل مرتبط با سوابق تحصیلی و شغلی خود را جستجو نمایند.  در این وبسایت ها شرایط عمومی مشاغل اعلام شده اما معمولا جزئیات آن در این وبسایت ها درج نمیشود . با ارتباط مستقیم با کارفرما میتوان از جزئیات مشاغل با خبر شد. این روش پیدا کردن شغل میتواند ریسک زیادی برای کارجو به همراه داشته باشد.
 3. مشاغل دولتی کانادا: دولت کانادا هر ساله لیستی از مشاغل دولتی موجود را در سایت GC JOBS قرار میدهد. در این وبسایت ددلاین ثبت نام و جزئیات حقوقی، زبان و تخصص های مورد نیاز مشاغل ذکر میشود. متقاضیان میتوانند با ارسال رزومه در این مشاغل ثبت نام نمایند.
 4. Open work permit: روشی از جستجوی کار است که کارجو مجوز کار در کانادا را دریافت میکند و بعد از وارد به کانادا به دنبال کار میگردد. در این روش ممکن است کارجو در مدتی که به دنبال کار در کانادا است، درآمدی نداشته باشد. همچنین ریسک بالایی در پیدا نکردن شغل در کانادا مناسب برای کارجو وجود دارد.
 5. Job offer : متقاضیان مهاجرت کاری به کانادا با داشتن یک پیشنهاد کاری میتوانند اقدام به اخذ مجوز کار در کانادا نمایند. یکی از مطمئن ترین روش های مهاجرت کاری به کانادا است که فردا از ابتدای ورود به کانادا میتواند درآمدزایی نماید.

وبسایت های کاریابی در کانادا

همانطور که در مطالب فوق خدمت شما عزیزان عرض کردیم، وب سایت های کاریابی زیادی در کانادا وجود دارد. اما برخی از این وبسایت ها، بیشتر قابل توجه کارفرمایان و متقاضیان مهاجرت کاری به کانادا قرار گرفته اند و فرصت های شغلی به روز تر و بیشتری در این سایت ها وجود دارند. در ادامه مطلب میتوانید لیست اسامی بهترین وبسایت های کاریابی در کانادا را مشاهده نمایند.

 • Glassdoor
 • Indeed
 • Eluta
 • Jobbank
 • Monster
 • CareerBuilder
 • Jobboom
 • EmploiQuebec
 • Workopolis
 • Working
 • SimplyHired
 • RobertHalf
 • Linkedin

درآمدها در کانادا

اگر بخواهیم در رابطه با درآمد در کانادا صحبت کنیم، باید بگوییم که نظام حقوق و دستمزد در کانادا، به طور کلی به نفع کارمندان و کارگران است. درآمد ها در کانادا بسیار منصفانه است و کمترین درآمد در کانادا میتواند به راحتی هزینه های زندگی اعم از مسکن، حمل و نقل و مواد غذایی را پوشش میدهد.

اساساً میزان حقوق دریافتی هر فرد در کانادا، بستگی به میزان ساعت کاری در طول، میزان مهارت های تخصصی، میزان سابقه کار و میزان تحصیلات فرد بستگی دارد. حداکثر ساعت کاری در کانادا به طور معمول 40 ساعت در هفته در نظر گرفته میشود. اگر فردی در طول هفته بیش از 40 ساعت مشغول به کار باشد ، اضافه کار برای وی در نظر گرفته میشود.

میزان سابقه کار و مهارت های تخصصی فرد در درآمد وی تاثیر مستقیمی دارد. معمولا با افزایش سابقه کار و مهارت های تخصصی، حقوق کارمند بین 9 تا 35 درصد افزایش پیدا میکند.

بر خلاف ایران مدرک آکادمیک در کانادا تاثیر مستقیمی بر حقوق دریافتی کارمندان دارد. افراد با تحصیلات عالی میتوانند درآمد بیشتری در کانادا دریافت کنند. به طور متوسط اخذ مدرک علمی بالاتر میتواند بین 17 تا 23 درصد بر روی افزایش حقوق کارمندان تاثیر مستقیم داشته باشد.

حقوق و دستمزد در کانادا

متوسط درآمد مردم در کانادا سالیانه 159000 دلار است. اما در هر جامعه ای طبق قانون وزارت کار آن کشور، حداقل درآمدی برای کلیه مشاغل در نظر گرفته میشود. حداقل درآمد در کانادا برای هر استان متفاوت است. برای مثال حداقل دستمزد در استان ساسکاچون ساعتی 11.32 دلار است اما در استان بریتیش کلمبیا 14.60 دلار است.

کمترین حداقل درآمد در کانادا به ترتیب در استان های ساسکاچون، منیتوبا، نیوفاندلند و نیوبرانزویک در نظر گرفته شده است و بیشترین حداقل درآمد در کانادا در استان های اونتاریو، آلبرتا و بریتیش کلمبیا ارائه میشود. اگر بخواهیم متوسط حداقل درآمد در کانادا را درنظر بگیریم حداقل درآمد در این کشور ساعتی 14.65 دلار میباشد. البته این پایه حقوق برای کارهای کژوال، کارآموزان، کارمندان بدون سابقه و پایین ترین رده های شغلی در نظر گرفته میشود. افراد با مدارک علمی بالاتر و سوابق شغلی درآمد های خیلی بیشتری نسبت به این رقم دریافت میکنند.

اخذ اقامت دائم کانادا از طریق کار

اخذ اقامت دائم کانادا از طریق کار در این کشور یکی از پرطرفدارترین انواع اخذ اقامت دائم کاناداست. چند روش مختلف برای اخذ اقامت دائم کانادا وجود دارد که میتواند از همان ابتدای امر موجب اخذ اقامت دائم کانادا شود یا بعد از گذشت مدتی اقامت موقت کارجو تبدیل به اقامت دائم این کشور شود. برای مثال با استخدام در شهرهای کوچک کانادا مثل شهرهای منطقه آتلانتیک میتوان از همان ابتدای به کار اقامت دائم کانادا را دریافت نمود. اما با اقدام از طریق دریافت Open Work Permit میتوان اقامت موقت کانادا برای کار را اخذ نمود و بعد از سه سال کار در کانادا اقدام به اخذ اقامت دائم کانادا نمود.

مدارک لازم مهاجرت کاری در کانادا

 • پاسپورت با حداقل 6 ماه اعتبار از زمان برنامه ریزی شده برای ورود به کانادا
 • 2 قطعه عکس پرسنلی از متقاضی و کلیه همراهان وی
 • گواهی تمکن مالی برای پرداخت حداقل مخارج زندگی در دوره اقامت در کانادا
 • گواهی سلامت از پزشک معتمد کانادا
 • سوابق تحصیلی و مدارک فنی و حرفه ای مرتبط با شغل مدنظر
 • در صورت لزوم گواهی D’Acceptation du Quebec
 • مدارک مربوط به روابط شغلی مثل گواهی ارتباط با شرکاء، ارتباط با
 • تکمیل فرم IMM1295 جهت درخواست مجوز کار
 • تکمیل فرم IMM5645 جهت معرفی کامل اطلاعات خانوادگی
 • تکمیل فرم IMM5488 جهت ببرسی اطلاعات درخواستی
 • تکمیل فرم IMM5476 جهت معرفی نماینده
 • ارائه کلیه سوابق شغلی
 • ارائه مدرک زبان معتبر مثل آیلتس جنرال یا هر مدرکی که برای دولت کانادا معتبر باشد
 • رسید پرداخت هزینه های درخواست ویزای کار در کانادا

نرخ بیکاری در کانادا

در سال های اخیر نرخ بیکاری در کانادا سیر نزولی داشته و در ده سال اخیر (از سال 2009 تا 2019) از 8% به 5.6% رسیده بود. در ابتدای سال 2020 به دلیل شیوع بیماری کویید 19 و تشویش اقتصاد بین المللی، برخی از مراکز تجاری و بازرگانی تعطیل و یا تعدیل نیرو داشتند. همین امر باعث شد تا نرخ بیکاری در سال 2020 به عدد 7.4% رسید. محققان بر این باورند که این نرخ بیکاری در سال 2021 نیز روند نزولی خواهد داشته و به رقم 7.2% کاهش خواهد یافت. امید است با پایان اپیدمی کرونا نرخ بیکاری در کانادا به زیر 6 درصد کاهش پیدا کند.

مجوز کار در کانادا

مجوز کار در کانادا یا همان Work permit مجوزی است که کارجو قبل از ورود به خاک کانادا باید این مجوز را دریافت کند تا بتواند در کانادا اقامت موقت و اجازه فعالیت اقتصادی داشته باشد. سالانه بیش از 300 هزار مجوز کار در کانادا برای مهاجرین صادر میشود. این یعنی کانادا علاوه بر بازار کار بزرگ و پویا، شرایط مناسبی برای مهاجرین کاری به این کشور فراهم کرده است.

امکاناتی که با اخذ مجوز کاری در کانادا برای متقاضی ایجاد میشود:

 • کسب درآمد دلاری
 • امکان تبدیل اقامت موقت کانادا به اقامت دائم کانادا
 • سفر به کلیه نقاط کانادا بدون هیچ محدودیتی
 • امکان استفاده از بیمه و سایر مزایای کارفرمایان کانادایی

برای گرفتن مجوز کار در کانادا نیاز است که کارجو:

 • دلایل قانع کننده ای برای بازگشت به ایران و خروج از کانادا بعد از پایان مدت ویزای کار خود به آفیسر سفارت کانادا ارائه کند
 • داشتن مدارک کافی برای اثبات تمکن مالی متقاضی و خانواده تحت حمایت مالی وی
 • ارائه مدارک عدم سوءپیشینه
 • ارائه گواهی سلامت پزشکی
 • تعهد عدم فعالیت در مشاغل ممنوعه در کانادا
 • تعهد برای ارائه کلیه مدارک درخواستی سفارت کانادا

مدارک موردنیاز برای درخواست مجوز کار در کانادا

لیست برخی از مهم ترین مدارک مورد نیاز برای ثبت درخواست اخذ مجوز کار در سفارت کانادا:

 • پاسپورت با حداقل شش ماه اعتبار از زمان برنامه ریزی شده برای سفر به کانادا
 • دو قطعه عکس پرسنلی
 • مدارک مربوط به سوابق تحصیلی
 • مدارک مربوط به سوابق شغلی
 • مدارک آموزش های فنی و حرفه ای یا هر نوع مدرکی دال بر مهارت آموزی فرد متقاضی
 • گواهی سلامت پزشکی از پزشک معتمد کانادا
 • گواهی تمکن مالی برای دوره اقامت در کانادا
 • رسید پرداخت هزینه های ثبت درخواست در سفارت

توجه داشته باشید که ممکن است آفیسر سفارت از متقاضیان مدارک بیشتری برای تصمیم گیری درخواست نماید.

 

مهاجرت کاری به کبک

کانادا کشوری با سیستم فدرال است، بدین معنا که علاوه بر قوانین فدرال که خط‌مشی‌های کلی حکومت را تعیین می‌کند، هر استان قوانین و رویه‌های ویژه خود را در زمینه سیاست‌های مهاجرتی دنبال می‌کند. برنامه‌های مهاجرتی استانی (PNP) یکی از اصلی‌ترین و محبوب‌ترین روش‌های مهاجرت کاری به کانادا هستند که با توجه به نیازهای اقتصادی هر استان سازماندهی شده‌اند.

استان کبک نه تنها برنامه مهاجرتی مختص خود را به متقاضیان ارائه می‌دهد، بلکه تقریبا در تمامی زمینه‌های دیگر، سیستمی مجزا را پیگیری می‌کند. اگرچه برنامه مهاجرتی کبک جزئی از PNP به شمار نمی‌آید، اما همچون آن‌ها متناسب با نیازهای اقتصادی و فرهنگی استان کبک تنظیم گشته‌اند. برنامه مهاجرتی استان کبک به نیروهای کار ماهر خارجی که قصد زندگی در استان کبک را دارند، کمک می‌کند تا اقامت دائم کانادا را دریافت کنند.

برای مهاجرت کاری به استان کبک ابتدا باید از طریق دولت استانی کبک مورد ارزیابی قرار گرفته و در صورت تایید برای دریافت اقامت دائم اقدام کنید. تاییدیه استان کبک (Certificat de sélection du Québec) نام داشته و متقاضیان پس از دریافت آن می‌توانند از طریق بارگذاری مدارک مورد نیاز، درخواست خود را برای اقامت دائم کانادا ثبت کنند. برای انجام این فرآیند باید ابتدا مشخصات خود را ثبت کرده و با پرداخت هزینه بررسی پرونده و انجام معاینات پزشکی و بایومتریک، مدارک خود را تکمیل و درخواست خود را ثبت می‌کنید. هر پرونده بسته به شرایط مدت زمانی متفاوت به طول انجامیده و سپس در زمینه رد یا تایید درخواست خود آگاه می‌شوید.

مهاجرت به کانادا از طریق خوداشتغالی

ورزشکاران، هنرمندان و نویسندگان می‌توانند از طریق روش خوداشتغالی به کانادا مهاجرت کرده و اقامت دائم آن را به دست آورند. بدین منظور آن‌ها باید چندین سال سابقه فعالیت در زمینه مورد نظر خود را داشته و نسبت به فعالیت موثر در کانادا و رشد فرهنگی- اجتماعی جامعه آن نیز تمایل از خود نشان دهند.

برای مهاجرت به کانادا از طریق خود اشتغالی، متقاضیان باید:

 • سابقه کار مرتبط داشته باشند.

 • مایل به کار و زندگی در کانادا به عنوان یک فرد خوداشتغال باشند.

 • از شرایط عمومی این برنامه برخوردار باشند.

 • از نظر شرایط پزشکی، امنیتی و دیگر مسائل مناسب شرکت در این برنامه باشند.

منظور از سابقه کار مرتبط داشتن سوابق درخشان ورزشی، هنری یا ادبی در سطحی بین‌المللی و یا داشتن سابقه خوداشتغالی و فعالیت‌های فرهنگی است. توجه داشته باشید که متقاضیان باید حداقل 2 سال سابقه فعالیت در طول پنج سال گذشته (قبل از درخواست) در عرصه مورد نظر خود را داشته باشند. داشتن سابقه کاری بیشتر منجر به اخذ امتیازی بالاتر خواهد شد.

شرایط عمومی این برنامه که تمامی متقاضیان بر طبق آن ارزیابی می‌شوند عبارتند از:

 • تجربه و سوابق کاری

 • تحصیلات

 • سن

 • دانش و مهارت زبانی

 • تطبیق پذیری

همچنین تمامی متقاضیان باید آزمایشات پزشکی را از سر گذرانده و گواهی عدم سوءپیشینه را در هنگام ثبت درخواست خود ارائه کنند. داشتن تمکن مالی کافی برای ساپورت زندگی خود و خانواده نیز از دیگر ضروریات شرکت در این طرح است. مدت زمان بررسی پرونده‌ها حدودا 23 ماه زمان می‌برد (بدون احتساب زمان بایومتریک) و پس از تایید، متقاضیان اقامت دائم کانادا را به دست می‌آورند.

امتیازبندی مهاجرت به کانادا از طریق اکسپرس اینتری

روش اکسپرس اینتری مشهورترین روش اخذ اقامت دائم کاناداست که از سال 2015 آغاز به کار کرد. این سامانه سراسری آنلاین برای تمامی متقاضیان مهاجرت به کانادا از سراسر جهان امکان ثبت‌نام و ارزیابی شرایط را به سادگی فراهم می‌آورد. متقاضیان می‌توانند به صورت آنلاین مشخصات خود را ثبت کرده و از طریق یکی از روش‌های زیر می‌توانند برای شرکت در اکسپرس اینتری اقدام کنند:

 • برنامه ی نیروی کار ماهر فدرال Federal Skilled Worker Program (FSWP)

 • برنامه نیروی کار ماهر اسکیلد تریدز The Federal Skilled Trades class (FSTP)

 • برنامه مهاجرت از طریق تجربه کار در کانادا The Canadian Experience Class (CEC)

سپس تمامی متقاضیان در دو مرحله مورد ارزیابی قرار می‌گیرند. آن‌هایی که در مرحله اول موفق به کسب 68 امتیاز (از مجموع 100 امتیاز) گردند، به مرحله دوم راه پیدا کرده که حداکثر 1200 امتیاز داشته و برای انتخاب شدن در آن باید حداقل 479 امتیاز کسب کرد.

در جدول زیر می‌توانید با جزئیات سیستم امتیازبندی اکسپرس اینتری در مرحله اول آشنا شوید:

دانش زبانی

زبان اول

CLB 7

4 امتیاز

CLB 8

5 امتیاز

CLB 9

6 امتیاز

زبان دوم

CLB 5

4 امتیاز

دانش زبانی همسر (متاهلین)

CLB 4

5 امتیاز

 

تحصیلات

دیپلم دبیرستان

5 امتیاز

یک سال تحصیلات کالج / دانشگاه

15 امتیاز

2 سال تحصیلات کالج/ دانشگاه

19 امتیاز

3 سال و بیشتر تحصیلات دانشگاهی (کارشناسی)

21 امتیاز

دو مدرک دانشگاهی که یکی از آن‌های معادل 3 سال باشد.

22 امتیاز

کارشناسی ارشد

23 امتیاز

دکتری

25 امتیاز

 

سابقه کاری

یک سال

9 امتیاز

2-3 سال

11 امتیاز

4-5 سال

13 امتیاز

6 سال و بیشتر

15 امتیاز

 

سن

18-35

12 امتیاز

36

11 امتیاز

37

10 امتیاز

38

9 امتیاز

39

8 امتیاز

40

7 امتیاز

41

6 امتیاز

42

5 امتیاز

43

4 امتیاز

44

3 امتیاز

45

2 امتیاز

46

1 امتیاز

47 و بیشتر

0 امتیاز

 

تطبیق پذیری

حداقل یک سال سابقه کار در کانادا

10 امتیاز

سابقه تحصیل در کانادا

5 امتیاز

داشتن پیشنهاد شغلی یا جاب آفر

5 امتیاز

داشتن بستگان خانوادگی در کانادا

5 امتیاز

سابقه کار همسر در کانادا

5 امتیاز

سابقه تحصیلی همسر در کانادا

5 امتیاز

دانش زبانی بالای همسر

5 امتیاز

توجه کنید که متقاضیان از جدول تطبیق‌پذیری تنها می‌توانند 10 امتیاز کسب کنند. همچنین داشتن جاب آفر یا پیشنهاد شغلی حداکثر 10 امتیاز می‌تواتد برای متقاضیان به ارمغان بیاورد.

پس از گذر از این مرحله، متقاضیان وارد مرحله دوم می‌شوند که رقابت اصلی در آن جریان داشته و تنها بهترین متقاضیان موفق به دریافت دعوتنامه می‌شوند. این مرحله در دو بخش مشخصات افراد را ارزیابی کرده و امتیازی را به آن‌ها اختصاص می‌دهد: بخش مرکزی (حداکثر 600 امتیاز) و بخش مضاعف (حداکثر 600 امتیاز).

بخش مرکزی: امتیازات عامل انسانی:

سن

سن

امتیاز یک فرد

امتیاز همراه با همسر

18

99

90

19

105

95

20-29

110

100

30

105

95

31

99

90

32

94

85

33

88

80

34

83

75

35

77

70

36

72

65

37

66

60

38

61

55

39

55

50

40

50

45

41

39

35

42

28

25

43

17

15

44

6

5

45 و بیشتر

0

0

 

تحصیلات

تحصیلات

امتیاز یک فرد

امتیاز همراه با همسر

زیر دلپلم

0

0

دیپلم دبیرستان

30

28 برای متقاضی، 2 برای همسر

یک سال تحصیلات کالج / دانشگاه

90

84 برای متقاضی، 6 برای همسر

2 سال تحصیلات کالج / دانشگاه

98

91 برای متقاضی، 7 برای همسر

3 سال و بیشتر تحصیلات کالج / دانشگاه

120

112 برای متقاضی، 8 برای همسر

دو مدرک دانشگاهی که یکی از آن‌ها حداقل 3 سال به طول انجامیده باشد

128

119 برای متقاضی، 9 برای همسر

کارشناسی ارشد

135

126 برای متقاضی، 10 برای همسر

دکتری

150

140 برای متقاضی، 10 برای همسر

 

دانش زبانی

زبان اول

امتیاز یک فرد

امتیاز همراه با همسر

برای هر مهارت زبانی

34

32 برای متقاضی، 2 برای همسر

CLB 3 و پایین‌تر

0

0

CLB 4

6

6 برای متقاضی، 0 برای همسر

CLB 5

6

6 برای متقاضی، 1 برای همسر

CLB 6

9

8 برای متقاضی، 1 برای همسر

CLB 7

17

16 برای متقاضی، 3 برای همسر

CLB 8

23

22 برای متقاضی، 3 برای همسر

CLB 9

31

29 برای متقاضی، 5 برای همسر

CLB 10 و بالاتر

34

32 برای متقاضی، 5 برای همسر

 

دانش زبانی

زبان دوم

امتیاز یک فرد

امتیاز همراه با همسر

برای هر مهارت زبانی

6

6

CLB 4 و پایین‌تر

0

0

CLB 5 یا 6

1

1

CLB 7 یا 8

3

3

CLB 9 و بالاتر

6

6

 

سابقه کار کانادایی

سابقه کار

امتیاز یک فرد

امتیاز همراه با همسر

کمتر از یکسال

0

0

یک سال

40

35 برای متقاضی، 5 برای همسر

2 سال

53

46 برای متقاضی، 7 برای همسر

3 سال

64

56 برای متقاضی، 8 برای همسر

4 سال

72

63 برای متقاضی، 9 برای همسر

5 سال و بیشتر

80

70 برای متقاضی، 10 برای همسر

مهارت‌های ترکیبی:

تحصیلات و سابقه کار کانادایی

تحصیلات

1 سال سابقه کار کانادایی

2 سال و بیشتر سابقه کار کانادایی

دیپلم

0

0

1 سال یا بیشتر تحصیلات دانشگاهی / کالج

13

25

داشتن دو مدرک دانشگاهی که یکی از آن‌ها حداقل 3 سال به طول انجامیده باشد

25

50

 

دانش زبانی و تحصیلات

تحصیلات

 

CLB 7 و بالاتر در تمامی مهارت، حداقل یکی از آن‌ها 8

CLB 9 و بالاتر برای تمامی مهارت‌ها

دیپلم

0

0

1 سال یا بیشتر تحصیلات دانشگاهی / کالج

13

25

داشتن دو مدرک دانشگاهی که یکی از آن‌ها حداقل 3 سال به طول انجامیده باشد

25

50

 

دانش زبانی و سابقه کار غیرکانادایی

سابقه کار غیر کانادایی

 

CLB 7 و بالاتر در تمامی مهارت، حداقل یکی از آن‌ها 8

CLB 9 و بالاتر برای تمامی مهارت‌ها

نداشتن سابقه کار

0

0

1-2 سال سابقه کار غیر کانادایی

13

25

3 سال و بیشتر سابقه کار غیرکانادایی

25

50

 

سابقه کار غیرکانادایی و سابقه کار کانادایی

تحصیلات

1 سال سابقه کار کانادایی

2 سال و بیشتر سابقه کار کانادایی

نداشتن سابقه کار

0

0

1-2 سال سابقه کار غیر کانادایی

13

25

1-2 سال سابقه کار غیر کانادایی

25

50

 

گواهی certification در مهارت شغلی و دانش زبانی

گواهی

 

CLB 5 و بالاتر در تمامی مهارت، حداقل یکی از آن‌ها 6

CLB 7 و بالاتر برای تمامی مهارت‌ها

گواهی تایید شده استانی در مهارت مورد نظر

25

50

بخش مضاعف:

مورد

امتیاز

داشتن تاییدیه استانی (PNP Nomination)

600

داشتن جاب آفر برای موقعیت‌های شغلی مدیریتی ارشد

200

داشتن جاب آفر در هر یک از طبقات شغلی 0، A و B

50

فارغ‌التحصیلی از یکی از دانشگاه‌ها و کالج‌ها کانادا که 1-2 سال به طول انجامیده باشد

15

فارغ‌التحصیلی از یکی از دانشگاه‌های یا کالج‌های کانادا در برنامه‌ای 3 ساله، ارشد و یا دوره تخصصی و دکتری

30

دانش زبان فرانسه معادل CLB 7 همراه با دانش زبان انگلیسی ضعیف (پایین‌تر از CLB 4)

25

دانش زبان فرانسه معادل CLB 7 همراه با دانش زبان انگلیسی CLB 5 و بالاتر

50

داشتن خواهر یا برادر در کانادا

15

مهاجرت کاری به کانادا با خانواده

دولت کانادا شرایط آسانی برای مهاجرت کاری به کانادا با خانواده تحت حمایت متقاضی فراهم نموده است. از مزایای همراهی خانواده در کانادا آن است که فرزندان فرد دارای مجوزکار در کانادا میتوانند بدون دریافت ویزای تحصیلی کانادا یا مجوز تحصیل در این کشور، در مدارس یا دانشگاه های کانادا مشغول به تحصیل شوند. همچنین همسر فرد میتواند با دریافت مجوز Open Work Permit در کانادا به راحتی مشغول به کار شود.

چه کسانی میتوانند به عنوان همراه با متقاضی مهاجرت کاری به کانادا مهاجرت کنند؟

 • همسر قانونی بالای 16 سال
 • پدر و مادر تحت حمایت مالی متقاضی فرد
 • پدر بزرگ و مادر بزرگ تحت حمایت مالی متقاضی
 • فرزندان و فرزند خواندگان وابسته به متقاضی
 • خواهرزادگان و برادرزادگان یتیم یا مجرد زیر 18 سال تحت حمایت متقاضی

توجه داشته باشید که:

 • فرزندان فرد میبایست زیر 22 سال و مجرد باشند.
 • ارائه مدارک مربوط به فرزندخواندگی الزامی است.
 • اگر فرزندی بیش از 22 سال داشته باشد اما دچار مشکلات جسمی یا روحی باشد میتواند به همراه والدین خود به کانادا مهاجرت نماید.
 • از ورود هر یک از اعضای خانواده دارای سوءپیشینه، که به عنوان همراه متقاضی درخواست ورود به کانادا را دارند، ممانعت میشود.
 • مدارک تاهل مثل عقدنامه برای همسر متقاضی میبایست ارائه شود.
 • کلیه اعضای خانواده میبایست پاسپورت معتبر داشته باشند.

شرایط مهاجرت کاری به کانادا

به طور کلی شرایط مهاجرت کاری به کانادا این گونه است که متقاضی کار در یکی از مشاغل کانادا حتما باید سابقه کار مرتبط با شغل مورد نظر را داشته باشد. در برخی از موارد حتی یک سال سابقه کار مرتبط نیز کفایت میکند. سابقه کار باید قابل استناد و پیگیری باشد. این سابقه کار را میتوان با ارائه لیست سابقه بیمه ، قرارداد رسمی همکاری و یا نامه کارفرما اثبات نمود.

سوابق تحصیلی پس از سوابق شغلی مهم ترین فاکتور شرایط مهاجرت کاری به کانادا است. بسته به موقعیت شغلی مدنظر، مدارک تحصیلی مقاطع مختلف درخواست میشود. به طور مثال استخدام در برخی از مشاغل نیاز به کارمند با مدرک دیپلم دبیرستان دارند اما در برخی موقعیت های شغلی دیگر نیاز به کارمندی با مدرک کارشناسی ارشد دارند. بنابراین برای ورود به کانادا حداقل میبایست مدرک دیپلم دبیرستان داشته باشید.

میزان تسلط به زبان های خارجه نیز از مهمترین فاکتور های بررسی شرایط مهاجرت کاری به کانادا است. افرادی که قصد مهاجرت کاری به کانادا را دارند میبایست به یکی از زبان های انگلیسی یا فرانسوی تسلط نسبی داشته باشند. از نظر قانونی برای مهاجرت کاری به کانادا نیاز به تسلط زیادی بر زبان انگلیسی یا فرانسوی وجود ندارد. اما بهتر است متقاضی برای آسایش خود، قبل از مهاجرت به این کشور تسلط خوبی بر یکی از این دو زبان پیدا کند. برای مثال جهت استخدام در اکثر مشاغل مدرک آیلتس جنرال با نمره 4 در نظر گرفته میشود.

کار دانشجویان در کانادا

دانشجویان بین المللی که در یک دوره تمام وقت مشغول به تحصیل در کانادا هستند، تنها با داشتن مجوز تحصیل در کانادا میتوانند بدون دریافت مجوز کار در کانادا مشغول به کار پاره وقت یا تحت شرایطی خاص مشغول به کار تمام وقت شوند. کار دانشجویان در کانادا محدود به 20 ساعت در هفته است. دانشجویان میتوانند در طول سال تحصیلی مشغول به کار پاره وقت شوند و در دوران تعطیلات بین ترم یا تعطیلات تابستان مشغول به کار تمام وقت شوند. از آنجایی که هدف از مهاجرت تحصیلی به کانادا علم آموزی است، و نوعی از مهاجرت کاری به کانادا نیست، در نتیجه اشتغال به کار تمام وقت امکان پذیر نیست.

دانشجویان در کانادا میتوانند در مشاغل مرتبط با دوره تحصیلی خود مثل پروژه های تحقیقاتی، مشاغلی که در دانشگاه وجود دارد یا مشاغلی ساده مثل کافه داری و کارمند باشگاه ورزشی مشغول شوند. محدودیتی در استخدام دانشجویان به صورت پاره وقت وجود ندارد و دانشجو میتواند در هر نقطه از کانادا و تحت نظر هر کارفرمایی مشغول به کار شود. اما کار دانشجویان در کانادا نباید به تحصیل وی آسیب برساند.

دقت داشته باشید که قبل از مهاجرت کاری به کانادا حتما نسبت به دریافت کد SIN کانادا اقدام نمایید. ارائه این کد در هنگام استخدام در کانادا ضروری است. دانشجویان با داشتن مجوز تحصیل در کانادا میتوانند برای اخذ SIN در کانادا اقدام نمایند. همچنین در برخی موارد برای ورود به بعضی از رشته های شغلی مانند رشته های کشاورزی میبایست گواهی سلامت عمومی پزشکی ارائه نمود.

حداقل حقوق دانشجویان در کانادا ساعتی ۱۹ دلار است که به عبارتی بیش از 37 هزار دلار در سال میباشد. این درآمد برای یک دانشجو درآمد خوبی محسوب میشود و میتواند میزان زیادی از هزینه های زندگی دانشجو را تامین کند. این در حالیست که حداقل حقوق دریافتی در کانادا 27 هزار دلار در سال است.

برخی از دانشجویان در هنگام تحصیل در کانادا امکان فعالیت اقتصادی را ندارد! امکان کار در کانادا برای دانشجویانی که در دوره های زیر 6 ماه شرکت کرده اند وجود ندارد. همچنین دانشجویانی که صرفاً در دوره های زبان انگلیسی (ESL) یا دوره زبان فرانسه (FSL) کانادا شرکت نموده اند نمیتوانند در طول تحصیل خود مشغول به کار در کانادا شوند. همچنین دانشجویان بین المللی امکان کار قبل از شروع دوره تحصیلی خود (حتی به صورت پاره وقت) را ندارند.

کار پس از پایان تحصیل در کانادا

 دانشجویان میتوانند پس از پایان تحصیل در کانادا به طور موقت در کانادا مشغول به کار شوند. برای کار بعد از فارغ التحصیلی در کانادا میبایست مجوز کار یا همان Work Permit را دریافت نمود. Work Permit میتواند برای دریافت اقامت دائم کانادا نیز کمک بسیار زیادی به دانشجو نماید. دانشجویان بعد از پایان دوره تحصیلی میتوانند بدون تغییر ویزا تا 90 روز در کانادا حضور داشته باشند. دانشجویان در این مدت میتوانند به دنبال کار در کانادا باشند و شغل مد نظر خود را پیدا کنند. اما با مجوز تحصیل در کانادا امکان استخدام وجود ندارد و دانشجو بعد از پیدا کردن شغل مدنظر باید به دنبال اخذ مجوز کار در کانادا باشد.

برای تبدیل مجوز تحصیلی به مجوز کار در کانادا نیاز به جمع آوری مدارکی مثل تصویر کلیه صفحات پاسپورت، مدارک هویتی، سوابق تحصیلی و ... است . تبدیل این ویزا برای دانشجو 100 دلار هزینه به همراه دارد که باید در سایت سفارت آن را به صورت آنلاین پرداخت نماید.

مشاوره مهاجرت کاری به کانادا

مشاوره مهاجرت کاری به کانادا یکی از مهمترین مشاوره های مهاجرتی است. اگر مشاور به درستی شرایط زندگی و قابلیت های متقاضی را به درستی بررسی نکند، ممکن است عواقب ناخوشایندی در انتظار متقاضی است. هزینه های گزاف، احتمال ریجکت شدن ویزا، احتمال پیدا نکردن شغل مناسب برای متقاضی و غیره از جمله مشکلاتی است که در صورت انتخاب اشتباه یک مشاوره مهاجرت کاری به کانادا ممکن است برای متقاضی ایجاد شود.

یک مشاوره مهاجرت کاری خوب میبایست به شرایط استخدام در کانادا و کلیات قوانین کار این مسلط باشد. و همچنین اطلاعات مفیدی درباره استخدام رشته های خاص داشته باشد. مشاوره درست و هدف گذاری دقیق برای آینده متقاضی، میتواند سرعت پیشرفت پرونده را بالا ببرد، آسودگی خاطر برای متقاضی ایجاد کند و یک آینده روشن برای متقاضی رقم بزند. هرچند اخذ ویزا و پیدا کردن یک شغل خوب در کانادا بیش هرچیزی به شرایط متقاضی بستگی دارد اما انتخاب یک مشاوره مهاجرت کاری به کانادا در امر مهاجرت موفق به کانادا بی تاثیر نیست. 

به اشتراک بگذارید
دیدگاه یا سوال خود را با ما در میان بگذارید
دیدگاه ها (55 پاسخ)
2022-07-11

سلام بنده ۳۷ ساله و متاهل هستم و شغل جوشکاری آرگون و الکترود لوله و دارای شهروندی آلمان و در حال حاضر هم در آلمان زندگی میکنم و سابقه کار ۸ سال در ایران در پالایشگاه و پتروشیمی و ۵ سال سابقه کار در کشور آلمان . امکان مهاجرت برای بنده وجود دارد ؟ چطور میتوانم اقدام کنم .؟ و شرایط کار برای َعمل بنده چطور میباشد ؟ سپاسگزارم

2022-07-12

سلام. بله البته برای کانادا ما صرفا تحصیلی اقدام داریم.

2022-07-02

سلام . بنده فارغ التحصیل رشته مهندسی کامپیوتر گرایش برنامه نویسی حوزه وب و امنیت وب از دانشگاه فنی رازی ، دارای مدرک بین المللی cs50 ، مدرک زبان IELTS 8 ، چهار سال سابقه کار در شرکت دیجیکالا، 26 ساله و مجرد و با 100 میلیون تومان تمکن مالی . آیا ممکن است با این شرایط ویزای کاری کانادا دریافت کرد ؟

2022-07-03

سلام. زمینه فعالیت ما صرفا مهاجرت تحصیلی برای کشورهای کانادا، استرالیا، آمریکا، قبرس شمالی و نیوزلند است.

2022-07-02

با سلام، بنده دارای مدرک کارشناسی فناوری اطلاعات از دانشگاه فنی تهران، متخصص در حوزه امنیت اطلاعات و soc هک قانونی و دارای مدارک بین المللی نظیر lpic , ceh و مدارک شرکت sans و ... هستم. دارای سه سال سابقه کار در حوزه امنیت ، تست نفوذ و مانیتورینگ در شرکت شاتل مدرک Ielts با نمره 8 مجرد و 25 ساله تمکن مالی 200 میلیون تومان هرگونه راه و احتمالی برای دریافت ویزای کاری به کانادا امکان پذیر واقع میشود؟

2022-07-03

سلام. زمینه فعالیت ما صرفا مهاجرت تحصیلی برای کشورهای کانادا، استرالیا، آمریکا، قبرس شمالی و نیوزلند است.

2022-06-01

سلام، من 31 سالمه مدرک لیسانس مهندسی شیمی دارم بدون سابقه کار مرتبط و دو سال سابقه کار در شرکت بیمه به عنوان کارشناس صدور رو دارم 10 سال سابقه تدریس موسیقی (گیتار) و مدرک معادل دیپلم موسیقی دارم همچنین دوره مدیریت کشتیرانی رو گذروندم(مدرکش رو سازمان بنادر صادر کرده) همسرم 26سالشونه مدرک مربی گری درجه 3 بین المللی پیگ پنگ رو دارن و لیسانس عمران و همچنین مدرک مدرسی دوره های ناخن رو از روسیه دارن و توی کارشون خبره هستن آیا برای مهاجرت امکانش هست اقدام کنیم؟

2022-06-06

سلام. زمینه فعالیت ما صرفا مهاجرت تحصیلی برای کشورهای کانادا، استرالیا، آمریکا، قبرس شمالی و نیوزلند است.

2022-03-06

سلام وقت شما بخیر من 19 سالمه و دانشجو رشته مهندسی کامپیوتر (نرم افزار )ترم 4 هستم و سربازی نرفتم همچنین به این زبان ها c++ html/css javascript php asp.net bootstrap java C# SqlServer تا حدی مسلط هستم و در اموزشگاه دوره دیدم و مدارک این زبان هارو گرفتم و همچنین C# و seo تمرین میکنم و در حال یادگیری زبان انگلیسی ام با این شرایط برای بورسیه چه اقداماتی باید انجام بدم؟ و با چه مقدار بودجه ؟

2022-03-07

سلام. با کارشناسان ما تماس بگیرید تا مشاوره بشید و دقیق تر بشه راهنماییتون کنیم: 02171400111

2022-02-20

باسلام ٢١ ساله هستم، قصد مهاجرت كاري به كانادا رو دارم. و درحال حاضر بر روي برنامه نويسي وب دارم كار ميكنم، دانشجوي كارشناسي حسابداري هستم. ميشه بهترين plan رو بهم ارائه بدين. آيا ميتونم تا ٥ سال ديگه مهاجرت كنم؟

2022-02-21

سلام. ما برای کانادا فقط مهاجرت تحصیلی رو اقدام می کنیم.

2022-01-16

سلام خسته نباشید من لیسانس حسابداری دارم و از فنی حرفه ای مدرک حسابداری هم گرفتم،۳سال هم حسابدار یه شرکت بودم و ۲۹سالمه،خواستم بدونم شرایط مهاجرت کاری به کانادا دارم یا خیر

2022-01-17

سلام. با مدرک زبان با نمره بالا بله امکانش هست.

2022-01-15

سلام من کارشناسی رشته میکروبیولوژی از دانشگاه آزاد دارم خدمت سربازی هم رفتم مدریک ایلتس نمره 5 کسب کردم 24 سالمم هست میخواستم بدونم بدون سابقه کاری و این شرایطی که گفتم شانسی برای مهاجرت دارم یا خیر ممنون میشم پاسخ بدید تشکر

2022-01-16

سلام. چه نوع مهاجرتی منظورتون هست؟ برای تحصیلی که نمره 5 خیلی کمه حتی برای پذیرش مشروط و برای کاری هم باز مشکل وجود خواهد داشت.

2022-01-10

سلام، بنده 18 سالمه و آرایشگرم و مدرک درجه یک و مدرک بین المللی دارم ولی زبان بلد نیستم و میخوام اقدام به یادگیری کنم و مدرکشو بگیرم شانسی دارم برای اقامت دائم، میشه لطفا راهنماییم کنید کامل آخه من هیچی نمیدونم ازش میخوام همه چیزشو یادبگیرم و بفهمم بعد اقدام کنم برای کاراش ممنون میشم کامل بهم راجب همه چیش توضح بدید

2022-01-11

سلام. بدون مدرک زبان، مدرک تحصیلی دانشگاهی و سابقه کاری بالا حتی ویزای موقت کاری هم بعید بنظر می رسد بتوانید بگیرید؛ البته خب منظور مهاجرت از ایران است وگرنه که هر شخصی مثلا در خود کانادا با مهارت های خوبی در شغل خود امکان کاریابی به راحتی خواهد داشت.

2022-01-05

با سلام بنده 35 ساله هستم خودم لیسانس مخابرات . همسرم لیسانس کامپیوتر سخت افزار هست و هر دو دوره های آکادمی زیادی رو گذروندیم و هر دو 15 سال سابقع کار داریم و خواهر همسرم هم کانادا هست شانسی برای اقدام به مهاجرت داریم ؟

2022-01-05

سلام. بله شانستان با داشتن مدرک زبان با نمره بالا خوب است.

2022-01-01

با سلام وقتتون بخیر بنده فارغ التحصیل مهدنسی کامپیوتر (نرم افزار)هستم سربازی نرفتم یک سال سابقه کاری در حوزه کدنویسی دارم خواستم بدونم برای ارشد و ویزای تحصیلی اقدام کنم بهتره یا بعد از سربازی اقدام کنم و ویزای کاری بگیرم؟

2022-01-02

سلام. برای هر 2 حالت کارت پایان خدمت لازم خواهید داشت.

2021-12-24

سلام ممنون از اطلاعات مفیدی که قرار دادید. من دانشجوی کارشناسی مهندسی کامپیوتر هستم و کنار درس شغل مربوط به رشتم رو هم دارم حدود یک سال سابقه. آزمون زبان هنوز ندادم ولی برنامشو دارم و میتونم نمره ۷ آیلتس رو بگیرم میخاستم بدونم شرایطم برای گرفتن مهاجرت کاری مناسبه؟

2021-12-25

سلام. با مدرک آیلتس با نمره بالا بله مناسب هست. اما سابقه کار رو شما فرمودید در حدود یک سال اما کمه کمش 1 سال کامل باید باشه دیگه...اگر هم 2 سال بکنید شانس خیلی بهتری خواهید داشت.

2021-12-23

سلام..من 40 سالمه ..با مدرک کارشناسی معماری..فوق دیپلم معماری و دیپلم فنی حرفه ای در زمینه نقشه کشی معماری..دارای 15 سال سابقه بیمه ای با مدرک کارشناسی در مهندسین مشاور میخواستم بدونم شرایط کاری ومدت زمان لازم برای گرفتن ویزای کاری چگونه می باشد..ممنونم..

2021-12-25

سلام. در حال حاضر مهاجرت کاری به کانادا رو کار نمی کنیم

2021-12-19

با سلام و احترام وقت بخیر. بنده دکترای صنایع غذایی دارم و کلیه مراحل تحصیل نیز در دانشگاه های معتبر بودم. 15 سال سابقه کار در شرکت های صنایع غذایی رو دارم . مدرک زبان ندارم و در حد متوسط هستم. برای مهاجرت کاری به کانادا احتمال موفقیت برام وجود داره؟ 40 سالمه و متاهل هستم. فرزند ندارم.

2021-12-19

سلام. بله البته چون سنتون برای مهاجرت کاری به کانادا کمی بالا است، توصیه میشه که مدرک زبان با نمره بالا اخذ نمایید تا اون مورد جبران شود.

2021-12-12

وقتتون بخیر .در حال حاضر در حال تحصیل مقطع کارشناسی هستم.خواستم ببینم اگر فرض کنیم که قبل از اتمام تحصیلم جاب آفر نامرتبطی با رشته تحصیلیم داشته باشم،بدون سربازی میتونم اقدام کنم یا نه؟

2021-12-13

خیر، شما بالای 18 سال مشمول شده و بدون کارت پایان خدمت نمیتوانید ویزای کاری یا تحصیلی دریافت کنین

2021-12-09

سلام من 24 سالمه، لیسانس عمران از دانشگاه فنی دارم،7 سال سابقه کاری مرتبط با رشتم تو شرکتای معتبر دارم که تقریبا 2 ساله ش بیمه س،ایلتس فعلا ندارم ولی تا چند ماه دیگه حداقل میتونم 6.5 بگیرم.خواستم بدونم من شانس مهاجرت کاری به کانادارو دارم؟و اگر دارم چه لاینی برا من مناسبه

2021-12-12

سلام. بله شرایطتون برای دریافت جاب آفر و سیستم امتیاز بندی برنامه های مهاجرتی کانادا میخوره اما در حال حاضر مهاجرت کاری کار نمیکنیم

2021-12-05

با سلام من مدرک ارشد مهندسی مواد دارم و 3 سال سابقه کار مرتبط. سنم 27 هستش. دو مقاله ISI هم دارم. همسرم لیسانس فلسفه دارند. برای مهاجرت کاری میخوایم اقدام کنیم. آیلتس 6/5 هم دارم. به نظر شما بهترین کشور برای ما کجاست و شانس قبولیمون چقدره؟

2021-12-06

کشوری که از همه نظر کاری، زندگی، سازگاری با مهاجران و همچنین راحت بودن برای اقدام بهتر باشه، کانادا هستش

2021-11-14

با سلام.من مدرک کارشناسی ژنتیک از یک دانشگاه غیر انتفاعی دارم البته بدون سابقه کار .مدرک ایلتس 7.میخواستم ببینم شانسم برای بذیرش چقده؟

2021-11-15

سلام. نمره زبانتون که خودش خیلی خوب هستش و اگه معدلتون هم خوب باشه و یا حداقل 14 باشه میشه گفت شانس خوبی دارید؛ البته سنتون رو نگفتید و اینکه گپ تحصیلی نداشته باشید هم مهمه، برای اطلاعات بیشتر یا مشاوره رایگان با گارشناسان ما تماس بگیرید.

2021-11-11

با عرض سلام و خسته نباشید میخواستم ببینم کار فنی تعمیرات پکیج و اسپیلت همراه با مدرک معتبر شانسی برای مهاجرت در کانادا درام یا نه فقط زمینه کاریم ملاکمه که این رشته خواهان داره یا نه؟

2021-11-13

سلام. تخصصتون که به نسبت برای کانادا خوب هستش اما برای ویزای کاری بخصوص بدون مدرک تحصیلی کمی برای ایرانیان سختگیری بیشتری در حال اعمال هستش و توصیه ما ادامه تحصیل هستش که به راحتی وارد بازار کار شده و اقامت دائم خواهید گرفت

2021-11-11

با سلام و خسته نباشید.من دارای مدرک دکترای داروسازی از دانشگاه تهران و مدرک ایلتس 8.5 و ۶ سال سابقه کار در رشته خودم و میزان تمکن مالی ۷۰۰ میلیون تومن و ۳۷ سال سن امکان مهاجرت کاری یا هر نوع مهاجرت دیگه ای به کانادا با این شرایط رو دارم؟

2021-11-13

سلام، بهترین راه (و تقریبا میشه گفت تنها راه منطقی) مهاجرت کاری و شرکت در برنامه‌های استانی و اکسپرس اینتری می‌باشد. وگرنه مبلغ دارایی تون برای مواردی مانند سرمایه‌گذاری، کارآفرینی و... کم هستش و ضمن اینکه با شرایطی که فرمودید، به راحتی ویزای کار دریافت خواهید نمود.

2021-11-08

با سلام بنده مهندس نرم افزار با 7 سال سابقه کار و آیلتس 6.5 متاهل و دارای یک فرزند 4 ساله هستم شانسم برای مهاجرت کاری به کانادا چقدر هست؟آیا میتونم اقدام کنم؟

2021-11-09

سلام. بله هم رشته هم سابقه کار و هم نمره زبانتان خوب است و میتونید تو برنامه‌های استانی و اکسپرس اینتری شرکت کنین، همچنین اگر همسرتون هم تحصیلات/سابقه/ و یا دانش زبان خوبی دارند هم درصدی از امتیازات ایشون هم برای امتیازبندی مهاجرتی تان لحاظ می‌گردد. اگر هم میخواهید شانستان تقریبا 100 در 100 و بسیار راحت برای مهاجرت به کانادا گردد، اگر فرصت دارید یک مدرک فرانسوی با نمره متوسط هم که شده بگیرید و اینطوری خیلی سریع و راحت ویزا خواهید شد.

2021-11-04

سلام من دندانپزشک عمومی هستم 27ساله و مجرد. 4 سابقه کار بدون بیمه دارم. آیلتس 7 دارم و تو دوران تحصیل چندین مقاله دادم.تاحالا به هیچ کشور خارجی سفر نکردم. و 270000 دلار تمکن مالی دارم. آیا مقاله هام تاثیر و امتیازی داره؟ خییلی برام مهمه اینو بدونم برادرم و خانوادش کانادا هستن و اقامت دائم دارن. میخواستم بپرسم چقدر احتمال گرفتن ویزای کاری وجود داره برام؟ باید آزمون معادل سازی مدارک تحصیلی انجام بدم؟ و اینکه اگر ذکر کنم که برادری تو کانادا دارم آیا برادرم باید کاری برای من انجام بده؟ مثلا کار اداری، هزینه مالی و... چون نمیخوام درگیر کارهای من بشه بنا به دلایلی.... خیلی ممنون از پاسخگوییتون

2021-11-06

سلام. بله مقاله به خصوص برای مهاجرت تحصیلی بسیار تاثیر دارد اما برای مهاجرت کاری محتوا و قدرت مقاله و فعالیت پژوهشیتون باید قابل توجه باشه و اینطوری حتما در نظر کارفرما تاثیر مثبت خواهد داشت (به عبارتی صرفا یک سری مقالات در سطح ساده یا متوسط نباشد اما هرچی هست باز ارائه بدید)

2021-10-30

با سلام و وقت بخیر، بنده سی وهفت سال دارم و دارای مدرک دکتری در رشته کشاورزی می باشم و مدت شش سال سابقه بیمه مشاغل آزاد در زمینه کشاورزی دارم، آیا می توانم جهت اخذ ویزای کار کانادا اقدام نمایم لطفا در این خصوص بنده را راهنمایی کنید. متشکرم.

2021-11-01

سلام. بله با داشتن مدرک زبان با نمره آیلتس 6 یا بیشتر و ترجیحا سن زیر 40 الی 45 سال شانس بسیار خوبی خواهید داشت و البته ما برای کانادا، ویزای کاری رو اقدام نمی کنیم

2021-10-28

لطفا جهت مهاجرت به کانادا ۳۷ سال سن کازشناسی برق بدون سابقه ومدرک زبان میشه کاری کرد

2021-11-01

ضمن اینکه ما فعلا برای ویزای کار کانادا اقدام نمی کنیم، با شرایطی که شما فرمودید شانستون تقریبا صفر هستش!

2021-10-18

من دارای فوق لیسانس کشاورزی هستم 34ساله دارای آیلتس 7 و سابقه کار مدرسی دانشگاه و مسئول فنی و مدرک بین المللی تدریس زبان انگلیسی من از چه طریقی میتونم اقدام کنم؟

2021-10-26

اگر ملاکتون کاری هست که از طریق اکسپرس اینتری یا برنامه های استانی این کشور اقدام نمایید اما توجه داشته باشید که ما در حال حاضر مهاجرت کاری کانادا رو کار نمی کنیم

2021-10-16

باسلام میخواستم در خصوص ویزای کاری ببینم شرایطش چیه

2021-10-17

سلام. در حال حاضر ویزای کاری کانادا رو کار نمیکنیم

2021-10-03

سلام و خسته نباشید . من 40 سالمه فوق لیسانس علوم اجتماعی دارم .دکترای جامعه شناسی و لیسانس حقوق سابقه کاری در زمینه تدریس در دانشگاه و چاپ کتاب و مقاله و طرح پژوهشی هم دارم متهل هستم سه فرزند دارم برای مهاجرت چه روشی رو به من پیشنهاد می کنید تا اقدام کنم. ممنون

2021-10-04

سلام. از طریق اکسپرس اینتری و برنامه های استانی اقدام نمایید؛ از نظر شرایط سنی امتیاز کمتری بهتون تعلق میگیره اما با مدرک زبان آیلتس بالای 6 شانس بالایی دارید و بدین ترتیب اول خودتان اقدام نمایید و بعد برای همسر و فرزندان و برای راهنمایی بیشتر، دریافت مشاوره یا هر خدمات در این راستا می تونید با کارشناسان ما تماس بگیرید

2021-09-18

سلام خسته نباشید 24 سال دارم , با کاردانی مدیریت بازرگانی و مدرک بین اللملی و فنی حرفه‌ای تعمیرات موبایل ، آیلتس هم 7 هست. یک سال سابقه کار هم دارم میخواستم بدونم شانس من چقدر هست در صورت داشتن جاب افر وضعیت چطوره ؟ استرالیا و کانادا مدنظرم هست. ممنون

2021-09-20

سلام. در حال حاضر مهاجرت کاری رو کار نمی کنیم اما از شرایط مذکور فقط سن و مدرک زبانتان در سطح عالی قرار دارد و اگه سابقه کار بیشتر (حداقل 3 سال) یا مدرک حداقل کارشناسی داشته باشید شانس بالایی خواهید داشت

2021-09-12

با عرض سلام من لیسانس زیست شناسی با معدل بالا دارم و ایلتس7، قصد مهاجرت کاری دارم. اما یک سال سابقه ی کار من تدریس زبان بوده. آیا امکان مهاجرت کاری با توجه به مرتبط نبودن زمینه ی کار با تحصیل برای من هست؟ چقدر شانس گرفتن ویزا دارم؟

2021-09-14

سلام. شرایطتون برای ویزا شدن خوبه و درباره سابقه کاری هم که فرمودید خیر عموما مشکلی نیست مگر آنکه کارفرمای خاصی بخواد سخت بگیره، برای راهنمایی بیشتر با کارشناسان ما تماس بگیرید.

2021-09-12

با عرض سلام من لیسانس زیست شناسی با معدل بالا دارم و ایلتس7، قصد مهاجرت کاری دارم. اما یک سال سابقه ی کار من تدریس زبان بوده. آیا امکان مهاجرت کاری با توجه به مرتبط نبودن زمینه ی کار با تحصیل برای من هست؟ چقدر شانس گرفتن ویزا دارم؟

2021-09-20

در صورتی که سنتان زیر 30 سال باشد و همچنین سابقه کاری حداقل 3 سال داشته باشید می تونم بگم که شانس بالایی خواهید داشت اما شرایط فعلیتان هم بد نیست و اون یک سال هم جزء سابقه کار محسوب شده اما اگر مرتبط بود بهتر میشد...

2021-09-12

سلام من آرایشگر هستم باسابقه زیاد مدرک آرایشگری هم دارم والان مشغول کار هستم متاهل دارای ۲فرزند۳۴ سال دارم برای اقامت باخانواده چه مراحلی باید طی کرد

2021-09-13

سلام. در حال حاضر در زمینه کاری کار نمی کنیم و کشور کانادا و آلمان پیشنهاد میشه

2021-09-04

سلام با داشتن آیلتس۸و بدون سابقه کار و بامهارت بسیار بالا در رشته انیمیشن سازی بدون مدرک دانشگاهی (انصرافی رشته کامپیوتر دانشگاه اصفهان) با سن ۳۳سال امکان مهاجرت از طریق اکسپرس اینتری هست یا اگه نه از چه طریق می توان اقدام کرد؟

2021-09-08

سلام. با توجه به شرایط سنی، عدم داشتن مدرک تحصیلی و سابقه کار اکسپرس اینتری پیشنهاد نمیشه و اما با توجه به تخصصتون شانس بیشتری برای مهاجرت از طریق خود اشتغالی دارید که البته آن هم سابقه کار میخواد، کلا برای مهاجرت کاری، مدرک تحصیلی و سابقه کار واجبه مگه اینکه یکی از کارفرمایان کانادا از شما دعوت به کار کنه...

2021-08-23

با سلام/ من با مدرک کارشناسی ارشد مهندسی مکانیک و 4 سال سابقه کار مرتبط و 31 سال سن و ایلتس 6 می تونم برای پذیرش کاری برای کانادا اقدام کنم؟ ایلتس 6.5 هم می توانم تا 2 ماه آینده بگیرم.

2021-09-11

بله شرایط کلیتان خوب است و با آیلس 6.5 خیلی بهتر می شود.

2021-08-22

درود بر شما در روش مهاجرت از طریق استارت آپ کانادا اگر به هر دلیل مثلا رد صلاحیت یکی از پنج نفری که در این طرح گنجانده میشوند طرح رد شود تکلیف دو میلیارد تومانی که شخص هزینه کرده چه میشود؟؟

2021-09-11

سلام و وقت بخیر، شخص می تونه سهام خودش را طلب کنه و بعد در صورت نیاز شخص دیگری جایگزین و سرمایه گذاری کنه

2021-08-22

سلام با مدرک لیسانس حسابداری بدون سابقه بی بیمه سن 28 سال میتوان از طریق کاری اقدام کرد.

2021-09-11

سلام. بدون سابقه کار و مدرک زبان تقریبا شانس خاصی ندارید

2021-08-21

با سلام و خسته نباشید من خانم مجرد 41ساله با سطح تحصیلات کارشناس ارشد رشته گرافیک دانشگاه دولتی و سابقه کار حداقل10سال مرتبط در ارگان دولتی و سطح زبان متوسط که برای اخذ آیلتس تاکنون اقدام نکرده ام و تمکن مالی شامل ملک و غیره هم دارا هستم. میخواستم بدونم اگر امکان اخذ امتیاز لازم را برای job offer دارم اقدام بکنم. متشکرم

2021-09-11

کمی از نظر شرایط سنی امتیاز کمتری بهتون تعلق میگیره اما با مدرک زبان با نمره بالا میتونین شانس خوبی داشته باشید

2021-08-20

سلام وقت بخیر من ۲۸ سالمه ۷سال امور مشترکین مشغول بکار بودم و رشته من کامپیوتر/لیسانس هست مقطع لیسانس ، کار کیک و شیرینی هم انجام میدم ایا میتونم مهاجرت کاری انجام بدم حتما باید مجاهرت کاری انجام داد !؟ اگر یک فامیل داشته باشیم کانادا ، از طریق اون میتونیم اقدام کنیم و بریم در کشور بمونیم چطور هست !؟ چقدر نیاز مالی هست ، چون خیلی هزینه ایی ندارم اما بگید ببینم میتونم جور کنم

2021-09-11

با رشته تحصیلی، سن مناسب و سابقه کار کافی ایی که دارید در صورت داشتن مدرک زبان با نمره بالا شانس خوبی خواهید داشت. داشتن فامیل هم برای حمایت مالی یا داشتن جا و مکان میتونه خوب باشه اما بطور مستقیم بر ویزای کاری شما تاثیر نمیزاره، مگر اینکه منظورتون این باشه که فامیلتون یک کارفرما تو کانادا باشه و برای شما دعوت نامه کاری بده

2021-08-18

سلام و وقت به خیر، 39 سالمه و لیسانس کامپیوتر دارم، نزدیک به 8 سال سابقه کار در زمینه آی تی و بیمه دارم، همسرم 38 ساله و فوق لیسانس ارتباطات و 12 سال سابقه کار دارن، هر دو زبانمون خوبه ولی هنوز آزمون شرکت نکردیم، آیا امکان مهاجرت از طریق job offer داریم؟

2021-09-13

در صورت اخذ مدرک زبان با نمره مقبول بله شرایط خوبی دارید

2021-07-11

با سلام.بنده کارشناسی ارشد مکانیک دارم از دانشگاه دولتی و معدل الف.سه سال هم سابقه کار در زمینه طراحی مخازن تحت فشار دارم و به عنوان مهندس طراح فعالیت دارم.همسر بنده هم مدرک ارشد MBA دارند و تازه فارغ التحصیل شدن.سطح زبانمون هم خوبه اما اقدام برای امتحان نکردم.آیا امکان دریافت جاب آفر وجود داره؟تمکن مالی هم در حد 15000 دلار دارم.فقط میخوام بدونم که میشه آفر کاری گرفت یا خیر.ممنون.

2021-09-26

سلام. سنتون رو ذکر نکردید و در صورتی که زیر 32 سال باشه شرایطتون خوبه فقط از نظر سرمایه ایی که فرمودید باید به اندازه خرج و مخارج دو سه ماه اول تا جا افتادن کفایت کنه

2021-07-11

بنده47سالمه 20سال سابقه کاربا بیمه دارم مهندس مکانیک تاسیسات حرارت وبرودت تعمیرات کمپرسورهای هوای فشرده با تخصص خیلی بالا رادارم مدیریت خدمات پس از فروش شرکتی هستم مدرک مکانیک 900ساعته ازفنی وحرفه ای دارم زبان انگلیسی خوب بدون مدرک در حوزه ساخت مولدهای اکسیژن بیمارستانها تخصص دارم به نظر شما شانس بنده برای مهاجرت کاری به کانا دا چقدر است درضمن متاهل دارای یک فرزند پسر ممنون

2021-09-26

سلام. مدرک زبان با نمره بالا لازم دارید و سنتون ضمن اینکه امتیاز 0 در سیستم امتیاز بندی کانادا رو داره بلکه ممکنه از بابت استخدام از سمت کارفرمایان هم از این بابت با مشکل رو به رو بشید.

2021-07-09

با سلام بنده دارای 20 سال سابقه تامین اجتماعی هستم وفوق لیسانس کامپیوتر هستم که 13 سال مدیر IT یکی از ارگان ها بوده ام همچنین متخصص شبکه های کامپیوتری + طراح وب سایت Wordpress , C , ... نیز می باشم . سن بنده 49 و همسرم 40 سال دارای 3 فرزند که 2 تا زیر 6 سال و یکی 15 سال است آیا از طریق Express In می توانم به کانادا مهاجرت کنم . با تشکر

2021-09-26

سلام. سنتون ضمن اینکه امتیاز 0 در سیستم امتیاز بندی کانادا رو داره بلکه ممکنه از بابت استخدام از سمت کارفرمایان هم از این بابت با مشکل رو به رو بشید اما هر نیروی کار شغلی که شرایط مدرک تحصیلی، مدرک زبان و سابقه کار خوبی داشته باشه شانس داره...

2021-07-06

سلام بنده ۲۶ سالمه، پایان خدمت دارم و لیسانس مهدنسی شیمی دارم اما در حوزه برنامه نویسی کار میکنم و یک سالی سابقه کار دارم. واسه مهاجرت کاری به عنوان برنامه نویس، مدرک تحصیلی مرتبط الزامیه یا که نه ؟ ممنون از شما

2021-09-29

سلام. شما 3 راه دارید: 1 اینکه ادامه تحصیل شیمی بدید و 2 اقدام کنید اما سابقه کاریتون رو در نظر نگیرین چون سابقه کار مرتبط با رشته تحصیلی مد نظرشون هست و 3 اینکه از طریق یکسری تعداد کمی از کارفرمایان پیشنهاد شغلی بگیرید که براشون ارتباط مدرک با سابقه کاری مهم نباشه

2021-06-28

سلام من 18 سالمه دیپلم طراحی دوخت دارم میخوام بدونم اگر برای کار بخوام به کانادا مهاجرت کنم بهتره رشتمو از طریق دانشگاه ادامه بدم یا مؤسسه های فنی حرفه ای و مدرک فنی حرفهی بگیرم؟ کدوم بهتره

2021-09-29

سلام. دانشگاه صد در صد بهتره و اگه تا انتهای تحصیل یه پرتفولیو از نمونه کاراتون تهیه کنین بدونید که کاریابی بسیار راحت تر بوده و بازار کار این رشته در کانادا خوب هست

2021-06-09

سلام بنده 39 سالمه دارای مدرک برق خودرو درجه 1و تعمیرات Ecu خودرو از سازمان فنی وحرفه ای هستم و 8 سال سابقه بیمه (البته تعمیرگاه دارم که بیمه مشاغل آزاد رد میکنم) همچنین مدرک آیلتس 7 هم دارم میخواستم ببینم امکانش هست برای مهاجرت کاری به کانادا اقدام کنم؟ نکته دیگه اینه که میخواستم بدونم شغل های آزادی مثل ما که درشرکت یا نزد کارفرمایی کار نمی کنیم آیا جواز کسب یا قرارداد بیمه که درسربرگ اون تخصص اون رشته ذکر شده قابل اثبات به عنوان سابقه کار تعریف میشه؟ ممنون میشم راهنمایم کنید.

2021-06-13

بله می تونید برای مهاجرت کاری به کانادا اقدام کنید. ولی برای بررسی کامل شرایطتون بهتره با کارشناسای ما تماس بگیرید

2021-05-29

سلام وقت بخیر همسر من نجاری داره و در کار ساخت صنایع چوبی هست الان هم کارگاه دارد و مشغول به کار خودم هم 13 سال در قسمت فروش سابقه کار دارم جهت مهاجرت به کانادا ازتون راهنمایی میخواستم با تشکر

2021-05-29

سلام وقتتون بخیر ممنون از پیامتون.شرایط کاری و تحصیلیتون باید بصورت دقیق تر بررسی بشه .لطفا رزومه تون رو به ادرس ایمیل زیر ارسال بفرمایید. info@adabvisa.com

2021-05-24

با سلام و خسته نباشید من کارشناس ارشد مهندسی عمران 37 ساله و مجرد هستم. 12 سال سابقه بیمه مرتبط، آیلتس 7، دارای 4 مدرک مرتبط مهندسی عمران از سازمان فنی و حرفه ای، تمکن مالی حدود 15000 دلار را دارم همچنین دایی بنده نیز اقامت دائم کانادا رو دارند. از لحاظ امتیاز در چه مرحله ای قرار میگیرم و موقعیت من رو شما چطور ارزیابی می کنید؟ آیا سابقه بیمه همزمان با تحصیل (حدود سه سال) تاثیری در محاسبه امتیازها دارد؟ ممنون از پاسخگویی تون.

2021-06-13

شما به طور کلی شرایط مهاجرت کاری به کانادا رو دارین. ولی برای محاسبه دقیق امتیازتون باید با کارشناسان ما تماس بگیرین و شرایطتون رو به صورت کامل در اختیار آن ها قرار بدید

2021-04-17

سلام من ۲۴سالمه کارت فنی حرفه ای اشپزی دارم با ۳سال سابقه ی کار همچنین کارت فنی حرفه ای کارای ساختمانی مثل اجرای سقف و ستون دارم با مدرک دیپلم تجربی چه راهی بهم پیشنهاد نیکنید

2021-05-29

با سلام و احترام با توجه به شرایطتون بهترین روش و مطمئن ترین روش از طریق ویزای تحصیلی هست و براتون پذیرش تحصیلی دریافت میشه

2021-04-08

با سلام کارشناس فیزیوتراپی هستم با ۳ سال سابقه کار بیمه ای و تسلط خوب بر روی زبان انگلیسی میخواستم بپرسم احتمال مهاجرت به کانادا برای بنده چقدر است و با صرف چه مقدار زمان و هزینه ؟ متشکرم

2021-06-13

مهاجرت کاری در حوزه پزشکی شرایط خیلی خاصی داره اگر سوابق پژوهشی در رشته تحصیلیتون دارید می تونید برای تحصیلات تکمیلی در این حوزه اقدام کنید

2021-03-29

سلام‌و خداقوت من برقکار ساختمانی هستم بیش از ۱۰سال سابقه کاری دارم همچنین سیستم اعلام حریق و نصب ایفون با مدرک فوق دیپلم برق قدرت ۲۷سالمه چجوری میتونم ازتون کمک بگیرم ممنونم میشم جواب بدید

2021-06-13

مدارک تحصیلی و سطح زبان شما چطوره؟ لطفا جواب این سوالات رو از طریق واتساپ ارسال کنید تا بررسی بشه شرایطتون

2021-02-15

با سلام و احترام بنده 34 سالمه. کاردانی مکانیک خودرو و کارشناسی مکانیک گرایش مهندسی تکنولوژی تاسیسات حرارتی و برودتی. تو قسمت تعمیرات و نگهداری واگن های قطارهای مترو مشغول به کار هستم. گواهی نامه راهبری قطار هم دارم . تقریبا 11 سال سابقه بیمه دارم. کلاس زبان میرم برای دریافت مدرک زبان. همسرم 34 سالشه فوق لیسانس مترجمی زبان انگلیسی و یک فرزند 2 ساله. میخواستم بدونم با این شرایط میشه ویزای کار تو کانادا گرفت؟ و اینکه اگر بشه تقریبا چقدر تمکن مالی نیاز داریم؟

2021-02-27

سلام بهترین شانس شما اقامت دائم کانادا با برنامه ساسکاچوان هستش و در الویت دوم ویزای کار هستش اما شرایطتون برای برنامه اول خیلی خوبه. با کارشناسان ما در تماس باشید

2021-01-24

سلام با رشته کارشناسی مخابرات و 3 سال کار در رابطه با تجهیزات مخابراتی و مدرک مدیریت mba مالی و 1 یک سال سابقه فروش ادوات مخابراتی و تسلط نسبتا خوب روی زبان انگلیسی شانس ای برای مهاجرت کاری دارم؟( از لحاظ مالی تمکن خاصی ندارم و روی ساپورت مالی نمیتونم حساب کنم)

2021-02-15

سلام سوابق کاری خوبی دارید اما برای برنامه های مهاجرت کاری نیاز به حداقل 4000 دلار کانادا برای تمکن مالی هست (بدون در نظر گرفتن هزینه های جانبی). می تونید برای اطلاع دقیق از هزینه ها و شرایط با کارشناسان ما در تماس باشید

2020-12-06

برای مهندس عمران 31 ساله با ده سال سابقه کار چقد شانس پیدا کردن کار در کانادا وجود داره؟ معمولا چقد طول میکشه تا کار پیدا شه؟

2021-01-03

سلام. بهتره که با برنامه ساسکاچوان اقدام کنید و 1 ساله می تونید پروستون رو طی کنید

2020-11-10

امکان داره از افرادی که ویزای کار گرفتن چند نمونه دیگه و استان هایی که رفتن رو بگین ؟

2020-11-17

با سلام. متاسفانه سوالتون به صورت واضح مطرح نشده اما وقتی وارد یک استان شوید باید یک تا دو سال در آن استان بمانید

2020-09-27

برای رشته ی کامپیوتر با چند سال سابقه کار میتونم اقدام کنم

2020-09-27

سلام حوزه های مربوط به کامپیوتر جز مشاغل پرتقاضاست و شما باداشتن حداقل سه سال سابقه ی کاری میتونید اقدام کنید

2020-09-27

سلام، من 33 سالمه و پنج سال سابقه کار حسابداری دارم میتونم برای مهاجرت کاری اقدام کنم ؟

2021-06-08

سلام - بله میتونید باید حداقال آیلتس 5.5 داشته باشید

رزرو وقت مشاوره 021 71 400 111