• تلفن: (30 خط) 021 71 400 111
  • ایمیل: info[@]adabvisa.com

موسسه آراد دانان برنا دارای مجوز رسمی از وزارت علوم و تحقیقات برای کشورهای استرالیا و کانادا می باشد و دیگر مطالب وبسایت که با دقت بالا توسط تیم تولید محتوای ادب ویزا تولید شده است برای اطلاع رسانی شما عزیزان است.

درخواست مشاوره رایگان مهاجرت

جهت دریافت آنی مشاوره رایگان مهاجرت می توانید در ساعات کاری مجموعه با ما تماس بگیرید. در غیر این صورت اطلاعات خود را وارد نمایید تا در اسرع وقت مشاورین ادب ویزا با شما تماس بگیرند.

فرم ارزیابی اخذ ویزای سرمایه گذاری

اخذ ویزای سرمایه گذاری برای افرادی مقدور است که در آن کشور از طریق خرید ملک، ثبت شرکت و کارآفرینی و سایر روش ها اقدام به سرمایه گذاری کرده باشد و در ازای آن حق اقامت در آن کشور را دریافت نماید.
بسیاری از کشورها جهت توسعه اقتصادی، افزایش سرمایه، بهبود و رونق کسب و کار، کاهش نرخ بیکاری و ... از سرمایه گذاران و کارآفرینان خارجی استقبال می کنند. از طرفی برخی از این کشورها که اقتصاد پر رونق و بازار بسیار فعال و پویا دارند، برای سرمایه گذاران و کارآفرینان بسیار جذاب هستند. به طوری که اگر کارآفرینی در این کشورها اقدام به اشتغال زایی نماید. پس از مدتی قطعا با افزایش سود سرمایه خود روبرو خواهد شد. کما اینکه علاوه بر سرمایه گذاری در آن کشور و سودآوری، امکان اخذ ویزای آن کشور و شاید پس از چندی اقامت دائم آن کشور را بدست آورد.
قوانین مهاجرتی از طریق اخذ ویزای سرمایه گذاری در هر کشوری متفاوت است. پرطرفدارین کشورها برای مهاجرت از طریق ویزای سرمایه گذاری به ترتیب جمهوری مالت، قبرس، پرتغال، اتریش، انگلستان، آمریکا، کانادا، اسپانیا، بلغارستان، اوکراین و... هستند. بسیاری از این کشورها در سال 2006 با پیروی از قوانین کشور آمریکا برای مهاجرت سرمایه گذاری (EB-5) اقدام به اجرای قانون اعطای ویزای سرمایه گذاری در کشور خود نمودند.
از مزایای این نوع  ویزا آن است که اولاً در اکثر کشورها فرد با اخذ ویزای سرمایه گذاری می تواند به همراه خانواده ی خود به آن کشور سفر کنند، ثانیاً نیازی به ارائه مدارک تحصیلی و زبان نمی باشد و در نهایت ویزای فرد ظرف مدت کوتاهی (در اکثر کشورها زیر شش ماه) صادر می گردد.
حداقل نرخ سرمایه گذاری در کشورهای بزرگ جهان در سال های 2019 و 2020 ب شرح زیر است:
1. آمریکا با حداقل سرمایه 900 هزار دلار آمریکا
2. کانادا با حداقل سرمایه 800 هزار دلار آمریکا
3. استرالیا با حداقل سرمایه یک و نیم میلیون دلار استرالیا
4. انگلستان با حداقل سرمایه دو میلیون پوند

برای بررسی فرم ارزیابی اخذ ویزای سرمایه گذاری روی فرم ارزیابی اخذ ویزا کلیک کنید.

به اشتراک بگذارید
دیدگاه یا سوال خود را با ما در میان بگذارید
دیدگاه ها (0 پاسخ)
رزرو وقت مشاوره 021 71 400 111