• تلفن: (7 الی) 021 2642 2004 
  • ایمیل: info[@]adabvisa.com

درخواست مشاوره رایگان مهاجرت

جهت دریافت مشاوره رایگان فرم زیر را تکمیل نمایید. همکاران ما در اسرع وقت جهت هماهنگی و مشاوره با شما تماس خواهند گرفت.

در طول سال های اخیر بسیاری از مردم جهان به دنبال کار در کشوری فرای مرزهای کشور خودشان هستند. امروزه اولین لازمه ی سفر و اقامت در اکثر کشورهای دنیا ویزای آن کشور می باشد که یکی از جذاب ترین انواع ویزا، ویزای کار می باشد. ویزای کار در بسیاری از جوامع امروزی طرفداران خاص خود را دارد. البته ناگفته نماند که کشورهایی همچون آلمان، کانادا، آمریکا، نیوزلند و ... نیز با کمبود نیروی کار خبره مواجه هستند و به دنبال استخدام نیروی کار مجرب هستند. در ایران نیز بسیاری از هموطنانمان به دلایل مختلفی مانند شرایط اقتصادی، فراهم نبودن بستر فعالیت برخی مشاغل، پیدا نکردن شغلی مرتبط با رشته تحصیلی و ... به دنبال پیدا کردن فرصت شغلی در سایر کشورها هستند.
برای اخذ ویزای کار مسیرهای زیادی وجود دارد اما تشخیص اینکه چه روشی متناسب با شرایط متقاضی است،کار دشواریست! بنابراین به متقاضیان ویزای کاری توصیه میشود قبل از اقدام به اخذ ویزا حتما با موسسات ارائه دهنده خدمات ویزا در تماس باشند. چرا که مشاوران با تجربه موسسات مهاجرتی با توجه شرایط متقاضی اعم از سوابق شغلی و تحصیلی، محدوده سنی و ... بهترین موقعیت شغلی و بهترین کشور را به متقاضیان پیشنهاد می دهند. برای افزایش روند پیشرفت پرونده ویزای کاری متقاضی، فرمی بنام فرم ارزیابی اخذ ویزای کار به متقاضیان ارائه میشود.
برای بررسی فرم ارزیابی اخذ ویزای کار روی فرم ارزیابی اخذ ویزا کلیک کنید.
برای اخذ ویزای کار در برخی کشورها سلامت روحی و جسمانی متقاضی در اولویت قراردارد و ممکن است تست هایی برای اطلاع از وضعیت روحی و جسمی متقاضی انجام شود.
اصولا ویزای کار به فردی تعلق میگیرد که شغلی مناسب در کشور مورد نظر بدست آورده باشد. بنابراین اگر فردی درخواست اخذ ویزای کاری دارد می بایست به دنبال فرصت شغلی مناسب در کشور مقصد باشد. همانطور که گفته شد برخی از کشورها مانند آلمان، استرالیا، کانادا و ... منابع طبیعی و صنعت پویایی دارند اما نیازمند نیروی خبره و مجرب میباشند. در کشورهایی از قبیل کشورهای فوق شانس پیدا کردن شغل مناسب در کمترین زمان ممکن بیشتر است.
همانطور که گفته شد اخذ ویزای کار روش های متعددی دارد. ما در ادامه به دو روش متداول اخذ ویزای کاری اشاره می کنیم.
یکی از روش های پیدا کردن شغل برای متقاضیان آن است که وی به دنبال فرصت شغلی باشد که در کشور مقصد علیرقم آگهی کردن فرصت شغلی، نیروی کار بومی برای آن پیدا نشده باشد. روشی دیگری که در بین متقاضیان بسیار محبوب است، باین صورت است که به متقاضی 6 ماه اقامت موقت در کشور مقصد داده میشود. این بازه زمانی شش ماهه فرصتی است تا متقاضی بتواند فرصت شغلی مناسبی برای خود پیدا کند. اگر متقاضی در طول این بازه زمانی شغل مورد نظر خود را پیدا کند ویزای کاری به او تعلق میگیرد، اما اگر متقاضی موفق به پیدا کردن شغل نشد می بایست به کشور خود بازگردد و اقامت بیش از شش ماه او غیرقانونی میباشد.

برای بررسی فرم ارزیابی اخذ ویزای کار روی فرم ارزیابی اخذ ویزا کلیک کنید.

به اشتراک بگذارید
دیدگاه یا سوال خود را با ما در میان بگذارید
دیدگاه ها (0 پاسخ)
رزرو وقت مشاوره 021 2642 2004 مشاوره رایگان واتساپ