• تلفن: (7 الی) 021 2642 2004 
  • ایمیل: info[@]adabvisa.com

اگر شما هم قصد ادامه تحصیل در کشورهای خارجی را داشته باشید حتما واژه ی ویزای تحصیلی به گوشتان آشناست! ویزای تحصیلی نوعی از ویزا میباشد که به شما اجازه میدهد طی مدتی محدود، در کشور مورد نظرتان اقامت داشته و مشغول به تحصیل در یکی از مراکز آموزشی آن کشور شوید. در این مدت بسته به قوانین تحصیلی دانشجویان بین المللی در آن کشور نیز می توانید مشغول به کار پاره وقت شوید. در برخی کشورها مانند کانادا دانشجویان مقاطع بالای تحصیلی می توانند تا چند سال بعد از تحصیل خود در این کشور مشغول بکار تمام وقت شوند! افراد در سنین مختلف میتوانند اقدام به اخذ ویزای تحصیلی نمایند. ویزای تحصیلی در برخی از کشورها مانند آمریکا به چند دسته ی مختلف تقسیم میشود.

 شرط اول اخذ ویزای تحصیلی در مقاطع محبوب برای مهاجرت تحصیلی اعم از دوره های کالج، کارشناسی و مقاطع بالاتر، اخذ پذیرش یکی از کالج ها یا دانشگاه های کشور مقصد است. اما بطور کلی برای اخذ ویزای تحصیلی فرد متقاضی می بایست مدارکی از جمله پذیرش دانشگاه مقصد، پاسپورت معتبر، سوابق تحصیلی به همراه ترجمه آنها، انگیزه نامه و ... جمع آوری نماید.

برای بالا بردن درصد موفقیت شما در اخذ پذیرش دانشگاه ها و از همه مهم تر اخذ ویزای تحصیلی بهتر است از طریق موسسات مهاجرتی معتبر اقدام نمایید. مراکزی همچون موسسات مهاجرتی میتوانند در جمع آوری مدارک، نوشتن انگیزه نامه، مشاوره دقیق و معرفی بهترین موقعیت تحصیلی بنابر علایق و شرایط شما بسیار تاثیرگذار باشند. معمولا پیشنهاد میشود قبل از شروع روند تکمیل پرونده متقاضی، فرمی به نام فرم ارزیابی اخذ ویزای تحصیلی توسط متقاضی تکمیل شود تا هم مشاوره ی دقیقی بر اساس مدارک و شرایط متقاضی به وی ارائه گردد و هم در زمان صرفه جویی شود.

برای بررسی فرم ارزیابی تحصیلی روی فرم ارزیابی اخذ ویزا کلیک کنید.

به اشتراک بگذارید
دیدگاه یا سوال خود را با ما در میان بگذارید
دیدگاه ها (0 پاسخ)
رزرو وقت مشاوره 021 2642 2004 مشاوره رایگان واتساپ