• تلفن: (30 خط) 021 71 400 111
 • ایمیل: info[@]adabvisa.com

درخواست مشاوره رایگان مهاجرت

جهت دریافت آنی مشاوره رایگان مهاجرت می توانید در ساعات کاری مجموعه با ما تماس بگیرید. در غیر این صورت اطلاعات خود را وارد نمایید تا در اسرع وقت مشاورین ادب ویزا با شما تماس بگیرند.

سوالات متداول تحصیل دندانپزشکی در کانادا

موسسه آراد دانان برنا دارای مجوز رسمی از وزارت علوم و تحقیقات برای کشورهای استرالیا و کانادا می باشد و دیگر مطالب وبسایت که با دقت بالا توسط تیم تولید محتوای ادب ویزا تولید شده است برای اطلاع رسانی شما عزیزان است.

تحصیل دندانپزشکی در کانادا

راهنمای کامل تحصیل دندانپزشکی در کانادا

بسیاری از دانشجویان ترجیح می‌دهند تحصیل در رشته دندانپزشکی در کانادا را به عنوان آینده تحصیلی و شغلی خود دنبال نمایند؛ زیرا کانادا یکی از کشورهای پیشرو در زمینه علم دندانپزشکی محسوب می‌شود و از طرفی یک دندانپزشک دارای آینده شغلی بسیار موفقی در این کشور خواهد بود. سیستم آموزش در کانادا به دلیل کیفیت و پیشرفت روزافزون، در سطح بین‌المللی در همه حوزه‌ها از جمله تخصص دندانپزشکی و به خصوص در زمینه استفاده از بروزترین تکنولوژی‌ها شناخته شده است. به عبارت روشن‌تر، دانشگاه‌های علوم پزشکی کانادا به دلیل داشتن امکاناتی چون آزمایشگاه‌های مدرن و مجهز به جدیدترین فناوری و سایر زیرساخت های تکنولوژی روز دنیا، از شهرت زیادی برخوردار است. اگر می‌خواهید در مورد تحصیل در کانادا در رشته‌ی دندانپزشکی اطلاعات بیشتری کسب کنید در ادامه با ما همراه شوید.

شرایط عمومی تحصیل دندانپزشکی در کانادا

تحصیل در رشته دندانپزشکی در کانادا تا 6 سال ادامه می‌یابد و در طی دوره دانشجو در زمینه جراحی دندانپزشکی یا ارتودنسی مجوز دولتی دریافت نموده و به عنوان یک دندانپزشک رسمی شناخته گردد. در طول این دوره و همچنین پس از آن، دانشجو با کلیه رشته‌های دندانپزشکی آشنا گردیده و علاوه بر آن، او قادر خواهد بود در بسیاری از موقعیت‌ها وارد شده و با تحقیقات و پژوهش‌های علمی و عملی مختلف پیرامون علومی نظیر سلامت دهان و دندان کاملا آشنا گردد. در طول مدت سال تحصیل در این رشته معمولا با 4 سال تحصیل تئوری و 2 سال آموزش عملی، دانشجویان می‌توانند در رشته دندانپزشکی فارغ‌التحصیل شوند. البته برای برخی از افراد مشتاق‌تر در این رشته می‌تواند دوره 4 ساله‌ایی تحت عنوان کارشناسی سپری شده و سپس تحصیل در این رشته در یک دوره 4 ساله دیگر ادامه می‌یابد (مجموعا 8 سال).

دوره‌های رشته دندانپزشکی در کانادا

تحصیل در رشته دندانپزشکی در کانادا به 3 دوره اصلی تقسیم می‌شود که از طریق سپری کردن این 3 دوره، دانشجویان می‌توانند دانش خود را در زمینه‌های فیزیولوژی، پیشگیری، معاینه، تشخیص و درمان عیب و نقص در دهان، دندان‌ها، فک ها و بافت‌های عصبی نواحی اطراف آن‌ها توسعه دهند. دوره‌های اول و دوم تحصیل در رشته دندانپزشکی در کانادا به مدت دو سال به طول می‌انجامد و در این 2 دوره آموزش‌هایی از جمله آموزش چند رشته‌ای در علوم فیزیک، زیست شناسی، شیمی ... و مواردی دیگر آموزش داده شده و علاوه بر بخش نظری، فضای کافی برای دانشجویان وجود خواهد داشت تا بتوانند تحت آموزش‌های عملی در بیمارستان‌ها قرار بگیرند. دوره سوم تحصیل در رشته دندانپزشکی در کانادا دوره‌ایی بین 1 تا 3 سال است و برای کسانی بوده که می‌خواهند تخصص خود را در ارتودنسی گذرانده و سرانجام موفق به اخذ مدرک و مجوز دولتی و پروانه رسمی پزشکی در زمینه جراحی دندان شوند.

شرایط تحصیل رشته دندانپزشکی در کانادا

آنچه که مسلم است این است که شرایط پذیرش دانشجو در رشته‌ی دندانپزشکی در کانادا از دانشگاهی به دانشگاه دیگر متفاوت می‌باشد و باید این را هم در نظر داشت که تحصیل در رشته‌های پزشکی تقریبا در تمامی کشورها از جمله کانادا نیازمند صلاحیت‌های بالاتر در زمینه نمرات درسی و همچنین سطح دانش زبان بوده و همچنین هزینه تحصیل در این رشته‌ها نیز بالاتر می‌باشد. همچنین در برخی استان‌های کانادا حداقل به دو سال آموزش پس از دوره متوسطه برای اپلای رشته دندانپزشکی نیاز است و به عبارتی بیشتر دانشکده‌های دندانپزشکی قبل از شروع برنامه خود، داوطلبان را ملزم به گذراندن برخی دوره‌های علوم پایه می‌کنند تا برای مطالعه دندانپزشکی آماده شوند. اما باز از آنجا که این الزامات از استانی به استان دیگر و همچنین از دانشگاهی به دانشگاه دیگر متفاوت بوده، پس بهتر است برای کسب اطلاعات دقیق و بیشتر به وب‌سایت خود دانشکده پزشکی دانشگاه مورد نظر خود مراجعه نمایید.

شرط نمره

درباره شرایط نمره و معدل باید گفت که حداقل نمره و معدل مورد قبول (برای دانشگاه‌هایی با سطح پایینتر) برای رشته دندانپزشکی، معدل 15 ملاک بوده اما باز برای دانشگاه‌های متوسط و حتی زیر متوسط هم معمولا معدل 16 بطور میانگین کمترین معدل مورد قبول در میان دانشجویان پذیرفته شده بوده است و پس برای اخذ قبولی در رشته دندانپزشکی، به معدل 16 و برای دانشگاه‌های سطح بالاتر به حداقل معدل 16.5 الی 17 نیاز دارید.

شرط زبان

سخت‌گیری بیشتر برای پذیرش دانشجو در رشته دندانپزشکی نه تنها در زمینه معدل و برخی موارد دیگر وجود داشته بلکه در زمینه مهارت و دانش زبان نیز سخت‌گیری بیشتری اعمال می‌گردد. در حالی که برای اکثر دانشگاه‌های کانادا حداقل نمره زبان برابر آیلتس 6.5 و گاها حتی 6 مد نظر است (یا معادل آن برای آزمون‌ها و مدارک زبان معتبر دیگر)، برای تحصیل در رشته دندانپزشکی در دانشگاه‌های کانادا حداقل نمره آیلتس آکادمیک 7 مد نظر بوده و همچنین نمره هیچ یک از 4 بخش آزمون آیلتس کمتر از 6.5 نباشد.

انگیزه‌نامه قوی و توصیه‌نامه

در کنار مدارک ضروری دیگر مانند مدارک هویتی، تمکن مالی، تحصیلی، دانش زبان و... تهیه، تنظیم و ارائه یک انگیزه‌نامه قوی که بر خلاف تصور برخی که آن را جزء مدرک جانبی و تکمیلی دانسته اما در اصل جزء مدارک ضروری و اجباری به حساب آماده، می‌باشد. شما در واقع در انگیزه‌نامه یک فرصت بسیار خوبی خواهید داشت که از سوابق آکادمیک خود، دستاوردها، اهداف و چشم‌اندازهای خود، سوابق کاری، پژوهشی و تحقیقاتی خود در صورت وچود و بسیاری موارد دیگر به خوبی و طبق نحوه تنظیم یک انگیزه‌نامه استاندارد و قوی، رونمایی کنید. جمله‌ی اخذ پذیرش با استفاده از "انگیزه‌نامه" و یا "توصیه‌نامه" اخیرا در میان بسیاری از نمایندگان قانونی و موسسات حقوقی باب گردیده که نشان از اهمیت این دو نامه در اخذ پذیرش به ویژه در شرایطی که صلاحیت‌های شما کاملا مطابق الزامات خواسته شده نبوده، می‌باشد. توصیه‌نامه نیز در صورت وجود بسیار در این راستا کمک کننده بوده و بطور خلاصه نامه‌ایی از سوی اساتید و یا نمایندگان برجسته آکادمیک آن دانشگاه است که به گونه‌ای شما را با توجه به شرایطتان برای اخذ پذیرش از آن دانشگاه سفارش و توصیه می‌کنند.

آزمون‌های پذیرش تحصیل در رشته دندانپزشکی در کانادا

برخی از دانشکده‌های دندانپزشکی دانشگاه‌های کانادا برای پذیرش دانشجو در رشته‌ی مورد بحث، نتایج آزمون پذیرش کالج پزشکی (MCAT) و آزمون پذیرش CASPer را جزء الزامات قرار می‌دهند که مختصری با این 2 آزمون در اینجا آشنا می‌شویم:

آزمون پذیرش کالج پزشکی (MCAT)

این آزمون یک آزمون آزمایشی استاندارد برای ارزیابی مفاهیم و اصول اساسی قبل از ثبت‌نام در رشته‌های دانشگاهی پیرامون مطالعات پزشکی می‌باشد.

آزمون CASPer

این آزمون برای ارزیابی ویژگی‌های شخصی متقاضیان است. معمولا این آزمون به صورت رایانه‌ای برگزار شده و به عنوان یک جزء دیگر از برنامه‌های پزشکی برای کمک به غربالگری کاندیداهای پذیرش در رشته‌ی دندانپزشکی قبل از شروع تحصیل است که اخیرا به طور فزاینده‌ای رایج شده است.

آیا انتخاب زبان تحصیل دندانپزشکی در کانادا امکان پذیر است؟

در این راستا پاسخ مثبت است. در واقع متقاضیان مجاز به گذراندن دوره دندانپزشکی در زبان مورد نظر خود؛ چه به زبان انگلیسی یا چه زبان فرانسه، فارغ از زبان مادری و زبان اول خود هستند. فقط باید به این نکته توجه نمود که دانشگاه مقصد آیا رشته دندانپزشکی را به فرانسوی (یا برای دانشگاه‌های فرانسوی زبان، به زبان انگلیسی) نیز ارائه می‌دهد یا خیر و دوم آنکه درخواست تحصیل در زبان مد نظر (انگلیسی یا فرانسوی) در هنگام اپلای و ثبت‌نام برای دانشگاه مورد نظر باید قید گردد. در صورت اخذ پذیرش امکان تعویض زبان تحصیل وجود ندارد.

هزینه تحصیل دندانپزشکی در کانادا

هزینه تحصیل رشته دندانپزشکی در کانادا و بیان میزان متوسط آن با توجه به دانشگاه و موسسه‌ آموزشی‌ای که در آن ثبت نام کرده‌اید متفاوت خواهد بود. اما بطور عمومی

 • برای شهروندان کانادایی تحصیل در رشته دندانپزشکی در کانادا،  سالیانه بین 15 تا 58 هزار دلار هزینه خواهد داشت.
 • و برای دانشجویان بین‌المللی تحصیل در رشته دندانپزشکی در کانادا بین 45 تا 120 هزار دلار کاملا بسته به دانشگاه انتخابی و شهر و استانی که در آن تحصیل می‌کنید، هزینه خواهد داشت.

بورسیه تحصیلی برای دندانپزشکی در کانادا

دانشجویان علاقمند به تحصیل دندانپزشکی در کانادا در صورت دارا بودن صلاحیت‌های لازم، می‌توانند از بورسیه دانشگاه‌های این کشور در رشته دندانپزشکی بهرهمند شوند. برای سال تحصیلی جاری و 2022، بیش از 220 بورسیه تحصیلی مختلف برای رشته‌ی دندانپزشکی از سوی دانشگاه‌های کانادا در نظر گرفته شده که برخی از آن‌ها فول فاند بوده (تامین کلیه هزینه‌های تحصیل - تحصیل رایگان) و برخی نیز بصورت کمک هزینه تحصیلی به میزان از 5 هزار دلار تا حتی بیش از 70 هزار دلار در سال را شامل می‌شوند.

همچنین یکی از دانشگاه‌های کانادا که برای رشته دندانپزشکی بورسیه‌‌های بیشتری را راحت‌تر عرضه می‌نماید، دانشگاه لاوال می‌باشد. دانشگاه لاوال یکی از بزرگترین دانشگاه‌های کاناداست دارای یک گروهی به نام رفتارهای زیست محیطی با مسئولیت پذیری عمومی (GREB) بوده که این گروه محققانی را شامل می‌شود که در زمینه بهداشت دهان در تحقیقات اساسی و بالینی فعالیت می‌کنند. گروه GREB سیاست‌های حمایت مالی متنوعی را برای دانشجویان تحصیلات تکمیلی در این رشته تدوین کرده است.

در ادامه فرصت‌هایی که برای دانشجویان تحت نظارت استاد دانشگاه گروه GREB در کنار کمک هزینه‌های بورسیه‌های تحصیلی وجود دارد را بیان می کنیم:​

 • حمایت مالی برای ارائه نتایج کارهای انجام شده در یک کنفرانس آموزشی ملی یا بین المللی.
 • برای بورسیه های تحصیلی دوره های آموزشی خارج از GREB، دانشجویان دکتری که مایل به کسب آموزش های اضافی هستند می‌توانند دوره کارآموزی را در آزمایشگاه همکار با سرپرست خود انجام دهند.
 • علاوه بر این، مدیر تحقیق می‌تواند درآمد متقاضی بورسیه تحصیلی را از بورسیه‌های تحقیقاتی او تکمیل کند.

بهترین دانشگاه‌های کانادا برای تحصیل در رشته دندانپزشکی

در اینجا به معرفی 10 دانشگاه برتر کانادا برای تحصیل در رشته‌ی دندانپزشکی می‌پردازیم که در این رتبه‌بندی، معیار اصلی رتبه‌بندی و کیفیت آموزشی دانشکده دندانپزشکی آن دانشگاه می‌باشد که این 10 دانشگاه عبارتند از:

 • دانشگاه بریتیش کلمبیا
 • دانشگاه تورنتو
 • دانشگاه آلبرتا
 • دانشگاه مک‌گیل
 • دانشگاه مانیتوبا
 • دانشگاه مونترال
 • دانشگاه وسترن
 • دانشگاه لاوال
 • دانشگاه دالهاوزی
 • دانشگاه ساسکاچوان

آینده دندانپزشکی در کانادا

رشته‌ی دندانپزشکی و یک متخصص در این رشته در کانادا از 3 نظر وجود تقاضای بالا برای آن، درآمد بالا و همچنین کیفیت و رضایت شغلی بسیار خوب در این حرفه، آینده درخشانی در زندگی کاری خود خواهد داشت. کمترین میزان درآمد یک دندانپزشک در کانادا سالانه 143 هزار دلار است و این میزان درآمد حداکثر تا بیش از 350 هزار دلار در سال را هم برای یک فوق تخصص‌ در زمینه دندانپزشکی نیز ممکن است. اما رایج‌ترین درآمد برای این حرفه را می‌توان سالیانه بین 163 تا 195 هزار دلار در نظر گرفت.

به اشتراک بگذارید
دیدگاه یا سوال خود را با ما در میان بگذارید
دیدگاه ها (23 پاسخ)
2023-09-10

باید چه رتبه ای در کنکور بیاریم تا دندون کانادا بخونیم و دیگه چی نیاز داره تا بورسیه هم بگیریم

2023-09-13

سلام. به معدل خوب دیپلم و مدرک زبان آیلتس با نمره حداقل 6.5 و ترجیحا بالای 7 نیاز خواهید داشت. در این راستا برای اطلاعات بیشتر و مشاوره رایگان با کارشناسان ما در تماس باشید: 02171400111

2023-08-22

سلام خسته نباشید . ببخشید یک سوال داشتم خدمتتون . من دانشجو ترم 2 دندان دانشگاه تهرانم و ایلس 7 دارم . میخواستم بدونم من میتونم مثلا ترم ۴ یا ۵ برم کانادا ادامه درسم رو اونجا بخونم ؟ اصلا شرایطش چیه ؟ اصلا میشه ؟ یا باید حتما ۶ سال درسم اینجا تموم بشه و بعد باید برم؟ اگه اینجوریه پس با تحصیل یعنی نمیتونم برم ؟

2023-08-27

سلام. شما بهتره که درستون رو کامل تموم کنین و بعد برای ادامه تحصیل اقدام کنین و یا اینکه این دو ترم رو بیخیال بشید و برای کارشناسی مجدد در کانادا با همین رشته از همین الان براتون اقدام کنیم. در این راستا برای اطلاعات بیشتر و مشاوره رایگان با کارشناسان ما در تماس باشید: 02171400111

2023-07-26

سلام من دوازدهم تجربی هستم و معدل دیپلمم ۲۰ شده آیلتس ۹ دارم و رتبه ام توی کنکور طبق پاسخنامم ۱۸۰ شده یه مقدار زبان فرانسه و اسپانیایی هم بلدم با این وضعیت امکانش هست بتونم فول فاند مقطع کارشناسی دندانپزشکی بگیرم؟

2023-08-02

سلام بله و ما میتونیم برای کاناداو استرالیا براتون اقدام کنیم، در این راستا برای اطلاعات بیشتر و مشاوره رایگان با کارشناسان ما در تماس باشید: 02171400111

2023-06-28

سلام اگه کسی توی ایران ساینس خونده باشه ولی اقامت کانادا یا همون PR رو نداشته باشه میتونه دندون پزشکی بخونه؟

2023-07-12

سلام. رشته مد نظر برای ادامه تحصیل حتما باید مرتبط باشه

2023-06-15

سلام وقت بخیر میخواستم بدونم میشه با معدل کل ۱۷/۶ تجربی و مدرک زبان ک قراره بگیرم و کارت پایان خدمت ویزای تحصیلی برای دندانپزشکی گرفت؟ بورسیه چی؟ و یکی مثل من باید امتحان بده یا فقط بعضی دانشگاه ها امتحان دارن؟

2023-06-27

سلام. بله میتونین اقدام کنین و برای جزئیات و اطلاعات بیشتر در این زمینه، بورسیه، آزمون های هر دانشگاه و... با کارشناسان ما در تماس باشید: 02171400111

2023-03-02

سلام خسته نباشید با معدل کم چجوری باید برای رشته دندانپزشکی اپلای کرد؟

2023-03-04

سلام. کم در چه حد منظورتون هست؟ توصیه می کنم تماس بگیرید تا شرایطتون بیشتر بررسی شه چون کیس های زیادی داشتیم که معدل بالایی نداشتن اما قبولی گرفتن: 02171400111

2023-02-23

سلام من رشتم تجربیه و دوازدهمم مدل ترم اولم ۱۸.۶۱ شده و دیپلم زبان دارم و با داشتن آیلتس شانس گرفتن اپلای فول فاند چقدره برام؟

2023-02-25

سلام. مدرک آیلتس که مزیت نیست و اجبار هست و برای مقطع شما شانس کمی هست.

2023-01-19

سلام وقت بخیر امکان داره که با دیپلم انسانی با معدل 18 و ایلتس 7/5 برای دندون پزشکی دانشگاه کانادا درخواست داد؟

2023-01-21

سلام. احتمالا قبولتون نکنن، مگه اینکه یه رشته‌ی عمومی تر مثل Public health برید و بعد تغییر رشته به دندون پزشکی بدید. اما برای استرالیا مشکلی نیست

2022-12-19

و اینکه مقدار هزینه مورد نیاز چقدر هست؟

2022-12-20

تماس بگیرید تا کارشناسان ما کامل راهنماییتون کنن: 02171400111

2022-12-19

سلام من معدل دیپلمم 20 هست و دانشگاه دولتی ایران قبول شدم برای رشته دندانپزشکی آیلتس 7 هم دارم چطور باید اقدام بکنم ؟اصلا از دیپلم میشه وارد دانشگاه های کانادا شد؟

2022-12-20

سلام. بله میشه و تماس بگیرید تا کارشناسان ما کامل راهنماییتون کنن: 02171400111

2022-12-18

سلام وقت بخیر میخواستم بدونم برای همه‌ی دانشگاه هایی که دندانپزشکی پذیرش دارن آزمون MACT میخوان و باید ۲،۳ سال یکی از دروس مربوطه رو بخونیم بعد آزمون MACT رو بدیم؟...امکان داره که آزمون MACT رو ندیم..البته برای کسی که سال آخر دبیرستان رو تو کانادا گذرونده

2022-12-20

سلام. تماس بگیرید تا کارشناسان ما کامل راهنماییتون کنن: 02171400111

2022-12-13

سلام و عرض ادب من لیسانس رشته اتاق عمل معدل 17 و لیسانس رشته تجهیزات پزشکی معدل 16هم دارم 10 سال سابقه کار دارم میتونم با یکی از این مدارک کارشناسیم برای تحصیل در رشته دندانپزشکی کانادا اقدام کنم . سپاسگزارم از شما

2022-12-17

سلام. بله میتونید

2022-09-20

سلام وقتتون بخیر. با داشتن مدرک دکتری عمومی دندانپزشکی از یکی از دانشگاه های ایران، میتونم بدون گذروندن دوره عمومی در کانادا برای دوره تخصصی در دانشگاه های کانادا اقدام کنم؟ بورسیه میتونم بگیرم؟

2022-09-26

سلام. بله میتونید و برای بوسیه دندانپزشکی هم باید شرایط خیلی عالی تو معدل، نمره زبان و دیگر دستاوردهای علمی داشته باشین

2022-09-10

سلام وقتتون بخیر ، میخواستم بپرسم برای دانش اموزی که کنکور رو داده و قبول نشده حالا میخواد اقدام کنه واسه دندون پزشکی در کانادا و دنبال بورسیه تحصیلی برای تحصیل رایگان هستش چه مسیری رو باید طی کنه و امکان اینکه بتونه موفق بشه چند درصده

2022-09-11

سلام، اطلاعات کامل: https://b2n.ir/h06572

2022-08-29

سلام خسته نباشید من می خواستم بدونم برای اپلای دندانپزشکی با مدرک دیپلم معدل کل سه سال مهم هست یا معدل دوازدهم یا معدل کتبی نهایی؟

2022-08-30

سلام. معدل کل دیپلم و ریزنمرات هر سال تحصیلی مهم هست.

2022-08-24

سلام ببخشید من دندانپزشکی عمومی خوندم تو ایران و معدل حدود 17/5 دارم. میخواستم بدونم میشه برای تخصص در کانادا بورسیه شم؟ و کلا شرایطش به چه صورته؟

2022-08-27

سلام. اگه مدرک زبان هم با نمره بالا (آیلتس حداقل 7) هم بگیرید اینطوری شانس خوبی خواهید داشت.

2022-08-20

سلام ببخشید من میخواستم تو کانادا دندون بخونم و معدل دیپلم ۱۷ هستش میخواستم بدونم شانس دارن و اینکه به من بورس داده میشه یا نه

2022-08-24

سلام. بله امکانش هست مدرک زبان با نمره بالا هم بگیرید. بورسیه شانسش برای مقطع کارشناسی کمتر هست اما ممکن هم هست،حداقل در حد فاند کمک هزینه...

2022-08-14

سلام وقت بخیر اگر کسی بخواد اقامت دائم بگیرد و بعد برای دندانپزشکی کانادا اقدام کند و سن ۲۰سال و دیپلم باشد امکان پذیر است یا خیر؟

2022-08-16

سلام. بله اقدام برای هر مقطع و رشته ممکنه و پس از تحصیل، با 18 ماه کار اقامت دائم خواهید گرفت.

2022-07-30

سلام من دختری37ساله ، مجرد، لیسانس ادبیات انگلیسی از دانشگاه ملی و فوق لیسانس آموزش زبان از دانشگاه آزاد دارم.الان هم پشت کنکور دندانپزشکی هستم.خواستم بدونم راهی وجود داره که به صورت رایگان در یکی از دانشگاه های کانادا یا آمریکا یا انگلیس رشته دندانپزشکی بخوانم.من تمکن مالی ندارم و قصدم کار و تحصیل در کنار هم هست.

2022-08-09

سلام. شرایط و اهدافی که فرمودید، با هم دیگه یکم شرایط رو پیچیده میکنه و بهتره با کارشناسان ما در تماس باشین تا بهترین مسیر رو پیش روی شما بزارن: 02171400111

2022-06-16

سلام ببخشید من دانشجوی دندون هستم و کارای جانبی علمی زیادی انجام دادم و نمراتم خوبه به نظرتون چقد شانس بورسیه شدن تو دانشگاهای کانادا دارم آخه بودجه مالی زیادی ندارم

2022-06-18

سلام. شانسش رو دارید و برای اطلاع بیشتر با کارشناسان ما در تماس باشید: 02171400111

2022-06-04

سلام من ۱۸سالمه دیپلم تجربی با معدل هر سه سال دبیرستان ۲۰ حتی نهایی هم ۲۰،رتبه کنکورم ۱۴۰۰منطقه ۳ و در حال حاضر دانشجوی دندانپزشکی پردیس خودگردان شهید بهشتی تهران هستم،میخوام برای یکی از دانشگاه های انگلستان یا کانادا اپلای کنم آیا با توجه به شرایطی که از خودم گفتم امکان بورسیه گرفتن برام وجود داره؟من خانوادم نهایت بتونن پنجاه هزار دلار آمریکا برای اپلایم بهم بدن؟شانسی برام وجود داره؟

2022-06-06

سلام. بله میتونید و برای کانادا اقدام کنید بهتره و با معدل و نمره بالای زبان و یکسری صلاحیت های دیگi میتونین بورسیه بگیرین. البته هزینه کل ارشد در کانادا حدودا جمعا 40 هزار دلار کانادا میشه و در نتیجه با توجه به بودجه تون حداقل 22 هزار دلار اضافی هم خواهید داشت که اونم میشه صرف مخارج زندگی در حین تحصیل...

2022-04-25

اگر تو ایران کنکور نداده باشیم و بخواییم اونجا ازمون بدیم چه شرایطی داره واسه رشته دندون پزشکی

2022-04-26

سلام. در همین مطلبی که کامنت گذاشتید راهنمایی کامل تا حد امکان شده و اگه موردی اشاره نشده بفرمایید برای پاسخگویی

2022-01-04

سلام میشه شرایط بورسیه گرفتن بعد از کنکور برای رشته پزشکی یا دندون پزشکی رو توضیح بدین

2022-01-04

سلام. اخذ بورسیه به ویژه برای مقاطع قبل دکتری و ارشد سخت هست و شما به ریزنمرات، دانش زبان بسیار بالا و دیگر صلاحیت‌های تحصیلی نیاز خواهید داشت؛

021 71 400 111